Nowości

118. Aktywuj wszystkie Twoje talenty! Odblokuj Twoją Moc Twórczą z Maria Bucardi

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: Ceremonia 118
Pin It

Opis

 

118

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 01:10:54 min

 

Nadszedł czas, by odblokować wszystkie Twoje talenty, które zostały zablokowane w dzieciństwie lub przeszłości i odkryć te nowe. Talenty to narzędzia, których potrzebujesz, by żyć w pełni szczęścia i spełnienia w miłości, zdrowiu i obfitości. Nasze 118 spotkanie to aktywacja Twojej Siły i Mocy. Spotkanie z Białym Magiem, Czarnym Magiem i poznanie ich dziedzin działania, by iść drogą Maga Transcendentnego, wąską dróżką pomiędzy światami i realizować siebie na złotej ścieżce mądrości wyższej i pełni swoich możliwości.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Polecane

Opinie (20)

17 lipca 2020

(serduszka)

17 lipca 2020

Dziekuje Mario

17 lipca 2020

(serduszka) Bardzo dużo mi dało te spotkanie

17 lipca 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, w asyście białych i czarnych motyli, krocząc pomiędzy nimi, znajduję złoty środek dla działań, uczuć i myśli w jedności ze Wszechświatem każdym moim talentem odzyskanym i odkrytym, które błogosławię spełnieniem najskrytszych marzeń powierzonych z miłością Siłom Wyższym.

17 lipca 2020

(serduszko)

17 lipca 2020

Na początku Ceremonii przede mną były pleszki zwyczajne i na wprost mnie pojawił się kos z pomarańczowym dzióbkiem. Pleszki niesamowicie aktywne. Serdecznie dziękuję:)

17 lipca 2020

Po Twoich słowach, Mario, poczułam jeszcze bardziej, by stanąć mocno na własnych nogach i iść drogą Transcendentnego Maga, środkową ścieżką, by kształtować swoje życie według własnych pomysłów i realizować siebie. Wspaniale scharakteryzowałaś Białego i Czarnego Maga. Wiele razy spadałam to na jedną, to na drugą stronę (albo raczej wybierałąm drogę Białego Maga i zostałam ściągnięta przez swój cień na tę ciemną stronę). Czuję, że poruszyłaś we mnie ścianę zablokowanych talentów i ona się teraz chwieje. Muszę udać się na taki wewnętrzny chat, sama z sobą. Jest mi to teraz bardzo potrzebne. Dziękuję za wszystkie Twoje przesłania, przekazy i drogowskazy! (uśmiech) (całus)

17 lipca 2020

Przy Przykładzie o Anicie płakałam (serduszka)Przypomniało Mi się Bardzo Dużo Głównie chyba Mnie bBacia zablokowała no tak i teraz jeszcz jedno mi się Przypomniało Babcia od Taty zawsze raz mówiła jakimś tonem innym i na mnie to jak jakieś zaklęcia chyba działała bo odrazu kodowałam … jak jej powiedziałam ze Widziałam Matkę Boska z dzidziusiem z Nieba I Otwarte Niebo Jak Taka dużo aniołów się na Mnie Patrzyło – to wzięła chyba różaniec wstawiła mnie do Okna i powiedziała wyraźnie chyba z jakimiś kościelnym akcesoriami chyba w dłoni ze to był tylko mój sen ze takie są tylko sny I żebym nikomu nie mówiła i się modliła długo pozie … no ale jeszcze raz zobaczyłam tez u niej anioły ale już jej nie mówiłam bo coś było chyba jeszcze ze mi powiedziała ze będą mnie ludzie nazywać kłamczucha jak będę takie rzeczy mówić i później te słowa brzmiały brzmiały w mojej głowie jak się bawiłam pod atanka tak mia głowie ta kłamczucha brzmiała a ja widziałam ze mówię prawdę i tylko prawdę a od drugiej babci za prawdę liścia w twarz dostałam kiedy kolejny raz mi wpierała ze kłamie i ze kłamie i się do niej coś wydarlam w końcu … upsss no i wieleee innych łącznie z tym ze nigdy nie mogę o nic prosić rodziców bo nie maja pieniędzy bo jak chciałam lalaki tata więcej pracował i robił mi domek dla lalki ale obciął sobie palca i ogólnej na to wyszła ze to moja wina i ze nie mogę już nigdy rodziców o nic prosić i później jeszcze sama sobie dobiłam ze nikogo nie mogę o Mic prości bo same nieszczęścia … ciekawie a Jak urodziłam synka bez ślubu … ale jednego partnera miałam przez 10 lat to zaczęła dostawać aishajmera i teraz to sobie uświadomiłam …. Ale Jest dla Mnie. W sercu najlepsza Babcia na Całym Świecie(serduszka)Już odeszła niestety w zapomnieniu teraźniejszości … ale gdy by nie ona Nie było By Mnie tu gdyby nieś straciła córeczki Marysi … nie było by mnie tu Gdyby Mój tata nie postanowił z bezwarunkowej miłości i ukojenia jeje serca stworzyć Nowego Życia Nie było by Mnie tu i tak Odeszła Malutka Marysia a rok później urodziła sie Marysia (serduszka)i dlatego mojeje kochanej babci oczy tak iskrzyły kiedy wpadałam i ona Mowila tak ucieszna Marysia i pamietam zawsze ten niebieski błękitny kolor wszędzie serwetki bluzki babci błękitne jej koronkowe błękitne bluzeczki i Oczy a to jedna tysięczna rzeczy które zobaczyłam dziękuje Mario

17 lipca 2020

Najdrozsza Mario z Calego Serca Dziekuje(serduszko) Odblokowujac moje wszystkie talenty Pragne isc dalej . Mysle , ze jeszcze poznam moje nowe talenty.Dziekuje (całus)☺️

17 lipca 2020

Najdroższa Pani Mario (serduszko) robiła Pani konkluzję dla tego, co boleśnie mi życie pokazało… Moje serce tylko dla otwartych -to powinno stać się moją mantrą. … Żeby Pani widziała moje zdziwienie jak przeczytałam słowa: „nie jesteś tu dla wszystkich”.Pomyślałam.. No, przecież to takie oczywiste… Ale jednak mną to mocno poruszyło i mnie zdziwiło. Czyli to oczywiste nie zawsze takie oczywiste. Sama jestem w szoku w co my potrafimy wierzyć … Cieszę się że kolejna Ceremonia że skróconym dystansem.(serduszko) Im bliżej, tym Pani piękniejsza pozachwycałam się (uśmiech) (serduszka)

17 lipca 2020

Najdroższa Mario, ogromna przyjemność widzieć Cię tak blisko…wspaniale ustawiłaś kamerę, także byłaś na pierwszym planie …Twoje gesty mimika…wyglądasz zjawiskowo:) tyle Ceremonii za nami, a ja dzisiaj nie mogłam oderwać od Ciebie oczu:)…dziękuję za to spotkanie, przesłania i przykłady…Mag Transcendentny to jest to! – praca przede mną do wykonania, czuję że to potrzebne ale i też będzie ciekawe…hmmm co ja tam zastane;)

17 lipca 2020

Cudowne spotkanie (serduszko) wczoraj u mnie karta mag A dziś oferta pracy w nowej roli- wykładowcy.Wchodzę w zupełnie coś nowego więc talenty się bardzo przydadzą. Gdy mówiłaś Mario o zablokowanych talentach tak mnie scisnelo gardło i zaklulo w jelitach że aż odczułam ból i trudności w oddechu. A moja nowa praca jest związana z komunikacją, przekazywaniem słowa. Przyda się więc dogłębne oczyszczenie. Coś jeszcze drzemie w podświadomości co blokuje. Ale chce iść nowa droga bo przepelnia mnie radością i tym co lubilam robić jako dziewczynka. – spikerka. Jakby pasuje do roboty więc. Nie wiedziałam że kreatywność moze być tak fascynująca Dziękuję Mario(serduszko) Wspaniale przekazałas sens i treść

17 lipca 2020

(serduszka) Dziękuje!

17 lipca 2020

Cudowne przeslania❤Zaczęłam się zastanawiać nad swoimi talentami z dzieciństwa…bardziej pamiętam ostatnia dekadę…I te blokady również wezmę pod uwagę…❤

17 lipca 2020

Kochana Czy przez własną krytykę( wobec siebie) można zablokować talenty? I Dziękuję za te spotkanie najdroższa (całus)

17 lipca 2020

Dziękuję Najdroższa Mario za dzisiejsze spotkanie,wszystko bardzo pięknie wytłumaczyłaś.Czeka mnie spore wyzwanie z przypomnieniem sobie ,kto i kiedy mnie zablokował ,lubiłam robić bardzo wiele rzeczy(uśmiech).Moc miłości dla Ciebie❤❤❤

17 lipca 2020

W idealnym momencie (uśmiech) Dziękujemy

17 lipca 2020

(serduszko)

17 lipca 2020

Dziękuję za piękne ceremonie !

17 lipca 2020

Dziękuję Mario. Dzisiejsze zadanie jest dla mnie bardzo trudne, ponieważ wiele rzeczy z mojego dzieciństwa to przysłowiowa „czarna dziura”. Niewiele pamiętam z okresu dzieciństwa. Mimo to podejmę wyzwanie, bo czuję, że jest to bardzo ważne dla mojego dalszego życia. Pozdrawiam Cię serdecznie Agata

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl