Nowości
Nowości

117. Uwolnij się od obcego wpływu. Medytacja Arcykapłanki.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: spotkanie 117
Pin It

Opis

 

117

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 59:17 min

 

Czy już wszystko zostało zrobione, by osiągnąć Twoje cele? A może za dużo i zbyt aktywnie działasz w materii, a za mało w energii? Czy jesteś pod wpływem innych, czy też ufasz sile Twojego wew. głosu, głosu Twojego serca i Twojej intuicji? Czy motywuje Cię strach np. o przyszłość materialną, czy też idziesz zgodnie z odczuciem w głębi serca i robisz to, co robisz z miłością i zaufaniem? To spotkanie z Arcykapłanką i poznanie tajemnic Wszechświata i praw tutaj na Ziemi. Ta wiedza pomoże ci zrealizować wszystkie Twoje marzenia i pragnienia i efekty będę natychmiastowe.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (20)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

10 lipca 2020

❤❤❤Podczas medytacji czułam niesamowitą energię…❤❤❤Dziękuję ❤❤❤

10 lipca 2020

Dziękuję bardzo za przesłania pod koniec spotkania sarna wyskoczyła z pod drzewa gdzie mnie obserwowała ale nie zwróciłam na nią uwagi wcześniej. W trakcie były obok gołębie cukruwki na jabłoni papierowce (uśmiech) (serduszka)

10 lipca 2020

U mnie zawsze było tak i nadal tak jest, gdy ktoś próbował mówić mi co mam robić lub chciał na mnie wpłynąć odrazu włącza się u mnie bunt. Moi najbliżsi powtarzali mi musisz mieć normalna pracę, musisz ciężko pracować, musisz iść tu musisz iść tam musisz wziąść kredyt na dom musisz mieć ubezpieczenie, itd A ja na to że ja nic nie muszę. To są ich ograniczenia systemowe nie moje. Skoro jestem tutaj i teraz i siła wyższa mnie powołała do pewnych rzeczy nie muszę się o nic martwić. Dziękuję Ci kochana za te piękne spotkanie i medytacje (serduszka)

10 lipca 2020

Rozłożyłam Teraz Karty I co i Co (uśmiech) (serduszka)Błazen i Królowa Bulwan (serduszka)co się mi dzieje od tej pełni zupełnie nie ja wszędzie mi się raptem udzielać zachciało jakiś wojownik mi się włączył połączenia energię oczyszczam na odległość Mój Dom Aj ja JA co się dzieje tylko w główce szumi trochę (serduszka) Mario prowadzisz Mnie na koniec tęczy w Asyście aniołów i Istot Światła dziękuje za ta podróż od robaczka do Motyla (serduszka)odkryłam iż mimo ze nie mam tu idealnego życia jeszcze w pełni harmonii wolności miłości bogactwami obfitości to jest ono o Wiele lżejsze niż te cierpienia których doświadczałam w innych wCielniach a przeżyłam jedynie namiastkę tych wszystkich udręk jakieś kilka tygodni temu i doceniłam i zrozumiałam (serduszka)Myślałam ze to może jakieś moje urojenia bo byłam trochę chora ale teraz wiem ze Nie !!! To były moje doświadczenia dzięki którym poczułam ze jest Mi Tu CuDownie (serduszka)Mimo wszystkich traum które tu przeżyłam wspominałem Ci o nich Mario w prywatnych mailach a było ich sporo różnych dziedzin To teraz wiem Ze tu w tym wcieleniu jest ok Tylko Trzeba Być za to wdzięcznym i docenić wszystko (serduszka)Dosłownie wszystko być wdzięcznym I W pełni świadomym z Otwartym sercem O Mario Dziękuje za Prowadzenie

10 lipca 2020

Mario, wspaniałe spotkanie i jakże pomocne wskazówki! piękne ćwiczenie z energią Arcykapłanki, jak również ciekawe przykłady z życia wzięte:) Dziękuję z całego serca

10 lipca 2020

Stałam na szczycie, na niebotycznie wysokich skałach i dotykałam chmur. Czułam powiew wiatru. Dopiero, gdy powiedziałaś, żeby spojrzeć w dół i zobaczyć rzekę, świadomie, z leciutkim wysiłkiem obniżyłam ogląd i wtedy rzeka stała się bliższa mnie. Od tego momentu czułam bardzo mocno i fizycznie jej świeżość i chłodną bryzę. Niesamowita medytacja, bardzo mocno ugruntowuje mnie w sobie i łączy z Energią Wyższą. Dziękuję za piękny, sugestywny przekaz i bardzo pouczające przykłady! Opisy liczb i energii kart to już Twoje spécialité (uśmiech) i trafia idealnie w punkt (czyli tam, gdzie ma trafić (uśmiech) ). (serduszka)

10 lipca 2020

☺️ Dzisiaj podczas porannego spceru do parku czulam pozytywna energie ze Wspolnoty

10 lipca 2020

Taka energie srodka lata..

10 lipca 2020

P.S zawsze czuje pozytywna energie ze Wspolnoty lecz dzisiaj taka Sloneczna. Malejacy Ksiezyc dziala na mnie lepiej niz rosnacy.

10 lipca 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, jestem prawdziwą Arcykapłanką Najjaśniejszą Gwiazdą w boskiej przestrzeni kosmicznej, świecę przejasno światłem miłości, mądrości, moich nadziemsko nadprzyrodzonych zdolności w szczęściu, spełnieniu, bogactwie i obfitości ku najwyższemu dobru całego Wszechświata i uwielbieniu mnie przez Ukochane Siły Światła.

10 lipca 2020

Kochana Mario Bardzo potrzebowalam tej Ceremonii ,abym mogla isc dalej .Dziekuje z Calego Serca za Wszystkie Ceremonie (serduszko)

10 lipca 2020

Tak, tak… da się palec, to chcą rękę… Wiecznie mało. A ja nadal boję się rozczarować i sprawić smutek drugiej osobie. Jeśli faktycznie jesteśmy motylami, to ja chyba takim po skomlikowanym, ciężkim porodzie.. Ledwo dycham(usmiech) tak naprawdę to widzę jak ogromną gąbka jestem. Poszukuję swoich granic i co ciekawe, muszę być bardzo uważna by zauważyć moment w którym kończę się ja, a zaczyna druga osoba. A nawiązując do bieli.. Zbliżają się moje urodziny i mam w planie dać sobie prezent, a w mojej głowie perły. Już chyba nawet znalazłam co konkretnie. Proszę tylko Panią o opinię… Najlepsze byłyby naturalne perły, to wiem, ale niestety większość to perły z hodowli. I moje pytanie brzmi… mieć perłę z hodowli czy lepiej nie mieć ich wcale? Z góry dziękuję za odpowiedź. (serduszka)

10 lipca 2020

a dosłownie od rana czułam energię kreatywności, siły, mocy, klarownych myśli, planowania… słyszałam głośno podpowiedzi bo pragnę w końcu, po raz kolejny rozpocząć nowy projekt-zmianę pracy. Patrzyłam co się ostatnio nie sprawdziło i co tetaz zrobię na pewno inaczej. Ciemny wilk oczywiście byl. Przypominał o porażkach, wzbudzał lęk, brak sprzeczności ale nie dał rady przekrzyczec TEGO głosu to było wspaniałe. Moim zamiarem jest działać zawsze z poziomu serca, intuicji Czuje że tym razem się uda, czuje wewnętrzna gotowość i z energii Arcykaplanki będę korzystać już zawsze. Na skale czułam się taka piękna, czysta, wolna, niczym nieograniczona (serduszko) Mario z serca Ci dziękuję (serduszka)

10 lipca 2020

Przepotrzwarzam sie! Moc miłości i wdzięczności kochana Mario

10 lipca 2020

(serduszko)

10 lipca 2020

Kochana Pani Mario, akurat dziś gdy myslalam o moich pragnieniach cały dzień, o moich celach zawodowych, co tu zrobić by sie zaczęły materializować, to wlaczylam ceremonie a rubryk jasne wskazówki! Już teraz wiem by nie bac sie pokazac kim jestem, i przestać porównywać sie do innych, upodabniać sie do nich! Cos niesamowitego, jak celne wskazówki i odpowiedzi od Aniołów!

10 lipca 2020

Dziękuję bardzo za cenne wskazówki. Bardzo dobry

10 lipca 2020

Piękne historię Pani Mario medytacja była poprostu cudowna. Miałam wrażenie latania bardzo miłe uczucie bezgranicznosci. Ja od kilku już lat mam niechęć nawet do słów „musisz” i „powinnaś”. Zauważyłam też że jeśli chodzi o to odcięcie od wpływu innych jest ono dużo trudniejsze kiedy z najbliższymi się przebywa na codzien. O wiele łatwiej jest mieszkając daleko od najbliższych którzy mają na nas największy wpływ. Czy są jakieś sposoby na natychmiastowe odcięcie od wpływu innych? Takie działające tu i teraz a jednocześnie dyskretne?

10 lipca 2020

Dziękuję Ci pięknie Mario, święte słowa:))

10 lipca 2020

Płacze z wdzięczności (serduszka)poczułam ze potrzebuje diademu z kryształem naturalnym ale siła

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl