Nowości
Nowości

„Poznaj pochodzenie swojej duszy”. Autor: Maria Bucardi. Misja na Ziemi. Wyzwania. Cechy. Seria Starseed 2024 ISBN 978-83-971951-0-3 (PDF)

„Poznaj pochodzenie swojej duszy”. Autor Maria Bucardi. Misja na Ziemi. Wyzwania. Cechy. Seria Starseed 2024 ISBN 978-83-971951-0-3 (PDF).jpg
 • nowość
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: natychmiast
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 96,00 zł 96.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Poznaj pochodzenie duszy pdf
Pin It

Opis

 

„Poznaj pochodzenie swojej duszy”.

 Misja na Ziemi. Wyzwania. Cechy. Seria Starseed 2024

 

Książka do pracy samodzielnej w formie poradnika

Skąd pochodzi Twoja dusza?
Dowiedz się, czy to Plejady, Syriusz, Liria, Acturus, Orion, Andromeda

 

Książka elektroniczna ebook w formacie PDF

Wysyłka na adres email podany w zamówieniu

Autor: Maria Bucardi

ilość str. 60

format: A4.

ISBN 978-83-971951-0-3

 

Spis treści

I. Orion
II. Arkturia
III. Plejady
IV. Andromeda
V. Syriusz
VI. Lyria
VII. Maldek
VIII. Gwiazdozbiór Draco (smoka)

 

Tutaj poznasz najważniejsze gwiazdozbiory i planety, z których pochodzi najwięcej osób, które chcą coś zmienić na Ziemi oraz czegoś doświadczyć. Jest ich jednak zbyt wiele, aby zaprezentować tutaj je wszystkie.

Posłuchaj niezwykłego podcastu i odkryj korzenie swojej duszy na kanale autorki na YouTube Maria Bucardi

Możesz utożsamiać się nawet z kilkoma z nich, ponieważ nasze dusze często wędrują przez różne planety i uczą się, co objawia się poprzez odczucie, że jest Ci coś bardzo znajome.

Istnieją różne planety i każda z nich ma inne cechy. Poniżej znajdziesz ich bardzo skrócony opis. Najbardziej znane domy dusz to Plejady, Syriusz, Liria, Acturus, Orion, Andromeda. Wszystkie te planety różnią się od siebie, a pochodzące z nich dusze łączy to, że przychodzą na Ziemię, aby dokonać zmian, doświadczać, wprowadzić więcej miłości, światła, pożytecznej technologii, zrozumienia, kierując ludzkość z negatywnego matrixa na wyższy wymiar.

 

Czy już masz jakieś podejrzenia, że Ziemia nie jest Twoim prawdziwym domem?

Znalezienie swojego domu duszy może przynieść Ci wewnętrzny spokój i poczucie przynależności oraz wszystko zacznie nabierać dla Ciebie sensu.

Jeśli zgadzasz się z większością z poniższych punktów, to jest wielkie prawdopodobieństwo, że pochodzisz z innej planety i tam jest Twój dom.

 

Co może wskazywać, że Twoja dusza pochodzi z innej planety:

 • Towarzyszy Ci nostalgia i tęsknota za nie wiadomo czym.
 • Masz silne poczucie bycia innym lub braku przynależności do większości ludzi.
 • Uwielbiasz programy o kosmosie i teorie pozaziemskie.
 • Empatia.
 • Silne poczucie „niespełnionego celu”.
 • Poszukiwanie wolności.
 • Jesteś inteligentny, inteligentna i uwielbiasz się uczyć.
 • Twoja intuicja jest silna.
 • Doświadczyłeś, doświadczyłaś głębokiego duchowego przebudzenia.
 • Jesteś bardzo wrażliwą osobą.
 • Masz zdolności “paranormalne”, czyli aktywne talenty wyższe.
 • Przeżyłeś, przeżyłeś poważne urazy lub wydarzenia życiowe.
 • Czujesz się jakbyś była, był starą duszą, która była tutaj już wcześniej.
 • Interesuje Cię uzdrawianie holistyczne i naturalne metody leczenia.
 • Masz awersję do krzywdy lub przemocy.
 • Lgną do Ciebie niemowlęta, dzieci i zwierzęta.
 • Wyobrażasz sobie, jak wyglądałoby życie na innych planetach lub galaktykach.
 • Fascynuje Cię astronomia, astrologia i duchowość.
 • Innych pociąga Twoja zdolność do pomagania i wspierania ich.
 • Interesujesz się teoriami spiskowymi i filmami dokumentalnymi.
 • Jesteś wegetarianinem lub weganinem.
 • Czujesz, że odziedziczyłeś, odziedziczyłaś bardzo niewiele cech swojego rodzica.
 • Jako dziecko miałaś, miałeś wymyślonych przyjaciół.
 • Czujesz pociąg do kryształów oraz ich leczniczych właściwości.
 • Od dziecka dużo marzysz.
 • Masz wspomnienia z życia na innej planecie.
 • Czytasz o innych planetach.
 • Widziałaś, widziałeś rzeczy, których nauka nie potrafi wyjaśnić.
 • Wierzysz, że życie jest także gdzieś indziej.
 • Możesz łatwo czytać między wierszami i wyłapywać niuanse.

 

Recenzje Czytelników 

 

Justyna – Wiedza o pochodzeniu duszy i gwiazdozbiorach, której nigdzie indziej wcześniej nie znalazłam. Można się z niej dowiedzieć jaki charakter mają ludzie, których dusze pochodzą z różnych gwiazd i co jest dla nich ważne tutaj na Ziemi”

Adelajda – „Bardzo poruszająca rzecz, przypomniała mi wiele z tego, co czułam na dnie duszy. Obudziła pamięć Domu i wszystkich powiązań, jakie mamy z różnymi gwiazdozbiorami. Pozwoliła zrozumieć, skąd biorą się nasze właściwości, cały zestaw cech osobowości; odczuć prawdę w sercu.”

Magdalena – „Jeśli zastanawiasz się co jest ze mną nie tak? chyba jestem jakaś inna? nie pasuję do „tego” świata, to w tej książce znajdziesz odpowiedzi na powyższe pytania :). Ta książka zabierze Cię na inne planety, czyta się lekko i przyjemnie, a przy okazji przeniesie w inne, magiczne wymiary.”

Waga – „Wow! Dzięki tej książce dowiedziałam się, skąd pochodzi moja Dusza

 

o Marii Bucardi

 

 Maria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!

Maria Bucardi - urodziła się w polskich Beskidach, w Bielsku - Białej, 1 września 1976 r. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji i inspiracji. Jako osoba zaufania publicznego zrzesza kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Jej książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w nakładzie kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na jej blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających i liczba ta stale rośnie. Jej celem jest pokazać Ci kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas.

Doświadczenie Marii Bucardi opiera się na nieustannie kontynuowanym rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy i możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych dla tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza jej pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów jej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji jej, niczym nieograniczonych, możliwości. Maria Bucardi pisze: „Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc świata i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły i Mocy …"

Motta życiowe Marii Bucardi:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

Od lat angażuje się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Jej działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 12 lat intensywnych prac, w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzi Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jest jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii - onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

Jej hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Jak sama mówi: każdy nowy dzień jest dla niej nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy jej dzień jest inny :-) Jest zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyje każdego dnia.

Wierzy w Boga i Siły Wyższe niż my ludzie, ale nie należy do żadnej religii. Sama o sobie mówi: „Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy“.

Zdecydowanie odcina się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wie, że to, co siejemy, to zbierzemy, dlatego wysiewa mądrze i rozsądnie, to - co pragnie zebrać. Jest osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W jej życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

Głosi, że każdy z nas jest jeden, jedyny i niepowtarzalny i jej misją jest pomoc, by każdy z nas mógł odkryć w sobie to, co najlepsze!

 

Zobacz koniecznie
Rozwój osobisty i duchowy https://linktr.ee/mariabucardi
Trylogia Mroczne Góry https://linktr.ee/trylogia
Posadź drzewo https://linktr.ee/onosemina.org

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (3)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

31 maja 2024

Bardzo polecam cudna książka dzięki której.mozna odnaleźć siebie

11 czerwca 2024

Niezwykle ciekawa i wyjątkowa księga...polecam!

15 czerwca 2024

Kochani! Jeśli zastanawiacie się nad zakupem tego ebooka to szczerze polecam! Jest w nim opis podstawowych ras gwiezdnych nasion, które wcielają się teraz na Ziemi. Znajdziesz tu wiele podpowiedzi dotyczących wypełniania swojej misji, swoich mocnych stron, talentów. Przypomnisz sobie po co tutaj jesteś i jak możesz pomoc innym duszom wcielonym teraz na Ziemi, a także jak pomoc samej Ziemi w tym czasie przemiany. Cena jest bardzo adekwatna do zawartości, gdyz opracowanie zawiera około 100 stron wartościowych treści. Ja znalazłam tutaj opis swojej rasy, a także ras moich dzieci i niektórych znajomych. Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy, jaką Pani Maria włożyła w opracowanie tego ebooka i ilością pozyskanych przez nią informacji. Polecam z głębi serca ❤️

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl