Polecane
Porada od Marii Bucardi w formie pisemnej przez email
Porada od Marii Bucardi w formie pisemnej przez email
200,00 zł
Opcje przeglądania
Promocja

 

 

Maria Bucardi od lat prowadzi podcasty, słuchowiska, audio, na temat rozwoju duchowego, energii, szamanizmu, zwierząt mocy i dew roślin (ziół), magii, tarota i Lenormand, weganizmu, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, aniołów, magii, talentów “nadprzyrodzonych” jak jasnowidzenie, medium i wiele innych.

 

Dzieli się swoją wieloletnią wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie, wskazówkami, które mogą pomóc Ci w życiu.

 

Jeśli masz problemy, nie żyjesz jeszcze tak jakbyś chciał/chciała, jeśli brak ci miłości, spełnienia w życie prywatnym i zawodowym, bogactwa, obfitości, radości, uśmiechu, spokoju wewnętrznego, zdrowia - tu znajdziesz wskazówki i przesłania, by zrozumieć, co dzieję się w Twoim życiu i jak możesz je rozwiązać oraz pomóc sobie. Przez lata Maria Bucardi podzieliła się setkami godzin nagrań bezpłatnie, dzięki którym możesz zrealizować swoje marzenia i cele, odmienić swoje życie. Jeśli jednak potrzebujesz wsparcia i indywidualnej pomocy, możesz oczywiście skorzystać dodatkowo z rytuałów oraz Ceremonii.

 

Także jeśli interesuje Cię rozwój duchowy, magia, anioły, zwierzęta mocy, świat energii - tu zdobędziesz odpowiednią wiedzę.

 

Wygodnie na aplikacjach, które łatwo możesz ściągnąć na swój telefon lub inne urządzenie, a może już je masz i wystarczy kliknąć :-)

 

 https://soundcloud.com/maria-bucardi

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl