Nowości
Nowości

121. Czas ciężkich życiowych egzaminów, trudności, problemy, bariery na Twojej drodze do szczęścia... Jak przetrwać te momenty? Dowiedz się jak pokonać przeszkody i przejść przez portal do nowego, pięknego i spełnionego życia.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

 

121

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 56:01 min

 

Czas ciężkich życiowych egzaminów, trudności, problemy, bariery na Twojej drodze do szczęścia... Jak przetrwać te momenty? Czemu służą takie sytuacje i jak zrozumieć przesłanie, że najciemniej jest zawsze tuż przed świtem. Na tym spotkaniu dowiesz się jak pokonać przeszkody i przejść przez portal do nowego, pięknego i spełnionego życia. Mroki podświadomości, strachy i obawy, zwątpienie w siebie czy w Twoje cele staną się przeszłością! Zrozumiesz kiedy Mrok może mieć nad Tobą władzę i jak wyrwać się ze szponów Ciemności! Karta do medytacji: XVIII Wielkie Arkana Wtajemniczenia Księżyc. To spotkanie pomoże Ci raz na zawsze zmienić Twój sposób patrzenia na momenty, gdy jest Ciemno, Szaro, Buro i Ponuro i gdy tracisz Nadzieję i Siłę! Staw się do egzaminu z podniesioną głową i wiedzą, którą otrzymasz na tej Ceremonii.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

   

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

 

Opinie (16)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

6 sierpnia 2020

Mario, jesteś wielka! (serduszko)Tyle energii i wsparcia przekazałaś wszystkim potencjalnym zdającym, że nic, tylko ze śpiewem na ustach zdawać! (uśmiech) I do tego ta piekna gra światła Twojej kamery – znak mandorli albo oka, którego byłaś źrenicą, Cudne! Taka sama tęcza dzisiaj pojawiła się na mojej dłoni, gdy przepisywałam jedną z ceremonii – chyba odbicie z okna. Od razu pomyślałam, że to znak od Aniołów. A tuż przed ceremonią, gdy czekałam na 20:20, samoistnie włączyła się ceremonia nr 63 – o utraconych częściach duszy. Chyba trzeba będzie ją przesłuchać. Egzaminy…wiele by pisać o tym. Wskazówki – bardzo szczegółowe – przychodzą jednak w odpowiednim momencie, za co dziękuję z głębi serca Co do inspiracji, teraz przychodzi mi na myśl akurat mitologia. Gdy tak cudnie udawałaś ten zwodniczy szept, nie mogłam przestać się śmiać. Przyszedł mi na myśl Odyseusz, który wracał 10 lat z wojny trojańskiej i ciągle gdzieś błądził. Kazał swoim marynarzom zakleić woskiem uszy, aby nie słyszeli zwodniczego śpiewu syren, a sam się przywiązał do masztu, aby nie wskoczyć do wody, słysząc ich piękny śpiew. Ciekawa jest „Kryształowa kula” braci Grimm – o różnych sposobach pokonywania przeszkód i „O szewczyku” Oskara Kolberga – jak siły natury i zwierzątka, którym pomogliśmy, pomagają później nam w wykonywaniu zadań i przechodzeniu przez próby. Zainspirowałaś mnie tymi baśniami tak bardzo (a to mój ulubiony temat!), że teraz czytam i szukam (uśmiech) Jak znajdę coś, co idealnie pasuje do naszej ceremonii, dam znać (uśmiech) Buziaki!

6 sierpnia 2020

Wow, Mario. To chyba najważniejsza dla mnie ceremonia. A byłam faktycznie na wszystkich 121. Cóż za symbolizm tej ljczby (serduszko) dziękuję Ci za wszystkie wskazówki i wiar w Nas. Ja równiez jestem pelna wiary w nasze serca i ich moc kreacji. Dziękuję za połączenie i zaprzyjaźnienie nas z Siłami Światła, które piękna anielską energia wspierają nas i tylko czekają na zaproszenie i nasz świadomy wybor. Kocham go wcielenie i wszystkie poprzednie, które doprowadziły mnie do tego ” Tu i Teraz” (serduszka) To Z miłością, Ja (serduszko) Ps.. piękne te ujęcia z magicznej oazy.. dziękuję Ci za umożliwienie spotkania z tymi dewami roślin Namaste

6 sierpnia 2020

Droga Mario, Dzisiaj wystepowalas w Teczowym Oku, w sumie skojarzylo mi sie to z Okiem Izydy, nie wiem dlaczego? A zaraz potem wspomnialas bogow egipskich… (uśmiech) W sprawie basni – polecam ksiazke „Cudowne i pożyteczne. O znaczeniach i wartościach baśni” Bruno Bettelheim’a – to jeszcze jedno skojarzenie, ktore mi przyszlo do glowy podczas dzisiejszej Ceremonii. Dziekuje za super lekka Cereminie, pelna teczowego swiatla (usmiech) Pozdrawiam Ciebie – oraz Ismeny-Blondyny, zainspirowana ich widokiem (uśmiech)(jak rosna? czy niedlugo beda kwitnac?)

6 sierpnia 2020

(serduszko)

6 sierpnia 2020

Kochana Pani Mario, ale piękne i inspirujące spotkanie (uśmiech) Bardzo mi się dzisiaj podobało. Mi na myśl przyszedł od razu Frodo z „Władcy Pierścieni”, który był skupiony i skoncentrowany na swoim zadaniu. Miał zanieść pierścień do miejsca jego powstania. Wielu innych przed Nim poległo. Mógł on zawrócić lub porzucić swoje zadanie, mógł je oddać komuś innemu, a jednak wytrwale dążył na przód. Nie słuchał złych doradców, a także otrzymywał pomoc od Istot Światła. Ja czasami mam w swoim życiu mam takie sytuacje, zwlasza w pracy gdzie jest niełatwa sytuacja do rozwiązania. Poplątana i jeszcze bardziej się płaczę. Dzięki Naszym Ceremoniom wiem, że mam się nie denerwować, być spokojna i tylko sobie mówić :” Będzie dobrze, wszystko się ułoży” Chcę dodać do tej sytuacji same dobre myśli, bo wiem, że jak się zdenerwuję i będę miała negatywne myśli to dodam je do tej sytuacji i się wszystko jeszcze bardziej poplącze pragnę w takich sytuacjach zachować spokój i równowagę wewnętrzna Pozdrawiam zielono

6 sierpnia 2020

Barbie. Podwodna tajemnica (uśmiech)

6 sierpnia 2020

Ja miałam 3 podejścia do do książki „Biegnąca z wilkami” i za tym trzecim razem się zakochalam. Książka składa się z bajek i omawia symbolikę. Pięknie mowi o dzikiej kobiecie, która jest w każdej z nas. Autorka fajnie bawi się słowem. Ale była też tam bajka, tylko nie pamiętam tytułu, że jakiś młody chłopak z psem, starał się zdobyć rękę 2 księżniczek. Warunek jednak był taki, że musiał zdobyć i podać imiona tych dwóch dam. W tej bajce 2 księżniczki symbolizowały jedną kobietę, która ma dwie strony swojej osobowości, a mężczyznę symbolizował chłopak o dobrym sercu i sprytny pies. I jest w tej bajce opisane jak pies był kuszony, ile miał prób by zdobyć i podać imiona zakochanemu chłopakowi i co musiał pokonać by zdobyć cel, by jego Pan pojął za żony młode damy. Jeszcze nie przeczytałam całej, ale już polecam. (serduszka)

6 sierpnia 2020

(serduszka)

6 sierpnia 2020

Film Safira piękny przygodowy. W ostatnim czasie mam największy problem z koncentracją i brakiem energii tak jakby ją coś blokowalo. Coś zaczynam robić i nagle blokada energia opada w dol. Ostatnie dwa dni takie nieporozumienie między moja córka i partnerem. Mrok depta po piętach jestem tego świadoma. Dziękuję bardzo za Ceremonie i tak cudna poświata energii niebieskiego promienia a potem tęcza (serduszka)

6 sierpnia 2020

Z Glebi Mojego Serca Dziekuje (serduszka)

6 sierpnia 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, „Piękna i Bestia” jest moją przewodnią baśnią i w niej znajduję uniwersalnie ponadczasowe wskazówki do życia w czystości, niewinności, miłości, obfitości, bogactwie, spełnieniu i w szczęściu, jako następstwo celującego zdania moich życiowych egzaminów na drodze mojego boskiego powołania. Przecudowna aura roztacza się nadziemsko wokół Ciebie, Kochanie, podczas naszego dzisiejszego magicznego spotkania.

6 sierpnia 2020

Bardzo dziękuję

6 sierpnia 2020

Pinkola Estes w serii bajek i baśni z „biegnącej z wilkami”. „Mądra Wasylissa” kobieta spełnia zadania dane jej przez czarownice. ..i przechodzi przez portal (uśmiech) P. Estes jest uczennica C.G. Junga rozumienie bajek czy świat snów jest jej światem po którym potrafi się dobrze poruszać. Dziękuję Kochana

6 sierpnia 2020

(całusy)

6 sierpnia 2020

Tak właśnie jestem w takiej sytuacji trudności, które wydalawaly mi się nie do przeskoczenia. Ale teraz już wiem dzięki tej Ceremonii co zrobić i jak iść dalej. Dziękuję kochana za wyjątkowe spotkanie (serduszka)

6 sierpnia 2020

Bardzo dziękuję Mario:))

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl