Nowości
Nowości

112. Czujesz gotowość, by opuścić to stare i przejść przez te nowe drzwi do spełnienia Twoich marzeń i pragnień? Spotkanie z Maria Bucardi

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: spotkanie 112
Pin It

Opis

 

112

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 56:18 min

 

Dokładnie teraz otwierają się nowe drzwi, portal do nowego i pięknego życia, pełnego szczęścia, miłości, zdrowia i obfitości. Czujesz gotowość, by opuścić to stare i przejść przez te drzwi do spełnienia Twoich marzeń i pragnień? Na 112 spotkaniu otrzymasz wskazówki jak skorzystać z szansy, która dokładnie teraz staje w zasięgu Twoich rąk, szansy na spełnienie w każdej dziedzinie Twojego życia.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (17)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

6 czerwca 2020

Dziekuje Mario Przychodza mi na mysl i moje sny z winda – zupelnie inne niz Twoje: przerazajace, bardzo szybkie spadanie w dol, brak kontroli nad tym i obezwladniajacy lek ze zaraz czeka mnie smierc….Zawsze mialy akcja miala miejsce w opustoszalych miastach, wiezowcach, a ja – najczesciej sama bylam w i w windzie, i w spadaniu. Dzieki Bogu juz od kilku lat mnie ten temat omija – komentuje to z duza ulga (usmiech) Pozdrawiam wieczornie, (usmiech)

6 czerwca 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, czuję dreszcze w ciele, zwiastujące zmianę na najlepsze dla mnie. Czuję, jak moja dusza wznosi się z lekkością ponad moje dotychczasowe życie. Pozwalam na transformację całą wolą mojego serca, które otwiera się z królewską chwałą na błogosławieństwo nowego czasu dla mnie. Wielka miłość, bogactwo, obfitość, harmonia, spełnienie, szczęście tutaj specjalnie dla mnie otacza tęczą całą moją aurę oraz całą planetę Ziemię. Kocham Cię całym sercem.

6 czerwca 2020

(serduszka)

6 czerwca 2020

A mnie się śniło, że zaczęłam nurkować w oceanie w celu poszukiwania delfinow.. No, niestety jeszcze ich nie znalazlam:)

6 czerwca 2020

est jak w opisie Twoich kart Mario, ciągle bije się z myślami,zeby zrobić coś jak najlepiej ,a moze to a może tamto,zeby wyszło jak najlepiej ale ostatnio z powodu braku sił nie miałem możliwości nic szczególnego wdrożyć w życie. Dziękuje za tą Ceremonie (usmiech)

6 czerwca 2020

Mario to ten moment (usmiech) Dziękuję za wszystkie Twoje słowa!!!!!!

6 czerwca 2020

Dziękuję Kochana Mario za tę Cudowną Ceremonię i przepiękne przesłania❤

6 czerwca 2020

Sny, sny, od paru dni śnią mi się niesamowite i bardzo wyraziste sny. Co ciekawe, budzę się z takiego snu równo o piątej i analizuję. A potem znów zasypiam i śnią się kolejne, jakby dopełnienie tego pierwszego. Nie mam snów o drzwiach (przynajmniej na razie), ale jest wyrażnie zaznaczona życiowa zmiana. W jednym z ostatnich snów pływałam w bardzo niebieskiej wodzie i obserwowałam, jak powolutku i delikatnie tonie jeden z aspektów mojej przeszłości. Patrzę na to bez emocji, a potem płynę w stronę horyzontu. Sen z dzisiejszej nocy: jestem w galerii handlowej pełnej ludzi, kręci się koło mnie jakiś dziwny osobnik, wychodzę z galerii, tłum ludzi, gubię go w tym tłumie. Schodami schodzi mój brat i szuka mnie. Czuję ulgę i wsparcie. A drugi sen: chcę wrócić do domu pociągiem (pociągi zawsze oznaczają u mnie zmianę) i idę na dworzec kupić bilet, nie wiem gdzie, więc wchodzę tu i tam (o, jednak jakieś drzwi się pojawiają, choć bardziej metaforycznie), nagle dostrzegam, że cały dworzec jest tak naprawdę pociągiem i zaczyna się poruszać. Pociąg w starym stylu, elegancki jak Orient Express: drewno, kryształy, lustra i mieszkania dla obsługi. Martwię się, że nie mam biletu. Starszy, miły pan – kierownik pociągu – przygląda mi się z życzliwością, inne osoby, bardzo kulturalne, o wysokim statusie społecznym, są zrelaksowane, spokojne. A ja się martwię, co będzie, jak odkryją, że nie mam biletu. Stoję na środku i rozglądam się naokoło. Wpadam na pomysł, że gdy podejdzie do mnie ten kierownik, to powiem mu, że jestem dziennikarką z New York Timesa i mam przeprowadzić wywiad z osobą zarządzającą tym wspaniałym pociągiem (usmiech) Twój sen o windzie bardzo inspirujący. Też nie raz miałam takie sny i zawsze winda mknęła do góry na najwyższe piętro, a czasem przebijała sufit i pędziła w kosmos. Będę mieć na uwadze liczbę 112. Jak numer alarmowy :) Siła Wyższa alarmuje, że czas na zmianę! (usmiech) Dziękuję i ściskam mocno ♥

6 czerwca 2020

Do Ceremonii lubię posprzatać mieszkanie oraz przygotować herbatkę z hibiscusa, imbiru, rumianku i melissy (urosła mi w tym roku w doniczce ale mam również suszona) świetliste spotkanie inspiruje do zrobienia ciasteczek lawendowych

6 czerwca 2020

Mario, bardzo ale to bardzo potrzebowałam takiego spotkania. Bardzo symboliczne, bardzo wyjątkowe…Bardzo piękne…cudowne przesłanie…❤

6 czerwca 2020

112 mistrzowska, anielska, roznorodnosc ktora dla kazdego oznacza cos innego tak sobie ja wyobrazem upraszczajac ta „wysokich lotow” (usmiech) Ceremonie Pozdrawiam

6 czerwca 2020

Kochana dokładnie w tym momencie potrzebowałam tych przekazów. Tak się cieszę na to nowe. (serduszko)

6 czerwca 2020

Najdroższa Mario, przepiękne spotkanie z tak cudownym przesłaniem… jestem gotowa i zdecydowanie przechodzę do nowego:) dzisiaj miałam zmienić hasło w skrzynce firmowej i nie wiedziałam jaką cyfrę wybrać na kolejne 2 miesiące – teraz już wiem 112! Karty Tarota niesamowicie pięknie pokazały obraz starej i nowej drogi, wow:) Dziękuję i przesyłam moc miłości.

6 czerwca 2020

Dziękuję za cudne spotkanie (usmiech) w tym tygodniu cała seria porównań do zeszlego czasu. I Wow… sen o drzwiach z przed kilku dni. W moim śnie wiedziałam że na pewno niektórych nie otworzę. Czulam ze za nimi będzie cos złego, brudnego. Była też para: mężczyzna i kobieta, którzy powiedzieli że muszę uwolnić się od niektórych osób, bo sieją chaos i przez to wpływają na moje jelita. Ja i oni siedzieliśmy w towarzystwie różnych kobiet. One były nieszczere…negatywne. Ta para choć prosta, skromna to jednak w wysokiej wibracji A ja dosłownie pośrodku w energii…. bardzo ciekawe w kontekście przesłań z ceremonii. Analiza wre (usmiech)

6 czerwca 2020

Dziękuję za cudne spotkanie (usmiech) w tym tygodniu cała seria porównań do zeszlego czasu. I Wow… sen o drzwiach z przed kilku dni. W moim śnie wiedziałam że na pewno niektórych nie otworzę. Czulam ze za nimi będzie cos złego, brudnego. Była też para: mężczyzna i kobieta, którzy powiedzieli że muszę uwolnić się od niektórych osób, bo sieją chaos i przez to wpływają na moje jelita. Ja i oni siedzieliśmy w towarzystwie różnych kobiet. One były nieszczere…negatywne. Ta para choć prosta, skromna to jednak w wysokiej wibracji A ja dosłownie pośrodku w energii…. bardzo ciekawe w kontekście przesłań z ceremonii. Analiza wre (usmiech)

6 czerwca 2020

Dziękuję pięknie Mario:))

6 czerwca 2020

Najdrozsza Mario Dziekuje (serduszko)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl