Nowości
Nowości

Rytuał dla zwierząt, drzew i roślin z Marią Bucardi, Medytacja w Robaczą pełnię księżyca w znaku Wagi 25.03.2024 .

Dostępność: bezpłatnie | darmowe | natychmiastowy dostęp | link w opisie
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Medytacja dla zwierzątz ziemi i drzew_20240321141233
Pin It

Opis

 

 Rytuał dla Zwierząt, Drzew i roślin z Marią Bucardi, Medytacja w Pełnię Księżyca w znaku Wagi, Robaczy księżyc.

Data 25 marzec 2024r.

 

Na przestrzeni wieków, ludzkość poszukiwała sposobów na nawiązanie głębszej więzi z naturą, rozumiejąc jej nieocenioną wartość dla naszego wspólnego domu - Ziemi. W dzisiejszych czasach, kiedy stajemy w obliczu wyzwań ekologicznych, nigdy nie było ważniejsze, abyśmy ponownie odkryli i pogłębili naszą harmonię z otaczającym nas światem. W tym duchu, rytuały takie jak medytacja dla Dusz Zwierząt o godzinie 22:22 oraz medytacja dla Dusz Drzew i Roślin o godzinie 22:33, stają się kluczowymi praktykami, które pozwalają nam wyrazić naszą miłość, wdzięczność i troskę o wszystkie formy życia na Ziemi.

Nie ma znaczenia, jak bardzo zajęty jest Twój dzień, czy otoczenie, w którym się znajdujesz – każdy z nas ma możliwość włączenia się w tę niezwykłą medytację. Nawet jeśli dysponujesz tylko krótką chwilą, znajdujesz się w miejscu publicznym, otoczony przez innych ludzi, podczas pracy czy na spotkaniu, Twoje zaangażowanie jest cenne i ma znaczenie. Wystarczy, że skierujesz swoje myśli w stronę tej medytacji, pomyśląc pozytywne słowa lub wizualizując światło i miłość rozlewające się po całej Ziemi.

Pamiętaj, że każda myśl to forma energii, która, wysyłana w eter, tworzy więcej dobra. Jest to łatwy i skuteczny sposób, aby przyczynić się do zmiany na lepsze, nie wymagający niczego więcej niż chwila skupienia i intencji.

Jeśli masz czas i chęć, by w pełni zaangażować się, przeprowadź pełną medytację z oczyszczeniem, ziemią lub wodą, którą później możesz zostawić w naturze, gestem kwiatów, itd. Szczegóły poniżej...

 

Medytacja dla Dusz Zwierząt

Czas: 22:22

W sercu tej medytacji leży głębokie przesłanie miłości i światła skierowane do dusz zwierząt, które odeszły z tego świata na skutek ludzkich działań. Naszym celem jest nie tylko ofiarowanie uzdrowienia i współczucia, ale również wyrażenie silnego pragnienia zakończenia wszelkich form okrucieństwa wobec zwierząt. Poprzez nasze wspólne intencje, dążymy do stworzenia świata, w którym współistnienie między ludźmi a zwierzętami opiera się na wzajemnym szacunku, zrozumieniu i współczuciu. Aspirujemy do otwarcia nowych dróg dla praktyk życiowych, które celebrują życie w każdej formie, promując bardziej etyczne i zrównoważone podejście do naszych braci mniejszych.

Dodatkowo, zachęcam zamówienia Świecy Intencyjnej za Dusze Zwierząt, które opuściły nas w sposób nienaturalny, doświadczając tragicznej śmierci w wypadkach lub padając ofiarą ludzkiego okrucieństwa, czy to przez bezlitosne działania czy eutanazję.

 

23435 (2).jpg

kliknij na zdjęcie

 

Medytacja dla  Drzew i Roślin

Czas: 22:33

Ta medytacja to wyraz naszej niezachwianej determinacji do ochrony i czci dla  drzew i roślin, które są fundamentem życia na naszej planecie. Skupiając się na miłości i ochronie, wyrażamy głębokie zobowiązanie do zachowania różnorodności biologicznej i naturalnego piękna Ziemi. Ta chwila refleksji uwydatnia naszą odpowiedzialność za przyszłe pokolenia, motywując do działań na rzecz ochrony lasów, redukcji zanieczyszczeń i promowania zrównoważonego rozwoju. Przez tę medytację, manifestujemy nasze zaangażowanie w harmonijną koegzystencję z naturą, podkreślając wagę każdego życia, które tworzy bogaty i wielowymiarowy obraz naszego świata.

Ponadto, serdecznie zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia Świecy Intencyjnej - Jeśli pragniesz czynnie przyczynić się do ochrony środowiska, skierować pozytywną energię w stronę uzdrowienia Ziemi oraz skupić się na redukcji zanieczyszczeń i ochronie drzew, to ten rytuał świecy intencyjnej jest dla Ciebie. Poprzez wyrażanie tych intencji, możesz być częścią globalnego ruchu dla lepszej przyszłości naszej planety.

dowiedz się więcej klikając na grafikę

ŚWIECA INTENCYJNA WSPIERAJĄCA ZIEMIĘ I DRZEWA I 1 ŚWIECA = 1 INTENCJA I RYTUAŁ WYKONUJE OSOBIŚCIE MARIA BUCARDI I REALIZACJA DO 72 H.jpg

 

Obie te medytacje są wyrazem naszej kolektywnej troski i miłości do wszystkich form życia na Ziemi. Poprzez skupienie, intencję i współczucie, tworzymy przestrzeń dla uzdrowienia, wzajemnego szacunku i głębokiego połączenia z naturą, kładąc fundament pod bardziej świadome i zrównoważone jutro.

 

Podzielmy się tą medytacją, zapraszając bliskich, przyjaciół i rodzinę do wspólnego tworzenia potężnej energii na rzecz pozytywnych zmian. Pamiętajmy, że wszystko zaczyna się od naszych umysłów i serc. Kiedy łączymy się w intencji, tworzymy siłę zdolną do przynoszenia realnych zmian w naszym świecie. 

 

 

Wszystko co wysyłamy, wraca do nas zwielokrotnione…

 

 

Pamiętaj, to o czym myślisz  –  to materializujesz!

Myśl obrazami, które chcesz zobaczyć w Twoim życiu!

Czyste i krystaliczne myśli!

 

Po spotkaniu, proszę opisz mi Twoje odczucia tutaj w komentarzu!!!

To dla nas wszystkich bardzo ważne. Moje sprawozdanie także pojawi się tuż po rytuale.

    

Cel Medytacji dla Dusz Zwierząt

 1. Uzdrowienie i Współczucie: Wysłanie uzdrawiającej energii i głębokiego współczucia do wszystkich zwierząt, które cierpiały lub odeszły z tego świata w wyniku ludzkiego okrucieństwa lub nieszczęśliwych zdarzeń.
 2. Zakończenie Okrucieństwa: Wzmocnienie globalnej świadomości i intencji zakończenia wszelkich form okrucieństwa wobec zwierząt, promując etyczne traktowanie i ochronę wszystkich istot.
 3. Promowanie Współistnienia: Aspiracja do stworzenia świata, w którym ludzie i zwierzęta mogą współistnieć w harmonii i wzajemnym szacunku, uznając wartość i godność każdej istoty.
 4. Etyczne Praktyki Życiowe: Inspiracja do przyjęcia bardziej etycznych i zrównoważonych wyborów w codziennym życiu, które wspierają dobrostan zwierząt i ochronę ich naturalnych środowisk.

Cel Medytacji dla Drzew i Roślin

 1. Ochrona Przyrody: Podkreślenie znaczenia ochrony drzew, roślin i całej różnorodności biologicznej jako kluczowych elementów naszego ekosystemu i życia na Ziemi.
 2. Redukcja Zanieczyszczeń: Motywacja do działań mających na celu zmniejszenie zanieczyszczeń i promowanie zrównoważonych praktyk, które wspierają zdrowie naszej planety.
 3. Wspieranie Zrównoważonego Rozwoju: Zachęcanie do adopcji praktyk zrównoważonego rozwoju, które szanują zasoby naturalne i promują regenerację środowiska.
 4. Manifestacja Troski: Wyrażenie naszej kolektywnej troski i odpowiedzialności za przyszłość Ziemi, podkreślając wagę działań na rzecz ochrony lasów i wsparcia naturalnego bogactwa świata.

 

Nasze myśli, energie są niezwykle silne a gdy łączymy się wspólnie, to możemy góry poruszyć!!! 

Powiedz NIE wyniszczeniu naszej Matki Ziemi.

Powiedz TAK jej uzdrowieniu.

 

 

Poprzez nasze wspólne rytuały łączymy się razem i wspomagamy wzajemnie poprzez wysyłanie energii do innych uczestników i otrzymanie energii od innych. Jesteśmy grupą, która pomaga sobie wzajemnie dobrym słowem czy drobnym gestem – w zależności od ochoty możesz udzielać się mniej lub więcej. Nasze energie w czasie rytuału wędrują w świat, by go zmienić a także cudownie oświetlają nasze własne otoczenie i to innych uczestników.

 

Każdy rytuał składa się z:

 • tej samej co miesiąc części początkowej,
 • części środkowej – co miesiąc jest inny temat rytuału,
 • gestu symbolicznego na zakończenie rytuału – ten sam co miesiąc.

Wykonanie wskazówek zajmuje od 10-30 minut.

Po rytuale możesz podzielić się swoimi odczuciami w komentarzu i przeczytać sprawozdanie innych osób, co jest bardzo ciekawe. 

Można wykonać cały rytuał, a jeśli to niemożliwe, to tylko pomyśleć o naszej Ziemi i wysłać do niej Światło i Miłość z głębi własnego serca. 

 

 

PRZYGOTOWANIE

Proszę przygotuj się na spotkanie telepatyczne najlepiej, jak możesz: porządek, kontakt z Naturą, kąpiel czy aromaterapia, herbata z mięty lub inna, która ma pozytywne wibracje (najlepiej z własnoręcznie zebranych ziół). W czasie spotkania możesz być we własnym domu lub w innym miejscu, najlepiej w Twoim własnym Miejscu Mocy na zew. lub przy otwartym oknie, tak, by czuć energię Wszechświata… Proszę, przygotuj się, jak do każdego naszego spotkania, tak by Twoje otoczenie było czyste, piękne, pachnące, by Twoje ubranie było jasne i pełne światła, by Twoje myśli były pełne ciepła i Dobra.

 

ZACZYNAMY CHWILĘ PRZED 22:22 

Spotkanie zacznij troszkę wcześniej, by najpierw mieć czas, by zająć się sobą, a gdy Twoja energia będzie czysta to o 22.22 łączymy się i przesyłamy ja do Ziemi. Czyli oczyszczanie Twojej aury, Twojego domu – zacznij przed spotkaniem, 

 

… by punkt 22 juz czuć tylko Światło w Tobie i wokół Ciebie i połączenie z innymi.

 

Wszyscy robimy to tak samo, ja także bede przygotowana już wcześniej. Najpierw porządkujemy nasze życie, nasze ciała – oczyszczamy, regenerujemy, usuwamy ciemne energie i potem, gdy czujemy się w pełni Światlem, łączymy się, by przekazać to Światło Ziemi.

 

ODCZUJ TWOJE ŚWIETŁO WEWNĘTRZNE, TO CO NAJPIĘKNIEJSZE W TOBIE I PRZEŚLIJ ZIEMI NAJCUDOWNIEJSZE MYŚLI.

 

 

DODATKOWO

Można przygotować malutki ołtarzyk (na stoliku, regale) dla Matki Ziemi, umieścić na nim owoce, warzywa, druga miseczkę z ziemią lub wodą lub śniegiem (jedna jest nam potrzebna do rytuału), kamienie szlachetne, liście drzew, żołędzie, kasztany. Ten ołtarzyk może stać przez kolejne 7 dni, można go także usnąć zaraz po rytuale. Można zapalić lampkę z olejkiem miętowym lub natrzeć olejkiem miętowym świecę, a jeśli mamy olejek do nacierania, to można także natrzeć nadgarstki. Przydatne jest wypicie przed rytualem herbaty z mięty. Warto także iść pod prysznic. Jeśli to możliwe w tym miesiącu przed rytualem weź kąpiel w wodzie z dodatkiem soli i olejku z lawendy (możesz stworzyć taki „żel” pod prysznic, jeśli nie masz wanny), w celu oczyszczenia z negatywnych informacji, które krążą wokół nas.

 

PRZEBIEG RYTUALU

Przed spotkaniem, przed 22:22 – Najpierw dokonaj oczyszczenia Światłem, Twojej aury, Twojego ciała, Twojego otoczenia, gdy poczujesz, ze wszystko jest jasne i pełne pozytywnych energii idziesz dalej. Ważne: nie spiesz się, przeznacz na to tyle czasu, ile potrzeba.

 

po 22:22 – gdy łączymy się razem – Poczuj wewnątrz siebie spokój, zaufanie w Siłę Wyższą, harmonię, oddychaj głęboko i czuj wewnętrzne zadowolenie tutaj i teraz w tym momencie, teraz wyślij to uczucie dookoła Ciebie i do Matki Ziemi.

 

Ważne – jeśli przed 22:22 w czasie oczyszczania zobaczysz, ze takich ciemnych energii jest bardzo dużo, np. schematów czy przekonań czy blokad wyniesionych z domu (kod genetyczny) czy inne –  świecach intencyjnych czy innych rytuałach – można w nich poprosić o usunięcie tych energii.

 

Najpierw oczyszczasz siebie i Twoje otoczenie. Potem o 22:22 – zaczynamy.

 

CZĘŚĆ POCZĄTKOWA

 

Energie Dobra spływają na Ziemie co miesiąc tak samo: po przygotowaniu się wg opisu na stronie lub całkiem spontanicznie z braku czasu – gdy czujesz wyciszenie, koncentrację, witasz się ze mną, z innymi uczestnikami, prosisz o pomoc i wsparcie Twojego Anioła Stróża. TYLKO jeśli chcesz – to prosisz o siłę dla mnie w czasie prowadzenia tego i kolejnych rytuałów, możesz pomodlić się krótko za mnie, by siły światła opiekowały się mną, bym mogla w pełni siły i Mocy prowadzić kolejne rytuały dla Matki Ziemi i dla Dobra tutaj dookoła nas. Możesz połączyć się z wybrana siłą anielską – wg mojej książki „Jak rozmawiać z Aniołami” – masz do niej dostęp w Twoim Miejscu Mocy.

 

Teraz zaczynasz wizualizacje. Wyobrażasz sobie cala Ziemie, jak wiruje i jak z Wszechświata spływa na nią Światło, Miłość, możesz wyobrażać sobie różne kolory, świetliste energie, które na nią spływają. Te energie idą przez cala Ziemie i tam, gdzie dochodzą rozkwitają kwiaty, rosną drzewa, a na nich widać ptaki, zwierzęta. Wszechobecna – Miłość. I ta energia idzie dalej przez pustynne obszary przemysłowe i wszędzie pojawiają się żywe kwiaty, rosna piękne rośliny, olbrzymie i zdrowe drzewa. Widzisz jak woda w rzekach robi się czysta, piękna, jak powietrze staje się lekkie i pachnące. Jak nagle miasta zaczynaja porastać kwiatami, szare bloki przykrywa kobierzec kwiatów. Jak otwierają się drzwi masowych hodowli i ludzie wypuszczają na wolność zamknięte w nich świnie, krowy, owce, jak zwierzęta i ludzie ciszą się, jak czuja, jakby nagle miłość i Światło oblały dany obszar. Ludzie przytulają zwierzęta, także te hodowlane, płaczą ze szczęścia. Jak zakazuje się myślistwa (jak na Costa Rice) i natura może sama regulować się wg potrzeb, bez tego krwawego procederu. Możesz wyobrazic sobie, ze zakazuje się cyrków ze zwierzętami oraz zoo, jak również na Costa Rice, by zakończyć proces wykorzystywania zwierząt dla zabawy.

 

Jak Ziemia wibruje Miłością i te wibracje zmieniają wszystko dookoła. Znika to, co szare, brudne, brzydkie i negatywne i Miłość wypełnia każde miejsce. Miłość, kwiaty, owoce, które rosna wśród bloków, zwisają na balkony i ludzie jedzą je z rozkoszą. Ta Miłość spływa także na miseczkę z Ziemia, która stoi przed Tobą lub trzymasz ja w dłoniach. Wypełnij ją. Ziemie można zastąpić woda. Całą wizualizację możesz urozmaicić wg własnego uznania.

 

 

CZĘŚĆ ŚRODKOWA

 

Tutaj temat główny spotkania zawsze jest inny. Informacje o temacie możesz otrzymać na email, w swoim Miejscu Mocy, na blogu.

 

 

CZĘŚĆ KOŃCOWA

 

Energie dla Oazy, uczestników i gest kwiatów, łączący energie. Co miesiąc tak samo. Na sam koniec pomyśl o Magicznej Oazie, jak dalej rozkwita, jak również w naszym wspólnym miejscu wszystko wypełnia Miłość, jak miłość ta wędruje na całą wyspę Maderę – na której znajduje się Oaza (wyspa jakże inna w rzeczywistości, niż to, co widać w folderach turystycznych) i tutaj całość również wypełniają kwiaty, światło, dobro. Jak to, co brudne i śmierdzące zamienia się w pełne miłości, pachnące, pełne kwiatów.

Magiczna Oaza jako taki punkt akupunktury w tym negatywnym energetycznie miejscu skropionym łzami niewolników. Niech energie połączone tutaj oplotą cala Matkę Ziemię w imię Miłości. Niech Magiczna Oaza będzie impulsem dla innych, by tworzyć takie miejsca wszędzie na Ziemi. Przekształcając pustynie stworzone przez człowieka w zielony i różnorodny las.

Pragnę Cie poinformować o niezwykłych zmianach tutaj na wyspie, m.in. zalesiono kilkaset hektarów! Dodatkowo wprowadzono bardzo surowy zakaz wycinania jakichkolwiek drzew w obszarach leśnych! Małymi kroczkami do wielkiego celu!!!

A my stale poszerzamy Magiczną Oazę. Wszelka pomoc to Światełko i Miłość dla Istot, które znalazły i znajdą tutaj swój dom.

 

GEST SYMBOLICZNY ŁĄCZĄCY ENERGIE

 

Teraz poproś Anioły z całych sił, by to wyobrażenie się spełniło, by dały moc i sile, by poniosły nasza wspólną wizualizację do Wszechświata i dały naszej Ziemi Moc regeneracji i odnowy. Na sam koniec popatrz w kierunku wschodnim – wykonaj w powietrzu dłonią symbol kwiatu np. taki z pięcioma płatkami jak malują małe dzieci i pomyśl, że energie wędrują do mnie do Magicznej Oazy, a z niej transmitowane przeze mnie idą dalej dookoła Ziemi. To samo wykonaj w kolejności na południu, na zachodzie i na północy. Jako gest symboliczny, który łączy nas wszystkich w tym samym momencie. Ten symbol rytuału ma na celu ostateczne zebranie i wzmocnienie energii.

Teraz pomyśl o innych osobach, które biorą udział właśnie teraz w tej samej wizualizacji, wyślij Miłość do tych osób bo razem jesteśmy silni, a juz odrobinka naszej wspólnej energii wysłana w tym samym czasie potrafi zdziałać cuda. Razem łączy nas miłość do naszej Matki Ziemi. Osoby, które biorą udział w tym rytuale są wyjątkowe same w sobie, łączymy się w imię sil Światła! Jeśli nie chcesz tego robić, to po prostu pomiń ten moment.

 

Rytuał jest zakończony. Możesz uwolnić magiczny krąg, zaczynajac od wschodu i idąc na północ, zachód, południe, wschód, czyli odwrotnie. Tak, jakby zbierając energie kręgu w Twojej dłoni, do Twojego ciała.

 

Ziemie należy rozsypać, wodę rozlać lub rozpylić – na zewnątrz np. w parku, pod drzewami, gdziekolwiek w różnych miejscach i rozsypują ja w ciagu kolejnych do 7 dni, myśl o tym jak jej energia i miłość od razu wypełnia miejsce, gdzie ona spada. Jak taki pozytywny wirus, który rozchodzi się po Twojej okolicy.

 

Moc Miłości dla Ciebie w imię walki o nasza Ziemie o Miłość, Dobro i Światło. Ten rytuał ma miejsce co miesiąc w pełnię księżyca.

 

 

ps. Masz pytania? Pytaj śmiało. Jeśli pomylisz się i wykonasz coś inaczej, to nie ma problemu, ważna jest chęć i dobre myśli.

 

 

Pomoc dla Magicznej Oazy

TO, CO WYSYŁASZ WRACA DO CIEBIE 7 KROTNIE W KAŻDEJ DZIEDZINIE TWOJEGO ŻYCIA, TUTAJ MOŻESZ PRZESŁAĆ TWÓJ PODARUNEK, BY WSPOMÓC MOJĄ PRACĘ DLA NASZEJ MATKI ZIEMI, TWORZENIE MAGICZNYCH OAZ DLA ISTOT ZAGROŻONYCH WYGINIĘCIEM W IMIE MIŁOŚCI ŚWIATŁA I RADOŚCI. DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA Z WDZIĘCZNOŚCIĄ TWOJA MARIA

https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ 

 

Opinie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl