Nowości
Nowości
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Odkryj magiczny świat kamieni szlachetnych stworzonych specjalnie dla Raków! Te cenne klejnoty zostały wybrane, aby wzmacniać pozytywne cechy tego znaku zodiaku, dostarczać uzdrowienia emocjonalnego i przynosić harmonię do ich życia. Kamienie urodzinowe Raków mają długą tradycję i są uznawane za mistycznie związane z ich znakiem. Dzięki nim poczują się naładowani pozytywną energią, gotowi podjąć wyzwania i osiągnąć sukcesy w miłości, karierze i życiu.

Szmaragd: Szmaragd jest kamieniem, który pomaga Raku w utrzymaniu stabilności emocjonalnej i wzmacnia jego troskliwą naturę. 

Kamień Księżycowy: Ten kamień, związany z Księżycem, planetą rządzącą Rakiem, pomaga Raku w zrozumieniu i kontrolowaniu swoich emocji. 

Lemurian: Pomaga w przyciąganiu miłości, poprawie relacji i radzeniu sobie z lękami.

Kamień księżycowy: Kamień Księżycowy to klejnot, który wspomaga Raka w trzymaniu się rutyny i komfortu. Pomaga im otworzyć się na zmiany z bardziej pozytywnym nastawieniem, co jest ważne, aby rozwijać się w życiu.

Kwarc różowy: Pomaga dla Raka dbać o siebie i chronić własne uczucia, jednocześnie wspierając ich w troskliwej naturze.

Akwamaryn: Ten kamień wspiera Raka w zarządzaniu swoimi głębokimi emocjami. Pomaga uspokoić uczucie niepokoju i zachować jasność umysłu.

Chalcedon: Chalcedon harmonizuje wolę serca i umysłu Raka, pomagając im radzić sobie z konfliktami i negatywnymi wpływami. 

Malachit: Malachit pomaga  w budowaniu głębszych relacji i lepszym zrozumieniu swoich uczuć. Pomaga w rozwoju miłości i zaufania w związkach.

 

Rak (21.VI–22.VII)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl