Nowości
Nowości
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet

633,00 zł

105. Szukasz mistrzów, nauczycieli, autorytetów? Zatrzymaj się i zajrzyj w głąb siebie, ponieważ Mistrz, którego szukasz to Ty!

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 105 Ceremonia
Pin It

Opis

 

105

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 1:03:57 min

 

Jak uzyskać dostęp do prawdziwej mądrości? Jak kierować Twoim życiem wg Mądrości Wyższej? Tu znajdziesz wskazówki jak tego dokonać. Nie szukaj Mistrza na zewnątrz, bo prawdziwy Mistrz jest w Tobie! Karty w Tarocie: V Arcykapłan Wielkie Arkana (wtajemniczenie), 9 monet, Księżniczka Buław i 2 monet.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

Szukasz mistrzów, nauczycieli, autorytetów? Zatrzymaj się i zajrzyj w głąb siebie, ponieważ Mistrz, którego szukasz to Ty! 

 

Czasem poszukujemy doradców, porady przyjaciół, nauczycieli, guru, którzy nas pokierują i dadzą odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Szukamy na zewnątrz…

Zatrzymaj się na chwilkę i zajrzyj w głąb siebie, ponieważ tam jest właśnie ten Mistrz, którego szukasz! W Tobie kryje się Mądrość Wyższa, która poprowadzi Cię w najlepszym kierunku. Czy już jej ufasz? Czy zdajesz sobie z tego sprawę?

Fragment Wiesz wszystko co musisz wiedzieć! Widzisz wszystko, co musisz widzieć!

Rozumiesz wszystko, co musisz rozumieć!” Maria Bucardi

Większość z nas jest tak wychowana, by poszukiwać odpowiedzi i wskazówek na zewnątrz. Od najmłodszych lat zwracamy się do nauczycieli i innych doradców, aby powiedzieli nam co mamy zrobić. Jeśli świadomie nie oczyścimy się z tego wbudowanego programu, to możemy w nieskończoność szukać, a jaka to strata czasu, gdy wszystko jest w Tobie.

Jednak, teraz pojawia się pytanie jak tego dokonać? Jak usłyszeć głos wewnętrznego Mistrza? Jak dokonać transformacji w sobie?

Korzyści są wielkie, ponieważ zyskujesz dostęp do własnej Mądrości Wyższej, która Cię prowadzi w każdej sytuacji życiowej, rozbudzasz w sobie poczucie jak oszlifowany DIAMENT. Gdy obudzisz swojego wewnętrznego Mistrza, nic nie jest takie samo jak było.

“Każda twoja myśl, słowo są jak zaklęcie”Zdobywaj wiedzę, aby mądrze je używać.

Dodatkowo na tym wykładzie:

- MEDYTACJA WEWNĘTRZNEGO MISTRZA.

- Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii.

- Znaczenie liczby 105.

- Znaczenie kart Tarota na przykładzie wyjątkowej talii Thoth.

- Energia męska i żeńska - jak je połączyć i świadomie używać.

Jak zawsze, oczyszczenie, podwyższenie wibracji i aktywacja światła Twojego wewnętrznego Słońca.

 

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

 • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
 • Pragniesz zmiany na lepsze.
 • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
 • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
 • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
 • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
 • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
 • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
 • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
 • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

 

 

Opinie (27)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

21 lipca 2020

Mario Najdroższa dziękuję za tak piękne i ważne przesłanie (serduszka) Przepiękna, długa Ceremonia, jakże ważny przekaz, by nawet sytuacje życiowe, które nie były zbyt przyjemne dla nas – traktować jako zysk. By szlifować się na diament. Poczułam gleboka potrzebę założenia bransoletki z herkimerem, która kiedyś zakupiłam u Ciebie. Będzie mi ona co dzień przypominać o tym, bym pielęgnowała w sobie Arcykaplana.

21 lipca 2020

Kochana Pani Mario, piszę ten komentarz dopiero w niedzielę, po drugim wysłuchaniu tej Ceremonii. Tak sobie myślę, że do tej pory karta Arcykapłan, była dla mnie mało zrozumiała. Opisy sugerowały zazwyczaj zwierzchnika zorganizowanych struktur zewnętrznych, wysokiego władce duchowego itd. Nigdy bym nie pomyślała, że chodzi tu o Mistrza wewnątrz Nas i to w dodatku takiego, który ma zharmonizowaną energię męską i żeńską. Balans energii męskiej i żeńskiej to była kwestia, która nie była we mnie dobrze poukładana. Ten temat jest bardzo różnie przedstawiany i często wprowadza w błąd, mówiąc nie o balansie energii męskiej i żeńskiej w człowieku, ale o przewadze jednej lub drugiej u mężczyzny lub kobiety. W każdym razie ja się bardzo cieszę, że ma być balans, a nie przewaga kobiecej w kobietach albo męskiej w mężczyznach. Poczułam jakby kamień spadł mi z serca !

21 lipca 2020

Kochana Pani Mario, piszę ten komentarz dopiero w niedzielę, po drugim wysłuchaniu tej Ceremonii. Tak sobie myślę, że do tej pory karta Arcykapłan, była dla mnie mało zrozumiała. Opisy sugerowały zazwyczaj zwierzchnika zorganizowanych struktur zewnętrznych, wysokiego władce duchowego itd. Nigdy bym nie pomyślała, że chodzi tu o Mistrza wewnątrz Nas i to w dodatku takiego, który ma zharmonizowaną energię męską i żeńską. Balans energii męskiej i żeńskiej to była kwestia, która nie była we mnie dobrze poukładana. Ten temat jest bardzo różnie przedstawiany i często wprowadza w błąd, mówiąc nie o balansie energii męskiej i żeńskiej w człowieku, ale o przewadze jednej lub drugiej u mężczyzny lub kobiety. W każdym razie ja się bardzo cieszę, że ma być balans, a nie przewaga kobiecej w kobietach albo męskiej w mężczyznach. Poczułam jakby kamień spadł mi z serca !

21 lipca 2020

Najdroższa Mario z całego serca dziękuję za wspaniałą, ceremonię.Doskonale wszystko wytłumaczyłaś i przekazałaś.Moc miłości dla Ciebie Kochana❤❤❤(całus)

21 lipca 2020

Kochana Mario jestem Wdzięczna i dziękuję za każdą Ceremonię i spotkanie jestem bardzo wdzięczna za promien białego światła o Archaniołów światła… koteczki są przecudowne

21 lipca 2020

Dziękuję ♥

21 lipca 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, świat stał się dla mnie bardziej, niż zwykle zbyt głośny, niecierpliwy, małostkowy i ciasny. W ciszy kontempluję swoje wewnętrzne skarby. Wystarczy sięgnąć myślą, by znaleźć wśród nich wszystkie odpowiedzi, a z nimi ten spokój, którego dusza potrzebuje, aby proces transformacji mógł się bosko dopełnić.

21 lipca 2020

Dziękuję kochana, tak super wszystko przekazałaś (serduszka) jesteś cudowna i te słodkie kociaczki w tle(serduszka) buziakiii

21 lipca 2020

Moja Najdroższa Mario, bardzo piekne przesłanie, by stać się diamentem i świadomie wpłynąć na te świat, dziękuję z głębi serca za piękne spotkanie i medytację (serduszko)

21 lipca 2020

Droga Mario, Dziekuje za dzisiejsza Ceremonie; jak zawsze – warto bylo uslyszec to, co mialas do przekazania (uśmiech) Tuz przed Ceremonia dostalam mejla od Znajomego; czytajac tresc dotarlo do mnie, ze taka sama jestem owca, jak Ogol dokola mnie. Slucham i czytam alternatywnych wiadomosci, porownuje info z roznych zrodel i wywazam swoja Prawde. I co? I wiem, ze nic nie wiem. Pozostaje mi na biezaco sprawdzanie kazdego kawalka otrzymywanej informacji przy pomocy tzw gut feeling – czyli swojego wlasnego brzucha: jak jest scisk, to uciekac, jak najszybciej, w druga strone, a jak przyjemne ciepelko -to jest ok. No, ale najgorzej, jak cialo nie reaguje – albo ja nie umiem odczytac zakodowanej w ciele informacji/odpowiedzi, plynacej ze srodka…. Pozdrawiam cieplo, i juz wieczornie M (uśmiech)

21 lipca 2020

Kochana Mario Z Calego Serca Dziekuje(serduszko) Kazda Ceremonia jest dla mnie Prezentem.Ta jest Wyjatkowa. Cudowna I trudna jednoczesnie. Od teraz bede o sobie tak myslala .To pozwoli mi realizowac Droge Mojego Serca. Moje powolanie .Dziekuje (serduszko)

21 lipca 2020

Kochana Mario, Bardzo dziękuję za przesłanie Arcykapłana obecnego w nas. Muszę się przyznać, że jest On powiązany z jeżem jako zwierzęciem mocy. Są sytuacje, gdy mówię i reaguję B.mocno,B.b.odważnie. A potem myślę sobie,Boże, co ją robię i mówię. I wtedy z głębi „słyszę „, cicho,spokój się, tak jest dobrze ,tak ma być…. Idę w tym kierunku i obserwuję… Kochana Mario i jest tak,jak Twoje słowa w Ceremonii 105, każde słowo wypowiedziane przez Ciebie,to JEDNA OGROMNA PRAWDZIWA PERŁA ❤❤. A nasze owieczki są kochane,bo cieszą nasze serca i są wzorem bycia w jednej gromadzie. A to jest moc. Życzę pięknej nocy na miarę tego pięknego przekazu(uśmiech)

21 lipca 2020

(serduszka)

21 lipca 2020

Kochana Mario wczoraj zasnęłam na Ceromonii Dziś zanim powiedziałaś o sercu czułam kłucie w sercu i po myślałam czemu czuje kłucia (starałam się wyciągnąć tą ciemną energię i ją wyrzuciłam)A potem była metydacja i już było lepiej.(usmiech) Dziękuję❤ Aha i jakie to ważne, że nie tylko w materii zbieramy, ale to co dajemy innym i kim jesteśmy. jeszcze raz dziękuję

21 lipca 2020

Dziękuję bardzo kochana za tak idealna Ceremonię. Tak cenna wiedzę i umiejętne przekazanie wiedzy !

21 lipca 2020

Cudowne przesłania. Energia Arcykapłana jest niesamowita. Bardzo wyraźnie poczułam ją w trakcie tej medytacji. Wiem, że mam go w sobie. Chcę aby przejawiał się we mnie w codzienności, by stale mieć z nim połączenie. Dokładnie czuję jak niesamowicie ważne jest to dla każdego z nas. Jak konsekwentnie Siła Wyższa z Twoją pomocą Marysiu prowadzi nas do tego poprzez te wszystkie ceremonie i przesłania. Jak wydobywa na wierzch te cenne dary w naszych sercach i jak pielęgnuje je i podsyca byśmy sami potrafili zobaczyć je i działać z pełni swojej wewnętrznej autonomicznej siły. Na wagę złota są tak prawdziwi nauczyciele jak Ty Mario, którzy nie traktują swych uczniów jak właśnie te owieczki, tylko uświadamiają jakie mistrzostwo skrywa się w nich samych. Pięknie dziękuję za dziś!

21 lipca 2020

Przepiękna ceremonia! To przesłanie końcowe jest kluczem: „Przepołowiony diament, rozdzielony na energię męską i żeńską, nie ma tej wartości co cały, w którym harmonijnie łączy się ze sobą energia męska i żeńska”. Można powiedzieć, że ceremonię o bardzo wysokiej energetyce zakończyłaś najmocniejszym i najbardziej świetlistym akcentem. Arcykapłan zawsze był i jest mi bliski. To energia, którą chyba najmocniej czuję w sobie, która mnie prowadzi, kształtuje i doświadcza. Jak pięknie o niej mówisz, Mario! Prostymi, a jednocześnie bardzo mocnymi, precyzyjnymi słowami, które docierają do samego rdzenia duszy. Będę myśleć o tym wszystkim, co zostało powiedziane, przekazane, przelane – można rzec – z duszy do duszy, by ta przemiana dokonała się tak, jak tego pragnę. Najmocniej dziękuję za wszystkie Twoje wspaniałe słowa i piękną energię! Z miłością (serduszka)

21 lipca 2020

Pełne mocy, wartości i w punkt osadzone w czasie przesłania z przepięknego miejsca w Oazie:) Rozumiem energie Arcykapłana i czas ją świadomie poczuć! Ukochana Mario z całego serca pięknie dziękuję

21 lipca 2020

Cudowna Ceremonia Pani Mario (serduszka) czuje że ostatnio właśnie ten Arcykapłan jest w nas blokowany. Kiedy to wszystko obserwuje też zastanawia mnie że takie to symboliczne – czy nie jest tak że, nosimy maseczki byśmy nie mogli mówić i wyczuwać naszym nosem sytuacji? Zamaskowanie twarzy też sprawia że tracimy tożsamość? Wszyscy wyglądamy podobnie? Jesteśmy ograniczani a mi właśnie teraz najbardziej marzy się świat bez granic. Świat w którym państwo nie wtrąca się w życie ludzie ludzi. Nie mówi im jakaja zyc. Nie zabiera im też zasobów materialnych w postaci różnych przymusowych danin. Tak bardzo marzy mi się taki świat i taki chce manifestować. Wszystkie ograniczenia sprawiają że jeszcze bardziej marzę o wolności takiej na wszystkich poziomach. Kiedy byłam młodsza też denerwowało mnie to porównywanie ludzi do owiec. Czułam się wręcz obrażana po takich stwierdzeniach. (uśmiech)

21 lipca 2020

Najdroższa Pani Mario, Ty nasz Diamencie(serduszka)piękna Ceremonia! Zgodna z moimi pragnieniami i dążeniami. Szukam tej rownowagi:) Przyznać się muszę, że ostatnio stwierdziłam że te Owcze pyszczki są takie urocze, że ja też chcę mieć taką swoją owieczke może lepiej już niech Pani nie przygarnia nowych zwierzaków bo mi się udziela haha (usmiech)

21 lipca 2020

Coś już we mnie działa z arcykaplana bo po 15 minutach filmu niby dla dzieci … popsulam corkom oglądanie bo dokładnie przewidzialam sens ukryty i głęboki tego filmu . Ostatnio tez zwrocilam uwagę na jakoś przekazu informacji od kogoś kto czuje że doświadczył tego o czym mówi.Bardzo to widać. Dobry atut taka umiejętność (usmiech) do owieczki mi daleko choć jestem spod znaku Barana bo na szczęście mam w sobie taki bunt przeciwko ubezwlasnowolnianiu mnie i innych. Dziękuję za przesłania Mario (całus) świetnie ujęłaś je w proste słowa (całusy)

21 lipca 2020

Dziękuję bardzo. Ciekawe przesłania dające do przemyślenia całokształt. Ja od ok 3 miesięcy borykam się z sucha cera. Nigdy wcześniej nie miałam tak z cera. Całuski

21 lipca 2020

Dziękuję, tego było mi potrzeba. Trochę się pogubiłam w tym obecnym świecie. Ważne słowa. Niech się dzieje (serduszko)

21 lipca 2020

Mariaaa Aleś Mi Wstydu Narobiła jadłam właśnie jak ta świnka bez obrazy dla świnki żarłam torta sztucznego torta dokładnie w tym momencie kiedy to powiedziałaś Mój premi miał Urodziny a ja prace skonczylam o 19:30 i z głodu padłam i tego torta właśnie zaczęłam Arcykapłan we Mnie napewno jest ze Mnie dumny !!! Bo cierpię na jakieś puchnięcie podejrzewam alergie mam nie tolerancje laktozy wiec tort to ryzyk fizyk szczególni w ostatnim czasu puchne ogromnie przechodzi mi po podwójnej dawce anty-histaminy i sterydów w spray a ja Sobie tak tortA Nie wiadomego składu jem no Siła wyższa Wszystko widzi już mi wyraźniej do zrozumienia dać Nie mogła Po Prostu Ja Dziękuje Kochana Mario I OFicjalnie Chciała Bym Przeprosić a jeszcze jak zaczynałam to Myślałam – no Nikt nie Zaważy nic się nie stanie jak sobie podjem na Ceremonii a kogo to urazi nikt nie zobaczy A Najważniejsza Siła Wyższa Wszystko Widzi ale burak spaliłam

21 lipca 2020

(serduszko)

21 lipca 2020

Dziękuję Mario za piękne przesłania:))

21 lipca 2020

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl