Nowości
Nowości
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet

633,00 zł

122. Czy blokujesz swoje własne szczęście i przypływ tego co dobre? Sprawdź czy to robisz i jak taką blokadę usunąć. Jak otworzyć się na to, co najlepsze, na spełnienie, bogactwo, obfitość, miłość, zdrowie, radość, lekkość i bezgraniczność.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 122 ceremonia
Pin It

Opis

 

122

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 01:08:09 min

 

Czy można zablokować własne szczęście? Czy można zahamować przypływ tego dobrego i pięknego? Tak, można. Dziś poznasz dokładne wskazówki jak tego uniknąć, jak ochronić się przed blokadą! Jak otworzyć się na to, co najlepsze, na spełnienie, bogactwo, obfitość, miłość, zdrowie, radość, lekkość i bezgraniczność. Dzisiejsze spotkanie będzie wezwaniem do ostatecznego uporządkowania Twojego życia, symbolicznie wiosennych porządków w środku lata  Dokładnie teraz jesteś w takim momencie, gdy symboliczna zima (czas trudności, chłodu, mrozu, głodu, braku, biedy, samotności itp.) odchodzi i czas przywitać to nowe, piękne i świeże, co dopiero zaczyna kiełkować. To spotkanie pomoże Ci odpowiednio działać i z radością zacząć każdy nowy dzień, z wiarą, że właśnie budujesz Twoje nowe piękne i spełnione życie.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

Gdy zima energetyczna odchodzi i wiosna nadchodzi... Czas świeżości, piękna, rozkwitu!

Ale... Można to zablokować! Jak tego unikać w takim przyjemnym i pozytywnym momencie dowiesz się tutaj. 

Dodatkowo zyskasz wiedzę na temat tego, co może się dziać w szczególnych momentach energetycznych i jak uchronić się w przyszłości przed negatywnymi energiami i "drapieżnikami".

Oraz znaczenie kart Tarota 3 Buław i 0 Błazen, Głupie, który okazuje się mieć postawę godną podziwu i do tego pełną mądrości wyższej…

Tutaj dodatkowo znajdziesz wyjaśnienie znaczenia czasu "Brama Lwa" oraz kart Tarot Toth 3 Buław i 0 Błazen - ile możemy się dobrego nauczyć z jego postawy wobec życia i strachu.

Ceremonia z niezwykłego miejsca - Tymiankowych Wzgórz, a w tle tęcza, mgła i słońce, czysta magia natury.

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

 • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
 • Pragniesz zmiany na lepsze.
 • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
 • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
 • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
 • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
 • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
 • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
 • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
 • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (20)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

18 sierpnia 2020

Kochana Pani Mario, ja czuję, że w moim życiu coś się zmienia, ale jeszcze nie wiem co. To trochę przypomina chmurę pyłu i kurzu po rozbiciu ołtarzy. Nic nie widać, ale coś się zmieniło. Ciekawe co z tego wyniknie. Ale się dzisiaj uśmiałam, gdyż od rana miałam ogromną potrzebę i co dziwne ochotę na sprzątanie. A potem widzę tytuł Ceremonii: : „Uporządkuj swoje życie”. Niesamowite jak zmieniała się pogoda w czasie opowiadania zimowej historii. Jak była śnieżyca to było całkowicie biało, a potem weszło Słońce. Dziękuję ze wskazówki i wszystkim Nam życzę pięknych, świetlistych i pozytywnych myśli, słów i działań.

18 sierpnia 2020

Dziękuję bardzo ♥️ za wspaniałą ceremonię 122, historia z przeszłości bardzo ciekawa i jak zwykle miło się słuchało jak opowiadasz ! Ja dokładnie czułam dziś silna potrzebę posprzatać dom , i zdecydowanie czuje świeżość pod każdym względem. Wspaniałe miejsce Ceremonii i cieszę się na nowe energie!!!

18 sierpnia 2020

Dziękuję z całego serca za tę piękną Ceremonię,jak zwykle wszystko w odpowiednim czasie dla mnie.(serduszka)

18 sierpnia 2020

Droga Mario, Jakie piekne miejsce znalazlas na dzisiejsza Ceremonie, jaka superowa energia, pelna slonecznego lata promienieje z Tymiankowych Wzgorz (uśmiech) A na dodatek – zrobilas czary, i za Toba pojawila sie biala tecza Dziekuje bardzo, pozdrawiam M

18 sierpnia 2020

Też zachwyciła mnie ta tęcza i zmieniająca się sceneria jak na filmie. Gdy mówiłaś o ciężkiej zimie, mgła powoli zakrywała cały krajobraz za Tobą…czysta magia! A potem słońce! (uśmiech) W momencie przesyłania energii odczułam bardzo silne wibracje w sercu. Jakby uwolnienie i oczyszczenie jednocześnie. Do tego silny ból głowy, z którym walczę pół dnia, jako symbol tego starego i ciężkiego, co próbuje mnie zatrzymać. Tymiankowe Wzgórze jest przepiękne, ale trzeba się – jak mowisz – do tej energii przyzwyczaić. To zupelnie coś nowego. Wspaniała, optymistyczna ceremonia dająca nadzieję i siłę do pozytywnej przemiany. Cieszę się, że wiosna nadchodzi! (serduszka)

18 sierpnia 2020

Dziękuję Mario za cudowną ceremonię (serduszko)Czas na zmiany-Jestem gotowa już od dluższego czasu.Kapiele w słonej morskiej wodzie pomagają utrzymać wysoką wibrację myśli w tym wyjątkowym czasie gdzie większośc ludzi jest zastraszonych.Po powrocie z wakacji drobne porządki i niech się dzieje/Sciskam od serca jak zwykle (serduszka)Niech moc będzie z Tobą.Promieniejesz(serduszko) PIĘKNEM (serduszko) MARIO.BUZIAKI KOCHANA

18 sierpnia 2020

Ta Ceremonia to jakaś petarda! Teraz juz rozumiem dlaczego tyle trudności zeby wszystko dzialalo.. jeszcze nigdy tak nie mialam. Chyba z 15 razy robilam podejscia i ciagle albo sie zacinalo, albo nagle znikalo.. niesamowite! To ja juz rozumiem dlaczego od paru dni tak sie krece i kazda jedna szufladka, poleczka, szafeczka mnie irytuje ze tak jakos nie jest idealnie. Nic tylko chodze i sprzatam i sprzatam i porzadkuje. Kochana Pani Mario, historia z zycia.. niesamowita! Jak niesamowicie to symbliczne (serduszka) Natomiast wypominanie przeszlosci.. to bardzo dla mnie uwaga. Czesto lapie sie na tym ze uzalam sie nad tym jak to przez naprawde dlugie dlugie lata bylo ciezko. I zauwazylam ze przez to zapomnialam i tych wszystkich cudownych rzeczach ktore sie zdarzyly. Cudowna wiadomosc o zakupie nowej ziemii!! Cos wspanialego!!! (serduszka) To jest niesamowite. Bardzo poruszyl mnie moment kiedy podczas ostatniego sprawozdania z Rytualu dla Matki Ziemii powiedziala Pani o zejsciu do Oceanu, do wody w sytuacji jaka nagle nastala. Otoz od dziecka mialam ogromna potrzebe zeby mieszkac blisko morza/oceanu. Kiedy nie moglam spac moja mama dala taka wskazowke, pomysl o czyms co lubisz. I tak od dziecka przed snem myslalam o morzu wlasnie. Mimo ze nigdy wczesniej go nie widzialam ani nie bylam! Teraz mieszkam w Irlandii i czuje sie spokojnie ze dzieki temu jestem polaczona. Tak sobie zawsze to mowilam. Teraz jeszcze bardziej jest dla mnie zrozumiale dlaczego.. Samych dobroci!! Z calego serca dziekuje za tak niesamowite spotkanie! Ah i ta tecza!! Ale te robaczki… mialam ochote krzyknac do Pani, uwaga robak łazi (usmiech)

18 sierpnia 2020

To energia już wcześniej była tak odczuwalna aby wszystko to co stare puścić raz na zawsze. Wyjątkowe myśli i słowa (serduszko)

18 sierpnia 2020

Wspaniała Ceremonia !❤❤ Ja już czuję jak moje życie z dnia na dzień się zmienia. Teraz jestem w pięknej drewnianej chatce i kto by pomyślał,że w końcu ją zmaterializuję-To są wakacje i czuję,że będą wspaniałe. Właśnie muchy dnia 08.08.2020 r(latały A nawet mialam wrażenie, że mnie gryzą- I myślałam wtedy o co chodzi źle odpisuje osobom , mam im nie odpisywać, uzbroj się w cierpliwość to pewnie zwierzę mocy , ale przyznam muchy to jakoś tak nie potrafię znieść…Jak widzę to aż mnie ciarki nie raz przechodzą…:)

18 sierpnia 2020

Droga Mario, Dziękuję za tę ceremonię. Rzeczywiście, mam wrazenie, ze to juz tuz tuz wejdzie cos nowego do mojego zycia. Nie wiem co, ale jestem jakis podekscytowana. P.S. jestem na urlopie, wiec gruntowne porządki beda po powrocie. A 08 sierpnia mialam inwazje muszek w mojej lazience (wygladaly jak latajace mrowki z wielkimi skrzydlami). Nie wiedzialam o bramie lwa, jakos ta informacja nie dotarla do mnie.(uśmiech) Pozdrawiam serdecznie Asia

18 sierpnia 2020

Dziękuję pięknie:))

18 sierpnia 2020

Najdroższa Mario, przepiękne miejsce! Wow jaka odmiana i cudowna przestrzeń, która zmienia się wraz z Twoimi słowami w mglistą i szarą dopasowując się do zimowej opowieści… Wiosenne porządki właśnie rozpoczęłam w tym tygodniu, robiąc kolejna selekcje:) aż się uśmiechnęłam, jak zgodnie pasują energie i nowy początek jest już tak mocno wyczuwalny, ale jeszcze go nie widać….dojrzewa, jak pączki kwiatów po dłuuugiej zimie:)

18 sierpnia 2020

Jestem gotowa, ale tą gotowość mam już od dłuższego czasu. Odnoszę wrażenie, że żyję w 2 światach, tym rzeczywistym i tym z marzeń. I jestem na etapie, że już nie wiem, w którym tak naprawdę żyję. Wygląda na to że jedna noga tu, a druga noga tam. Nigdy nie pomyślałabym, że praca nad zmianą świadomości to takie wyzwanie. Ja w tym roku czuję się jakbym przeżyła jakieś wielkie bitwy. Niby na zewnątrz nic się nie dzieje, a tyle się dzieje. Dlatego tak bardzo się cieszę na te przesłania, tym bardziej, że do mnie osobiście też one przyszły pod różnymi postaciami., nawet to że 2 dni temu zobaczyłam 2 spadające gwiazdy i do dziś jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Ale stara Ines nie daje za wygraną, bo tak myślę… ja to ja, ja się nigdy nie poddaję, ja czuję ten ogień determinacji, ale… Moje marzenia wiążą się z innymi ludźmi i czy ich wolna wola i determinacja będzie na tyle silna… No nic. Plan jest by o tym nie myśleć. Co by nie było czekam na prezenty od Wszechświata choćby jako pocieszenie w sytuacji awaryjnej (serduszko)

18 sierpnia 2020

Czas bramy lwa przeszlam we Francji na pięknej plaży i słońcu. Jednak mysli bombardowały. Następnego dnia kąpiel w słonej wodzie. Czulam jak oczyszczam się. Polaczenie z żywiołami, soczysta zieleń na głazach. Powiew nowego. Gleboki wdech nowego i jeszcze głębszy wydech starego. Wolnosc, bezgraniczność plaży przy odpływie. Zobaczylam zycie z innej perspektywy. To było mi bardzo potrzebne. Ludzie, wolni, radosni, kazdy inny i jakze piekny w świetle indywidualności. A w piwnicy leza rzeczy po starym drapieżniku. Zupełnie o nich zapomniałam. Dziekuje za przypomnienie. Nowe idzie, nogi pokąsane, opuchnięte od strachow przed nowym wyzwaniem. Ufam i choc to czasem trudne zadanie isc mimo lęku to IDĘ❤ Cudowne spotkanie i obrazowa opowieść Mario

18 sierpnia 2020

Namaste Moja Ukochana Mario. Toż to przesłania, wypisz, wymaluj, wprost z mojego życia. Właśnie dziś w blasku słonecznego światła dane było mi poczuć świeżość pierwszej trawy, żeśkość poranka, lekkość, radość, niewinność, początek nowego życia, przepotężnego cnotliwością, dziecka, które zmienia świat w miejsce czystości, niewinności, świeżości, lekkości, wolności, spełnienia, miłości, bogactwa, obfitości, harmonii i szczęścia.

18 sierpnia 2020

Pani Mario cóż za niesamowita i trafna ceremonia ! Tak bardzo dokładnie odnosiła sie do mojego życia!!! Czuć świeżość i ciepłe promienie słońca nowej dobrej energi !

18 sierpnia 2020

Dziekuje kochana Mario. Z ciezkim sercem z powodu utraty mlodego czlowieka w wypadku samochodowym i kolejnych pieciu osob uczestniczacych postaram sie skupic na porzadkach…moze wlasnie tego mi potrzeba w tej chwili…zmiana koncentracji na obowiazki.

18 sierpnia 2020

Taki moment, 1 08 08 czas Ceremoni, jak po linie idac z przeslaniami w reku dla rownowagi….

18 sierpnia 2020

rewelacyjny widok (serduszka)

18 sierpnia 2020

Moja najdroższa Mario, bardzo wyjadkowe miejsce z pięknym widokiem a ta tęcza Wow coś pieknego (całus) (serduszko) Dziękuję za bardzo wyjątkową Ceremonię i przekazy ,początek wiosny dokładnie w moich rejonach się rozpoczyna jakie to symboliczne,moc miłości (całus) (serduszko)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl