30.04.2022 Niesamowita data! Rytuał Beltane, nów księżyca w Byku i zaćmienie słońca. Rytuał przyciągający miłość, szczęście, zdrowie, bogactwo, nową pracę, awans, finanse. Skorzystaj z wyjątkowego momentu i przyjmij pozytywne energie od Wszechświata! 0
30.04.2022 Niesamowita data! Rytuał Beltane, nów księżyca w Byku i zaćmienie słońca. Rytuał przyciągający miłość, szczęście, zdrowie, bogactwo, nową pracę, awans, finanse. Skorzystaj z wyjątkowego momentu i przyjmij pozytywne energie od Wszechświata!

30.04.2022 Niesamowita data! Rytuał Beltane, nów księżyca w Byku i zaćmienie słońca. Rytuał przyciągający miłość, szczęście, zdrowie, bogactwo, nową pracę, awans, finanse.

Skorzystaj z wyjątkowego momentu i przyjmij pozytywne energie od Wszechświata!

 

Noc Walpurgi, now księżyca i częściowe zaćmienie słońca

 

30 kwietnia 2022

 

Najważniejszy czas w całym roku!
 
 
 
Po zamówieniu, wyślij swoją listę życzeń.
 
 
 

rezerwacja terminu

 
 
 

Noc Walpurgi 30.04.2022 - najważniejszy czas w całym roku, a w tym dodatkowo wypada nów księżyca w znaku Byka oraz częściowe zaćmienie słońca. 

 

Aktywuj nowe i niezwykłe energie w Twoim życiu! To czas Beltane, Wenus, Szmaragdowego Nowiu księżyca i innych wyjątkowych wydarzeń na nieboskłonie, które mają wpływ na wszystkich (czy w to wierzą, czy nie). Solidny fundament jest w Twoim sercu, a bogactwo duchowe i materialne stoi do Twej dyspozycji. To dobra okazja, by oczyść całą aurę, zwłaszcza czakrę serca i nauczyć się przyjmować dary.

 

Uparty niepokój i senne zamieszanie są silne podczas zaćmienia, jednak energia Byka jest głęboko odporna na zmiany. Pozwól Sile Wyższej Światła prowadzić Cię. Usiądź, oddychaj i wiedz, że zgiełk minie.

 

Rytuał Beltane - przyciągający miłość, szczęście, radość, zdrowie, bogactwo, nową pracę, awans, finanse - 333 płaszczyzna mentalna, emocjonalna i duchowa - Magiczna Noc Beltane 30 kwietnia na 1 maja 2022. Wymiana wskazana przez Siły Wyższe to 333 zł - numerologicznie niezwykła kosmiczna siła, połączenie energii tego co mentalne, emocjonalne i duchowe - działanie na wszystkich trzech płaszczyznach. Po zamówieniu, proszę o listę życzeń, czyli co pragniesz otrzymać od Sił Wszechświat a, co chcesz przyciągnąć do Twojego życia.

 

Ta inaczej zwana, Noc Walpurgii, to połączenie Bogini z Bogiem, wielkie wesele sił Natury. Przyciągnij miłość, szczęście, radość, zdrowie, bogactwo, nową pracę, awans, finanse i to, o czym marzysz!

 
 
 
 

Na ten wyjątkowy rytuał możesz wysłać całą listę życzeń!

 

Po zamówieniu, proszę o listę życzeń, czyli co pragniesz otrzymać od Sił Wszechświata, co chcesz przyciągnąć do Twojego życia.

 

Uwaga! Świece intencyjne możesz zamówić dodatkowo do tego rytuału:

Zajrzyj do działu świece intencyjne

 

 

Rytuał Beltane odbędzie się 30 kwietnia o 22:33

miejsce: Twoje aktualne miejsce pobytu,

najlepiej w spokoju w zaciszu we własnym domu

Czas trwania - 10 do 40 minut
 
Można zamawiać dla siebie i innej osoby 
 
 
Nie musisz wykonywać nic na ten rytuał, ale najlepiej byłoby połączyć się myślami o wyznaczonej godzinie. Jeśli chcesz, możesz wykonać dodatkowe wskazówki, które zawarte są niżej.
 
 
 
 
Dodatkowo możesz posadzić swoje drzewo w Magicznej Oazie Natury!
 
Więcej szczegółów i opcji do wyboru tutaj:
 
 
 
 
 
 

Jakich informacji potrzebuje...

po zamówieniu i opłaceniu zamówienia, proszę odpowiedz na moje pytania, tutaj mój adres e-mail: maria.bucardi@gmail.com

1.  Imię, nazwisko, data urodzenia, miejsce urodzenia, aktualne miejsce pobytu w czasie spotkania osoby, dla której przeznaczony jest rytuał.

2.  Jeśli to możliwe zdjęcie - całej sylwetki lub tylko twarzy (proszę zdjęcia bez okularów przeciwsłonecznych).

3.  O usunięcie jakich problemów, trudności czy innych pragniesz prosić Siły Wyższe

4.  O przyciągnięcie czego, pomoc w jakiej sprawie, pragniesz prosić Siły Wyższe

5.  Czy jest jakaś szczególna sytuacja, w której potrzebujesz energii, siły, mocy, pomocy Siły Wyższej, wsparcia, jeśli tak, proszę o opis...

6.  Czy jest jakaś cecha, którą chcesz rozwinąć z pomocą Siły Światła np. pewność siebie, spokój w każdej sytuacji, harmonia?

7. Jeśli pragniesz, by Siły Wyższe pomogły jakiejś osobie np. dziecku, proszę o imie, nazwisko, datę urodzenia i ewentualnie zdjęcie, oraz miejsce urodzenia i aktualne miejsce pobytu tej osoby i opis w jakiej sprawie potrzebujesz pomocy dla tej osoby.

 

Jeśli pragniesz pomocy dla innej osoby i nie masz jej danych - wówczas napisz mi tylko to, co wiesz o tej osobie, ewentualnie opis wyglądu. Jeśli pragniesz pomocy dla więcej, niż 1 osoby, czyli np. dla siebie plus dziecka czy kogoś z rodziny, proszę wówczas o zamówienie 2 miejsc (wymiana 2 razy 333 zł) - gdyż energie muszą być aktywowane dla każdej osoby oddzielnie!!!

 

Jeśli pragniesz pomocy dla Twojego związku - miłości, wówczas wystarczy zamówienie 1 miejsca, jeśli jednak pragniesz określonych rzeczy dla siebie i innych rzeczy dla np. ukochanej osoby, wówczas 2 miejsca. Jeśli coś jest niejasne - pytaj śmiało.

 
 
Najważniejsze już wiesz, teraz możesz przejść do złożenia zamówienia lub czytać dodatkowe wskazówki.
 
 
Poniżej poznasz szczegółowe korzyści z rytuału, otrzymasz inspiracje i odpowiedzi na często pojawiające się pytania.
 
 
 

JAKIE SĄ TWOJE KORZYŚCI Z TEGO ZAMÓWIENIA oraz PRZYKŁADY W JAKICH PROBLEMACH MOŻESZ PROSIĆ O POMOC:

 

 • To spotkanie ma na celu odcięcie od Ciebie tego, co Cię blokuje, co kradnie Twoją energię, co jest niezadowalające i wymaga poprawy, by zostało to w starym okresie i nie miało już wpływu na Twoją przyszłość.

 • By uwolnić się od starych blokad i więzów, które hamują Cię w drodze do szcześcia. Usunięcie więzów, które nie pozwalaja Ci w pełni cieszyć się życiem.

 • Usunięcie blizn emocjonalnych, które powstały w wyniku zadanych Ci ran.

 • Jeśli czujesz, że to, co robisz - to nie jest ta właściwa droga, to spotkanie pomoże Ci ukończyć stare sprawy i otworzy nowe możliwości, podsunie nowe, odpowiednie pomysły, energie, znajomości, które poprowadzą Cię do pozytywnych zmian, szczęścia i spełnienia.

 • By dokonać pozytywnej zmiany w Twoim otoczeniu i z pomocą Istot światła otworzyć nową drogę i nowe możliwości, jeśli czujesz, że coś Cię blokuje, coś Ci nie odpowiada, nie chcesz żyć tak, jak do tej pory, a nie wiesz jak to zmienić, jak aktywować nowe drogi i dobre energie.

 • Jeśli wegetujesz w nieodpowiednim związku z nieodpowiednią osobą i czujesz brak spełnienia, to spotkanie pomoże to zmienić.

 • Jeśli pracujesz w zawodzie, który Ci nie odpowiada i każdy dzień jest męczarnią i brakiem satysfakcji, to spotkanie aktywuje pomoc Istot światła.

 • Jeśli czujesz ciężar na sercu i brak szczęścia, coś Cię jakby przygniata i nie wiesz co, chcesz to zmienić - to to spotkanie jest dla Ciebie.

 • Jeśli pragniesz, by Anioły zaczęły działać w Twoim życiu i pomagać Ci każdego dnia, możesz aktywować ich pomoc tym spotkaniem.

 • Czy  chcesz się od czegoś uwolnić i pozostawić to za sobą?

 • Możesz chcesz przyciągnąć więcej szczęścia, powodzenia, dobrobytu, a może pogłębić lub odzyskać miłość, znależć lepszą pracę lub otworzyć własną działalność?

 • Może chcesz spłacić kredyt, a może poznać kogoś szczególnego, przyciągnąć więcej przyjaciół, ludzi, którzy "nadają" na tych samych falach?

 • A może chcesz zmienić mieszkanie, wyjechać do innego kraju, odbyć podróż życia? Pragniesz kupić nowy samochód, zacząć studia czy skończyć szczególny kurs?

 • Chcesz rzucić nałóg i zacząć zdrowo żyć lub uzyskać piękną sylwetkę, polepszyć stan włosów czy skóry?

 • A może chorujesz na szczególną chorobę czy dolegliwość i pragniesz się od niej uwolnić?

 • Jeśli dręczą Cię negatywne myśli, niepewność, strach przed przyszłością i pragniesz uzyskać spokój, harmonię i bezpieczeństwo?

 • Jeśli rozwijasz się duchowo, ale nadal idzie to zbyt wolno, pragniesz to przyspieszyć?

 • Jeśli do tej pory Twoje afirmacje czy wizualizacje nie przyniosły oczekiwanego skutku, a pozytywne myślenie stale trafia na bariery, to potrzebujesz pomocy Siły Wyższej Siły Swiatla, by Twoje marzenia mogły trafić na podatny grunt i wykiełkować, przynosząc efekt na który czekasz.

 • Masz w Twoim otoczeniu osoby, które kradną Twoje energie, po spotkaniu z taką osobą odczuwasz ból głowy, słabość lub masz negatywne nastroje?

 • Mieszkasz lub pracujesz w miejscu negatywnym energetycznie, czujesz, że to miejsce nie jest w 100% dla Ciebie dobre czy pozytywne, masz obawy, że to miejsce ma na Ciebie zły wpływ (to odczuwasz w głębi Twojego serca)?

 • Masz problem z wiarą we własne siły i możliwości?

 • Masz odczucie, że inni są od Ciebie lepsi?

 • Masz braki koncentracji, trudno Ci się skupić?

 • Masz negatywne nastroje, cierpisz na depresję, brak celu, brak sensu?

 • Pragniesz uprawiać sport, ale ciągle nie masz ochoty, by ruszyć ręką czy nogą?

 • Brakuje Ci tzw. motywacji?

 • Masz za mało czerwonych ciałek krwi, anemię lub inne dolegliwości z tym związane?

 • Często odczuwasz strach, obawę przed przyszłością lub czymś, czego nie potrafisz zdefiniować?

 • Pragniesz czuć w sobie więcej energii, mocy, odwagi, by osiągnąć Twoje cele.

 • Jeśli wykonujesz afirmacje lub wizualizację lub spotkaniey samodzielne, czy inne prace duchowe i w trakcie nachodzą Cię ciemne myśli lub skrajne zmęczenie lub zdarzy się zasnąć.

 • Jeśli łapiesz się na tym, że myślisz negatywnie lub wątpisz w to, że życie może być piękne, pełne miłości i szczęścia.

 • Jeśli cierpisz na senność lub bezsenność (zaburzenie rytmu).

 • Jeśli denerwują Cie sukcesy innych.

 • Jeśli stale brakuje Ci czasu.

 • Jeśli czujesz zdenerwowanie, wszystkiego jest za dużo, stale jesteś w stresie, a mimo tego góra niewykonanych prac ciągle rośnie.

 • Jeśli cierpisz na wypalenie zawodowe czy fizyczne.

 • Masz wszystkiego serdecznie dość, życie Cię przerasta.

 • Cierpisz z powodu plotek.

 • Twoja sfera miłosna, zdrowotna czy zawodowa potrzebuje dobrej energii światła lub specjalnego uleczenia.

 • Masz konkretne marzenia i cele i potrzebujesz zastrzyku energii życiowej i pomocy, by je zrealizować!

 • W czasie spotkania pracujemy wspólnie, by uzyskać dla Ciebie pomoc Siły Wyższej.

 

 

CO DODATKOWO MOŻESZ ZROBIĆ PRZED SPOTKANIEM

 

 • przed spotkaniem zalecam kąpiel w soli morskiej z dodatkiem kilku kropel olejku naturalnego z lawendy. Można zrobić miksturę pod prysznic, woda z soła i olejkiem z lawendy.

 • zalecam wykonać dekorację w jasnych kolorach i w czasie spotkania zapalić na niej jedną lub więcej świec. Tutaj pozwól, by Twoje serce wskazało jakie świece wybrać, jak wykonać dekorację - odczujesz to... W tym spotkaniu jest to Twoje Miejsce Mocy!!! Tylko Twoje i wykonaj je wg Twojego uznania. NIE umieszczaj w tym miejscu żadnych świętych obrazków tej czy innej religii, żadnych symboli - skup się na tym, by dekoracja była naturalna, np. kamienie znalezione w lesie, gałązki, owoce.

 • Przed spotkaniem należy posprzątać mieszkanie lub własny pokój, by było czysto i świątecznie - powitanie sił światła i Dobra. 

 

 
CZY JESTEŚ JUŻ ZDECYDOWANA / ZDECYDOWANY?
 
Najważniejsze jest zaufanie - zanim zamówisz rytuał po prostu poczytaj opinie, zerknij na moje filmy, by odczuć czy jestem dla Ciebie tą właściwą osobą i czy możesz mi zaufać. Słuchaj Twojego wewnętrznego głosu. Zajrzyj na media społecznościowe, blogi, zobacz filmy i posłuchaj nagrania. Możesz również zapisać się do newslettera, by zacząć malutkimi krokami. Odczujesz w sercu czy Cię to uskrzydla i czy to dla Ciebie właściwa droga.
 
 
 

CZY TO DLA MNIE NAJLEPSZA INWESTYCJA?

Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To, kim jesteśmy, jest również, w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa!

Często bardzo skupiamy się na świecie materialnym, dużo działamy, pracujemy aż do wykończenia i wypalenia, a efekty nadal małe lub zerowe... To znak, że za dużo działamy w świecie materialnym, a za mało energetycznym. Trzeba pokonać, rozpuścić światłem te niewidoczne blokady oraz wyleczyć rany, które również są niewidoczne gołym okiem, a sprawiają ból. Najczęściej są spowodowane ciężkimi przeżyciami w przeszłości, a w dalszym ciągu wpływają negatywnie na Twoje życie. Czas je wyleczyć i rozwinąć w pełni skrzydła! 

Jeśli pragniesz, by Siły Wszechświata i Natury zaczęły działać w Twoim życiu i pomagać Ci każdego dnia, możesz aktywować lub wzmocnić ich pomoc tym spotkaniem - one szanują Twoją wolną wolę i działają tylko, jeśli je o to poprosisz!!! Każdego dnia wysyłamy w świat setki niekontrolowanych negatywnych myśli, które działają, jak zaklęcia negatywne, dlatego tak ważne jest, by stale współpracować z siłami światła, do czasu, aż uda się te niekontrolowane negatywne myśli całkowicie usunąć.

 

 

 

ZŁOŻYŁEM / ZŁOŻYŁAM ZAMÓWIENIE, CO TERAZ NAJLEPIEJ ROBIĆ?

Teraz Twoja sprawa leży w dobrych rękach. Możesz się zrelaksować i skupić na myśleniu o najlepszym rezultacie! Wysyłaj POZYTYWNE MYŚLI i emocje, aby jeszcze bardziej wzmocnić rytuał.

Proszę postaraj się teraz wykorzystać ten czas oczekiwania na to, co sprawia Ci przyjemność i podnosi Twoje wibracje, oczywiście w miarę możliwości. Dlaczego to ważne? Ponieważ, gdy zamartwiamy się, stresujemy lub skupiamy tylko na problemie, a nie jego rozwiązaniu, to lekkim, dobrym i pozytywnym energiom, osobom, sytuacjom trudniej się do nas dostać. Oczywiście, że dadzą radę, ale im więcej masz pozytywnych myśli, słów, działań, tym tworzysz sobie lepszą przyszłość.

 

 

 

INSPIRACJE BELTANE, CZYLI JAK NAJKORZYSTNIEJ SPĘDZIĆ MAGICZNĄ NOC WALPURGII

 

Moje inspiracje na Belatne – połączenie Bogini z Bogiem, wielkie wesele sił Natury to:

 • rytuały miłosne oraz rytuały płodności
 • rytuały uziemienia, kontaktu z Natura
 • wróżby miłosne
 • tę noc spędzamy z osoba, która jest dla nas ważna, gdyż symbolizuje ona także połączenie dusz. Czyli unikamy ludzi z którymi NIE chcemy się połączyć 
 • rytuały typowo wzmacniające kobiecość – cudną siłę kobiecości w kobiecie
 • rytuały typowo wzmacniające męskość – piękną siłę męskości w mężczyźnie
 • naturalną siłę tworzenia, płodności Natury –  można wykorzystać także w celu zrealizowania jakiegoś planu, przyciągnięcia czegoś, co ma przynieść owoce. np. w rytuałach lub afirmacjach, by nasz pomysł zrealizował się, przyniósł oczekiwany skutek. Wszelkie wizualizacje, afirmacje, techniki magiczne muszą być dobrze przemyślane, by przyciągnąć to, czego naprawdę chcemy, by to coś zrodziło się po jakimś czasie do życia.
 • uwaga – kontrolujemy nasze myśli, gdyż negatywne myśli także zrodzą się do życia, staną się materialne, żywe, realne!
 • do rytuałów warto wykorzystać sąsiedztwo brzóz, np. kręgi magiczne wśród brzóz, a także witki brzozy w formie rytualnej miotełki, listki brzozy na ołtarz Beltane.
 • taniec wokół ognia lub pomiędzy ogniskami w celu oczyszczenia i naenergetyzowania naszego ciala i duszy. Dla osób, które nie mogą spędzić tej nocy na zewnątrz przy pięknym ognisku – polecam taniec przy świecach.
 • jeśli nie świętujesz Beltane – Nocy Ognia, to mimo wszystko warto zapalić świece, by przegonić to, co ciemne i mroczne wokół Ciebie.
 • podstawa dekoracji w kolorze białym, zielonym, jasnozielonym.
 • do jedzenia to, co akurat wokół, czyli np. czosnek niedźwiedzi czy inne wonne świeże zielone rosliny, napoje np. z przytulii wonnej – http://pl.wikipedia.org/wiki/Przytulia_wonna
 • świece białe lub zielone, można dodać 1 świecę czerwoną symbolizującą ogień
 • białe naczynia
 • białe wstążki rozwieszone np. w lesie lub na balkonie – powiewające na wietrze. Uwaga po Beltane sprzątamy dekoracje by nie zaśmiecać lasu chyba, że wykonaliśmy je z naturalnych materiałów bez plastiku, wówczas mogą pozostać.
 • drzewo majowe – dekorujmy żywe drzewo – nie ścinamy!!! Można także stworzyć malutkie symboliczne w mieszkaniu z gałązek. Dekorujemy wstążkami i wianuszkiem z zielonych liści oraz z kwiatów.
 • kadzidełka/olejki afrodyzujące oraz stosowane w rytuałach miłosnych, m.in. Ylang- Ylang, jaśmin, drzewo sandałowe, neroli, roza, bez
 • warto przygotować malutki poczęstunek dla istot zamieszkujących nasz dom – duszki i skrzaty domowe.
 • o świcie spacer po rosie, umycie twarzy, całego ciała kropelkami rosy – piękno, siła, powodzenie, szczęście, spełnienie

Życzę cudownego Beltane z anielskim pozdrowieniem Wasza Maria Bucardi

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl