Nowości
Nowości

114. Zbuduj solidny fundament w sferze bogactwa i obfitości, by zawsze mieć to wszystko, co jest Ci potrzebne do szczęśliwego i spełnionego życia. Maria Bucardi

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: spotkanie 114
Pin It

Opis

 

114

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 55:37 min

 

Zbuduj solidny fundament w sferze bogactwa i obfitości, by zawsze mieć to wszystko, co jest Ci potrzebne do szczęśliwego i spełnionego życia. Bądź jak Alchemik, który przemienia ołów (to, co ciężkie) w złoto (to co piękne, radosne i wypełnione dobrobytem). Czas kreatywności, by stworzyć nową jakość życia w sferze bogactwa. Jak usunąć braki i biedę? Jak zawsze mieć wszystkiego pod dostatkiem. Co warto wiedzieć o prawach bogactwa i obfitości i mądrze z nich korzystać?

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (22)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

21 czerwca 2020

Jestem wdzieczna za to ze biore udzial w naszych spotkaniach…

21 czerwca 2020

(serduszko)Bardzo dziekuje za to przeslanie,ono pojawilo sie w najodpowiedniejszym momencie.

21 czerwca 2020

Moja Najdroższa Mario, dziękuję za piękną Ceremonię która jest tak obrazowa. Jak ważna jest wdziecznosc bo tą wdziencznoscia kreoujemy sami siebie , moc miłości (serduszka)

21 czerwca 2020

Najdroższa Pani Mario, Ty jesteś taka mądra(serduszko). Podziwiam Twoją Moc i Mistrzostwo. Jakkolwiek to zabrzmi, spłynęła dziś na mnie jakaś pozytywna energia i powstałam z kolan. Jestem niezmiernie wdzięczna(serduszko)a z takim wsparciem czuję, że jestem gotowa zawalczyć o to co już wypracowałam. A co do bogactwa… Mnóstwo doświadczeń powoduje mnóstwo bogactwa w moim życiu (usmiech) I wiesz… Pomimo wszystkiego głęboko w sobie czuję ogromną ilość miłości i współczucia i to mnie czasami gubi. Muszę popracować nad tym by okoliczności i inni ludzie nie mogli tak łatwo zmieniać pogody mjej duszy:) bo przecież ja już jestem gotowa na nowe, na to co piękne i wypelnione miloscia (serduszko) (usmiech)

21 czerwca 2020

Super spotkanie (serduszka)

21 czerwca 2020

Kochana Mario Bardzo Dziękuje (serduszko) Właśnie teraz potrzebowałam tych przesłań. Dziękuje (całus)

21 czerwca 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, złociste łany zboża, kołysane przez wiatr, złocisty pył kosmiczny z rogu obfitości, wypełniający myśli, złote milczenie w skarbcu mądrości, złote dziecko w kochającym sercu, magiczny kociołek alchemiczny ze wszystkim, co transmutuje w ambrozyjski pokarm dla ciała i ducha we wszechbogactwie całego wszechświata tutaj i teraz, zawsze i wszędzie do mojej błogosławienie przebogatej dyspozycji.

21 czerwca 2020

Dziekuje bardzo. Mario kochana co tu sie u mnie dzialo podczas Ceremonii, najpierw polozylam sie na kanapie i odczulam takie zlote cieple swiatlo i tak pomyslalam co tak swieci a tu powiadomienie przyszlo, ze rozpoczyna sie Ceremonia. Ogladam, a po chwili gdy mowisz o tym bogactwie to przejechala ciezarowka zaladowana do pelna kamieniami. Az wyszlam z telefonem na zewnatrz i żeby zobaczyc co sie dzieje. A zatrzymala sie na chwile obok sasiadow za rogiem. Wrocilam, a za chwile jakis motor tak glosno szarżowal mi za oknem. Co za dzień. Dziekuje i pozdrawiam serdecznie

21 czerwca 2020

U nas, Mario, obfitość opadów i burza, Oczyszczanie na całego! (usmiech) Potoki wody mkną ulicami miasta. Ściana deszczu za oknem. Jest też niesamowita obfitość maków: czerwone pola, jakich już dawno nie spotykało się w Polsce. Przyroda jakby obudziła się do nowego życia. Z każdej strony zawiadamia o swojej obecności tu i teraz. Tylko podziwiać, nadstawiać dłonie i czerpać z tego bogactwa jak najwięcej. Piękne i inspirujące przykłady podałaś do codziennych ćwiczeń. Zastosuję! (usmiech)

21 czerwca 2020

Moja Najdroższa Mario, jak zwykle wspaniała Ceremonia. Jednak nie przy każdej miałam łezki… Kiedy mówiłaś o wdzięczności, spojrzałam w niebo i uświadomiłam sobie, że mam za co dziękować i być wdzięczna. Za doświadczenia, za życie, za ludzi, którzy mnie otaczają, za Ciebie!!! Za wszystko, a tyle tego jest, że ojej. Zwróciłam również uwagę na wyjątkowe miejsce w Magicznej Oazie i te żabki, te barwy – widziałam wszystko jak w trójwymiarze. Cudownie zaczęłaś Ceremonię, ten piękny kwiat! Dziękuję Kochana Mario za cudowną Ceremonię i przesłania.

21 czerwca 2020

Dziękuję

21 czerwca 2020

(serduszko)Aż troszkę się uśmiałam już wiem czemu Mój syn tyle dostaje słodyczy.O to Moje słowa:Znowu tyle słodyczy, mówiłam żeby nie kupować…:)

21 czerwca 2020

Cudowne energie w około ciebie i w tobie kocham to oczyszczanie i dziekuje za to przesłanie. Czuję(serduszka)

21 czerwca 2020

Mario, dziękuję za wartościowe przesłania z przepięknego miejsca w Oazie:) od dzisiaj świadomie i uważnie będę koncentrować się na obfitości form i treści w pełnej wdzięczności… – dziękuję za przedstawienie tematu w ten sposób, będzie to na pewno ciekawe doświadczenie:) w najbliższy weekend będę miała okazje to przećwiczyć na szlakach górskich podziwiając różnorodność natury i odczuwając obfitość deszczu:):)

21 czerwca 2020

Najdrozsza Mario. Od jakiegos juz czasu staram sie zyc wg tej zasady i koncentrowac sie na rzeczach pozytywnych. Odkad to robie moje zycie zmienilo sie diametralnie (usmiech) Oczywiscie czasami sie zapominam i lapie sie jeszcze na negatywnych myslach, wiec dziekuje z calego serca za przypomnienie (usmiech)Czuje, ze energia tej Ceremonii pozwoli mi pamietac o tym waznym przeslaniu kazdego dnia. Sciskam i pozdrawiam (serduszka)

21 czerwca 2020

Dziękuję z całego serca:))

21 czerwca 2020

Kochana Mario Po Ceremonii 114 jestem pewna że mam kontakt cały czas z Siłami Wyższymi. Po prostu cudnie pewna! Kształty!zapachy!dźwięki! Kolory!Całe życie wszystkie moje zmysły pobudzała i pobudza natura. Z zachwytu najwyższego codziennie wyjść mi nie podobna gdy widzę tę różnorodność. …zwłaszcza kształtów faktury roślin. …dla mnie czysty geniusz i aż często uwierzyć nie mogę że to wszystko dla mnie. ..do mojej dyspozycji. ..ten raj! Pełen zachwyt! Ludzie byli dla mnie ….na drugim miejscu jednak w ostatnich latach zmieniło się coś. Uwielbiam ich różnorodność,indywidualnosca jakże. To co innych denerwuje w danym człowieku mnie się często podoba(usmiech) Żyć jest cudownie! Zaiste!

21 czerwca 2020

Dziękuję bardzo za cenne nagrody i ceremonię.

21 czerwca 2020

Najdroższa Mario ten temat wybił jak woda w fontannie u mnie w tym tygodniu. Wiedziałam że myslac o braku i definiujac, nazywając go poprzez napisanie na kartce nie jest najlepiej bo koncentruje się na braku. Gdy chciałam to zmienić pojawił się głos, który mówił że działając w ten sposob zaprzeczam samej sobie próbując te odczucia braku ,, wymazać”.Ja je przecież naprawdę odczuwam. Czy wystarczy zmienić myśl, zmienić słowo?

21 czerwca 2020

To odczucie jest tak realne że aż ciężko czasem uwierzyć że zmiana jest możliwa. Ale od dziś ZMIENIAM. Białe wygrywają Dziękuję Mario (serduszko) ufam Tobie w 100 procentach i gratuluję Ci pięknych efektów na video i nowej strony na Youtube. Wirm ile pracy za tym stoi (serduszka)

21 czerwca 2020

Kochana Mario, bardzo doceniam Twoja prace. Cudowna kolejna ceremonia

6 marca 2024

Dziękuję za wszystkie ceremonie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl