Nowości

107. Jak pokonać destrukcyjne myśli, które sabotują realizację Twoich marzeń i Twojego powołania | Transmisja z Marią Bucardi

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Ceremonia nr 107
Pin It

Opis

 

107

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 46:55 min

 

Jak pokonać destrukcyjne myśli, które sabotują realizację Twoich marzeń i Twojego powołania typu: to, by było zbyt piękne, by mogło być możliwe, mam za mało siły, talentów, jestem za stara/stary, jestem za słaba/słaby, nie jestem dość dobra/dość dobry, to trwa za długo, po co się starać, to wszystko daremne ...

Jak błyskawicznie zrealizować Twoje cele i marzenia, utrzymać koncentrację na celu, otrzymać wskazówki, inspiracje i pomysły, jak szybciej zrealizować Twój plan: Rycerz mieczy (pędzący Jeździec). Jak pokonać destrukcyjne myśli, które sabotują realizację Twoich marzeń i Twojego powołania typu: to, by było zbyt piękne, by mogło być możliwe, mam za mało siły, talentów, jestem za stara/stary, jestem za słaba/słaby, nie jestem dość dobra/dość dobry, to trwa za długo, po co się starać, to wszystko daremne (7 mieczy). Jak odnaleźć Twój wew. diament (XIV Alchemia).

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Polecane

Opinie (21)

19 maja 2020

Ostatnio zadawałam sobie pytanie jak niektóre osoby mogą być takie a nie inne jak one mogą mieć takie podejście do ludzi tak niedobre a teraz jak sobie o tym pomyślałam wszystkim to zrozumiałam, że te osoby tak naprawdę same sa nieszczęśliwe i nic z tym nie robia, a gdy o tym pomyśle o osobach której naprawdę osiągnęły sukces tym jak robią wszystko z miłością 24/h to widzę jaki spokój od nich bije zawsze i oni są zdala od plotek i niedobrych czynow a myślą o każdym z szacunkiem i to mi pomogło przestać myśleć o ludziach którzy byli nie fair i ceremonie oczywiście mi w tym pomagają i w podwyzszaniu mojej wartości i też widzę kto jest kim ponieważ bardziej widzę wszystko w kontraście kiedy jestem Oczyszczona

19 maja 2020

Dziekuje za ceremonię.Obecnie dużo czytam o planetach ,więc zaciekawił mnie temat i przypomniałam sobie jak w ceremoni z megalitami powiedziałaś że Saturn ma energie kobiecą ,w internecie znalazłam tylko jeden artykłuł mówiący o tym że Saturn to kobieta,WSZYSCY opisuja go jako strego meżczyznę.Marysiu gdzie jest prawda? Mam w swoim horoskopie dużo wodnika powinnam sie zapoznać z ta planetą a nie mogę znalezc podstawy! Chciałabym przerbić tą astrologię i iść dalej ,ale to takie trudne i tak długo trwa….;) Dziękuje za przesłania,pozdrawiam!

19 maja 2020

(serduszka)

19 maja 2020

Moja Najdroższa Mario, dziękuję za piękne spotkanie i przekazy (serduszko) Ostanim czasie bardzo często pojawiały się destrukcyjne myśli złego samopoczucia brak energi i zaufania do realizacji moich celów.

19 maja 2020

Dziekuje Mario, jak zawsze (serduszko) Temat jak najbardziej, aktualny (usmiech) Pozdrawiam wieczornie, M

19 maja 2020

Kochana Pani Mario, zaczęło się we wtorek od roweru. Wybrałam się z moją przyjaciółką na wycieczkę rowerową. Dzień był piękny, przepiękny, niebieskie niebo, lekki wiaterek, słonecznie, a wkoło wszystko kwitło. Moja przyjaciółka pożyczyła mi rower, a moja pierwsza myśl była taka: „żebym tylko tego roweru nie popsuła”. Wycieczka była cudowna. Jednakże w czasie podjazdu pod górkę gdy zmieniłam przerzutki spadł mi łańcuch. Założyłam go na nowo, ale rower nie był sprawny jak wcześniej, łańcuch spadał, przerzutki same się zmieniały. Działo się to w drodze powrotnej i wtedy pomyślałam : ” ten dzień był by zbyt piękny, żeby był prawdziwy i żeby nic się nie stało”. I w tej samej sekundzie mnie olśniło: to było moje przekonanie-coś jest w Tobie Justyna-co już na samym początku wprowadziło ten, a nie inny kierunek i w sumie trzeba by było coś z tym zrobić. A potem-najbardziej niesamowite- patrzę na telefon, a tam powiadomienie o 107 Ceremonii i pierwsze wenusjańskie zdanie: „To by było zbyt piękne, by mogło się zrealizować” ! Synchroniczność 100% :) Siły Wyższe wiedzą co robią (usmiech) I ja dlatego bardzo czekałam na tą Ceremonię. Pani Mario jest Pani taka mądra, że to aż mi dech zapiera. Poste słowa, a taka wiedza, takie tematy, takie ważne przekazy i takie ciekawe. Dziękuję Pani Mario z całego serca

19 maja 2020

(serduszko)

19 maja 2020

Najdroższa Mario, bardzo dziękuję za przepiękną Ceremonię. To, co mówisz rodzi wiele przemyśleń. Tak, wiele razy łapalam się na sabotowaniu moich marzeń… Całe szczęście, że mogę do nich wrócić, odmieniona po dzisiejszej Ceremonii, dojrzalsza, gdyż każde takie spotkanie rozwija, o każde jesteśmy bogatsi, pełniejsi… Dziękuję. Drzewo całkiem z tylu przypomina polską brzozę ;), tak lekko powiewaja listeczki i jest takie szczupłe i wysokie, ale pewnie to nie jest brzoza, prawda ;)?

19 maja 2020

Uwielbiam te lekcje z kart! (serduszko) Przesłania zrozumiane, czas na praktykę (usmiech) … bo dobrze jest wiedzieć, ale najwyższą sztuką jest umieć zastosować ta wiedzę! Ale wiemy i trzymamy się tego, że trening czyni mistrza (usmiech)

19 maja 2020

Dziękuję, Mario! Wspaniałe omówienie symboliki kart, szczególnie sześciu destrukcyjnych mieczy. Mam wszystkie te myśli Jak się zbiorą razem, to naprawdę dają w kość. Od czasu do czasu wszystkie naraz obsiadają człowieka i bywa ciężko. Ale dzięki temu można sobie to lepiej uświadomić. Jedną destrukcyjną myśl można przegapić, wszystkich naraz już nie sposób, a to jest wstęp do tego, by się ich pozbyć. Uwielbiam te spotkania, gdy tak bardzo dokładnie omawiasz karty, mam niedosyt i chciałabym jeszcze więcej tej wiedzy…I tak pieknie wyglądają karty na tle kamieni i drewna! Uczta dla oka, ucha, umysłu i serca. A dusza tańczy i śpiewa! (usmiech) Buziaki!

19 maja 2020

Kochana Mario,B.dziękuję za aktualną treść Ceremonii. Obudziła ona we mnie refleksję dot.energetycznego oddziaływania planet na myśli i w związku z tym podejmowane działania. To jest mocny temat. Dziękuję, że byłam dziś tu i teraz. Udało się (serduszka)

19 maja 2020

Mario, niesamowicie ciekawie opisałaś temat; miecz-planeta-destrukcja…i jaka cudowna niespodzianka na koniec Ceremonii, było to bardzo pomocne aby zobaczyć karty i jeszcze bardziej poczuć przesłania:) dziękuję z całego serca

19 maja 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, niechaj myśl każda mierzy wyłącznie w pozytywną stronę celu z bosko potężną w światłości mocą każdej z sześciu planet oraz wolnej woli panującej w myślach królewsko.

19 maja 2020

Dziękuję

19 maja 2020

Dziękuję Kochana Mario♡♡♡, oj już widzę wyraźnie, który miecz mi stoi na przeszkodzie…..może nawet dwa

19 maja 2020

Mysli mozna wysylac do innych czasow? Ogromnie mnie to zaciekawilo. Nie moge sie doczegac rozwiniecia tego tematu (usmeich)

19 maja 2020

Oj ta 7mieczy wręcz mnie przesladuje i pokazuje cała prawdę. Cała masa blokad myślowych. Słyszalam w sobie te myśli ale nie znałam sposobu aby ich się pozbyć. A dziś dzięki Tobie Mario wiem (serduszko) a na dodatek moja córka podarowała mi obraz zielonej łąki i niebieskiego nieba. A na łące żółty wiatrak. Co znaczy wiatrak w tym kontekscie? Już wiem. Powietrze, zmącone myśli (serduszko) ukazanie znaczenia planet po prostu extra z serca Ci dziękuję za to spotkanie

19 maja 2020

Kochana Mario dziękuję za tą Ceremonie i takie piękne motywujące przesłania (serduszko)

19 maja 2020

Dziękuję (usmiech) (serdzuszko)

19 maja 2020

Dziękuję:))

19 maja 2020

Jestem bardzo Wdzięczna i dziękuję za dzisiejsze wspaniałe spotkanie oczyszczające i relaksujące lubię czasami po paru dniach wrócić do spotkan. Od paru dni spałam po 14 a nawet dłużej godzin bo czułam, że tego potrzebował mój organizm, nie ma to jak dobry sen. Bardzo cieszę się z interpretacji kart pod koniec filmiku to jest coś o czym zawsze marzyłam

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl