Nowości

125. Boisz się pokazać innym swoje prawdziwe oblicze ze strachu przed krytyką i odrzuceniem? Niektórzy grają jakąś rolę, bo mają w tym korzyści… Odkryj prawdę o sobie i otoczeniu. Pokaż światu kim jesteś i powiedz tak do szczęścia i spełnienia.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 125 ceremonia
Pin It

Opis

 

125

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 51:51 min

 

Nadszedł czas, by pokazać światu całe Twoje prawdziwe oblicze! Sprawdź co skrywasz na dnie Twojej szafy? Ile jest tam masek i ról, które grasz/grałaś/grałeś przez ostatnie lata? Sprawdź, które z nich już dawno powinny trafić do kosza, a które chcesz jeszcze utrzymać przez jakiś czas, aż nadejdzie ten właściwy moment, by się od nich uwolnić raz a zawsze. Po tej Ceremonii zobaczysz więcej i zdemaskujesz innych, zobaczysz, co skrywają przed światem i dlaczego... Może boją się pokazać innym swoje prawdziwe oblicze ze strachu przed krytyką i odrzuceniem, a może grają jakąś rolę, bo mają w tym korzyści? Odkryj prawdę tutaj i teraz, by iść Twoją drogę, zgodnie z Twoją niepowtarzalnością i indywidualnością! Jesteś jedyna i wyjątkową Istotą, nie ma drugiej takiej Istoty jak Ty! Pokaż światu kim jesteś i powiedz tak do szczęścia i spełnienia. Dlaczego płynąc z szarą masą nie mamy szans na szczęście? Te odpowiedzi poznasz na naszym 125 spotkaniu! Twoje życie może być jak piękna, kolorowa bajka, napisz do niej scenariusz już dziś!

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

ZDAJ SOBIE W 100% SPRAWĘ ZE SWOJEJ INDYWIDUALNOŚCI!

Naucz się radzić sobie z krytyką i zrozum, co się tak naprawdę za nią kryje...

Nie ma podobnego wyglądu, odcisku palca, powołania - wszystko jest inne!

Więc dlaczego jesteśmy uczeni od dziecka, by zachowywać się tak samo, potem, by dostosować się do "norm", tradycji, mody i wszyscy żyć tak samo - te wszystkie kwestie są poruszone na tym spotkaniu.

Ludzie sukcesu są “osobowościami”! Wyróżniają się od szarej masy.

Tutaj również znajdziesz wyjaśnienie znaczenia karty Tarota Królowa Mieczy oraz 8 Buław.

"Jedyna uniwersalna metoda - to być sobą" Maria Bucardi

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocyznajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

   

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Polecane

Opinie (16)

11 września 2020

(serduszko)

11 września 2020

Kochana, Najdroższa Mario, uwielbiam nasze spotkania i Ceremonie, bo są one przede wszystkim – radosną celebracją życia w nas i wokół nas !!! :)) :)) :)) Jesteśmy tutaj po to, aby doświadczyć siebie i innych istot na tej planecie, nasze wzajemne drogi i światy ciągle się przeplatają i krzyżują, każdy ma wolną wolę i ma prawo być sobą, żyć tak, jak chce i nie niewolić innych …ale też samemu nie być ofiarą, ani niewolnikiem .. tylko we wzajemnej współpracy i akceptacji, szacunku, ta planeta i inne wymiary mają szansę przetrwać i rozwijać się dalej, przechodzić na wyższe częstotliwości i na wyższe, bardziej wibracyjne i świetliste poziomy istnienia .. nawet siły Mroku nie posuwają się do całkowitej destrukcji, bo inaczej zniszczą siebie samych i aktualny ” dom ” .. dlatego bez maski chodzą tylko naprawdę silne i odważne istoty, a reszta próbuje je … ubić lub naśladować ;)) :)) :)) :)) wszystko zależy od poziomu czyjejś świadomości … Przesyłam pozdrowienia dla wszystkich i dużo zdrowia, światła oraz Miłości dla Ciebie ********** Kathe A.

11 września 2020

Najdrozsza Mario Bardzo Dziekuje (serduszka)

11 września 2020

Dziękuję Kochana Mario za tę cudowną i radosną Ceromonię

11 września 2020

(serduszka)

11 września 2020

Dziękujemy

11 września 2020

Kochana Pani Mario, to jest bardzo niezwykłe, bo pokazanie swojego własnego oblicza, to było przesłanie dla mnie w czasie 89 Rytuału dla Matki Ziemi. Przed samym Rytuałem słuchałam angielskiej piosenki „Show Yourself ” z bajki Frozen II („Pokaż się” z bajki „Kraina Lodu II). Ona jest niezwykła i podczas Rytuału po prostu dudniła mi w głowie. Najpierw próbowałam ją uciszyć, ale potem dałam za wygraną. Cały czas powracał do mnie tekst: „When the northwind meets the see, there’s a river full of memory. Come my darling homward bound, I am found !” Bardzo piękny i symboliczny. Polecam by obejrzeć (uśmiech) Tak myślę o tych maskach, które przywdziewamy ze strachu oraz by zadowolić innych. Ja dokładnie rozumiem kiedy „świecimy” i to innych ludzi mówiąc delikatnie denerwuje. I wtedy w błędnym przekonaniu zakładamy maskę i trochę gaśniemy, tylko po to by innych nie oślepiać- bo się wtedy denerwują. Ja czasami tak robiłam, instynktownie czułam, że to nie będzie dobrze przyjęte w otoczeniu, że to świecenie będzie kogoś kuło w oczy i prędzej czy później mi się oberwie. W ten czy inny sposób. Chyba chciałam wszystkich zadowolić, nie wychylać się i wtedy będzie dobrze. Dziękuję z całego serca Pani Mario za pokazanie nowej drogi, nowego sposobu myślenia o tym ” świeceniu”. Ja się zastanawiałam jak taka wrażliwa osoba jak Pani radzi sobie z tak dużą krytyką i wysyłaną w Pani kierunku negatywną energią. Ostania kwestia dotyczy ostatniego 89 Rytuału dla Matki Ziemi. Pisała Pani, że Portal Światła został otwarty- to wspaniale! (uśmiech) Czy jest to możliwe, że w tym portalu oprócz Istotek Światła były zamknięte też części Naszych Dusz? Pozdrawiam cieplutko, Justyna

11 września 2020

Piękne! (serduszka)

11 września 2020

Piękne! (serduszka)

11 września 2020

Moja Najdroższa Mario, dziękuję z głębi mojego serca za bardzo wyjadkowa Ceremonię wskazówki i przesyłania (całus) (serduszko)

11 września 2020

Moja Kochana Mario, Dziękuję Ci za wyjątkowo; czystą, silną i piękną ceremonie. Temat bardzo ważny, i trudny zarazem, Zdjęcie maski to nie lada wyzwanie . Każdy ma świadomość, że jest niezbędne i konieczne ale odszukanie odwagi by działać szybki i skutecznie nie jest już proste. Życzę nam wszystkim by starczyło nam determinacji i mocy na te działania. By konsekwencja i wytrwałość nas nie opuszczała i byśmy osiągnęli skutek zamierzony. Najtrudniejsze jest chyba zrozumienie, że życie w masce stało się też moim udziałem. Przecież ja jestem zawsze sobą nie ma powodu by doszukiwać się gry, której nie ma. Wsłuchanie się w siebie i głęboka analiza pomoże uświadomić sobie, że mam więcej masek niż mi się wydaje. Odwagę bycia sobą stłumiono w Nas dawno temu. Pogodzeni z losem nie mamy sił by cokolwiek zmieniać. Ale to jedyna droga do zwycięstwa nad swoi m rokiem i mrokiem Świata Życz powodzenia wszystkim i sobie Dziękuję, że jesteś Twoja Edi

11 września 2020

Tak, zrozumiałam przesłania są piękne. Staram się być sobą każdego dnia. Lubię ten stan. Lubię swoją autentyczność, choć czasam, wiąże się to z chwilowym osamotnieniem. Tylko chwilowym, przecież coś się kończy i coś się zaczyna. Stare robi miejsce dla nowego.(uśmiech)

11 września 2020

Namaste, Moja Ukochana Mario. To przecudowna Ceremonia! Ostatnie dwa dni dane było mi przebywać nad jeziorem, a podczas spaceru, nad moją głową świstały, zarzucane wędki przez wędkarzy, w tym samym czasie, kiedy moje myśli wabiły ich przynęty do ucieczki. Jak przed kilkoma laty nad rzeką, gdzie wędkarz, na skutek nadprzyrodzonych zachowań zwierząt, wabionych moimi myślami, z prośbą o odsiecz, gdy zawiodły moje uwagi o tym, że ryby odczuwają i pragną żyć, uciekł z łowiska, racząc mnie wyzwiskami. A przecież, to tylko pieski, nagle zbiegły od zadziwionego właściciela, by strącić wędki z mocnowań, a potem tylko kaczuszki, nagle nadleciały ogromnym stadem, by wylądować zamaszyście prosto na wodzie, gdzie rybak zamierzał łowić ryby. Jakże rozkosznie być sobą! Wznoszę z wdzięczności ramiona do nieba i wygłaszam w zachwycie do Sił Światła boską radość istnienia, kiedy mój oddech jest czysty, głęboki i świeży, jasnym obliczem prawdy, uczciwości, szacunku, krystaliczności. Kocham Cię, Mario, całym sercem!

11 września 2020

Z całego serca dziękuję Mario za przesłania, energie i motywację (serduszko) Życzę Ci duuuuzo zdrowia i szybkiego powrotu do pełni sił i pełni mocy. Z mocą tęczowego promienia(uśmiech)

11 września 2020

Przepiękne spotkanie, przesłania baardzo na czasie, a na koniec karta Królowej Mieczy pokazała wszystko symbolicznie co teraz najważniejsze! Z całego serca dziękuję:)

11 września 2020

(serduszka)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl