100. Twoje marzenia, talenty, nowa jakość życia kiełkują w Tobie. Muszą mieć idealny czas, by dojrzeć, nie przyspieszaj tego procesu, ale też nie przegap właściwego momentu!

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Ceremonia 100

Opis

Marzenia, talenty, nowe poczucie siebie, Twojej własnej wartości, nowa jakość życia, są jak nasionka, które kiełkują w Tobie. Czy wiesz jak o nie zadbać?

 

Dobry ogrodnik wie, że nasionka potrzebują słońca, idealnego czasu wzrostu i odpowiedniej pielęgnacji. Tak samo Ty potrzebujesz światła, spokoju i cierpliwości oraz dbania o siebie. Wtedy wszystko co zrodzi się z Ciebie będzie zdrowe, dojrzałe, słodkie, w pełni siły. 

 

Czasem chcemy “już”! Niecierpliwimy się i chcemy przyspieszyć naturalny proces wzrostu.

 

Zwłaszcza jeśli jesteś osobą aktywną, masz swoje cele i pracujesz, by je osiągnąć. Wiesz, że jesteś odpowiedzialny za swoje życie i gdy wyznaczysz sobie konkretne marzenie, zabierasz się szybko do realizacji. Jesteś skoncentrowany na celu jak wiązka laseru i tylko czekasz czy już pojawia się efekt Twoich starań.

 

Jeśli to czytasz, to Siła Wyższa podpowiada Ci, że każdy owoc potrzebuje odpowiedniego czasu, by dojrzeć. Jeśli jest niedojrzały i kwaśny, to spowoduje bóle żołądka. Uważaj również, by nie przegapić momentu zbierania plonów.

 


 

Można by powiedzieć, że my również byliśmy jak nasionka, które wyrosły na drzewa. Jakim jesteś drzewem? Silnym, które zapuściło tak głębokie korzenie, że żadna wichura mu nie straszna? Czy rozkwitasz? Czy masz chwile kiedy rozmyślasz nad tym, co stało się w przeszłości, jak było Ci trudno?

 


 

Wszechświat rozdaje paczki po wibracji. Jeśli znamy prawa obowiązujące tu na Ziemi, to przyjdą do nas w idealnym momencie paczki ze skarbami. Ale może być też tak, że będziemy się niecierpliwić, wywoływać napięcie i w stresie nawet nie zauważymy, że przyszło “awizo” i przegapimy ją w konsekwencji. Co to dokładnie znaczy i jak odnosi się do Twojego życia, poznasz na przykładach prawdziwych sytuacji.

 

 

Czas trwania 54 minuty oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

 

 

Ceremonia numer 100 odbywa się w niezwykłym miejscu na plaży wyspy Porto Santo. Poczuj jej energie! 

 

Fragment Ceremonii:

"Przeszłość jest już za Tobą, otwórz się na nowe, poczuj je i z lekkością pielęgnuj. Siła Wyższa Światła zadbała o Ciebie i daje wskazówki".

Maria Bucardi

 

 

Co zyskujesz:

Oczyszczenie z negatywnych energii.

Podwyższenie Twojej wibracji.

Aktywacja pozytywnych energii.

Przesłania dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na ten moment, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

Wiedza, która jest ponadczasowa.

Wygoda, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Dowiesz się jakie jest znaczenie liczby 100.

Zdobędziesz wiedzę jak być w odpowiednim miejscu i czasie.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli. 
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

Dla kogo?
Dla osób wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

Jak korzystać z Ceremonii?
Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Polecane

Opinie (33)

21 lipca 2020

Słuchają ceremoni poczułam się jakbym była w ciąży,nie z dzidziusiem ale jakbym nosiła w sobie światło,jakiś rodzaj odpowiedzialności za to co myślę,mówię,czym karmie swoje ciało.Dziękuje za przesłania i motywację.

21 lipca 2020

Dziękuję (uśmiech)

21 lipca 2020

Dziękuje Moja Pszczółko za Te Cudowne Odpowiedzi Dokładnie Wszystko Się zgadza Znów czuje ze To Było Dokładnie Dla Mnie kiedy obejrzałam filmik aby wrócić do starych Ceremonii (uśmiech)siła wyższa pokierował Mnie z Rana Przed Ceremonia na ceremonie 55 wszędzie 55 (uśmiech)i Tak odtworzyłam, to co się wydarzyło przekroczyło Moje Najśmielsze oczekiwania ☺️Nie dość ze Ujrzałam Jednorożca moje serce w momencie kiedy miał sprawdzić intencje wypuściło jasne światło które połączyło się ze światłem jego serca i tak kilka sekund nasze energię jak by Połączyły się w jedno, czułam czystość dobro ,Czułam jak tworzymy jedność jak bardzo mocno jesteśmy połączeni czystymi uczuciami miłości szczerości Te Enrgie były w nas biły od Nas i kiedy mówiłaś … idź za swoim przewodnikiem On Zezwolił mi a wręcz zabrał Mnie na swoj grzbiet a ja się wtuliłam w jego grzywę w jego ciało jak w najdroższego sercu przyjaciela i tak … nie szłam koło mostu ani koło urwiska , bagien nawet nie ujrzałam tylko leciałam leciałam z Nim i przez pustynie były chwile mroku na początku bardzo ciemne ale razem nas nie dotyczyły Zwierze Mocy W Którego Istnienie jakoś dokonca nie dowierzałam Okazało się Jest Tak bliskie energii Mojego serca (serduszka)Kiedy uczestniczyłam w Ceremonii zrozumiałam Bardzo Wiele Dziękuje Ci (serduszk)Za Otwieranie Dla Nas Tych wszystkich Drzwi Ofiarowywanie Kluczy Przepustek ( przesłań i wskazówek) I Za To Że Jesteś RAZEM RAŹNIEJ Twoja Maria (serduszko) leń

21 lipca 2020

Chętnie powróciłam do tej 100 Ceremonii (uśmiech)

21 lipca 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, dziś w trakcie naszej 100 Ceremonii dane było mi wędrować pod rozgwieżdżonym niebem dokładnie tak długo, że sprężysty spacer dobiegł końca po dwukrotnym odsłuchaniu Ceremonii. Z każdym krokiem w ciemności, rozświetlanej wyłącznie blaskiem gwiazd, a potem i przepięknego księżyca, wschodzącego potężnie znad widnokręgu, towarzyszyło mi uczucie zbliżającego się do mnie błogosławienie ideału szczęścia, wielkiej miłości, frenezji, zachwycenia. Moje serce przepełnia świetlista moc całego Wszechświata, wznosząca moje wibracje ponad mróz, wicher, śnieżyce do arkadyjskiej krainy boskiego piękna, harmonii i spełnienia.

21 lipca 2020

Dziekuje Mario Czekam cierpliwie i ja, na „e-paczuszke” od Ciebie :-) Wszystko we wlasciwym czasie i miejscu (uśmiech) Pozdrawiam wieczornie, Magdalena (uśmiech)

21 lipca 2020

Moja Najdroższa Mario, bardzo piekna i obrazowa Ceremonia (serduszka) Dziękuję za piękne przekazy i czuję tą gotowość aby to nowe mogło się zmaterizowac , moc miłości (serduszka)

21 lipca 2020

Dziękuję Najdroższa Mario za cudowną setną Ceremonię, te wskazówki jak zwykle teafiły do mnie w odpowiednim miejscu i czasie.Ach ta cierpliwość (uśmiech)Czasem nie jest łatwo,ale wciąż nad sobą pracuję.Przesyłam Moc miłości❤

21 lipca 2020

Piękne słowa bardzo pomocne dziękuję ❤

21 lipca 2020

Przed naszą Ceremonią w ciągu dnia aktualizacja taki temat. Wiosła czyli powinnam odbić od brzegu i będę miała zapewnioną ochronę błękitnego promienia. To dla mnie coś niesamowitego

21 lipca 2020

Niesamowite ,że akurat dziś wysłałam paczuszki do Oazy (serduszka)

21 lipca 2020

Kochana Marysiu dziękuję za te przesłania i spotkanie. Czuje jakbyś ubrała w słowa dokładnie to co pojawiło się niedawno w moim wnętrzu, to poczucie że otwiera się nowa czasoprzestrzeń. A to co za nami, formuje się w jedną całość. Ta ceremonia to ogromny dar i wsparcie. Przypomnienie tego co najważniejsze obecnie. Od odsłuchania Twojego sprawozdania z Ceremonii dla Matki Ziemi doświadczam niezwykłych obrazów, tego jak obecnie wygląda przestrzeń energii wokół Ziemi. Metafora o złotych niteczkach i posłańcach szukających nas po świetlistej wibracji pięknie się w nie wpisuje (usmiech) Dziękuję za przypomnienie o odpowiednim miejscu i czasie. Wiem, że moje marzenia się zrealizują. Zmaterializuję to co tak intensywnie przyciągam do mojego życia. Teraz mam jeszcze więcej spokoju i zaufania, że to wszystko nastąpi. Wszystko pojawi się w idealnym momencie, w zgodzie i harmonii z tym co jest. To czas by jeszcze mocniej skupić się na swoim ogniu. Dziękuję kochana Marysiu za spotkanie ta 100 Ceremonia to przepiękny dar. Wysyłam miłość i wdzięczność z głebi mojego serca

21 lipca 2020

Dziękuję Mario! Wiem, ze skoro słucham tej Ceremonii to widocznie są ukryte w niej jakieś wskazówki dla mnie. Natomiast przez ostatnie dni przeszłam apogeum trudnych chwil i jak słuchałam kiedy mówiłaś o cierpieniu, bólu że to miało miejsce do tej Ceremonii, a teraz już nastaną nowe chwile i szanse, to ja jeszcze odczuwalam w skórze to wyczerpanie. Podczas Ceremonii bardzo chciało mi się spać. Może zaczęła się regeneracja. Całuje i dziękuję (serduszko)

21 lipca 2020

Wyjątkowa Ceremonia dziękuję

21 lipca 2020

Wspaniała ceremonia! W tym czasie ciemności, niskich wibracji – taka jasność, taka świeżość, taki optymizm! Coś pięknego! Dziękuję Tobie Mario i Siłom Wyższym za te przesłania i wskazówki. Każde słowo było jak haust świeżego, czystego powietrza, naładowanego najwyższymi wibracjami szczęścia i spełnienia. To nowe jest bardzo wyczuwalne. Ale właśnie jako nasionko, kiełek. Coś, co gwarantuje dużą zmianę w przyszłości. Naprawdę dużą. I bardzo pozytywną. Taki wspaniały, bujny, zielony las wypełniony światłem, śpiewem ptaków, czystym powietrzem, upajającym zapachem roślin, szczęśliwym życiem zwierząt. Harmonią i połączeniem różnych elementów w spójną całość. Prawdziwa oaza o potężnej sile oddziaływania. Teraz te elementy się wyczuwają, dopasowują i łączą. Jakby uzgadniają swoje stanowiska, swoje warunki wzrostu i harmonijnego współistnienia. Każdy element musi być skończoną, harmonijną całością w większej całości. Dlatego najpierw proces oczyszczenia, a potem odnowienia. By całość nie została zabrudzona, bo jakiś malutki, nieoczyszczony, zabrudzony element może zaburzyć cały proces. Kwarantanna, sprawdzanie czystości, odporności, świetlistości i dopiero potem łączenie elementów. Bardzo ważny proces! Przeprowadzany przez Energie Wyższe z niezwykłą starannością, pieczołowitością, prezycją. Każde ziarenko przeskanowane przez świetlistą Komisję Wszechświata i przepuszczone albo odrzucone. Jak ta 1, która stoi przed dwoma 00 i czeka, czy zostanie przepuszczona, czy zatrzymana. 00 – bramki, które się otwierają lub zamykają. Przepustką jest odpowiednia wibracja, odpowiednia moc. PS Moc to karta, którą wylosowałam tuż przed ceremonią. A na karcie te kolory, o których wspominałaś podczas ceremonii: żółty, niebieski. Też biały, pomarańczowy, brązowy i czarny. Niesamowicie sugestywny obraz! Samych wspaniałości w tym nowym czasie! ♥♥♥

21 lipca 2020

Dziękuję Mario!❤ Dzisiaj gdy jechałam do chłopka zamówiłam dwie paczuszki…I martwię się może to nieodpowiedni czas żeby jechać…w końcu zdecydowałam, że jadę do niego nawet jak paczki poczekają parę dni nic się nie stanie. I zaczęłam sprzątać swoje mieszkanie lubię mieć czysto ,gdy gdzieś wyjeżdżam, bo gdy wrócę różnie bywa więc lepiej mieć posprzątane i właśnie w czasie tego sprzątania pojawił się listonosz i drugie powiadomienie że paczka w inpost:)(dwa dni) To był odpowiedni czas…tym bardziej że paczka była dla niego.Kolejnym przykładem gdy zamówiłam u Ciebie talizman i byłam niecierpliwa…tak długiej przesyłki nie miałam…gdy uczestniczyłam w Ceromonii stałam naprzeciwko lustra i działy się dziwne rzeczy…widziałam siebie piękna (ćwiczyłem mięśnie twarzy)Ale gdy robiłam,,smutna mine ” czy inne dotyczące bardziej smutnych pozycji to widzilam siebie dużo starsza, jakaś inną,trochę straszną itp.wewnatrz słyszałam nie bój się patrz na to odważnie. To było piękne spotkanie.

21 lipca 2020

Dziekuje Mario za piękne przeslanie!

21 lipca 2020

Najdroższa Pani Mario (serduszko) Dzisiejsza Ceremonia trafiła w moje odczucia i zachowania idealnie. Przywołała wspomnienia Ceremonii z Hiszpanii o rozczarowaniu siebie i innych, która była mocnym impulsem zmian w moim życiu. Nigdy jej nie zapomnę! Na wstępie powiem, że te przesłania o nowym i o zakończeniu przeszłości są bardzo budujące i cieszę się, że dozylam tej chwili tak, tak były wątpliwości czy się doczołgam do takiego momentu Już teraz jest łatwiej, choć faktycznie to nowe jakoś takie wirtualne(usmiech), ale czuję to. Oczywiście nie byłam od Pani lepsza, dokładnie taka sama niecierpliwosc mnie spotkala. I tak niczym super aktywny kret kopałam i kopałam szukając tego kiełkującego ziarenka, kopiec tu i tam, pełno ziemi w nosie i uszach a ja dalej ryłam. I tak 9 marca przyszło do mnie stwierdzenie: wojownik światła nie zrywa niedojrzałego owocu( tak, tak ktoś mnie zainspirował do powrotu do tej pozycji I tak zrozumiałam. I porzuciłam moja krecia robotę, a może bardziej uczciwe będzie stwierdzenie, że znacznie ograniczyłam moje podskakiwanie z nogi na noge z niecierpliwości(uśmiech)

21 lipca 2020

Niesamowite, że to nasza 100 ceremonia! (uśmiech) Kiedyś czułam się jak „poszkodowane” drzewko w porównaniu do tych oranżerynych, ale od kiedy tu trafiłam i zaczęłam uczyć się/rozwijać, to czuję się szczęściarą (uśmiech) Jestem bardzo gotowa na nowe! Dziękuję za Ceremonię.

21 lipca 2020

Kochana ja z opóźnieniem ale jestem (uśmiech) Te porównania tak pięknie obrazują wszystko, nagle wszystko staje się takie jasne takie zrozumiałe ja też kiedyś byłam bardzo niecierpliwa, potrafiłam sprawdzać wiadomości co kilka sekund myśląc że minęła już przynajmniej godzina aż w pewnym momencie popatrzyłam na siebie „z góry” i pomyślałam że niezła ze mnie wariatka w sumie wariatka to chyba mało powiedziane i od tego momentu wszystko zaczęło się zmieniać a teraz gdy słucham Ciebie to widzę jak bardzo wszystko zmieniło się i jak często mała zmiana zmienia dużo (uśmiech) dziękuję Sile Wyższej za pojawienie się Ciebie w moim życiu (serduszko) moc serdeczności

21 lipca 2020

Kochana Mario myślałam że tylko ja jestem taka niecierpliwa. W ostatnich dniach Gdy już nie mialam i nie mam się czego chwycić i nie wiem co dalej robić, i pytalam dlaczego moja marzenia się nie realizują,denerwowałam się bardzo. I Sila wyższa prowadziła mnie przez Ceremonie w których była mowa o niecierpliwości. I gdy wyciagalam klucze anielskie ” bądź cierpliwy, wszystko ma swój czas” dostawałam na ich widok białej gorączki. Ale już rozumiem przeslania, i czuję się spokojniejsza. Czuję się tak lekko. Ciężko opisać to słowami. Dzięki każdej ceremonii wiem że nie jestem sama, Każda ceremonia jest dla mnie darem i cieszę się że mogę brać w nich udział. To wszystko jest takie niesamowite. Teraz wiem że pierwsza co powinnam zrobić to nauczyć się cierpliwości. Dziękuję (serduszka)

21 lipca 2020

Kochana Mario, piękne obrazowe porównania i przykłady:) cierpliwie i w pełnym zaufaniu czekam na Świetlistych Posłańców….czuje że to nowe jest tuż tuż! Dziękuję z całego serca! p.s chyba pierwszy raz podczas Ceremonii mieliśmy gości w tle:) zwróciłam uwagę na ich koszulki jedna biała druga czarna…hmmm jakież to symboliczne (uśmiech)

21 lipca 2020

Z Calego Serca Dziekuje Kochana Mario(serduszko) Tak jestem gotowa na Nowe Zycie . Tym razem czuje , ze zasluguje na Wszystko Wspaniale .Dzieki Tobie Mario doszlam do tego momentu . Dziekuje(całus)

21 lipca 2020

Kochana Mario dziękuję jak zwykle Porto Santo wyłoniło łzy tęsknoty ale i tym razem odczułam niesamowitą ochronę niebieskiego promienia. Coś niesamowitego czuje gotowość i jakiś czas temu niecierpliwość. Temat partnera oddałam w ręce Sile Wyższej i już nie naciskam (serduszka)w dziedzinie zawodowej czuje lekka niecierpliwość ale coś ciągle mówi poczekaj. Umysł mówi: ale przecież to dobry pomysł. A tu znowu: poczekaj (uśmiech) A dziś dosłownie z nieba spadła mi paczuszka z propozycją pracy której się w ogóle nie spodziewałam to będzie niesamowite wyzwanie ale i szansa do pokonania swoich słabości. Oj wszechświat zaskakuje

21 lipca 2020

dziękuje kochana ❤❤❤ Trzeba bardziej zdecydowanie pożegnać, co stare :)) Co wcale nie jest takie proste hmmm… :))

21 lipca 2020

❤ Dziękuję

21 lipca 2020

Jak zwykle bardzo trafiona Ceremonia. Mario jak ty to robisz? (uśmiech) Czeka mnie podróż w przyszłym miesiącu. Bardzo ważna podróż bo nowe na horyzoncie. I nawet dziś przez ta globalną panikę zaczęłam panikować.. i już zapętlalam się w myślach w milionie na raz. Aż powiedziałam stop. Wszystko przygotowane na taki termin i będę się go trzymać. Ufam że Siły Wyższe doprowadza mnie do celu i nie będzie żadnych problemów w podróży jeśli to wszystko jest zgodne z moim powołaniem. I odpuscilam. A tu dziś o odpowiednim czasie Ceremonia.

21 lipca 2020

Dziękuję Mario (serduszka)

21 lipca 2020

Dziękuję Mario (serduszka)

21 lipca 2020

Kochana Mario,dziękuję. Sprawy są B.poważne,prawdziwe i dokładnie tak jest jak mówisz.

21 lipca 2020

Już 100 ceremonia dziękuję

21 lipca 2020

Dziękuję. Mam ochotę wspiać się teraz na Zielona Świeta Góre, która jest za Pania

21 lipca 2020

Dziękuję za przysłania już wspaniałe wskazówki jak żyć aby być szczęśliwym. (serduszka)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl