Nowości
Nowości

103. jak uwolnić się od strachu, wątpliwości, obaw, niepewności, które płyną do nas z globalnej świadomości i aktywować całą Twoją Moc Twórczą i siłę kreatywności, by realizować Twoje marzenia bez względu na to, co dzieje się wokół. Maria Bucardi

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: spotkanie 103
Pin It

Opis

 

103

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 59:31 min

 

Jak uwolnić się od strachu, wątpliwości, obaw, niepewności, które płyną do nas z globalnej świadomości i aktywować całą Twoją Moc Twórczą i siłę kreatywności, by realizować Twoje marzenia bez względu na to, co dzieje się wokół.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (32)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

21 maja 2020

Namaste. Dziękuję Mario i pozdrawiam serdecznie!

21 maja 2020

Ja również dziękuję z całego serca…. W tym momencie gdy ogranicza sie moja wolność, każde wsparcie każde światełko i wszystkie świetliste duszyczki ( czytaj min nasza wspólnota ) są szczególnie ważne. Wczoraj udalam sie na przecudny spacer na dzika plaże i do lasu z psem, łamiąc wszelkie zakazy..(..to ten wojownik który sie we mnie obudził..).. będąc sama na plaży skakalam i krzyczalam z radosci…..nic tak nie smakuje jak wolność i miłość rozpierajaca dech w piersiach… moj pies doskonale wyczul moj nastroj bo sam zaczął biegać z radości po plaży, skakać i wbiegać do wody( co bez rzucanego kijka graniczy z cudem) To byl jeden z najpiękniejszych momentów. .. Czując potrzebę wsparcia bliskich odsluchalam ponownie nad ranem fragmenty 103 ceremonii w intencji moich bliskich , dla każdego osobno , wizualizujac ich postacie……to bylo dla mnie zupelnie cos nowego….. „swoj czas, swoja ceremonie, oddałam komuś.”..ale poczułam ze to ich mocno wesprze ,nawet jesli nic nie wiedza…… Życzę wszystkim spokoju i miłości Edyta

21 maja 2020

Kochana Mario, Wiadomo że obecna sytuacja na świecie jest nowa i dość dziwna ale według mnie są też pozytywy bo w każdej sytuacji coś pozytywnego np. słyszałam że w bardzo dużych miastach największych miastach na świecie gdzie były skupiska ludzi budynków itd. gdzie teraz miasta są puste to dzikie zwierzęta i inne które nigdy nie były w centrum zaczęły wychodzić na ulice tam gdzie nigdy ich nie było i czy to jest pozytywne no chyba tak jeżeli zwierzęta wychodzą i nie chowaja się i stają się bardziej swobodne i np. mówię tutaj o centrum Paryża itd. Poza tym ja w tym roku zamówiłam nasiona i będę mieć Mini Ogródek na tarasie do tego cieszę się że ludzie zaczęli podchodzić bardziej naturalnie do życia czyli może niektorzy zrozumieją ze skupienie się w 100% tylko na urodzie czy na tym żeby się gdzieś pokazać może teraz ważniejsze są inne priorytety np. rodzina i przyjaciele np. Aby bardziej się pogodzić, żeby ludzie zaczęli sami gotować proste jedzenie w domu żeby zaczęli szanować nature i może to też uświadomi ludziom, że życie w danej inkarnacji jest przez jakiś czas i może powinniśmy zwrócić uwagę jako społeczeństwo na to, że ona natura jest najsilniejsza a człowiek jest tylko (i aż) człowiekiem. Pozdrawiam wszystkich dużo zdrowia i ochrony Siły Wyższej dla nas wszystkich. Przetrwamy to.

21 maja 2020

Mario, dziękuję

21 maja 2020

Kochana Mario, dziękuję za cudowna ceremonie nr 103!!!

21 maja 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, od paru dni moje otoczenie zalewa czerwień w postaci wydobywających się z naczyń czerwonych soków buraczanych, winogronowych, wiśniowych. Przez parę minionych dni towarzyszył mi ból skóry w moim lewym boku w okolicach serca, który odprawiłam mocą swojej wolnej woli i gorącym termoforem, przyłożonym w obolałe miejsce. Doświadczam też w tym tygodniu błogich stanów senności, świadomości występujących na świecie globalnych stanów strachu, a komóreczki mojego ciała i tchnienie mojej duszy wypełniam wdzięcznością za błogosławiony dar wolnej woli, która jest ponad wszystkim, jako wszechmocnie niezawodne oręże wolnego serca, pełnego miłości, w każdej okoliczności ku dobru wszelakiemu całego Wszechświata. Kocham Cię całym sercem.

21 maja 2020

A tak się tylko nieśmiało zastanawiam, czy takie energie lekcji za lekcja będą trwały cały ten rok..? Mam wrażenie, że jak przeskakuje jedną przeszkodę, to wyrasta kolejna.. I tak już powoli łapie zadyszkę w tym biegu z przeszkodami, co nie oznacza że się poddaję. Będę skakać, ale dobrze byłoby wiedzieć że będzie przerwa w tych kosmicznych energiach:)

21 maja 2020

Kochana Mario i Moi Kochani:) To nie będzie żadna reklama! Ale od kiedy „to wszystko się dzieje” słowa. .tekst i muzyka ta …wprawia mnie w cudowny, dziecięco słodki i radosny nastrój. M No bo od Ceremonii to jestem uzależniona od dłuższego czasu(usmiech) Pozdrawiam serdecznie (usmiech)

21 maja 2020

Całuski

21 maja 2020

O kochana, to była niezwykła dawka cudownej energii!! Marysiu nigdy bym nie powiedziała, że przed ceremonią miałaś taki spadek mocy. Tryskasz tutaj energią i czuć jakbyś była w swojej najlepszej formie! :)) Uwielbiam taką Twoją odsłonę – silną, radosną i energiczną, choć sama z natury jestem spokojna ale też radosna i lekka :) Ta ceremonia to potężna dawka motywacji i czystej energii działania. Czuję się nią zasilona! Ja w ostatnich dniach jestem pozytywna i w ciągłym połączeniu ze źródłem, jednak odczułam lekkie odwlekanie i przyblokowanie przy realizacji kilku założonych sobie zadań. Dziś rano poczułam siłę by w końcu je urzeczywistnić, a to spotkanie z Tobą i przesłania dodatkowo mnie zasiliły do działania! Dziękuję za wszystkie przepiękne kolorowe promienie energii, które nam przekazałaś. Z każdą ceremonią coraz silniej je odczuwam. Szczególnie energia rubinowa jest ze mną od ostatniego przesłania, do tego stopnia że próbuję zmaterializować w mojej kolekcji kryształów również kryształ rubinu. Opowiedz nam kochana historię swojego kryształu, jestem bardzo ciekawa. Uwielbiam pracę z kamieniami i chętnie posłucham o nim. Kocham Cię i dziękuję za Twoją siłę i za wszystko dobre i piękne co robisz tutaj na Ziemi

21 maja 2020

Dziękuję również za zmodyfikowanie słów w procesie oczyszczania. Marysiu zrobiło mi się tak niesamowicie ciepło na sercu kiedy usłyszałam Twoje słowa. Radosny uśmiech i wdzięczność dla Ciebie

21 maja 2020

…zaczelo sie od owieczki(przebudzenie) – przepieknej i skonczylo tak wspaniale – przebudzenie wolnej woli. Dziekuje, ze dotarlas Mario i przekazalas wskazowke tak przydatna na nadchodzacy czas.

21 maja 2020

Moja Najdroższa Mario, bardzo piekna pelna slonca dzisiejsza Ceremonia która dodaję siłę i energię do tworzenia pieknych krystalicznych myśli. Słowa Wolna Wola brzmi bardzo wyjadkowo. dziękuję za piękne przekazy, moc miłości (serduszko)

21 maja 2020

Tak, Mario, należę do tych osób, które mówią: „Nie, mnie to nie dotyczy. Ta cała sytuacja, ta globalna świadomość nie ma ze mną nic wspólnego”. A jednak pojawia się zmęczenie, poczucie OBOWIĄZKU, które mnie zmusza do tych wszystkich czynności, które wydają się ważne, ale które odciągają mnie od mojej wizji życia, bo na jej realizację już nie starcza mi czasu, które jest tymi symbolicznymi kajdanami, blokującymi mój potencjał twórczy. Wiem, co robię źle. I właśnie dziś, gdy łączyłam się ze swoim własnym miejscem mocy, przyszły te przesłania, za które jestem niezmiernie wdzięczna Sile Wyższej. Uświadomiła mi, że tracę energię – na własne życzenie – na różne bzdury, a na to, co ważne, już nie starcza sił. Absurd polega na tym, że teoretycznie nic nie muszę, bo każdy zamknięty w swoim domu, nie spotykamy się, nie oddziałują na mnie tak bardzo energie innych. A jednak okazuje się, że jak się chce, to można wciągnąć w bagno nawet na odległość :) Wirtualnie. Wiem, od czego mam się odciąć. Ćwiczę swoją świadomość Maga. I podobnie jak Ty, zrzucam wreszcie z barków ten krzyż innych, który sama sobie narzuciłam. Nie jest mi to do niczego potrzebne. Wiem, że muszę być czujna i zachować uważność, bo to jest bardzo grząski teren. Taki lepki. Łatwo popełnić błąd. Szczególnie takim osobom jak ja, które za swoją (fałszywą) misję przyjęły zajmowanie się innymi i poprawianie im samopoczucia, zamiast zajmowania się samą sobą i sprawianie sobie przyjemności. Uff, nawet jak to piszę, to czuję się niepewnie, jakbym popełniała jakąś straszną rzecz. Już wszystkie głosy we mnie (głównie matczyne :)) krzyczą: „Jak to, zajmować się sobą? Przyjemność??? Obowiązek, praca, robić coś dla innych, pomagać innym, troszczyć się o innych, zajmować się innymi – to się liczy!” Dziękuję za tę ceremonię! I wszystkie przesłania! (serduszka) PS Połączenie z internetem zostało przerwane w momencie, gdy miałam wklejać serduszka. Myślałam, że utraciłam cały wpis. Ale jest! Więc uznaję, że ma być wysłany (usmiech) Z miłością (serduszko)

21 maja 2020

Tak poczulem ostatnio zmeczenie, brak motywacji do dzia;ania, mimo ze mam duzo pracy w okol mnie. W okresia kwarantanny trzeba siedziec w domu. Nie slucham wiadomosci bo one tyko poglebiaja stress. Ale slucham i ogladam filmiki kilku osob na YT, ktore sa uduchowione w jakims stopniu wedlug mnie. Maja one podobne reflekje a jednak inne. Wiec to przywiazanie do obecnego sysytemu-jak to bedzie, jak postepowac by byc spelnionym fizycznie i duchowo. Kochana Mario w Twoich filmikach jest duzo optymizmu i inspiracji. Jest to wspaniale i na pewno w pewnym stopniu pomaga na jakis czas. Gdy sie jwdnak wraca do dnia powszedniego, do zajec wtedy gubie sie to czujnosc i kontrole. Gdies tam w glebi znowu odczuwa sie ten strach i poczucie niepewnosci. Dziekuje za piekna Ceremonije. Niech Sily Wyzsze Prowadza Cie w jak najwyzszej energii swiatla. Pozdrawiam.(serduszka)ac Ps. owieczka jest przesliczna urodzila sie tego samego dnia co moj brat wiec bede pamietal o urodzinach. 27 Marca sa tylko zenskie imieniny Augusta i Lidia. To co moglem zaproponowac

21 maja 2020

Kochana Mario!♥️

21 maja 2020

Najdrozsza Mario Dziekuje(serduszko) Prosze opowiedz historie Twojego piercionka , ktory nosisz przez kilka ostatnich Ceremoni

21 maja 2020

Energia Wyzsza ktora jest w nas piekna i bardzo wartosciowa Ceremonia Dziekuje bardzo Kochana Mario

21 maja 2020

Mario ale petarda aż nie mogłam nadążyć :) po wczorajszej świecy intencyjne odżylam i to dosłownie. Rozumiem i czuje co mówiłaś dziś o zmartwychwstaniu. Bylam w reakcji i choć wydawało mi sie ze wszytsko kontroluje to jednak cialo pokazało ze się mylę. Podjęłam decyzję ze nikt i nic ciemnego mi tu nie będzie mną zarzadzalo. Ta świadomość, znajomość psychobiologii, świeca intencyjna i mądrość płynąca z ceremonii to lekarstwo na ten czas. Całuję i dziękuję (usmiech) cieszę się że jesteś w pełni siły i mocy.

21 maja 2020

Mario, masz racje z wszystkich sił czekałam na to spotkanie! Kochana twoja energia, inspiracja i poczucie humoru:) było niesamowite… dziękuje za przypomnienie o ‚Magu’ akcji i reakcji na okoliczności, tym bardziej że od kilku dni czułam niepewność, strach i ucisk w sercu…teraz jestem pewna, że wolna wolną zmienię to błyskawicznie:) ukojenia szukałam w naturze, a tu zamiast znaleźć spokój rozglądałam się niepewnie czy zaraz mandatu nie dostanę, bo policja patroluje parki! szok! wybiło mnie to totalnie.. Mario jeszcze raz dziękuję, że znalazłaś siłę aby być dla nas, ta Ceremonia ogromnie była mi pomocna!(usmiech)

21 maja 2020

Dziękuję Najdroższa Mario za dawkę cudownej świetlistej energii.U mnie również pojawiło się zmęczenie i senność bez powodu.Proszę o historię pierścienia:)Buziaczki i moc miłości (serduszko)

21 maja 2020

Kochana moja jestem tak ogromnie wdzięczna za te Ceremonie, tak się cieszę że mogę brać w niej udział. I w tych wszystkich innych. Zawsze gdy jedna się kończy czekam na kolejną. To dzieki tobie z każda nowa ceremonia zmieniam się na lepsze, więcej widzę z więcej rozumiem. Uśmiałam się dzisiaj na całego(usmiech) dziękuję Buziaczki(serduszko)

21 maja 2020

Droga Pani Mario, Serdeczna prośba o opowiedzenie historii pierścienia :) Ostatnie dni włącznie z dzisiejszym mijają mi na próbie poradzenia sobie z dolegliwościami w okolicy szyi. Było też pracowicie i pojawiły się senność oraz zmęczenie. Teraz już wiem co muszę zrobić (usmiech) PS. Nie wiedziałam, że z Pani taka śmieszka (usmiech) Pozdrawiam serdecznie (usmiech)

21 maja 2020

(serduszko)Pani Mario bardzo dziekuje za ta Swieta Ceremonie jest tak motywujaca mam ochote odsluchac jeszcze raz i praktykowac na sobie .Dziekuje Sila Wyzsza ze mnie naprowadzila na Pania bo ucze die od Pani tak bardzo wiele.Z glebi serca przesylam wdziecznosc.

21 maja 2020

(serduszko) Dziękuję! Za cudowna energię i przesłania. Za to, że jesteś w moim życiu (serduszko)

21 maja 2020

Po tej Ceremonii już nie mogę udawać, że nie widzę ukrytych po kątach mieszkania książek, które wołają:dawaj, dawaj, bierz się do roboty! A ja, jak ten leniwiec, na początek dnia stwierdzam, że mam czas, a pod koniec stwierdzam, że jestem już zmęczona i muszę iść spać no nic… Trzeba się zmobilizować do pracy.. Ps: ojej! Jak pięknie jest w Oazie! Chciałabym w niej być i tak sobie nic nie robić tylko bujać w obłokach :)

21 maja 2020

Cudowna ceremonia, co za energia…❤❤❤ Faktycznie uczucie znużenie i zmęczenia towarzyszyło mi przez większość tygodnia…ale czekałam na to co się dzisiaj wydarzy – no sie wydarzylo/zadzialo ❤ Uśmiechałam się przez większość ceremonii…radość w sercu! Dziękuję

21 maja 2020

Biję brawo :) Miałam wyrzuty, że nie martwię za bardzo :) Pokazał się błąd “too many requests” i ucieszyłam się. Tak jak w sklepie, gdy wegańskie produkty są wykupione, to jest problematyczne, ale też cieszy, że wszyscy tego chcą i to generalnie bardzo pozytywne (usmiech) Globalna energia dotknęła mnie w taki sposób, że wczoraj zadzwoniła do mnie bliska osoba powiedzieć mi, że nie lubi ze mną rozmawiać przez telefon, bo jestem taka i taka… Oprócz tego, że to dziwne, zrobiło mi się przykro, ponieważ wiem, że nie jestem idealna i może po części to prawda, ale otrząsam się jak żaba (usmiech) Dziękuję Mario, jesteś dzielna i twój uśmiech promieniuje na całą planetę!

21 maja 2020

Dziekuje za dzisiejsza Ceremonie, Mario Donosze, ze u mnie sennosc, brak motywacji i ogolne „nie dotyczy” towarzyszy mi od ostatnich 2 tygodni…. Pozwalam sobie na to, argumentujac, ze jestem przeciez na urlopie, i nalezy sie wysypiac – a nie meczyc… (usmiech) Dziekuje za przypomnienie o aktywacji polaczenia z Sila Wyzsza; jest to tak proste, a tak to latwo zapomniec. Przyda sie szczegolnie w zaistnialej ostatnio dla mnie sytuacji (usmiech) Dziekuje raz jeszcze, i pozdrawiam wieczornie, M

21 maja 2020

Dziękuję (serduszko) (usmiech)

21 maja 2020

Dziękuję pięknie, u mnie nie ma zmęczenia, wręcz przeciwnie, motywacji nie brakuje (serduszka)

21 maja 2020

Pragnę i Ja dodać że chcę poznać historię pierścienia z Topasem , dziękuję (serduszka)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl