Nowości
Nowości

115. Co zrobić, by Twoje marzenia stały się rzeczywistością ? Twoje jutro może być jeszcze piękniejsze, szczęśliwsze i radośniejsze, niż dziś!

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: spotkanie 115
Pin It

Opis

 


 

115

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 57:06 min

 

Wszystko jest możliwe, czego pragniesz, trzeba tylko wiedzieć jak poruszyć Niebo i Ziemię, by zmaterializować  Twoje życzenia. Aktualne energie kosmiczne pomagają dokonać podsumowania tego, co stare, by wyciągnąć mądre wnioski i uwolnić się od tego, co już do Ciebie nie pasuje. Czas zbierania plonów, to także czas, by oddzielić ziarno od plew. To od jakości Twojego ziarna zależy to, co będziesz zbierać w przyszłości. Wykorzystaj więc ten czas tutaj i teraz, by przyszłość była pełna radości, szczęścia, miłości, zdrowia i obfitości. Do dzieła więc! Myślisz, że to niemożliwe? A może masz za sobą już zbyt wiele prób i błędów? Gwarantuję Ci, że to spotkanie zmieni Twoje życie na lepsze i piękniejsze. Sama jestem najlepszym przykładem tego, że można zrealizować każde marzenie! Każde! Trzeba tylko wiedzieć jak!

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

 

Co zrobić, by Twoje marzenia stały się rzeczywistością?

 

Twoje jutro może być jeszcze piękniejsze, szczęśliwsze i radośniejsze, niż dziś!

Nie czekaj na ostatni moment. Każda minuta to niepowtarzalna minuta Twojego życia!

Jak aktualnie wygląda Twoje życie?

Czy wszystko jest tak, jak tego pragniesz?

Czy jednak coś jeszcze potrzebuje zmiany, by spełnić Twoje oczekiwania?

115 spotkanie online ze mną da Ci wskazówki co zrobić, by Twoje marzenia stały się rzeczywistością.

Wszystko jest możliwe, czego pragniesz, trzeba tylko wiedzieć jak poruszyć Niebo i Ziemię, by zmaterializować  Twoje życzenia. Aktualne energie kosmiczne pomagają dokonać podsumowania tego, co stare, by wyciągnąć mądre wnioski i uwolnić się od tego, co już do Ciebie nie pasuje. Czas zbierania plonów, to także czas, by oddzielić ziarno od plew. To od jakości Twojego ziarna zależy to, co będziesz zbierać w przyszłości. Wykorzystaj więc ten czas tutaj i teraz, by przyszłość była pełna radości, szczęścia, miłości, zdrowia i obfitości. Do dzieła więc!

Myślisz, że to niemożliwe? A może masz za sobą już zbyt wiele prób i błędów?

Gwarantuję Ci, że to spotkanie zmieni Twoje życie na lepsze i piękniejsze.

Sama jestem najlepszym przykładem tego, że można zrealizować każde marzenie!

Każde! Trzeba tylko wiedzieć jak! 

Już dziś przygotuj się na spotkanie i pozytywną zmianę Twojego życia...

Nie czekaj dłużej, jeśli już dziś możesz zmienić Twoje życie na lepsze!

Każdy dzień jest tylko jeden, każdy stracony dzień już nie wróci!

   

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

 

 

Opinie (19)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

26 czerwca 2020

Są takie momenty gdy brakuje mi energii ponieważ jestem jak wiatr i w takich momentach popadam w zamyslenie, no jak to możliwe ? Odp.sama dobrze znam.(uśmiech) (serduszko)

26 czerwca 2020

Tak, zabrałam dziś nad wodę notatnik, który prowadzę od II połowy stycznia. Gdy przeglądałam zapiski uświadomiłam sobie, że wciąż nie zrobiłam takiego porządnego podsumowania, jakie planowałam od 94 Ceremonii. Zresztą w bardzo podobnym czasie znalazłam jako cytat podpowiedź na dany czas bardzo podobne w duchu przekazy: „Jeśli ponownie przyjrzysz się krokom i lekcjom, ktore doprowadziły Cię do tego mieksca na twej drodze, uwolnisz się od nich i będziesz mogła spotkać przyszłość. Pamiętanie niesie w sobie Uzdrawiającą Moc: pozwoli ci ona przyjść i zaakceptować wszystkie miejsca, wglądy i sytuację, które wpłynęły na to, jaką się stałaś kobietą. Dzięki przywołaniu wszystkiego, co minęło, możesz umiejscowić siebie w „tu i teraz” i zawrzeć w sobie całą prawdę tego, czym rzeczywiście jesteś”. Czas się uwolnić i cieszyć tym, co zostanie, a jednocześnie z radością zasiewać te wartościowe elementy. Nie mogę się nadziwić, że to już niemal pół roku 2020… Bardzo dziękuję za wszystkie przesłania! (serduszko)(usmiech) Piękna sceneria! Bardzo przyciagały moją uwagę kamienie (rośliny też wspaniałe), a ten szafir nowej sukni bardzo do Ciebie Mario pasuje! (serduszko)

26 czerwca 2020

PIĘKNA ENERGIA MARIO-DZIĘKUJĘ KOCHANA (serduszka) CUDOWNE SPOTKANIE I BARDZO JASNE PRZESŁANIA

26 czerwca 2020

(serduszko) Świetliście

26 czerwca 2020

Dziękujemy za ceremonię i głębokie przesłania

26 czerwca 2020

Mario, przesłania ważne i inspirujące do przeprowadzenia analizy, przykłady z owocami i suchymi liśćmi bardzo obrazowe!…a kotek przepiękny słodziak… bardzo chciał się pokazać:) Mario, dziękuję za spotkanie niesamowitą energię i entuzjazm…tak, czuje że to czas na zamknięcie przeszłości raz na zawsze i na stanie się mądrym rolnikiem:)

26 czerwca 2020

Cudowne obrazowe porównania! Czuję się idealnie wprowadzona w czas eremicki, głębokiej analizy, sortowania i podejmowania decyzji. Pamiętam, aby się rozkoszować plonami! Czuję całą sobą, że jest teraz idealny czas na tę analizę i daleko posunięte porządki. Już nie mogę się doczekać, kiedy zamknę za sobą etap pracy i rozpocznę długi urlop, uporządkuję wszystko w sobie i wokół siebie, by z nową energią ruszyć do przodu, kiedy przyjdzie na to czas. Wysiewać czyste, zdrowe, mocne nasionka. Skupiać się na tym, co piękne, wzniosłe i pełne obfitości. Czysta świadomość, jasność myśli i ostry miecz do sortowania niech będą ze mną na ten szczególny czas! (uśmiech) Dziękuję, kochana Mario! (serduszka)

26 czerwca 2020

Kochana Mario Dziekuje (serduszko) (całus)

26 czerwca 2020

Dziękuję kochana Mario za te wszystkie przekazy (serduszka) Sprawdzam moje życie od paru dni kroczek po kroczku i zauważyłam, że na dużo spraw nie zwracałam uwagi a powinnam.. ojej ten kotek cud, miód jeszcze raz z całego serca dziękuję za wszystko co robisz (serduszka) buziaczkiii (serduszka)

26 czerwca 2020

Do mnie przyszła śmierć. Na tą chwilę walczę o akceptację tego co było i jest. Myślę że zbieram swoje plony, ale też czuję że plony powiązanych ze mną osób też mnie dosięgają. To jest dopiero bogactwo, podwójne plony(usmiech) Dużo przemyśleń i podsumowań. Choć w całym tym bilansie dużo wskazuje na to, że to nie ja się myliłam. Muszę o sobie lepiej myśleć i walczyć o swoje zdanie choćby cały świat mi wpieral, że jest inaczej. Czasami myślę że moja Dusza oszalala planując nam takie atrakcje. Dobrze że wierzę w lepsze jutro. Ta wiara trzyma mnie przy życiu.(serduszka)

26 czerwca 2020

Dziękuję za te piękne wskazówki i przesłania (serduszko)

26 czerwca 2020

Moja Najdroższa Mario, bardzo piękna wyjadkowa Ceremonia i przesłania. Jak piekna i obrazowa jest Magiczna Oaza, moc miłości (serduszko)

26 czerwca 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, każda Ceremonia z Tobą jest dla mnie zbiorem najdorodniejszego ziarna, które wysiewam co tydzień, wiedząc, że zrodzi się z niego najpiękniejsza istotka. To dla mnie przecudowne przesłanie, które odmienia moje życie w krainę rajskiej szczęśliwości w każdej dziedzinie. Kocham Cię całym sercem.

26 czerwca 2020

„Kocham Cię całym sercem” Cóż za piękne słowa (serduszka)

26 czerwca 2020

Najdroższa Mario energia jest wspaniala i bardzo skutecznie wskazuje na rzeczy wymagające analizy. Krok po kroku w coraz lepsze życie (usmiech) naprawdę bardzo przejrzyście wytlumaczylas temat spotkania. Dla mnie kluczowe było pytanie: co powinno już dawno odejść? Jacy ludzie, jakie słowa, jakie myśli, jakie działania? dziękuję serdecznie i całuje (całus)

26 czerwca 2020

Dziękuję Pani Mario za tą Ceremonię i wskazówki. Niech wszystko zmienia się na jeszcze lepsze i jeszcze piękniejsze

26 czerwca 2020

Dziękuję Kochana Mario za wspaniałą Ceromonię i tak obrazowe przesłania, już od dłuższego czasu myślę ,aby raz na zawsze zamknąć pewne sprawy.Buziaczki i moc miłości❤

26 czerwca 2020

Dziękuję:))

26 czerwca 2020

Dziękuję

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl