123. Masz za sobą walki, ciężkie doświadczenia, problemy, nie poddawaj się! Tylko aktywuj w sobie siłę Wojowniczki/Wojownika, Mistrza i Mistrzyni.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 123 ceremonia

Opis

Czas, by aktywować Siłę Wojowniczki/Wojownika, która jest w Tobie i z wytrwałością, wytrzymałością i precyzją realizować Twoje cele i marzenia.

 

Na tym spotkaniu otrzymasz WSKAZÓWKI, jak pokonać strach, by już nigdy nie miał nad Tobą władzy i jak z lekkością walczyć o swoje, o Twoje cele i to, co dla Ciebie ważne.

 

To nie jest czas, by odpoczywać, bo jeśli został postawiony, 1,2 i 3 krok, to trzeba postawić kolejny.

 

Odwaga, wewnętrzna Siła i rady jak iść dalej pomogą Ci stworzyć z Twojego życia to, co najpiękniejsze i zgodne z Tobą.

 

Odkryj Twoją Moc!

 

Aktywuj Twoją Odwagę!

 

Nie zatrzymuj się ani na chwilę, tylko IDŹ PROSTO DO CELU!

 

Masz już za sobą BARDZO DŁUGĄ DROGĘ, czasami pięknych a czasami CIĘŻKICH DOŚWIADCZEŃ, niech ta wiedza służy Ci i prowadzi do spełnienia.

 

Wojownik/Wojowniczka ma już za sobą mnóstwo walk i potyczek, ale z każdej z nich wychodzi SILNIEJSZY/SILNIEJSZA!

 

Praktyka czyni MISTRZA, odkryj Mistrza w Tobie, którym już dawno jesteś! 

 

Czas trwania naszego spotkania to: 01:07:00, czyli ponad godzinę.  

 


 

"Wszyscy inni już dawno daliby sobie spokój, płakaliby w kąciku, ale nie Ty,

bo Ty jesteś wojownikiem / wojowniczką światła"

Maria Bucardi


 

 

Jeśli stoczyłeś / stoczyłaś wiele walk, masz wiele za sobą - to nie jest moment, by odpoczywać!

Na tym wykładzie online dowiesz się DLACZEGO oraz otrzymasz motywację, by iść dalej do swojego celu.

Poznasz przykład z życia osoby, która zatrzymała się w nieodpowiednim momencie i co to spowodowało, dzięki czemu możesz uniknąć komplikacji w swoim życiu. Oczywiście, że masz prawo do odpoczynku, ale wybierz na to lepszy czas.

To jest nagranie, które musiało zostać przerwane aż 3 razy, ponieważ najpierw podeszło stado krów z cielaczkami, następnie czarny byk, a potem stado byków - to jest prawdziwy test wojownika :) Na filmie nie widać przerw, ale możemy mieć pewność, że takie właśnie energie są aktywne i jeśli tutaj jesteś, może właśnie taki moment jest u Ciebie. Dowiedz się jak przejść takie starcia z siłą i mocą.

Znaczenie kart Tarota 7 Buław, 5 Mieczy, 14 Sztuka / Alchemia / Umiarkowanie, 5 Kapłan.

 

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Wyjaśnienie ZNACZENIA liczby 123.

Czas trwania 01:07:00, czyli ponad godzinę. oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli. 
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

Dla kogo?

Dla osób wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

Polecane

Opinie (15)

20 sierpnia 2020

Dziękuje (serduszka)

20 sierpnia 2020

W zasadzie od wczoraj mam.poczucie jakby moje siły i chęć walki o siebie i swoje plany, cele wróciły. Czuje wiosnę jak nigdy. Z radością czekamy na jej kolejne etapy. To w końcu moja ukochana pora roku. Cudowna ceremonia! (serduszko)

20 sierpnia 2020

Tak, tak, tak! Kochana Mario, jest moc Czuję tą siłę i moc, czuje,że nic mnie nie zatrzyma, czuje że Siła Wyższa wspiera nas bardzo mocno w tym czasie. To czas intensywnej pracy nad nami przed nadchodzaca jesienia i kolejnymi wyzwaniami. To czas abysmy rozwinęli skrzydla, aby w tych zimowych miesiącach pelni wewnętrznej mocy stawili czoła siłom mroku. Jeśli zdążymy wzbić się wysoko, to żadne przeciwieństwa nas nie dosięgną w wibracyjnych przestworzach (uśmiech) Dziekuje z głębi serca (serduszka)

20 sierpnia 2020

(uśmiech)

20 sierpnia 2020

Kochana Mario (serduszko) Coz za historia z bykami!!!!! Z całego serca dziękuję za Ceremonie, tu w Irlandii bylo niesamowicie magicznie w trakcie. Wszystkie zywioly wzburzone szalaly. Niesamowita Moc!!! Uwielbiam czytania po, tak to wszystko jeszcze raz spinaja i podsumowuja. Dziekuje (serduszko) Musze przyznac ze dokladnie taki moment mam rowniez i ja. Chetnie bym odpoczela.. Ale gdy tylko zaczelam czulam jakbym spadala w dol. To bardzo trudne gdy nie ma juz sily.. skad ja jeszcze wskrzesac.. To wszystko tak bardzo adekwatne..

20 sierpnia 2020

Najdroższa Mario Z Głębi Mojego Serca Bardzo Dziękuje (serduszko)

20 sierpnia 2020

Kochana Pani Mario, ostatnio słuchałam starych Pani nagrań audio i sobie pomyślałam, że potrzebuje hematytu albo takiej pojedynczej skałki albo koralików na bransoletkę. To przesłanie było właśnie o hematycie jako kamieniu ochronnym, dającym siłę wojownika oraz co ważne o jego lustrze odbijającym negatywne energie. Czuję tutaj powiązanie z Pani lustrem, które było wykonane w czasie 88 Rytuału dla Matki Ziemi. Może o potrzebie lustra dla mnie. Potem przypomniałam sobie, że bardzo chcę czaroit i to już od dawna. Niesamowite by było jakby jeszcze dzisiaj zaczęła Pani mówić o jodle (uśmiech) W czasie Ceremonii miałam wizję ogrodnika, który na wiosnę zmęczony zimą siada w ogrodzie na stołku i odpoczywa. A tu trzeba przecież wszystko szykować i siać, wykorzystywać siłę wiosny. Jeśli się ten czas przeczeka, to niektóre roślinki nie będą miały czasu by urosnąć. Nie dojrzeją i nie będą owocowały. Myślę także o energii 7 buław, o tej walce z innymi, o braku kompromisów , o obronie siebie. Ja znam dobrze takie energie., te co ściągają w dół. Jeśli coś takiego mnie spotka w najbliższym czasie, to będę wiedziała, by patrzeć z wyższej perspektywy i nie brać do serca „dobrych rad” jeśli nie są one zgodne ze mną. Moja koleżanka kiedyś powiedziała do swoich rodziców, że jakby się ich słuchała to by w zimie w sandałach chodziła- tak symbolicznie i o to chodzi. Dziękuję za cenne rady i pozytywne wskazówki.

20 sierpnia 2020

Namaste Moja Ukochana Mario. Dziś zew natury powiódł mnie na łany złocistego kwiecia, a na drodze minęły mnie dwa ogromne transportery, przewożące byki! Jednocześnie wzrosła we mnie siła chińskiego bawoła i dziś dokładnie pierwszy z, wyhodowanych przeze mnie, pomidorów o nazwie „bawole serce”, przyjął czerwoną barwę. Czuję w sobie ogromną siłę i moc wojownika, z którą mknę do przodu przed siebie, po mój błogosławiony cel do osiągnięcia i do zdobycia. Kocham Cię, Mario, z całego serca.

20 sierpnia 2020

Właśnie tak odczulam te energie aby nie robić sobie przerwy od pracy tylko wycofać się złapać słońca i dalej do przodu (serduszka)

20 sierpnia 2020

Jeju co za Ceremonia! Trzymająca w napięciu (uśmiech) Dziękuję z całego serca i bardzo cieszę się, że pokonałaś spojrzeniem stado byków jak mnich Shaolin (uśmiech) Chwilę przed Ceremonią poszłam na krótki spacer i zaczął śledzić nas b. niepokojąco zachowujący się człowiek… Od razu przypomniałam sobie temat i pomyślałam, o nie! mam siłę wojowniczki, ochronę Siły Wyższej, ukochanego przy boku i statyw do aparatu w ręku (uśmiech) ten człowiek nie był taką mądry jak krowy i śledził nas jeszcze samochodem, także już miałam okazję poczuć na własnej skórze przesłanie tej ceremonii (uśmiech) Mogę się jedynie domyślać co musi się dziać za kulisami, gdy nagrywasz Ceremonie Mario… Podziwiam!

20 sierpnia 2020

Pierwsza moja myśl… Litości! Jak to? a gdzie te wakacje? to zabawne ze pod koniec tamtego roku, po podjęciu pewnej ryzykownej decyzji, postanowiłam, że ten rok tj. 2020 to będzie rok dla mnie, taki rok regeneracji i odpoczynku. Jednak życie zaplanowało inaczej i każe biec i walczyc dalej. Może z tą różnicą, że teraz te lekcje przeniosły się na poziom energetyczny. A moja dusza uwielbia takie fantazyjnie skomplikowane sytuacje, które są niewidoczne dla oczu. Trochę brak już tchu. A ten rok jest po prostu szalony! (serduszka)

20 sierpnia 2020

Ostatnio podczas spaceru widziałam w błocie piękne białe piórko. Gdy je podniosłam nie było w ogóle brudne, nawet troszkę. Potrzebowało tylko aby je podnieść. Symbolicznie.

20 sierpnia 2020

Czuję w sobie siłę Wojownika! (serduszko) Dziękuję za tak drogocenne wskazówki. Takiej właśnie siły i motywacji potrzebowałam od dawna. Dziękuję (serduszko)

20 sierpnia 2020

Mario dziękuję za spotkanie i gratuluje Ci odwagi (uśmiech) ciagle ucze się od Ciebie wiele. Czuje przypływ energii, spokojne mysli, jasność celu ale odwrócona 14 i 5 mieczy są do przepracowania w temacie kontynuacji tego na co czekałam. Zadanie nie jest łatwe przede mną i zauważyłam ze odwlekam w czasie jego realizacje jakbym chciała sobie strzelić samobuja. Ale żadna ubłocona łapka nie wciągnie mnie z powrotem za drzwi. Wiec od jutra ruszam z sila Wojowniczki Światła…. a z tym smokiem to ciekawe bo właśnie dzis kilka razy odsłuchiwałam nagranie z drona nad Porto Santo oraz piosenkę o smokach(całus)

20 sierpnia 2020

(serduszko)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl