126. Kto lub co wyprowadza Cię z równowagi? Jakie zachowania działają na Ciebie jak płachta na byka? Dlaczego wewnętrzna równowaga jest tak ważna, by osiągnąć Twoje marzenia i cele, by podejmować właściwe decyzje. Nadszedł czas sprawiedliwości

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 126 ceremonia

Opis

 

Namaste, bardzo mi miło powitać Cię na naszej 126 Ceremonii, w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, po czym przejdziemy do przesłań od Siły Wyższej.  

 

Kto lub co ma w zwyczaju wyprowadzać Cię z wewnętrznej równowagi?

Jakie zachowania działają na Ciebie jak płachta na byka?

Dlaczego wewnętrzna równowaga jest tak ważna, by osiągnąć Twoje marzenia i cele, by podejmować właściwe decyzje.

Nadszedł czas sprawiedliwości, z kim pragniesz jeszcze wyrównać rachunki?

Co jeszcze należy doprowadzić do balansu?

Jak wyglądają wszystkie dziedziny Twojego życia?

Czy któraś dziedzina wymaga wprowadzenia harmonii, bo jest w niej czegoś za dużo, a czegoś za mało? 

Czas trwania naszego spotkania to: 52:05, czyli prawie godzinę.

 

 

  

 

W spokoju leży twoja siła!


Równowaga - czyli nie za dużo, nie za mało - to nasz kolejny klucz.

Jak to osiągnąć dowiesz się zadając sobie dwa ważne pytania podczas tej Ceremonii.

Poznasz również znaczenie karty Tarota (na przykładzie talii Thot) VIII - Balans, Harmonia, Sprawiedliwość.

  

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu, spełnieniu, zdrowiu, obfitość na jakie zasługujesz!

 

 

Możesz dodatkowo przygotować się do Ceremonii 126, oglądając Czas 84 z Marią Bucardi i wykonując pewne ciekawe ćwiczenie...

https://bucardimaria.com/2020/09/15/czas-z-maria-bucardi-nr-84/

Tytuł brzmi: porozmawiamy o równowadze, która jest Ci tak potrzebna do osiągnięcia Twoich marzeń i pragnień. Zainspiruję Cię do ćwiczenia, które zmieni Twoje spojrzenie na ten świat i pomoże Ci zawsze zachować spokój w każdej sytuacji, zrozumieć co najczęściej wyprowadza Cię z równowagi i co działa na Ciebie, jak płachta na byka. Druga część ćwiczenia pomoże Ci wyrównać rachunki energetyczne z innymi ludźmi, by iść do przodu z lekkością i radością. To spotkanie jest bardzo związane z naszą 126 Ceremonią w czwartek, bo to na Ceremonii uzyskasz klucz, jak wykorzystać tę wiedzę w przyszłości.

 

 

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Czas trwania 52:05 oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

  

Dla kogo?

Dla osób wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Polecane

Opinie (17)

18 września 2020

Kochana, Najdroższa Mario, pięknie dziękuję za dzisiejszą kolejną Ceremonię :)) Wszystko, co do niej doprowadziło, było i jest całkowicie zgodne z boskim planem każdego z nas :)) Siły światła i ciemności muszą być zawsze w równowadze, chociaż mrok zawsze próbuje zawłaszczyć nasze energie i zamknąć nas w klatce umysłu i emocji, ale.. od czego mamy Wiedzę i Mądrość, którą nam przekazujesz? Jestem w szoku, bo ta ceremonia i dzisiejszy nów oraz maile do Ciebie całkowicie się pokrywają … :)) niesamowite ! :)) Jesteś zawsze piękna i Umiłowana ****** Dziękuję, że dajesz tyle radości ****** K. A.

18 września 2020

(serduszko)

18 września 2020

Dziękuję

18 września 2020

Najdrozsza Mario Z Glebi Mojego Serca Bardzo Dziekuje (serduszko)

18 września 2020

Dziękuję za wszystkie wskazówki oraz Miłość i Światło Mario nieustannie od Ciebie płynące.!Ceremonia oraz jej treść idealnie wpasowuje się w Życie. Jak zawsze. To niesamowite być w tym nurcie razem z Wami. Ukochania.

18 września 2020

Ten temat to ja już przerabiam, no niech no policzę.. idzie już 6 miesiąc! Zachwiało się wszystko co wypracowałam, a myślałam, że tak głęboko nikt już się nie podkopie. A tu…” tak dobrze żarło i zdechło” Po drodze było miło, było smutno, czasami depresyjne. Po raz setny zdaje się, że odnalazłam względna harmonię, oby naprawdę już ostatni bo śmieszno-dziwna i skomplikowana ta historia. Oczywiście, jakoś tak wewnętrznie ja nadal lubię mojego „oprawcę”. To dopiero ironia losu haha chociaż mi się w życiu nie nudzi, a co! (uśmiech)

18 września 2020

Ah to juz rozumiem dlaczego ze zdwojona sila poprostu wszystko od rana dzis probowalo mnie wyprowadzic z rownowagi!! Niesamowite lekcja i do dziela! Bardzo jasne przeslania i jasne co robic. Z calego serca dziekuje za Ceremonie (serduszka) Mario od ostatniego Rytualu dla Matki ziemii to co jest na niebie kazdego dnia to jest cos nieprawdopodobnego poprostu. (Mieszkam w Irlandii). Pelne pelne Istot świetlistych!! W zyciu czegos takiego nie wiedzialam. Nawet moja niespelna 2letnia coreczka pokazuje ciagle na niebo i „mowi” wszystkim zachwycona zeby patrzyli!!

18 września 2020

Namaste, Moja Ukochana Mario. Każda Ceremonia z Tobą wprowadza spokój, porządek i harmonię w myślach, w uczuciach i w ciele. Uzdrawiasz, uskrzydlasz, rozświetlasz nadzieje, w blasku której wszystko naokół się śmieje i promienieje. Cudownie jest współuczestniczyć w tym boskim dziele. Niechaj każda chwila stanowi opokę równowagi, balansu i wyważenia, jako fundament wznoszenia sumienia na firmamenty diamentowego istnienia.

18 września 2020

Namaste, Moja Ukochana Mario. Każda Ceremonia z Tobą wprowadza spokój, porządek i harmonię w myślach, w uczuciach i w ciele. Uzdrawiasz, uskrzydlasz, rozświetlasz nadzieje, w blasku której wszystko naokół się śmieje i promienieje. Cudownie jest współuczestniczyć w tym boskim dziele. Niechaj każda chwila stanowi opokę równowagi, balansu i wyważenia, jako fundament wznoszenia sumienia na firmamenty diamentowego istnienia.

18 września 2020

2 dni temu rozłożyłam karty tarota, nie będę tutaj pisać o wszystkich ale karta umiarkowanie udwrocona a obok niej księżyc i sprawiedliwość w pozycji prostej. I odrazu mi się skojarzyło z przesłaniami. Ale nie rozumiem co chodzi tutaj z księżycem. Pozatym Często miałam takie odczucie niesprawiedliwości, ktoś zrobił mi krzywdę i karma go nie dosięgła. A to jest takie proste by to wyrównać. Dziękuję za te cenne wskazówki teraz już wiem co zrobić by zamknąć w moim życiu pewne sprawy i nie wracać do nich nigdy więcej. (serduszko)

18 września 2020

Mario, dziękuję za cudowne spotkanie i jakże ważne przesłania …balans i harmonia to jest to nad czym cały czas pracuje raz z lepszym, raz z gorszym skutkiem, ale cały czas do przodu(uśmiech)Różowe kwiaty przepiękne!

18 września 2020

Pięknie dziękuje niesamowicie pani pomogła jak zawsze! Od serca do serca wpłynęło i przyjęło cudownie! Czuje się świetnie buziaki (serduszko)

18 września 2020

Pięknie dziękuje niesamowicie pani pomogła jak zawsze! Od serca do serca wpłynęło i przyjęło cudownie! Czuje się świetnie buziaki (serduszko)

18 września 2020

Dziekuje Mario za spotkanie. Pieknie i przejrzyście omowilas kartę 8. Na niej również skupiła się w tym tygodniu moja uwaga. Kilka rzeczy się pojawiło i czas z nimi popracować (serduszko)

18 września 2020

Dziękuję, Mario (serduszka) Wszystko jasne, zrozumiałe i bardzo potrzebne. Serdeczności! (całus)

18 września 2020

(serduszko)Serdecznie dziekuje za tak piekna Ceremonie ,mam wrazenie ze powroce jeszcze wiele razy do tej Ceremoni ,bo jest tam tyle madrosci zawarte gdzie chcialabym zastosowac w moim zyciu.Dziekuje Bardzo Pani Mario

18 września 2020

Niesamowite i ciekawe ponieważ dzisiaj przed spotkaniem kiedy wyciągnęłam kartę z talii Doreen Virtue Archaengel cards wylosowałam kartę Michała Archanioła który trzymał w swojej dłoni srebrny miecz przekaz był jasny „jesteś bardzo kochanym kreatywnym i pełnym siły dzieckiem Boga jesteś Kochana”. Dziękuje..

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl