Polecane

126. Kto lub co wyprowadza Cię z równowagi? Jakie zachowania działają na Ciebie jak płachta na byka? Dlaczego wewnętrzna równowaga jest tak ważna, by osiągnąć Twoje marzenia i cele, by podejmować właściwe decyzje. Nadszedł czas sprawiedliwości

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 126 ceremonia
Pin It

Opis

 

126

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 52:05 min

 

Kto lub co ma w zwyczaju wyprowadzać Cię z wewnętrznej równowagi? Jakie zachowania działają na Ciebie jak płachta na byka? Dlaczego wewnętrzna równowaga jest tak ważna, by osiągnąć Twoje marzenia i cele, by podejmować właściwe decyzje. Nadszedł czas sprawiedliwości, z kim pragniesz jeszcze wyrównać rachunki? Co jeszcze należy doprowadzić do balansu? Jak wyglądają wszystkie dziedziny Twojego życia? Czy któraś dziedzina wymaga wprowadzenia harmonii, bo jest w niej czegoś za dużo, a czegoś za mało?

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

W spokoju leży twoja siła!

Równowaga - czyli nie za dużo, nie za mało - to nasz kolejny klucz.

Jak to osiągnąć dowiesz się zadając sobie dwa ważne pytania podczas tej Ceremonii.

Poznasz również znaczenie karty Tarota (na przykładzie talii Thot) VIII - Balans, Harmonia, Sprawiedliwość.

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocyznajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

   

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Polecane

Opinie (17)

18 września 2020

Kochana, Najdroższa Mario, pięknie dziękuję za dzisiejszą kolejną Ceremonię :)) Wszystko, co do niej doprowadziło, było i jest całkowicie zgodne z boskim planem każdego z nas :)) Siły światła i ciemności muszą być zawsze w równowadze, chociaż mrok zawsze próbuje zawłaszczyć nasze energie i zamknąć nas w klatce umysłu i emocji, ale.. od czego mamy Wiedzę i Mądrość, którą nam przekazujesz? Jestem w szoku, bo ta ceremonia i dzisiejszy nów oraz maile do Ciebie całkowicie się pokrywają … :)) niesamowite ! :)) Jesteś zawsze piękna i Umiłowana ****** Dziękuję, że dajesz tyle radości ****** K. A.

18 września 2020

(serduszko)

18 września 2020

Dziękuję

18 września 2020

Najdrozsza Mario Z Glebi Mojego Serca Bardzo Dziekuje (serduszko)

18 września 2020

Dziękuję za wszystkie wskazówki oraz Miłość i Światło Mario nieustannie od Ciebie płynące.!Ceremonia oraz jej treść idealnie wpasowuje się w Życie. Jak zawsze. To niesamowite być w tym nurcie razem z Wami. Ukochania.

18 września 2020

Ten temat to ja już przerabiam, no niech no policzę.. idzie już 6 miesiąc! Zachwiało się wszystko co wypracowałam, a myślałam, że tak głęboko nikt już się nie podkopie. A tu…” tak dobrze żarło i zdechło” Po drodze było miło, było smutno, czasami depresyjne. Po raz setny zdaje się, że odnalazłam względna harmonię, oby naprawdę już ostatni bo śmieszno-dziwna i skomplikowana ta historia. Oczywiście, jakoś tak wewnętrznie ja nadal lubię mojego „oprawcę”. To dopiero ironia losu haha chociaż mi się w życiu nie nudzi, a co! (uśmiech)

18 września 2020

Ah to juz rozumiem dlaczego ze zdwojona sila poprostu wszystko od rana dzis probowalo mnie wyprowadzic z rownowagi!! Niesamowite lekcja i do dziela! Bardzo jasne przeslania i jasne co robic. Z calego serca dziekuje za Ceremonie (serduszka) Mario od ostatniego Rytualu dla Matki ziemii to co jest na niebie kazdego dnia to jest cos nieprawdopodobnego poprostu. (Mieszkam w Irlandii). Pelne pelne Istot świetlistych!! W zyciu czegos takiego nie wiedzialam. Nawet moja niespelna 2letnia coreczka pokazuje ciagle na niebo i „mowi” wszystkim zachwycona zeby patrzyli!!

18 września 2020

Namaste, Moja Ukochana Mario. Każda Ceremonia z Tobą wprowadza spokój, porządek i harmonię w myślach, w uczuciach i w ciele. Uzdrawiasz, uskrzydlasz, rozświetlasz nadzieje, w blasku której wszystko naokół się śmieje i promienieje. Cudownie jest współuczestniczyć w tym boskim dziele. Niechaj każda chwila stanowi opokę równowagi, balansu i wyważenia, jako fundament wznoszenia sumienia na firmamenty diamentowego istnienia.

18 września 2020

Namaste, Moja Ukochana Mario. Każda Ceremonia z Tobą wprowadza spokój, porządek i harmonię w myślach, w uczuciach i w ciele. Uzdrawiasz, uskrzydlasz, rozświetlasz nadzieje, w blasku której wszystko naokół się śmieje i promienieje. Cudownie jest współuczestniczyć w tym boskim dziele. Niechaj każda chwila stanowi opokę równowagi, balansu i wyważenia, jako fundament wznoszenia sumienia na firmamenty diamentowego istnienia.

18 września 2020

2 dni temu rozłożyłam karty tarota, nie będę tutaj pisać o wszystkich ale karta umiarkowanie udwrocona a obok niej księżyc i sprawiedliwość w pozycji prostej. I odrazu mi się skojarzyło z przesłaniami. Ale nie rozumiem co chodzi tutaj z księżycem. Pozatym Często miałam takie odczucie niesprawiedliwości, ktoś zrobił mi krzywdę i karma go nie dosięgła. A to jest takie proste by to wyrównać. Dziękuję za te cenne wskazówki teraz już wiem co zrobić by zamknąć w moim życiu pewne sprawy i nie wracać do nich nigdy więcej. (serduszko)

18 września 2020

Mario, dziękuję za cudowne spotkanie i jakże ważne przesłania …balans i harmonia to jest to nad czym cały czas pracuje raz z lepszym, raz z gorszym skutkiem, ale cały czas do przodu(uśmiech)Różowe kwiaty przepiękne!

18 września 2020

Pięknie dziękuje niesamowicie pani pomogła jak zawsze! Od serca do serca wpłynęło i przyjęło cudownie! Czuje się świetnie buziaki (serduszko)

18 września 2020

Pięknie dziękuje niesamowicie pani pomogła jak zawsze! Od serca do serca wpłynęło i przyjęło cudownie! Czuje się świetnie buziaki (serduszko)

18 września 2020

Dziekuje Mario za spotkanie. Pieknie i przejrzyście omowilas kartę 8. Na niej również skupiła się w tym tygodniu moja uwaga. Kilka rzeczy się pojawiło i czas z nimi popracować (serduszko)

18 września 2020

Dziękuję, Mario (serduszka) Wszystko jasne, zrozumiałe i bardzo potrzebne. Serdeczności! (całus)

18 września 2020

(serduszko)Serdecznie dziekuje za tak piekna Ceremonie ,mam wrazenie ze powroce jeszcze wiele razy do tej Ceremoni ,bo jest tam tyle madrosci zawarte gdzie chcialabym zastosowac w moim zyciu.Dziekuje Bardzo Pani Mario

18 września 2020

Niesamowite i ciekawe ponieważ dzisiaj przed spotkaniem kiedy wyciągnęłam kartę z talii Doreen Virtue Archaengel cards wylosowałam kartę Michała Archanioła który trzymał w swojej dłoni srebrny miecz przekaz był jasny „jesteś bardzo kochanym kreatywnym i pełnym siły dzieckiem Boga jesteś Kochana”. Dziękuje..

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl