Nowości
Nowości

116. Rozkoszuj się życiem, szczególnie w momencie, gdy otaczają Cię trudności i problemy!

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: spotkanie 116
Pin It

Opis

 

116

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 1:00:01 min

 

Rozkoszuj się życiem, szczególnie w momencie, gdy otaczają Cię trudności i problemy! Jak rozkoszować się życiem, gdy nie mamy ku temu wyraźnych powodów i dlaczego jest to tak ważne? Na naszym 116 spotkaniu opowiem Ci o tym, jak pokonać czarną spiralę chaosu, zwątpienia, blokad, stosując bardzo proste metody.  Jak już dziś możesz wyrwać się ze szponów Mroku i zmienić Twoje jutro. Czy to możliwe, że stare życie rozpadnie się na kawałki i zmusi nas do zmiany? Co robić w takich momentach, gdy coś odchodzi lub legnie w gruzach?

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (18)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

2 lipca 2020

Cudowna opowieść o rozkoszy! ❤ Aż poszłam sobie zrobić zieloną herbatę z jaśminem i listkiem mięty, ktòrą uwielbiam i która oddziałuje na wszystkie moje zmysły. Wytworzyłam już odpowiednie połączenie w mózgu – gdy parzę herbatę, automatycznie zwalniam obroty, a cały mój organizm przestawia się na zmysłową rozkosz, relaks, spokój i celebrację chwili. Niezależnie od tego, co się dzieje wokół mnie. Prawdziwą rozkoszą było patrzenie na Ciebie w otoczeniu tej cudownej zielonej energii roślin. Czuję się zaczarowana…by energią rozkoszy otaczać się każdego dnia Samych wspaniałości! ❤❤❤

2 lipca 2020

Dziękuję z całego serca Mario (serduszka)jak zawsze cudownie przekazałaś wszystko buziaczkiii (serduszko)

2 lipca 2020

Genialne! Rozjoszuję się swoją pracą gdy przycinać czy kosic trawę mi przyjdzie choć pot brud i brak białej koszuli to codzienność widzę piękne ogrody i domy w przerwie kocham jeść moje pyszne lancze i głaskać kota z którym już razem pieszczota się rozkoszujemy. Gapie się z entuzjazmem na robaki i ratuje te co się da spod kosiarki wtedy też czuję się bohaterem a to rozkoszne uczucie. Tak w ogóle to ja kocham się gapic. ..na wszystko. Dzisiaj boskie struktury i układy gałązki i szyszki swierkowej rozkoszowalam. A i wachalam swoje palce umazane w żywicy i to w pracy.Swierkowa żywice to ja czuć chce cały czas (usmiech) Uwielbiam teraz to że suszy się bylica i lipa na mym oknie. A obie pachną niebiansko choć lipa lubi być mocniejsza w rozkoszach nosa to bylica dymem uświetni mi rozkosz palenia Kocham też czytać na głos i podniecać się swoim glosem. ..a co ! I przyznać się muszę że gdy tylko usłyszałam od Marii co za temat 116-tej będzie. ..rozebralam się do naga i olejem eukaliptusowym nacierajac cialo Ceremonii cześć sporą. .ROZKOSZOWALAM SIĘ (usmiech) Mario jest ekstra

2 lipca 2020

(uśmiech)♥️

2 lipca 2020

(uśmiech)♥️

2 lipca 2020

Droga Mario, Ja tak robie od momentu czasu „rozowego slonia” i „przymusowego” home office. Siedze wieczorami w moim malym ogrodku, slucham spiew ptakow, patrze jak sie kapia w talerzu z woda. Codziennie ogladam kazda rosline i gadam do niej. Zauwazylam, ze ogarnia mnie wtedy blogi spokoj, ktory przenosi sie na kolejny dzien. A i kwiaty rosna jak szalone ☺. Nie zdawalam sobie jednak sprawy, ze juz wysiewam… teraz wiem… dziekuje bardzo za wskazowke. Moc serdecznosci ♥️

2 lipca 2020

Mario, dziękuję za przesłanie ‚rozkoszy’ będę o tym pamiętać w momentach wieży, ale i normalnych chwilach, aby poprzez moją radość, szczęście, zadowolenie pomagać Matce Ziemi w regeneracji i zmianie zapisu kodu – jest to dla mnie nowe spojrzenie i będę to robić z rozkoszną przyjemnością:)

2 lipca 2020

Myślę że doskonale zrozumiałam dzisiejsze przesłania. Właśnie złapałam się na koncentracji na problemie. Wszystko zaczęło się blokować i hamować głównie przez ostatnie zjawiska pogodowe. Siadłam wczoraj taka załamana już na działce i usłyszałam niesamowity śpiew ptaków wszędzie wokół mnie. Później dostrzegłam cudowny zachód słońca i za chwilę przyszła dokładnie taka myśl.. „jak to podziwiać zachód słońca jak tu problemy i trzeba szukać rozwiązania i trzeba myśleć poważnie i nie ma czasu na takie rzeczy jak słuchanie śpiewu ptaków czy podziwianie zachodu słońca..” bardzo to jest u mnie zakodowane gdzieś w podświadomości że trzeba ciągle biec i coś robić. Dziś już się okazało że zamiast wczoraj ciężko pracować mogłam poprostu usiąść i się rozkoszować śpiewem ptaków bo w nocy przyszedł deszcz i cała praca poszła na marne…Wiem już że muszę nad tym pracować. Ale jak to Pani powiedziała to aż się sama do siebie uśmiechnęłam bo ta sytuacja miała miejsce wczoraj. I jeszcze jeden ” niesamowity ” zbieg okoliczności (usmiech) a mianowicie z samego rana przyjaciółka wysłała mi zdjęcie żyrafy właśnie na miły początek dnia i jeszcze z podpisem ” zdjęcie dnia ” a tu na dzisiejszej Ceremonii naszym przewodnikiem była właśnie zyrafa. Gdyby można było w komentarzach dodawać zdjęcie przeslalabym je całej naszej grupie ☺️

2 lipca 2020

Kochana Pani Mario, przesłania jak zawsze aktualnie i w punkt. Dziękuję bardzo:)

2 lipca 2020

Najdrozsza Mario Dziekuje za Cudna Ceremonie (serduszko ) Tak, Ona dotyczy mnie . Ja wylacznie pracuje. I Dzisiaj mysle , ze nie umiem inaczej .Pragne zaczac Wszystko od Nowa. Chce rowniez rozkoszowac sie zyciem.Miec czas na wszystko czego Pragne . Z Calego Serca Dziekuje (całus) (serduszko) Kochana Mario wygladasz Pieknie .Rowniez w Magicznej Oazie jest Wspaniale .Tyle Kolorow. Pora , aby moje zycie bylo wypelnione Radoscia I Szczesciem.

2 lipca 2020

Tak Mario wszytsko zrozumiałam ;-) Rafaello chyba częściej będzie gościć w mojej szafce bo ono jest dla mnie totalna rozkoszą formy i smaku na szczęście rozkoszuje się prawie wszystkim i prawie cały czas choć przyznam, że nie jest lekko w momentach zwątpienia. Wypróbuję tę technikę na pewno bo to stare powollliiii odchodzi i wątpliwości w siebie, to co robię, kierunek działania, przyszłość zaczynają nawarstwiac się. No i chyba za dużo en.yang bo ciągle próbuje działać zamiast dac sobie czas i skupić uwagę do wewnątrz A żyrafa… Tak mnie nazywali w podstawówce (usmiech) Dziękuję za wiele cennych przeslań i owocnych przemyśleń (całusy)

2 lipca 2020

Tak Mario wszytsko zrozumiałam ;-) Rafaello chyba częściej będzie gościć w mojej szafce bo ono jest dla mnie totalna rozkoszą formy i smaku na szczęście rozkoszuje się prawie wszystkim i prawie cały czas choć przyznam, że nie jest lekko w momentach zwątpienia. Wypróbuję tę technikę na pewno bo to stare powollliiii odchodzi i wątpliwości w siebie, to co robię, kierunek działania, przyszłość zaczynają nawarstwiac się. No i chyba za dużo en.yang bo ciągle próbuje działać zamiast dac sobie czas i skupić uwagę do wewnątrz A żyrafa… Tak mnie nazywali w podstawówce (usmiech) Dziękuję za wiele cennych przeslań i owocnych przemyśleń (całusy)

2 lipca 2020

Dziękuję

2 lipca 2020

Dziękuję Mario:))

2 lipca 2020

Dziękuję za tą wspaniałą Ceremonie, jak co tydzień odpowiednie wskazówki w odpowiednim momencie (serduszka)

2 lipca 2020

2 lipca 2020

6 marca 2024

Dziękuję za te wszystkie słowa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl