Nowości
Nowości

104. Czy uzależniasz Twoją radość od innych ludzi? Wyznacz granice, wystaw kolce, nie pozwól, by inni wciągali Cię w swoje błotko, w którym siedzą aż po same uszy i może czują się z tym dobrze i wcale nie chcą tego zmienić. Maria Bucardi

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: spotkanie 104
Pin It

Opis

 

104

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 50:34 min

 

Czy uzależniasz Twoją radość od innych ludzi? Wyznacz granice, wystaw kolce, nie pozwól, by inni wciągali Cię w swoje błotko, w którym siedzą aż po same uszy i może czują się z tym dobrze i wcale nie chcą tego zmienić. Dlaczego każdy musi wypić piwo, którego sobie sam nawarzył? Każdy jest kowalem swojego losu - twórz więc Twoje niepowtarzalnie piękne i indywidualne życie wg Twoich wyobrażeń. O akcji i reakcji, dlaczego prawdziwy Mag nie zna słowa REAKCJA.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (32)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

21 maja 2020

(usmiech)

21 maja 2020

Kochana Mario, pieknie ten trudny temat wytlumaczylas ,postaram sie zastosowac. Cudownie ze jestes i tak pieknie to przekazujesz. tysiac buziakow.

21 maja 2020

Kochana Mario, dziękuję od Serca za wszystkie przekazy z tej Ceremonii, jak ten- bądź Gwiazdą, bądź Słońcem i nie patrz na to, czy ktoś to docenia i się tym umie cieszyć. Będę robić nadal swoje. Dziękuję za pokrzepienie ♥️

21 maja 2020

Najdroższa Mario , każde spotkanie i Ceremonie w czwartek są wielką radością i wyzwaniem dla mnie, dziękuję (serduszko)

21 maja 2020

Kochana Mario! Przepraszam,ale w dniu wczorajszym miałam blokadę w połączeniu do Ciebie. 20 min.i nic. Co się nie wyświetlało…. Ale po treści Ceremonii (połączenie:14:01),wiem za co to mnie spotkało. Od poniedziałku wystawiałam kolce,same właściwie zaczęły wychodzić,zauwazyłam,że muszę im pomóc bo taka jest b.groźna sytuacja. Wystawiłam wszystkie i mocne. Dotarły,B.mocno. Ale też cynizm był mocny drugiej strony. To nic swoje zrobilam….? Jeszcze chyba nie. Teraz czas a ja jestem na etapie zwiniętego w kłębek jeża i dodatkowo myję swoje świetliste kolce,po wielkiej walce. Niemniej jednak w dniu Ceremonii była ogromną Moc Siły Wyższej,bo widziałam masę Świetlistych,Przepięknych Istot Anelskich. Oddaję HOŁD Najwyższym Mocom Nieba,Najświętszej Siłę Wyższej. A Ty, Kochana Mario emanowałaś ,głowa-Światło złoto-białe,Postać- błękit przechodzący w turkus.

21 maja 2020

Kochana Mario, Pamiętam, że zbierasz spisane Ceremonie. Dziś spisałam dosyć dokładnie ostatnią Ceremonie 104, więc przesyłam, może się przyda :) Pozdrawiam

21 maja 2020

Dziękuję Kochana Mario za Ceromonię,było mi bardzo potrzebne przypomnienie ,aby kierować się radością(usmiech)co do manipulacji to wcześniej było łatwiej mną manipulować ,teraz jestem bardzo czujna i wystawiam kolce.Buziaczki

21 maja 2020

Dziekuje za cudowne przeslanie radosci. Polaczyc sie z boska obecnoscia w sercu i poczuc radosc, milosc, spokoj w terazniejszosci i zachowywac ja przez caly czas bez wzgledu otaczjsce nas okolicznosci, to jest bardzo potrzebne teraz naszej matce ziemi i ludziom wokol nas ! (serduszka) Namaste

21 maja 2020

Dziękuję Kochana Mario (serduszka)

21 maja 2020

Dziękuję bardzo za tą ceremonię (serduszka)

21 maja 2020

Dziś było mi potrzebne przypomnienie o radości :) Było już kilka razy, wiem przecież o tym już od dawna (choć dzięki Tobie Mario poznaję nowe wymiary czegoś wydawałoby się tak prostego i oczywistego, a jednocześnie tak rzadko wykorzystywanego przez osoby poszukujące pomysłu na siebie pod kątem zawodowym), a czułam, że nie potrafię na ten moment tak od razu odpowiedzieć na pytanie. Może to dlatego, że mnie początek spotkania i przerwa że tak powiem domowo-techniczna, skontaktował z dawnymi ranami i poczułam kiedy pojawiła się we mnie zwiększona (większa niż po prostu wrażliwość) podatność na zranienie i na krytykę. Płynęły łzy oczyszczenia. Po chwili odsapnięcia świadomość ile rzeczy przynosi mi radość powróciła (usmiech) Jednak i tak z chęcią przyjrzę się bardziej temu obszarowi w ciągu następnych dni. Zwłaszcza, że mam poczucie, że potrzebuję zmienić trochę kurs. Też uwielbiam te nagrania, gdy tak namacalnie widać Twoją silną świetlistą energię! Uzyskanie pełnej niezależności uczuciowej wydaje się na razie trudne. Bo tak jak w innych przypadkach jest już naprawdę nieźle, tak w sytuacjach związanych z dzieckiem – oj, były solidne wyzwania. Dziękuję za tak potrzebne przesłania i wszystkie świetliste energie

21 maja 2020

Jestem Wdzięczna i dziękuję. Mnie radość sprawia kiedy mogę się wyciszyć i wysłuchać w spokoju Pani ceremoni ale również wielką radość sprawiło mi w tym roku stworzeniem pierwszego ogródka na tarasie i jeżeli miałabym taką możliwość to chciałbym kiedyś być ’farmerem’ nawet na pół etatu, ponieważ Kocham rośliny kwiaty i bycie na zewnątrz i tworzenie ogrodnictwa nawet jezeli są to skrzynki na balkonie czy na tarasie. Kiedyś oglądałam kasetę z moich 5 urodzin i mój ojciec spytał się mnie wtedy jakie jest moje największe marzenie ja powiedziałam, że chce mieć pewnego dnia kiedyś własny ogród z kwiatkami. Nie miałam wtedy dream board ale miałam w głowie nasionko które było wielkim marzeniem i które zostało wysłane do Universum i wierzę że kiedy zrealizuje się w 100% kiedy będzie na to odpowiedni moment a ja będę to gotowa dziękuję płaczę ze wzruszenia

21 maja 2020

Dziękuję Marysiu za spotkanie, po tych początkowych problemach technicznych doceniam tym bardziej (usmiech) RADOŚĆ – jakże cudowne przesłanie :)) Będę rozszerzać jej odczuwanie w codziennych sytuacjach, tak jak na początku zadałaś nam pytania – np. jakie ubranie sprawia, że czuję radość? Podoba mi się ta praktyka, szukania radości we wszystkich naszych wyborach dnia codziennego. Od jakiegoś czasu radość sprawia mi rysowanie pastelami. I w trakcie ceremonii z radości stworzyłam obrazek dzisiejszego spotkania :) Gdybym mogła to wstawiłabym tutaj jego zdjęcie hi hi (usmiech) Pozdrawiam serdecznie, z wdzięcznością (serduszka) Ola

21 maja 2020

Dziękuję Mario, Przesłanie, bądź prawdziwym magiem i koncentruj się na akcji a nie reakcji! Po dzisiejszej ceremoni stało się jasne … Niestety często moje myśli ulatuja w stronę reakcji… Teraz wiem nad czym muszę popracować Mimo problemów technicznych było warto uczestniczyć w tej ceremonii. Jeszcze raz dziękuję Mario

21 maja 2020

Dziękuję Mario!(serduszka)

21 maja 2020

Namaste! Widac bylo dzisiaj aure jak kiedys:)Wspanialy przekaz, ktory otwiera oczy na to by byc ostroznym na otoczenie. W ostatnim czasie mialem przyklad. Gdy w tych trudnych chwilach probowalem bliskimosobom tlumaczyc o podnoszeniu wibracji, zostalem zignorowany stwierdzeniem: „i tak my jako jednostki nie mamy wplywu na rozwoj tego co sie dzieje i jakie beda rezultaty” . Luzie nadaja na niskich wibracjach sluchaja tego co mowia media, co mowia lekarze. Trzeba uwazac na te osoby i isc wlasna droga. Cieszyc sie z tego co przynosi radosc-to wyniesiona inspiracja z tej ceremonii. Dziekuje (serduszko)Niech Sily Wyzsze prowadza Cie poprzez najwyzsze wibracje.

21 maja 2020

Dziękuję (usmiech)

21 maja 2020

Kochana Mario, ostatnio kontemplowałam temat radości: postanowiłam zrobić czystki w moim domu i w moim otoczeniu i pozbyć się tego wszystkiego, co już nie sprawia mi radości, a jest takie ciężkie i przytłaczające. Suche kwiaty (choć żal mi ich było) zastąpiłam świeżymi i energia od razu poszybowała w górę! Wystawiłam kolce wobec tych, którzy próbowali podcinać mi skrzydła i kraść energię, wiecznie narzekając i krytykując innych. Tym wspaniałym narzędziem – odczuciem radości – posługuję się od jakiegoś czasu i często – pamiętam, jak mówiłaś o tym pierwszy raz i jaki impuls przekazałaś wtedy do mojego serca. – To takie proste – pomyślałam. I kiedy czasem dopadają mnie wątpliwości, czy słusznie robię, czy idę właściwą drogą, to nie zastanawiam się już, czy wypełniam jakieś normy i jestem wierna tzw. zasadom, tylko, czy to mi sprawia radość. Nie jestem idealna i czasem oczywiście zirytuję się, gdy ktoś jest niemiły, marudzi, wysyła negatywną energię czy krytykuje, ale ten mój spadek nastroju trwa krótko, coraz krócej. Można powiedzieć, że nawet jeśli upadam, to błyskawicznie się podnoszę, otrzepuję i idę dalej. Bardzo lubię, gdy o tej radości przypominasz. Uwielbiam te ceremonie, które rozwijają ten temat. Sam fakt mówienia o radości sprawia mi radość! (usmiech) Będę też tworzyć swoją kartę radości – zainspirowałaś mnie tym pomysłem. Dziękuję za wszystkie przesłania (serduszka) Wysyłam światło

21 maja 2020

Namaste! Wspanialy przekaz, ktory otwiera oczy na to by byc ostroznym na otoczenie. W ostatnim czasie mialem przyklad. Gdy w tych trudnych chwilach probowalem bliskim osobom tlumaczyc o podnoszeniu wibracji, zostalem zignorowany stwierdzeniem: „i tak my jako jednostki nie mamy wplywu na rozwoj tego co sie dzieje i jakie beda rezultaty” . Luzie nadaja na niskich wibracjach sluchaja tego co mowia media, co mowia lekarze. Trzeba uwazac na te osoby i isc wlasna droga. Cieszyc sie z tego co przynosi radosc-to wyniesiona inspiracja z tej ceremonii. Dziekuje(serduszko) Niech Sily Wyzsze prowadza Cie poprzez najwyzsze wibracje.

21 maja 2020

Bardzo dziękuję Mario:))

21 maja 2020

Dziękuję za cenne wskazówki (serduszko)

21 maja 2020

Kochana Mario Dziekuje(serduszko) Ja to przeżyłam w moim zyciu. Teraz jestem bardziej uważna.Pod koniec łzy mi popłynęły. Dziękuje , za dzisisiejsza Ceremonie. Potrzebowałam tych Przesłań .

21 maja 2020

Dziekuje Kochana Mario za kolejna wspaniala Ceremonie i za przypomnienie rzeczy ktora jest bardzo wazna. Ja sama czesto zapominam zeby jednak uwazac na innych ludzi i otwieram swoje serce naiwnie dla kazdego, i potem czasem dostaje za to nauczke. Na szczescie ostatnio Sila Wyzsza zawsze przychodzi mi z pomoca i zawsze wyciaga mnie z opresji w ktore weszlam z powodu swojej naiwnosci. Moze po tej Ceremonii wryje mi sie to w pamiec i bede bardziej uwazna (usmiech) Dziekuje i pozdrawiam (serduszka)

21 maja 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, jestem słońcem, które jasno oświetla cały świat w swoim cieple. Promienieję szczęściem zawsze, kiedy proszę Siły Światła o natchnienie, otrzymując w zamian boską iskrę weny twórczej w najmilszej dla mojej duszy wyższej, kreacji poetyckiej, obdarzonej najwyższą wibracją myślą, uczuciem, słowem, czynem i obrazem. Moje światło wypala dziury w mroku, który staje na jego drodze. Moje światło jest kosmicznie wszechpotężne, nadziemsko piękne i wszechwieczne. Moje światło jest miłością bezwarunkową w ostoi spokoju na wietrze.

21 maja 2020

Moja Najdroższa Mario, bardzo piekna świetlista i pelna energii i przesłan Ceremonia(serduszka) dziękuję za przypomnienie kim jesteś naprawdę w każdym momencie Radość to najpiękniejsze i najcudowniejsze uczucie pragnę aby każdego dnia zamieszkalo w moim życiu (serduszka)

21 maja 2020

Ooo temat idealny na ten czas. Miałam dziury, braki w sobie i dopóki nie uświadomiłam sobie tego to u mojego boku byli manipulatorzy. Gorzki smak długo się odbijal. Teraz jest juz w tym temacie bardzo dobrze. Poczucie siły i mocy rośnie z dnia na dzień. A wczoraj urodziłam sie na nowo :) a z jeżem zaprzyjaznie się na pewno. Podobało mi się bardzo Mario gdy mówiłaś że słońce nie czeka na reakcję innych, nie uzależnia od tego co robi. Cieszę się bo wczoraj podczas rytuału złożyłam deklarację o służbie Światłu i w Świetle. W ogóle to chyba wczoraj popełniłam falstart bo to czego wczoraj doświadczyłam podczas rytuału pasuje idealnie do dzisiejszego spotkania. M.in.nad głową miałam Wielka Niedźwiedzice która złożyła mi się w 104. 100- trzy pierwsze gwiazdy- taki dyszel od wozu i cztery – jak cztery gwiazdy stanowiące ramy wozu, nadające mu strukturę. No i jeszcze ten Mag- jako ten ktory powozi tym powozem, wybiera kierunek A nie reaguje. Dla mnie bomba Serdeczności dla wszystkich Kochani Mario dziękuję i całuje

21 maja 2020

Kochana Pani Mario, ale mi się dzisiaj dobrze słuchało Ceremonii. Stanął przed oczyma duszy mojej jeżyk, które miał świetliste, kryształowe kolce, z taką niebieską poświatą, bardzo piękny i sympatyczny. Ja bardzo dobrze rozumiem o czym Pani dzisiaj mówiła. Zdarzyło się także w moim życiu i to nie raz, że uzależniałam moją radość od innych ludzi, w jakiś sposób oni stawali się centrum mojego wszechświata, a ja byłam wtedy taka podatna na słowa, humory i nastrój innych ludzi. Rozumiem też przesłanie, w którym ktoś się pojawia, otwieramy swoje serce, a potem się rozczarowujemy. Czasami widzę, bardzo mi bliskie osoby , które zaczynają mówić „dziwne rzeczy” , które do nich nie pasują. Pojawia się jakaś inna niż zwykle, negatywna reakcja na coś, jakiś komentarz rzucony od niechcenia albo taka bierna agresja. Ja wiem, że oni są wtedy marionetkami. Zdarza się czas, że rozumiem to bardzo dobrze i puszczam słowa i zachowania mimo uszu, czasami jednak to wciąż boli. Myślę, że warto się uczyć tych lekcji. Mi Pani Mario radość sprawiają Nasze Ceremonie. Hopsasa :) Pozdrawiam serdecznie. Justyna

21 maja 2020

Najdroższa Mario, dziękuje za spotkanie, Twoje Światło jest cudowne! mam właśnie teraz radość w sercu:):)

21 maja 2020

Dziekuję Mario za piękną ceremonię (serduszka)

21 maja 2020

Wow, czuję, że to przesłanie bardzo mi pomoże na mojej drodze. Bardzo dziękuję

21 maja 2020

Dziękuję, wiem dokładnie co mi sprawia radość (usmiech) (serduszko)

21 maja 2020

(serduszka)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl