115. Co zrobić, by Twoje marzenia stały się rzeczywistością ? Twoje jutro może być jeszcze piękniejsze, szczęśliwsze i radośniejsze, niż dziś!

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: spotkanie 115

Opis

Wszystko jest możliwe, czego pragniesz, trzeba tylko wiedzieć jak poruszyć Niebo i Ziemię, by zmaterializować  Twoje życzenia. Aktualne energie kosmiczne pomagają dokonać podsumowania tego, co stare, by wyciągnąć mądre wnioski i uwolnić się od tego, co już do Ciebie nie pasuje. Czas zbierania plonów, to także czas, by oddzielić ziarno od plew. To od jakości Twojego ziarna zależy to, co będziesz zbierać w przyszłości. Wykorzystaj więc ten czas tutaj i teraz, by przyszłość była pełna radości, szczęścia, miłości, zdrowia i obfitości. Do dzieła więc! Myślisz, że to niemożliwe? A może masz za sobą już zbyt wiele prób i błędów? Gwarantuję Ci, że to spotkanie zmieni Twoje życie na lepsze i piękniejsze. Sama jestem najlepszym przykładem tego, że można zrealizować każde marzenie! Każde! Trzeba tylko wiedzieć jak! Czas trwania 115 spotkania  57:06 (prawie godzinę).

 

 

Co zrobić, by Twoje marzenia stały się rzeczywistością ?

Twoje jutro może być jeszcze piękniejsze, szczęśliwsze i radośniejsze, niż dziś!

 

Namaste

Jak aktualnie wygląda Twoje życie?

Czy wszystko jest tak, jak tego pragniesz?

Czy jednak coś jeszcze potrzebuje zmiany,

by spełnić Twoje oczekiwania?

 

115 spotkanie ze mną da Ci wskazówki co zrobić, by Twoje marzenia stały się rzeczywistością.

Wszystko jest możliwe, czego pragniesz, trzeba tylko wiedzieć jak poruszyć Niebo i Ziemię, by zmaterializować  Twoje życzenia. Aktualne energie kosmiczne pomagają dokonać podsumowania tego, co stare, by wyciągnąć mądre wnioski i uwolnić się od tego, co już do Ciebie nie pasuje. Czas zbierania plonów, to także czas, by oddzielić ziarno od plew. To od jakości Twojego ziarna zależy to, co będziesz zbierać w przyszłości. Wykorzystaj więc ten czas tutaj i teraz, by przyszłość była pełna radości, szczęścia, miłości, zdrowia i obfitości. Do dzieła więc!

 

Myślisz, że to niemożliwe? A może masz za sobą już zbyt wiele prób i błędów?

Gwarantuję Ci, że to spotkanie zmieni Twoje życie na lepsze i piękniejsze.

Sama jestem najlepszym przykładem tego, że można zrealizować każde marzenie!

Każde! Trzeba tylko wiedzieć jak!

 

Już dziś przygotuj się na spotkanie i pozytywną zmianę Twojego życia

 

 

 

 

MASZ JUŻ AKTYWNY DOSTĘP? ZALOGUJ SIĘ

(Naciśnij, by zalogować się na Twoje konto i korzystać z aktualnych przesłań i wskazówek. Pamiętaj, Twój dostęp gwarantuje Ci dostęp przez 24 godziny na dobę do wszystkich moich książek, słuchowisk, Ceremonii, filmów i innych)

 

JESZCZE NIE MASZ DOSTĘPU? AKTYWUJ 7 DNIOWY DOSTĘP PRZEZ 24 GODZINY NA DOBĘ

 

(Jeszcze nie masz aktywnego planu dostępu? Naciśnij na przycisk powyżej i aktywuj Twój plan. Twój plan gwarantuje Ci natychmiastowy 24 godzinny dostęp do tego spotkania i wszystkich poprzednich, moich książek (ebooków), słuchowisk i filmów. Plan możesz w każdej chwili zakończyć, zmienić na inny lub przedłużyć).

 

 

.

 

Bądź na 115 spotkaniu ( spotkanie dostępne przez cały czas w archiwum spotkań 24 godziny na dobę). Czas trwania  115 spotkania  57:06 (prawie godzinę).  Co jest Ci potrzebne, by zobaczyć 115 Ceremonię? Internet i aktywny plan dostępu na tydzień (33 zł), miesiąc (111 zł) lub rok (1111 zł).  Aktywny plan dostępu gwarantuje Ci dostęp do tej i wszystkich innych transmisji, moich ebooków, audiobooków, słuchowisk i innych publikacji).

 

Nie czekaj dłużej, jeśli już dziś możesz zmienić Twoje życie na lepsze!

Każdy dzień jest tylko jeden, każdy stracony dzień już nie wróci!

 

 

Nie czekaj na ostatni moment. Każda minuta to niepowtarzalna minuta Twojego życia!

 

Zobacz wybrane opinie o poprzednich spotkaniach:

 

Joasia
21 czerwca 2020

Moja Najdroższa Mario, jak zwykle wspaniała Ceremonia. Jednak nie przy każdej miałam łezki… Kiedy mówiłaś o wdzięczności, spojrzałam w niebo i uświadomiłam sobie, że mam za co dziękować i być wdzięczna. Za doświadczenia, za życie, za ludzi, którzy mnie otaczają, za Ciebie!!! Za wszystko, a tyle tego jest, że ojej. Zwróciłam również uwagę na wyjątkowe miejsce w Magicznej Oazie i te żabki, te barwy – widziałam wszystko jak w trójwymiarze. Cudownie zaczęłaś Ceremonię, ten piękny kwiat! Dziękuję Kochana Mario za cudowną Ceremonię i przesłania.


Moyra
21 czerwca 2020

Kochana Mario Po Ceremonii 114 jestem pewna że mam kontakt cały czas z Siłami Wyższymi. Po prostu cudnie pewna! Kształty!zapachy!dźwięki! Kolory!Całe życie wszystkie moje zmysły pobudzała i pobudza natura. Z zachwytu najwyższego codziennie wyjść mi nie podobna gdy widzę tę różnorodność. …zwłaszcza kształtów faktury roślin. …dla mnie czysty geniusz i aż często uwierzyć nie mogę że to wszystko dla mnie. ..do mojej dyspozycji. ..ten raj! Pełen zachwyt! Ludzie byli dla mnie ….na drugim miejscu jednak w ostatnich latach zmieniło się coś. Uwielbiam ich różnorodność,indywidualnosca jakże. To co innych denerwuje w danym człowieku mnie się często podoba(usmiech) Żyć jest cudownie! Zaiste!


Abigail
21 czerwca 2020

Najdroższa Mario ten temat wybił jak woda w fontannie u mnie w tym tygodniu. Wiedziałam że myslac o braku i definiujac, nazywając go poprzez napisanie na kartce nie jest najlepiej bo koncentruje się na braku. Gdy chciałam to zmienić pojawił się głos, który mówił że działając w ten sposob zaprzeczam samej sobie próbując te odczucia braku ,, wymazać”.Ja je przecież naprawdę odczuwam. Czy wystarczy zmienić myśl, zmienić słowo?


Sunny
6 czerwca 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, czuję dreszcze w ciele, zwiastujące zmianę na najlepsze dla mnie. Czuję, jak moja dusza wznosi się z lekkością ponad moje dotychczasowe życie. Pozwalam na transformację całą wolą mojego serca, które otwiera się z królewską chwałą na błogosławieństwo nowego czasu dla mnie. Wielka miłość, bogactwo, obfitość, harmonia, spełnienie, szczęście tutaj specjalnie dla mnie otacza tęczą całą moją aurę oraz całą planetę Ziemię. Kocham Cię całym sercem.


Lavender
6 czerwca 2020

Do Ceremonii lubię posprzatać mieszkanie oraz przygotować herbatkę z hibiscusa, imbiru, rumianku i melissy (urosła mi w tym roku w doniczce ale mam również suszona) świetliste spotkanie inspiruje do zrobienia ciasteczek lawendowych


Terenia
6 czerwca 2020

Najdroższa Mario, przepiękne spotkanie z tak cudownym przesłaniem… jestem gotowa i zdecydowanie przechodzę do nowego:) dzisiaj miałam zmienić hasło w skrzynce firmowej i nie wiedziałam jaką cyfrę wybrać na kolejne 2 miesiące – teraz już wiem 112! Karty Tarota niesamowicie pięknie pokazały obraz starej i nowej drogi, wow:) Dziękuję i przesyłam moc miłości.


 

Do zobaczenia Twoja Maria Bucardi

 

MASZ JUŻ AKTYWNY DOSTĘP? ZALOGUJ SIĘ

(Naciśnij, by zalogować się na Twoje konto i korzystać z aktualnych przesłań i wskazówek. Pamiętaj, Twój dostęp gwarantuje Ci dostęp przez 24 godziny na dobę do wszystkich moich książek, słuchowisk, Ceremonii, filmów i innych)

 

JESZCZE NIE MASZ DOSTĘPU? AKTYWUJ 7 DNIOWY DOSTĘP PRZEZ 24 GODZINY NA DOBĘ

 

(Jeszcze nie masz aktywnego planu dostępu? Naciśnij na przycisk powyżej i aktywuj Twój plan. Twój plan gwarantuje Ci natychmiastowy 24 godzinny dostęp do tego spotkania i wszystkich poprzednich, moich książek (ebooków), słuchowisk i filmów. Plan możesz w każdej chwili zakończyć, zmienić na inny lub przedłużyć).

 

 

Opinie (19)

26 czerwca 2020

Są takie momenty gdy brakuje mi energii ponieważ jestem jak wiatr i w takich momentach popadam w zamyslenie, no jak to możliwe ? Odp.sama dobrze znam.(uśmiech) (serduszko)

26 czerwca 2020

Tak, zabrałam dziś nad wodę notatnik, który prowadzę od II połowy stycznia. Gdy przeglądałam zapiski uświadomiłam sobie, że wciąż nie zrobiłam takiego porządnego podsumowania, jakie planowałam od 94 Ceremonii. Zresztą w bardzo podobnym czasie znalazłam jako cytat podpowiedź na dany czas bardzo podobne w duchu przekazy: „Jeśli ponownie przyjrzysz się krokom i lekcjom, ktore doprowadziły Cię do tego mieksca na twej drodze, uwolnisz się od nich i będziesz mogła spotkać przyszłość. Pamiętanie niesie w sobie Uzdrawiającą Moc: pozwoli ci ona przyjść i zaakceptować wszystkie miejsca, wglądy i sytuację, które wpłynęły na to, jaką się stałaś kobietą. Dzięki przywołaniu wszystkiego, co minęło, możesz umiejscowić siebie w „tu i teraz” i zawrzeć w sobie całą prawdę tego, czym rzeczywiście jesteś”. Czas się uwolnić i cieszyć tym, co zostanie, a jednocześnie z radością zasiewać te wartościowe elementy. Nie mogę się nadziwić, że to już niemal pół roku 2020… Bardzo dziękuję za wszystkie przesłania! (serduszko)(usmiech) Piękna sceneria! Bardzo przyciagały moją uwagę kamienie (rośliny też wspaniałe), a ten szafir nowej sukni bardzo do Ciebie Mario pasuje! (serduszko)

26 czerwca 2020

PIĘKNA ENERGIA MARIO-DZIĘKUJĘ KOCHANA (serduszka) CUDOWNE SPOTKANIE I BARDZO JASNE PRZESŁANIA

26 czerwca 2020

(serduszko) Świetliście

26 czerwca 2020

Dziękujemy za ceremonię i głębokie przesłania

26 czerwca 2020

Mario, przesłania ważne i inspirujące do przeprowadzenia analizy, przykłady z owocami i suchymi liśćmi bardzo obrazowe!…a kotek przepiękny słodziak… bardzo chciał się pokazać:) Mario, dziękuję za spotkanie niesamowitą energię i entuzjazm…tak, czuje że to czas na zamknięcie przeszłości raz na zawsze i na stanie się mądrym rolnikiem:)

26 czerwca 2020

Cudowne obrazowe porównania! Czuję się idealnie wprowadzona w czas eremicki, głębokiej analizy, sortowania i podejmowania decyzji. Pamiętam, aby się rozkoszować plonami! Czuję całą sobą, że jest teraz idealny czas na tę analizę i daleko posunięte porządki. Już nie mogę się doczekać, kiedy zamknę za sobą etap pracy i rozpocznę długi urlop, uporządkuję wszystko w sobie i wokół siebie, by z nową energią ruszyć do przodu, kiedy przyjdzie na to czas. Wysiewać czyste, zdrowe, mocne nasionka. Skupiać się na tym, co piękne, wzniosłe i pełne obfitości. Czysta świadomość, jasność myśli i ostry miecz do sortowania niech będą ze mną na ten szczególny czas! (uśmiech) Dziękuję, kochana Mario! (serduszka)

26 czerwca 2020

Kochana Mario Dziekuje (serduszko) (całus)

26 czerwca 2020

Dziękuję kochana Mario za te wszystkie przekazy (serduszka) Sprawdzam moje życie od paru dni kroczek po kroczku i zauważyłam, że na dużo spraw nie zwracałam uwagi a powinnam.. ojej ten kotek cud, miód jeszcze raz z całego serca dziękuję za wszystko co robisz (serduszka) buziaczkiii (serduszka)

26 czerwca 2020

Do mnie przyszła śmierć. Na tą chwilę walczę o akceptację tego co było i jest. Myślę że zbieram swoje plony, ale też czuję że plony powiązanych ze mną osób też mnie dosięgają. To jest dopiero bogactwo, podwójne plony(usmiech) Dużo przemyśleń i podsumowań. Choć w całym tym bilansie dużo wskazuje na to, że to nie ja się myliłam. Muszę o sobie lepiej myśleć i walczyć o swoje zdanie choćby cały świat mi wpieral, że jest inaczej. Czasami myślę że moja Dusza oszalala planując nam takie atrakcje. Dobrze że wierzę w lepsze jutro. Ta wiara trzyma mnie przy życiu.(serduszka)

26 czerwca 2020

Dziękuję za te piękne wskazówki i przesłania (serduszko)

26 czerwca 2020

Moja Najdroższa Mario, bardzo piękna wyjadkowa Ceremonia i przesłania. Jak piekna i obrazowa jest Magiczna Oaza, moc miłości (serduszko)

26 czerwca 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, każda Ceremonia z Tobą jest dla mnie zbiorem najdorodniejszego ziarna, które wysiewam co tydzień, wiedząc, że zrodzi się z niego najpiękniejsza istotka. To dla mnie przecudowne przesłanie, które odmienia moje życie w krainę rajskiej szczęśliwości w każdej dziedzinie. Kocham Cię całym sercem.

26 czerwca 2020

„Kocham Cię całym sercem” Cóż za piękne słowa (serduszka)

26 czerwca 2020

Najdroższa Mario energia jest wspaniala i bardzo skutecznie wskazuje na rzeczy wymagające analizy. Krok po kroku w coraz lepsze życie (usmiech) naprawdę bardzo przejrzyście wytlumaczylas temat spotkania. Dla mnie kluczowe było pytanie: co powinno już dawno odejść? Jacy ludzie, jakie słowa, jakie myśli, jakie działania? dziękuję serdecznie i całuje (całus)

26 czerwca 2020

Dziękuję Pani Mario za tą Ceremonię i wskazówki. Niech wszystko zmienia się na jeszcze lepsze i jeszcze piękniejsze

26 czerwca 2020

Dziękuję Kochana Mario za wspaniałą Ceromonię i tak obrazowe przesłania, już od dłuższego czasu myślę ,aby raz na zawsze zamknąć pewne sprawy.Buziaczki i moc miłości❤

26 czerwca 2020

Dziękuję:))

26 czerwca 2020

Dziękuję

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl