Nowości
Nowości
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet

633,00 zł

109. Czy wystarczająco mocno kochasz siebie? Aktywuj całą Twoją Moc! Transmisja z Marią Bucardi

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Ceremonia nr 109
Pin It

Opis

 

109

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 56:58 min

 

Miłość do samej/samego siebie jest podstawą do realizacji Twoich marzeń, pragnień, celów i planów. Miłość do samej/samego siebie jest kluczem do szczęśliwego związku z drugą połową. Miłość do samej/samego siebie jest fundamentem do stworzenia Twojego indywidualnego i własnego Raju tutaj na Ziemi. Aktywuj Twoją Moc, Twoje talenty i zwiększ miłość do samej/samego siebie! To spotkanie z Marią Bucardi trwa około godziny. Korzystaj z wiedzy i wskazówek ONLINE bez wychodzenia z domu!

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

 • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
 • Pragniesz zmiany na lepsze.
 • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
 • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
 • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
 • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
 • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
 • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
 • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
 • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (22)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

19 maja 2020

Wspaniale, że interpretacja kart stała się tradycją i stałym punktem ceremonii! Bardzo się cieszę, bo to pogłębia rozumienie przesłań i uruchamia więcej zmysłów, fizycznych i niefizycznych. Miłość do siebie…odczuwam jej coraz więcej każdego dnia. Ale podczas szlifowania diamentu co i rusz napotykam na jakieś progi, większe lub mniejsze. Czasem je przeskakuję prawie niezauważalnie, czasem się potykam, czasem coś się blokuje, jednak z każdym dniem jest coraz bardziej świetliście, pełniej i bardziej wyjątkowo. Tak można by rzec. Najpierw kopanie w ogródku, potem na polu – niby pracy więcej, ale jaka przyjemność być właścicielką tak rozległej posiadłości Najważniejsze chyba dla mnie przesłania to: 1. Radość jako drogowskaz tej właściwej drogi. 2. Robić wszystko z miłością, by przemieniać energie i wpływać na świat we mnie i wokół mnie. Całusy!

19 maja 2020

Kocham i akceptuje siebie (serduszko)

19 maja 2020

dziekuje :) (serduszko)

19 maja 2020

ŚWIĘTA PRAWDAMIŁUJ BLIZNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGODZIĘKUJĘ KOCHANA MARIO ZA PIĘKNĄ CEREMONIĘ.PRACUJĘ DALEJ KAŻDEGO DNIA, ŻEBY KOCHAĆ SIEBIE JESZCZE BARDZIEJ.(serduszko)PIĘKNIE WYGLĄDAŁAŚ KOCHANA WŚRÓD CUDOWNEJ ENERGETYCZNEJ ROŚLINNOŚCI(serduszka)BUZIAKI OD SERCA

19 maja 2020

Kochana Pani Mario, ja dosłownie kilka chwil przed Ceremonią pomyślałam sobie mówiąc bardzo delikatnie, że siebie nie kocham. Nie kocham siebie za to wszystko czego nie mogę sobie wybaczyć i za to wszystko czym jestem lub nie jestem. Mowa tutaj o moich cechach charakteru które mam, a mi się nie podobają lub te których nie mam, a w domyśle-powinnam mieć. Wydaje mi się, że nie mogę pokochać mojego cienia. On mnie denerwuje i mam ochotę odrzucać tą część mnie. Myślę, że nie mam skorupki tylko skorupę na kształt grubej skóry na nosorożcu. Jak się zapytałam ile mam miłości własnej to wyszło mi 7%. Dziękuję Pani Mario za tą Ceremonię. Będę myślała nad przesłaniami. Pozdrawiam nosorożcowo

19 maja 2020

Mario jak pięknie to przedstawilas(serduszko) czuje gotowość. Dla mnie bardzo cenne okazalo się wybaczenie sobie aby pokochać siebie. Niesamowicie mi to pomogło. Polecam (serduszko)

19 maja 2020

Niesamowicie Piękna Ceremonia i przesłania. Serce Rośnie ja kiedy tylko zaczynam być gorzka na zewnątrz, zauważyłam że to zawsze wtedy kiedy sama siebie zaniedbuje. Zauwazylam juz chyba z 2 miesiace. Za kazdym razem w czwartek, tuz przed Ceremonią, niewazne jaka byla pogoda wczesniej- niebo nabiera niesamowicie rozowego koloru. Ale jest on tak niezwykły, lekko z domieszka fioletu. Cos niesamowitego, okolo 20 min przed spotkaniem.(serduszka) i tak co tydzien (usmiech)

19 maja 2020

Dziękuję Mario (serduszko) Aż, mam ochotę posłuchać tego jeszcze raz. U mnie dziewczyny były na korytarzu leciała jeszcze muzyka a ja się przed nimi zamknęłam w pokoju, bo słyszę głos zostań na Ceromonii ❤ I oczywiście jestem za to wdzięczna .Dziękuję

19 maja 2020

Moja Najdroższa Mario, dziękuję z głębi serca (serduszko) za piękną Ceremonię i bardzo ważne przesłanie (serduszko)

19 maja 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, codziennie budzę się jasnym świetłem narodzenia w swej pełnej mocy boskiej światłości, spełnienia, miłości, harmonii i piękna.

19 maja 2020

Kochana Mario❤ Jak zwykle wszystko w odpowiednim czasie…ależ to prowadzenie Siły Wyższej jest niesamowite…Ja od paru tygodni pracuję nad Kochaniem Siebie❤…Nawet przez 21 dni pisalam w tym temacie afirmacje (uśmiech) Na poczatku Ceremonii pomyślałam o 80%…a teraz dostałam klucz do Pokochania Siebie w 100% Z wdziecznoscia i miłością ❤❤❤

19 maja 2020

Dziękuję bardzo za cenną ceremonię (serduszko) Przesłania są jasne i zrozumiałe . 100 % miłości do siebie każdego dnia (serduszko)

19 maja 2020

Mam pewną cechę, która zawsze ratuje mi życie. Jest nią wytrwałość. Tak więc zabieram ją ze sobą w dalszą podróż i idziemy szukać miłości własnej (uśmiech)

19 maja 2020

Dziekuje Mario Cale to wcielenie to jeden wielki projekt pracy nad soba (usmiech) Pozdrawiam cieplo, M (usmiech)

19 maja 2020

Dziękujemy

19 maja 2020

Dziękuję:))

19 maja 2020

(serduszko)Pani Mario ta Ceremonia odbyla sie w najodpowiedniejszym momencie za co bardzo serdecznie dziekuje oczywiscie teraz zaczynam odrazu stosowac azeby zdnia na dzien kochac siebie coraz bardziej.

19 maja 2020

Dziękuję Kochana Mario za wspaniałą Ceromonię,od razu zaczynam wdrażać w życie Twoje wskazówki i pracować nad coraz większą miłością do samej siebie.Moc miłości dla Ciebie ❤❤❤

19 maja 2020

Dziękuję (usmiech) (serduszko)

19 maja 2020

Mario Najdroższa, przesyłam do Ciebie i uczestników dużo miłości …dziękuje za spotkanie …pięknie Ci w tej nowej sukni!

19 maja 2020

Kochana Mario, mówisz o miłości i wyglądasz jakbyś stała w środku serca i jeszcze ta piękna natura cudownie (serduszko) dziękuję dziękuję kochana za tą wiedzę ja od pewnego czasu gdy wstaję mówię do siebie „życie Cię kocha Klaudia” i wtedy odrazu czuję się szczęśliwsza taka kochana przez samą siebie i odrazu pojawia się uśmiech na mojej twarzy (serduszka) zawsze wtedy czuje napływ takich pozytywnych energii i czuje ogromną siłę, siłę do życia Mario jak powiedziałaś rozkwitaj to odrazu nasunęły mi się słowa rozkwitaj niczym przyroda wokół Ciebie buziaczki kochana (serduszka)

19 maja 2020

dziękuje ❤ koniecznie trzeba popracować nad miłością do samej siebie (uśmiech) Przytulam ❤

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl