Nowości
Nowości

111. Gdy to nowe nadchodzi. Nowy obraz siebie, nowa osobowość, nowa praca czy miłość. Jak się przygotować, na co uważać, by osiągnąć to, czego pragniesz. Maria Bucardi

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: spotkanie 111
Pin It

Opis

 

111

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 49:31 min

 

Gdy to nowe nadchodzi. Nowy obraz siebie, nowa osobowość, nowa praca czy nowa miłość, nowa jakość życia, nowe otoczenie, nowi znajomi, nowe i piękne ciało ... Jak się przygotować i na co uważać, by osiągnąć to, czego pragniesz. Jak się zachowywać w momencie, gdy to nowe, zgodne z Twoimi marzeniami, wolniutko zaczyna być rzeczywistością, zaczyna się kształtować i nabierać realną postać. Co może zakłócić proces wzrostu i realizacji Twoich pragnień i jak tych blokad uniknąć?

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (29)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

4 czerwca 2020

Kocham tą liczbę anielską!Gdy pojawia się w moim życiu czuję się bezpieczna !

4 czerwca 2020

Kochana Mario, dziękuję z całego serca, czuje ze czas ‚porodu’ jest tuz tuz…ide sprzątać (usmiech)

4 czerwca 2020

Pięknie tam u Ciebie Mario, jak w raju (uśmiech) Dziękuję za ceremonie. Świetnie potrafisz zmotywować do zmian

4 czerwca 2020

Witaj kochana Marysiu i witajcie wszyscy świetliści przyjaciele naszego grona (usmiech) kiedyś jak byłem młodszy mając może koło 15 lat i chodziłem do kościoła katolickiego to usłyszałem od księdza podczas kazania z ambony o narodzeniu się na nowo. Kiedyś niewiele do mnie docierało ze słów księży z ambony,bo te wszystkie rytuały kościelne i ta czarna energia własnie powodowała otępienie zamiast mądrości,tym bardziej,ze pochłaniałem wszystkie energie bardzo mocno . Ale chyba to co miało do mnie dotrzec to dotarło i zostało w mej pamięci po dzień dzisiejszy. W każdym razie pamiętam jak dziś,że pewien ksiądz mówił o czymś niezwykłym, a przynajmniej ja to odczułem jako coś prawdziwie Boskiego, majestatycznego i magicznego co nie może się równać chyba z niczym innym. Ksiądz mówiąc o narodzeniu się na nowo, mówił ,ze trzeba się zatracić się dla tego świata aby móc się narodzić na nowo jakby w innym świecie. Wtedy gdy go słuchałem i słyszałem te słowa jak mało które wypowiadane w kościele, kompletnie nie miałem pojęcia o czym tak na prawde mówi i co chce przekazać. To tak jakby ktoś mi kiedyś czytał apokalipse św. Jana :) Teraz zaczynam ją rozumieć ale wtedy? To była kompletna abstrakcja. W sumie to sam nie wiem czy ten ksiądz do końca wiedział o czym mówi ale myśle,ze wtedy przemawiał przez niego sam Bóg ażeby te wypowiedziane słowa mogły dotrzeć do tych do których miały dotrzeć. Teraz już i kilka lat do tyłu zacząłem w pełni rozumiec o co chodziło w tym narodzeniu się na nowo i zatraceniu dla tego świata. Chodzi o usunięcie z naszego życia wszystkiego co ma negatywny charakter i ma ciemną energie. Zresztą Ty Mario uczysz i utwierdzasz mnie w przekonaniu,ze tak własnie jest. A te wszystkie liczby jeszcze bardziej w tym utwierdzają. Np ta 111 Ceremonia.Przed pewnymi ceremoniami o znaczących liczbach wiedziałem,ze będą miał pewien znaczący charakter tak jak ta , trzy trójki ,potrójny ja ,a jesli coś dzieje się 3 razy to się spełnia a więc i nasze marzenia i pragnienia, w których spełnienie wierze ale jeszcze się nie zmaterializowały. Często już miałem dosyć tego wszystkiego ,tego oczekiwania, tylu rzeczy przez które musiałem przejść,czesto cięzkich chwil, odejść nabliższych i braków w każdej dziedzinie mojego życia ale utwierdzalas mnie Mario ,ze potrzeba dla kazdego odpowiedniego czasu,dlatego pozostawala mi wiara. I tak do tej pory wierze ,bo w głębi siebie już od młodych lat wiedzialem ,ze gdy skończe 33 lata,co nastąpiło ponad tydzien temu, to stanie się coś niezwykłego. Podobno liczba 555 oznacza duzą przemiane a tych liczb ostatnio widze bardzo wiele.Tak więc widząc pewne znaki wiem,ze nie mogę się poddać i muszę zrealizować swoją misje i swoje cele,chociaz mam nadzieje ze to już za moment,bo nie wiem czy dłużej dam rade wciąż czekać..Mam nadzieje,ze z pomocą sił wyższych sie w końcu uda. Pozdrawiam Ciebie kochana Mario i was wszystkich świetliście przyjaciele (usmiech)

4 czerwca 2020

Bardzo dziękuję!

4 czerwca 2020

Przepiękne przesłania i widok! Mario byłaś w sercu, rośliny ułożyły się dosłownie jak rama w kształcie serca (usmiech)Ja również potrzebowałam tych przesłań. Niedawno zakończyłam pewną znajomość i w ostatnich dniach prawie się złamałam. Wiedziałam, że to może się zdarzyć, bo ten niesmak czyimś zachowaniem szybko mi przechodzi, ale teraz muszę być tą mądrą kobietą i trzymać się z dala ciężkich osób i sytuacji. Przypomina mi to również radę nietoperza, by wybrać światło lub mrok, ponieważ to nie czas na lawirowanie między nimi. Dziękuję

4 czerwca 2020

Dziękuję Mario, niesamowita Ceremonia! Co za kolory, ile złota i światła przez te anielskie trąby, pszczoły i naszą pszczółkę Marię :)))! Cudnie!!! Dobrze, że przez obecne doświadczenia możemy razem przechodzić i wzrastać. Teraz właśnie, gdy jest wiosna, rodzą się nowe rośliny, zwierzęta, wykluwają się ptaszki z jaj, Ty zastosowałaś tą metaforę o ciąży i porodzie nowości, naszych pomysłów, wizji, marzeń, zamierzeń. Super trafnie i w dobry czas. Dziękuję za wszystko!!!! Wszystkiego dobrego dla Ciebie Mario i wszystkich Uczestników!!!

4 czerwca 2020

Dziękuję Mario, niesamowita Ceremonia! Co za kolory, ile złota i światła przez te anielskie trąby, pszczoły i naszą pszczółkę Marię :)))! Cudnie!!! Dobrze, że przez obecne doświadczenia możemy razem przechodzić i wzrastać. Teraz właśnie, gdy jest wiosna, rodzą się nowe rośliny, zwierzęta, wykluwają się ptaszki z jaj, Ty zastosowałaś tą metaforę o ciąży i porodzie nowości, naszych pomysłów, wizji, marzeń, zamierzeń. Super trafnie i w dobry czas. Dziękuję za wszystko!!!! Wszystkiego dobrego dla Ciebie Mario i wszystkich Uczestników!!!

4 czerwca 2020

(serduszko)

4 czerwca 2020

Najdroższa Mario dziękuję z całego serca za tę piękna Ceremonię,wspaniale wszystko przekazałaś .Czekam z radością i ufnością na nowe (usmiech)

4 czerwca 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, w słonecznych kolorach myśli, słów i działań witam baśniowy świat mojego życia, do którego wkraczam nowo narodzona miłością, harmonią, czystością, niewinnością, spokojem, lekkością, radością, bogactwem, obfitością, mądrością, cudownością, pięknem, szczęściem, spełnieniem, najwyższą wibracją, nadziemską mocą, boskością nadprzyrodzonych zdolności we mnie.

4 czerwca 2020

Mario, ależ niesamowita ceremonia i niesamowity czas! Obfituje w znaki i wskazówki od Siły Wyższej. U mnie już od wczoraj zaczął się ten czas przesłań, więc dokładnie zrozumiałam to, co mówiłaś i tym bardziej oczekuję tego nowego, skoro wydarzenia tak spektakularnie się synchronizują. Wczoraj rozbolała mnie głowa, migrenowo, co destabilizuje całe ciało. Chodziłam taka półśnięta, wreszcie zasnęłam nietypowo o 22:00, wcześniej łącząc się z Siłą Wyższą i pytając, skąd to się wzięło i jak to przemienić. Zastanawiałam się nad psychosomatyką, bo to w zasadzie cała prawa strona, z zębami włącznie (męska) i do tego jakieś autodestrukcyjne gryzienie się w wargi podczas jedzenia. A tu nowa fryzura, nowy (jasny!) kolor włosów… Od razu pomyślałam o blokadach, to stare walczy z tym nowym… Dziś obudziłam się o piątej rano z jeszcze większym bólem głowy, więc musiałam chodzić po mieszkaniu, bo tylko to mi pomaga. Tabletek (na szczęście) nie miałam, więc jakoś musiałąm sobie poradzić bez nich. I tak chodząc, łącząc się z Siłą Wyższą, nagle uświadomiłam sobie, że przytłaczają mnie te wszystkie stare książki, które mam w domu. Stara energia, która tylko zbiera kurz. I że chcę się tego pozbyć, ale jakoś tak lekko, bez wysiłku… Od razu poczułam, że ten nowy etap domaga się ode mnie zmian. Raz, by ruszyć do przodu, dwa, że to nie będzie mi potrzebne w tej nowej rzeczywistości, trzy, że to mnie ogranicza, obciąża energią przeszłości. Cała sytuacja była dość śmieszna: ja chodząca z bólem po mieszkaniu (bardzo to było podobne do bólów porodowych – już nie raz tak miałam, że po takich bólach ciała, rodziłam się na nowo, zrzucając stara skórę), jednocześnie skanowałam całe otoczenie – jakby laserem – metr po metrze – robiąc sobie w glowie (tej bolącej :) ) notatki, co tu zmienić, wyrzucić. Przyszło mi też na myśl, że to taki detoks, pozbywanie się starych, toksycznych energii. Minęło wszystko ok. 13:30. Czyli jakieś 12 godzin to trwało. Dziś w trakcie ceremonii, zaraz po pierwszych słowach: „Wiesz, że dokładnie teraz…” wyłączył się komputer. Najpierw ekran zrobił się czarny (!) na kilka sekund, potem sie wyłączył i sam włączył ponownie. Zdążyłam przerzucić się na telefon i rozpoczęłam o 20:33. Póżniej ok. minuty 8:43 znów zaczęłam oglądać z laptopa. Skończyłam ceremonię o 21:21. Ach, te znaczące liczby! (usmiech) Tyle wskazówek, tyle rad, przestróg… Wiem, na co uważać i w jakim kierunku podążać. Ceremonia wspaniała, w pięknej, magicznej scenerii przyrody. Będzie jedną z ulubionych (usmiech) Dziękuję z całego serca (serduszko) PS Czy to małe okienko komentarza, które się pojawiło, jest wskazówką, aby malutko pisać? (usmiech) Jeśli tak, to dziś się nie dostosowałam :)

4 czerwca 2020

Ale niesamowita Ceremonia. W odpowiednim czasie idealnym dla mnie idealne przesłania. Dziś był mój ostatni dzień w „starej” pracy. Przede mną same zmiany. Zmieni się dosłownie wszystko. I zauważyłam że dużo ludzi pukało się w głowę że w takim czasie zostawiam to stare i pewne dla czegoś zupełnie nowego i nieznanego. Mnie też dopadały wątpliwości i bardzo dużo stresu ale caly dzisiejszy dzień czułam spokój i radość a na koniec takie cudowne przesłania (serduszka) przesłania zrozumiałam idealnie i były mi bardzo potrzebne akurat teraz. Poród jest dosyć trudnym czasem ale też oczekiwaniem na spełnienie marzeń które są tuż tuż. Dziękuję Pani Mario jest Pani niesamowita. Zawsze i idealnym czasie idealne przesłania

4 czerwca 2020

Dziękuję, każda Ceremonia jest dla mnie inspiracją i motywacją. Uczę się wyłapywać negatywne myśli i zamieniać je na pozytywne. Jeszcze raz dziękuję

4 czerwca 2020

Wiesz Mario dosłownie Twe słowa pokryly się z moim życiem. Dziękuję całuski

4 czerwca 2020

(serduszka)

4 czerwca 2020

Dziekuje Mario

4 czerwca 2020

Kochana Pani Mario, dziękuję ślicznie za dzisiejszą Ceremonię. Może przez te Anielskie Trąby na początku poczułam taką energię w postaci żółtego kwiatowego pyłku. Poczułam też pszczółki i ja wiedziałam, że ona zrobią z tego coś dobrego. Kwiatowy nektar i kwiatowy miód. Czekam na to nowe i piękne. I wiem, że dam radę sama urodzić (usmiech) Myślę sobie, że mądra kobieta w ciąży musi być bardzo stanowcza. Ona już nie działa w postaci półśrodków i mówi rzeczom, ludziom lub pewnemu zachowaniu innych: koniec !. I pojawia się pewna siła, by chronić to co się rozwija. Pewne dylematy, rozterki, analizowanie kończą się, bo ona wie, że odpowiedź jest już tylko jedna. I cała droga robi się taka bardziej klarowna. Ona już nie pozwala sobie na rozmącanie myśli, nie pozwala wpędzić się w poczucie winy, nie słucha ludzi, którzy stawiają siebie lub ją w roli ofiary lub wmawiają bezradność. Pozdrawiam świetliście, pyłkowo-kwiatowo (usmiech) P.S. Najpierw poczytam komentarze, a potem idę sprzątać łazienkę

4 czerwca 2020

Najdroższa Pani Mario, bardzo podobała mi się Pani dzisiejsza energia (usmiech) a te widoki z Magicznej Oazy są cudowne! Ja najwidoczniej jestem w okresie silnych bólów okołoporodowych i jest trochę komplikacji. Na tym etapie już nawet zwątpiłam w to kto jest ojcem ;):):) Trochę kręcę się jak jakiś szalony chomik w kołowrotku. I już sama nie wiem czy oszalałam, czy może faktycznie stałam się chomikiem :) To co mnie spotkało jest jakieś takie niewytłumaczalne, skomplikowane i wymaga ode mnie najwyższych lotów jakie do tej pory miałam. Nie ukrywam, że zmęczenie daje o sobie znać. Choć spodobał mi się pomysł z ciążą! Ostatnio odkryłam, że potrafię pocieszyć wszystkich dookoła i nawet nie wiem skąd biorą się te piękne zdania, które wypowiadam ( z góry przepraszam, bo dziś zorientowałam się, że kiedyś użyłam nieświadomie podobnych słów jak Pani dziś na Ceremonii i za nic w świecie nie chciałabym, żeby pomyślała Pani, że to specjalnie…chyba za długo się już znamy haha ;)), ale siebie samej to ja jakoś nie potrafię za dobrze uskrzydlać. Może zacznę zabawę w urojoną ciążę, a że mam słabość do dzieci, to może mi pomoże;) tylko strach, ze uwierzę w to za bardzo i w sklepie stanę przed kasą pierwszeństwa ;):):)

4 czerwca 2020

Mario niesamowite spotkanie i bardzo czytelne przełożenie na czas ciąży. Dziś powiedziałam, że czuje się tak jakbym pierwszy raz widziala się w lustrze(usmiech) w tym tygodniu analizowalam moje cechy zodiaku, ascendentu- znów przejrzałam się w lustrze. Wyciągnęłam konstruktywne myśli. Zobaczyłam co mnie wspiera A co nie. To jakbym uczyła się siebie Na Nowo. A temat ciąży, bociany itd.to w tym tygodniu był na pierwszym planie. Cóż za synchronicznosc (usmiech) coraz bardziej szanuje siebie. Ucze sie siebie na nowo. Ale niektóre miejsca w domu zaraz będę sprzątać Kocham Was wszystkich mocno i całuje i dziękuję za przesłania. Nowe idzie. W cierpliwości i w spokoju oczekuje więc.

4 czerwca 2020

Mario, przepiękna sceneria…cudowne miejsce, anielskie kwiaty niesamowicie wibrują z cyfrą 111, przed ceremonią aż się uśmiechnęłam kiedy na skrzynce mailowej zobaczyłam 111 wiadomości:) symbolika spotkania niesamowicie trafna i obrazowa, tak idę dalej z mądra kobietą do czystych i świetlistych narodzin nowego!!

4 czerwca 2020

Po ceremoniii czuje motyle w brzuchu….cudowne uczucie❤ Zrozumiałam przesłania, faktycznie nie jest to proste, cały czas pamiętać o krystalicznych myślach, słowach i dzianiu nie mniej, jestem pewna że jest to możliwe…trening czyni mistrza….masa cudownego światła w tej ceremonii…idzie nowe!!!!. Już nie mogę się doczekać (usmiech)❤

4 czerwca 2020

Dziekuje za kolejna, wspaniala Ceremonie

4 czerwca 2020

Przepiękna Ceremonia (serduszka)

4 czerwca 2020

Kochana Mario wspaniala Ceremonia(serduszko) Od 2 miesiecy mam niesamowita motywacje do ćwiczeń, jak nigdy. Czuję jak szybko moje ciało zaczęło się zmieniać a także , jak ja wewnątrz się zmieniam. każdego dnia staje się inna osoba, lepszą wersją siebie. Ostanio położyłam karty tarota nie umiem jeszcze ich dobrze odczytywac ale zapytałam o zmiany zyciowe i wyszło rydwan i mag. Myślę że to chyba dobra znak.(usmiech)

4 czerwca 2020

(serduszka)

4 czerwca 2020

Moja Najdroższa Mario, z głębi serca dziękuję za bardzo wyjątkową Ceremonię i piękne świetliste wskazówki (serduszka)

24 lutego 2023

dziękuję, to wspaniale, że Pani jest z nami!

6 marca 2024

Piękna ceremonia!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl