Nowości
Nowości

12 Magicznych Nocy, które programują pozytywnie Twój Nowy Rok 2022. Wskazówki, przesłania, ostrzeżenia na każdy dzień między 21.12.2021 - 6.01.2022 od Marii Bucardi. Przeżyj ten czas bardzo szczególnie, by zrealizować Twoją idealną wizję życia

Dostępność: aktywuj dostęp - link w opisie poniżej
Cena: 246,00 zł 246.00
ilość szt.
Zyskujesz 6 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 12 Nocy 2021/ 2022
Pin It

Opis

Magiczne 12 Nocy

21.12.2021 - 6.01.2022

Wskazówki, przesłania i ostrzeżenia od Marii Bucardi

na każdy dzień w tym niezwykłym czasie!

 

 

 

Zapisz scenariusz swojego Nowego Roku 2022 tak, jak tego pragniesz! Przed nami niezwykły czas, który zaczyna się 21.12.2021 Święto Światła - przesilenie zimowe, a następnie Magiczne Dwanaście Nocy od Wigilii Bożego Narodzenia 24.12.2021 do Święta Trzech Króli 6.01.2022, które programują Twój Nowy Rok 2022. 

To, co się dzieje w tym momencie jest jak zapisywanie scenariusza na kolejne 12 miesięcy Twojego życia.

Otrzymujesz wskazówki, przesłania i ostrzeżenia na blogu www.bucardimaria.com po wykupieniu dostępu. 

TO CZAS WIELKICH MOŻLIWOŚCI! Codziennie przed, w trakcie i po Czasie Dwunastu czekać będzie na Ciebie inspiracja AUDIO lub wpis na blogu (dostępny tylko dla Uczestników Nocy Dunastu) z przesłaniem od Siły Wyższej Światła przekazana przeze mnie. 

 

AKTYWUJ DOSTĘP DO MAGICZNYCH DWUNASTU NOCY Z MARIĄ BUCARDI

 

 

Posłuchaj o Czasie Dwunastu

link do nagrania w google drive:

https://drive.google.com/file/d/1GxkPxWIf8ISune4u8j7wobWCamTQWZTy/view?usp=sharing

 

Ten czas daje Ci też wiele możliwości, np. można wykorzystać go na połączenie z przodkami, zmarłymi i najważniejsze, z Siłą Boską. Na tym więc skupimy się najbardziej, by dbać o swoje wibracje, połączenie z Duszą Wyższą i własne światło, by błyszczało jak najjaśniejsze słońce. Możesz w ten sposób intensywnie pracować (oczywiście nie chodzi o medytowanie cały dzień), ale w taki sposób, by mieć wszystkie “odbiorniki” czujne, czyli zawracać uwagę na energię w sobie i dookoła siebie, wszystkie znaki i przesłania. Możesz naturalnie spotykać się z rodziną i przyjaciółmi, jednak warto mieć oczy szeroko otwarte, a wieczorem skupić się na sobie, na przesłaniach, by idealnie przygotować się na następny dzień. Jeśli masz potrzebę, by intensywniej pracować, to połącz się każdego wieczoru ze swoją Duszą i sercem, zwracaj uwagę na sny, znaki od Siły Wyższej. Jeśli używasz kart anielskich lub tarota, możesz uzyskać ważne przesłania, zapisuj je w swojej księdze “Dwunastu Dni i Nocy” TE WSZYSTKIE PRZESŁANIA SĄ BARDZO WAŻNE, istotne więc, aby nic Ci nie umknęło. Wszystkie sny, wizje – mogą być prorocze, wszystkie odczucia – to mogą być wskazówki, wszystkie strachy i obawy – informacje, co jeszcze trzeba przepracować. Każda noc (i dzień) z tych “Dwunastu Nocy” odpowiada jednemu miesiącowi przyszłego roku! Jeżeli jakaś ważna informacja, znak, odczucie trafią do Ciebie np. 6 dnia, oznacza to jednocześnie 6 miesiąc roku, czyli czerwiec 2022. Im intensywniej pracujesz – tym ważniejsze znaczenie będzie miał dla Ciebie 2022.

 

 

 

Wskazówki, by maksymalnie wykorzystać ten niezwykły czas i pozytywnie zaprogramować swój Nowy Rok 2022:

 

Świeca Intencyjna 21.12.2021 

21 grudnia możesz wysłać listę swoich marzeń na Nowy Rok do Wszechświata i spotęgować pozytywną energię spełnienia Świecą Rytualną – to jest jak pierwszy krok programowania Nowego Roku.

 

 https://bucardimaria.com/produkt/czas-dwunastu-z-maria-bucardi2021/

 

Dostęp do Dwunastu Nocy

 

Od 24 grudnia 2021 do 6 stycznia 2022 będę Ciebie prowadzić w tym szczególnym momencie – co jest kolejnym krokiem w programowaniu Twojej przyszłości.

 

21 grudzień to przesilenie, czyli moment kiedy noce zaczynają robić się krótsze, a dni dłuższe. Gdy na Ziemi wraca panowanie światła, rodzi się ponownie nadzieja, nowe życie, nowy etap.

 

Kończy się stary cykl i zaczyna nowy.

 

Popatrz wstecz na poprzedni czas i dokonaj analizy tego, co do Ciebie pasuje i czego chcesz, a co już nie i chcesz się z tym rozstać. Zaplanuj Nowy Rok 2022, określ co jest ważne, jakimi dziedzinami musisz się szczególnie zając, czego pragniesz. Możesz spojrzeć nie tylko na ostatni rok, ale nawet jeszcze wcześniej – na poprzednie lata i wyznacz nowy plan, nową wizję życia, nowy obraz siebie.

 

Ten rok 2021 jest szczególny i dlatego poprowadzę Ciebie przez Dwanaście Nocy, zgodnie z przesłaniem Siły Wyższej. Zazwyczaj ten czas przeznaczałam tylko dla siebie, jednak w tym roku Siły Wyższe nakazały mi przeprowadzić Ciebie, dlatego, że będzie bardzo trudny i istnieje niebezpieczeństwo, że wibracje będą spadać bardzo nisko, a wiesz z czym to się wiąże… Jesteśmy w Czasie Sądu i to Dwanaście Dni i Nocy jest również pewnego rodzaju sądem. TRZEBA BYĆ BARDZO UWAŻNYM JAK NIGDY WCZEŚNIEJ! Są otwarte wrota do podziemi, co oznacza, że wszystkie siły i istoty demoniczne mogą tu na Ziemi szaleć i mieszać w ludzkich życiach …

 

Wiele osób ma wspomnienia świąt, które wcale nie były spędzone w przyjaznej atmosferze, nadużywany był alkohol, a zamiast zrozumienia, były kłótnie czy też spięcia rodzinne. To wszystko jest w nas i odżywa w tym czasie. Siły demoniczne wykorzystują te nasze zapisy w podświadomości, słabości i uderzają w najczulsze punkty. Jeśli masz rany, które jeszcze się nie zagoiły, to szczególnie dbaj o siebie. Jakieś rzeczy z dzieciństwa mogą być Ci przypomniane i wywołać silną reakcję emocjonalną!

 

TO CZAS WIELKICH MOŻLIWOŚCI…

 

Ten czas jednak daje nam też wiele możliwości, np. można wykorzystać go na połączenie z przodkami, zmarłymi i najważniejsze, z Siłą Boską. Na tym więc skupimy się najbardziej, by dbać o swoje wibracje, połączenie z Duszą Wyższą i własne światło, by błyszczało jak najjaśniejsze słońce.

 

Możesz naturalnie spotykać się z rodziną i przyjaciółmi, jednak warto mieć oczy szeroko otwarte, a wieczorem skupić się na sobie, na przesłaniach, by idealnie przygotować się na następny dzień. Do tej pory również zajmowaliśmy się przesłaniami od Sił Boskich (niezależnych od religii), ale też dla wielu osób to był ważny czas Świąt i Sylwestra, na którym się skupiali. Jednak w tym roku pracujemy intensywniej, aby nasze wibracje były jak najwyższe. Codziennie przez Czas Dwunastu czekać będzie na Ciebie inspiracja AUDIO lub wpis na blogu (dostępny tylko dla Uczestników Nocy Dwunastu) z przesłaniem od Siły Wyższej Światła przekazana przeze mnie.

 

AKTYWUJ DOSTĘP DO MAGICZNYCH DWUNASTU NOCY Z MARIĄ BUCARDI

 

 

Zalecenia:

  • lepiej unikać rytuałów zbiorowych, medytacji wspólnych, itd., ponieważ istnieje niebezpieczeństwo, że zostaniemy wciągnięci w coś, z czym tak na prawdę nie chcemy mieć nic wspólnego! Zwłaszcza zapisując to na karcie Nowego Roku… Nasza uwaga i energia może uciec w niewłaściwym kierunku, a potem będzie nam jej brakować do realizacji naszych celów, jaka to byłaby szkoda, zwłaszcza w tak istotnym momencie, który programuje naszą przyszłość.
  • Najlepiej skupić się tylko na sobie, na swoim życiu, na swojej wizji życia i na swojej energii.

 

 

BARDZO STARA TRADYCJA

Nasi przodkowie Celtowie, Germanie, Słowianie zawsze celebrowali ten niezwykły czas, wiedzieli jak te dni i noce są ważne dla naszej przyszłości. W naturze króluje księżyc z jego fazami, czyli rosnący, pełnia, malejący, nów. Gdy nasi przodkowie żyli zgodnie z cyklami natury, to rok wynosił 354 dni. Po wprowadzeniu kalendarza słonecznego rok zaczął mieć 365 dni, czyli brakowało tutaj 11 dni i 12 nocy – to jest właśnie to magiczne Dwanaście Nocy, które można określić jako bez czasu i bez przestrzeni, gdzie wszystko może się wydarzyć i wszystko jest możliwe (jak punkt zero – możesz spojrzeć dodatkowo na Ceremonie z numerem zero https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ ), gdzie wrota do innych przestrzeni i podziemi są otwarte…

 

Możesz wiele zyskać i wiele stracić, naprawić i zepsuć…

 

Dlatego w tym roku, wchodząc do Nowej Ery Wodnika moją misją jest przeprowadzenie Ciebie. Codziennie wieczorem przez 12 Nocy będziesz mógł / mogła odetchnąć, popatrzeć na cały dzień, posłuchać mojego audio, skoncentrować na tym co dobre, co piękne, pozytywne, czego pragniesz i z taką energią zasnąć oraz obudzić się kolejnego dnia. Znowu wydarzy się wiele rzeczy i tak wieczorem możesz usiąść na spokojnie do audio, odetchnąć, odrzucić to, co nie ma z Tobą nic wspólnego i poprzez wskazówki przejść dalej.

 

SKUPIENIE NA WEWNĄTRZ – NIE NA ZEWNĄTRZ

Nasi przodkowie spędzali ten czas raczej w domu (nie wychodzili i nie skupiali się na świecie zewnętrznym), ewentualnie zajmowali się obchodzeniem domostwa i obór okadzając je, skupiając na CAŁKOWITYM OCZYSZCZENIU. Poprzez to, że mamy pamięć krwi i zapisy po naszych przodkach, wielu z nas wie i czuje, że każda z tych nocy jest wyjątkowa, jest jak światełko nadziei, wskazówka na Nowy Rok. Naturalnym więc było i nadal jest, by oczyszczać się z całego poprzedniego etapu, zwłaszcza z poprzedniego ciemnego miesiąca listopada.

 

W ciągu tego wyjątkowego czasu możesz palić świece, kadzidła, szałwię białą, olejki eteryczne, pracować ze Zwierzętami Mocy https://zwierzetamocy.org , Aniołami i modlitwami – jeśli jeszcze nie masz książki – czeka na Ciebie jako prezent https://bucardimaria.com/moje-konto/ , ceremoniami https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ , aby maksymalnie podnosić wibracje, otaczać się światłem i zapisać scenariusz Nowego Roku dokładnie tak jak marzysz.

 

PROWADZENIE PRZEZ MAGICZNY CZAS “DWUNASTU NOCY”, KTÓRE PROGRAMUJĄ TWÓJ NOWY ROK, A NAWET KOLEJNE LATA W FORMIE DOSTĘPU DO AUDIO lub wpisu KAŻDEGO WIECZORA PRZEZ TEN CZAS.

Na pewno wiesz, co przed Tobą, jak wyglądają spotkania rodzinne, jakie tematy będą się powtarzać, a czego może wcale nie chcesz zaprogramować na Nowy Rok! 

 

UKSZTAŁTUJ SWÓJ NOWY ROK I KOLEJNE LATA WEDŁUG SWOJEJ IDEALNEJ WIZJI ŻYCIA! Nie przegap okazji jaką podarował nam Wszechświat, ponieważ możesz wiele zyskać i zmienić. Jeśli nie wiesz jak, tutaj na blogu będzie nowy dostęp do wiedzy i inspiracji, by zapisać scenariusz swojego życia miłością, radością, zdrowiem, bogactwem i wszystkim, czego pragniesz.

 

AKTYWUJ DOSTĘP DO MAGICZNYCH DWUNASTU NOCY Z MARIĄ BUCARDI

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl