Nowości
Nowości
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Panno, przygotuj się na niezwykłą podróż w magiczny świat kamieni szlachetnych stworzonych specjalnie z myślą o Tobie. Twoje cechy staranności, perfekcjonizmu i troskliwości zasługują na wyjątkową uwagę. Odkryj teraz kamienie, które nie tylko podkreślą Twoje unikalne cechy, ale również pomogą Ci radzić sobie z wyzwaniami, jakie niesie życie. 

Czaroit - Ten kamień to Twój talizman równowagi. Pomaga osłonić Cię przed negatywną energią i utrzymać pozytywną aurę zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Bursztyn - Kamień, który łagodzi napięcia, koi nerwy i przywraca zdrową równowagę. Dla aktywnych i rzetelnych Pann, to niezastąpiona pomoc.

Tygrysie Oko - Wyzwala Twoją siłę wewnętrzną i pomaga znaleźć ufność w sobie. Ten kamień ostrzy umysł i inspiruje do działania.

Jaspis - Wzmacnia Twoją skromność i potrzebę niesienia pomocy innym. Daje zdrowy rozsądek, energię oraz ochotę do życia.

Ametryn - Łączy Twoją duchowość z fizycznością, rozwijając intuicyjne pojmowanie spraw i potrzebę altruizmu.

Cytryn - Pomaga Ci radzić sobie z własnymi przeżyciami, likwiduje niepokój i troskę. Otwiera umysł na nowe doświadczenia i idee, inspirując do sukcesów.

Panna (23.VIII–22.IX)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl