Nowości

108. Dlaczego niektóre marzenia nie chcą się spełnić? Jak uniknąć porażki? Czy istnieje coś takiego jak genetyczny, zapisany w naszej krwi / DNA, odziedziczony od przodków strach przed porażką? Transmisja z Marią Bucardi

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Ceremonia nr 108
Pin It

Opis

 

108

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 1:08:04 min

 

Dlaczego niektóre marzenia, pragnienia, cele i plany nie chcą się zrealizować? Czy istnieje coś takiego jak genetyczny, zapisany w naszej krwi / DNA, odziedziczony od przodków strach przed porażką? Czy taki strach przed porażką można wynieść z poprzednich inkarnacji lub z negatywnych doświadczeń przeszłości? Jak taki strach przed porażką może się ukryć w naszej podświadomości i wpływać na nasze życie. Na tym spotkaniu otrzymasz wskazówki jak go odnaleźć i pokonać.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Polecane

Opinie (16)

18 maja 2020

test

19 maja 2020

Kochana Mario, ceremonia byla przepiekna, moj caly tydzien byl bardzo emocjonalny, myslalam pozytywnie ale byly momenty placzu , rozpaczy,w zwiazku z ta choroba. Tak myslalam to co sobie zaplanowalam rozprysklo sie jak banka mydlana on wodzie, strach przed przyszloscia. bolala mnie glowa, piekly mnie rece i uda, lekko albo jak zarem i z tylu glowa, Bylo mi ciezko, wierzylam w to co mowisz do mnie ale zawsze powracaly ukradkiem mysli , strach a moze to sie nie uda . w czasie przyjmowanie energi bolal mnie glowa po lewej stronie, bol przechodzil przez lewa lopatke ramie i do reki, i czulam bol po prawej stronie glowy gdzie jest oponiak. czulam wyrazna energie w moich dloniach. kocham rowniez Twoj rozklam kart. Natomiast dzisiaj czuje sie wspaniale, jestem szczesliwa, zadowolona z zycia, mowie sama do siebie i glosno, afirmacje ze bede zdrowa, szczesliwa, mogla sie uczyc dalej , cieszyc sie zyciem, czuje sie tak jak bym przyszla z innnej planety, dziekuje serdecznie

19 maja 2020

Tak zgadza sie. Ja mam strach w sobie od mlodych lat. Tak bylem wychowywany przez tate. Jak psocilem to bylem bity. I ja tez przenosilem na swoje dzieci. Moze rzadko ale czasami. Nawet kiedy chcialem otworzyc wlasny biznes to tata wmowil mi ze to nie dla mnie, najbezpieczniej to na panstwowej posadzie. Mowilem sobie wiele razy, zeby opuscily mnie te strachy, to nie jest dla nich miejsce, ale one dalej siedza. Jak sie pozbyc tych strachow?. Super przekazy.

19 maja 2020

Mario, bardzo ciekawa Ceremonia. Dziękuję! Ja muszę się przyznać, że gdzieś tam w środku, w niektórych sprawach, cały czas walczę z takim strachem przed porażką. Ale pracuje nad sobą. Czasami się udaje, a niektóre sprawy wymagają dużego wysiłku i wkładu pracy nad sobą. Zwłaszcza że mamy wokół siebie otoczenie które na nas wpływa, chocbysmy zaprzeczali ;). Karty – piękne, wspaniała interpretacja i uwielbiam osobiście, jak wskazujesz je tą sliczna trawką (usmiech)

19 maja 2020

Tak, Mario, ten robaczek jeszcze mnie trzyma. Dziś sama się na tym złapałam i rozumiem, skąd się biorą niektóre dziwne, zagmatwane sytuacje… Jakich projekcji dokonuję. Jest to wszystko, co mówisz, niesamowite i trudne jednocześnie. Wiele spraw się wyjaśniło, widać więcej i w szerszym aspekcie. Przykłady bardzo pomocne. Opis kart genialny! Tak to wszystko się pięknie układa w głowie, że brak słów na wyrażenie zachwytu (usmiech) Choć dziś bardziej odczułam głęboką, bardzo głęboką zadumę nad przesłaniami, które płynęły od Ciebie i przez Ciebie… Cały czas jeszcze jestem w tej energii – jak ona oddziałuje! Energię, która obecnie króluje, odczuwam jak najbardziej i zdecydowanie mocno. Jednocześnie – co dla mnie dość nietypowe – nie umiem wyrazić tego słowami. Bardziej odczuwam niż myślę i mówię. A chciałabym to jakoś nazwać…Księżyc w Bliźniętach domaga się słów! :) Pewne przyjdą z czasem, słowa to w końcu mój żywioł. Ale tak bez słów jest też całkiem, całkiem….;-)(serduszka)

19 maja 2020

Kochana Pani Mario, ja napiszę, że to co dzieje się ze mną od poniedziałku to jakaś jest emocjonalna huśtawka i przechodzenie z jednego ekstremum do drugiego. Najpierw złość i dzika agresja i na arenie pojawiła się właśnie krew. Bo krew we mnie się wzburzała i ja byłam żądna krwi i czułam, że te dzikie obrazy wibrują właśnie w mojej krwi. Cały czas jakieś nieładne myśli, irytujące, jakby mnie stado os obsiadło i każda coś negatywnego szeptała. A potem płacz i łzy, a potem znowu złość. Zaczęło mnie też kuć w sercu, aż mi się niełatwo oddychało. I tak do dzisiaj. Ja wszystko zwaliłam na Pełnię w Skorpionie :) i jego dzikowe rycie w podświadomości. A to 5 Mieczy we własnej osobie. Usłyszałam dzisiaj zdanie, które pasuje idealnie do przesłań: „Możesz przyjąć tyle dobrego od Wszechświata ile pozwolisz” I to jest takie właśnie przewrotne, że człowiek pyta się sam z niedowierzaniem : „A to co? to ja niby nie pozwalam?” (usmiech) Pani Mario, pokruszone szkło na 5 Mieczy kojarzy mi się z badaniami Masaru Emoto nad kryształami wody właśnie. Tam gdzie są piękne myśli, jest piękna ładna, krystaliczna struktura, tam gdzie są brzydnie, struktura się rozpada, rozlewa, kruszy. Bardzo, hmmm, realne. Pani Mario, na samym początku Ceremonii pokazał mi się kamień. Czarny z fioletowym ciemnym połyskiem, coś jak labradoryt, ale połysk, nie był niebiesko-tęczowy tylko właśnie fioletowy. Zna Pani Taki kamień? Dziękuję za wszystko :) Pozdrawiam cieplutko (usmiech)

19 maja 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, gdy aspiracji spełnienia przewodzi wola wzniesienia, zachodzi proces twórczego tworzenia w odcieniach tęczy w szlachetnych kamieniach.

19 maja 2020

❤❤❤ Dziękuję…dokładnie wczoraj dały o sobie znać strachy przed chorobą i porażką…Jak dobrze, że Jesteś Kochana Mario ❤ Usunęłam je i wyrzuciłam na zewnątrz.

19 maja 2020

Dziekuje Mario Tematyka jak zawsze aktualna (usmiech) Bardzo mi sie podoba odczytywanie przekazow z kart; rezonuje to ostatnio z moja potrzeba dowiedzenia sie wiecej o znaczeniu, symbolice kart, jak rowniez – indywidualnej interpretacji osoby tworzacej takie karty (usmiech) Pozdrawiam, M

19 maja 2020

Dziękuję (serduszko)

19 maja 2020

Kochana Mario ! Ja mam coś takiego, że marzę o domku o dzieciach o rodzinie i pięknym ogrodzie a za chwilę ,że jakoś to małe ambitne marzenie w sensie co chcesz być matką Polką, albo potem na utrzymaniu faceta…, ale naprawdę chciałabym tego i nie wiem czy to jest ambitny cel.Może uda też mi się jakoś zarabiać, ale chciałabym zajmować się moim pięknym wymarzonym domem.

19 maja 2020

Mario, jaka piękna ściana zieleni za Tobą, a w tle z prawej strony, patrząc z mojej perspektywy, jeden fioletowy kwiatek:) jako symbol transformacji… co chwilę przyciągał mój wzrok:) Kochana dziękuję, właśnie sobie uświadomiłam, że malutki chochlik siedzi taaam głęboko i czas się z nim rozprawić.

19 maja 2020

Dzien dobry Kochana Mario. Wlasnie dzisiejsza Ceremonie zaczelam z bolem glowy. Pojawil sie nawet strach przed choroba, bo ten bol glowy meczy mnie juz ktorys dzien z rzedu – to moj strach przed porazka – co jezeli sie rozchoruje i nie dam rady zrealizowac swoich marzen. Nie jest to duzy strach, ale taki jak mowilas, malutki, podswiadomy, pojawiajacy sie na pare sekund. Dziekuje ze mnie uspokoilas Kochana Mario. Pewnie to jakas informacja, ktora powinnam przeanalizowac. Bol glowy z prawej strony i bol oczu. Wiesz moze Najdrozsza Mario co to moze znaczyc? Dziekuje z calego serca i pozdrawiam (serduszko)

19 maja 2020

Dziękuję

19 maja 2020

Moja kochana dokładnie w tym momencie potrzebowałam tych wskazówek i dzięki temu bardzo dużo zrozumiałam. Wierzę że mi się uda przemienić moje słabości w siłę. Dziękuję za tą cudowna Ceremonie! (serduszka)

19 maja 2020

Jestem wdzieczna i dziekuje (serduszko)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl