124. Negatywność atakuje Cię w najmniej spodziewanym momencie i z tej strony, z której oczekujesz bardziej wsparcia, niż podcinania skrzydeł? Niezawodna metoda pomocy z wyjątkowym Zwierzęciem Mocy Pegazem.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 124 ceremonia

Opis

 

Pokonaj wszelką negatywność! 

 

Na naszym 124 spotkaniu dowiesz się
jak pokonać negatywność, która atakuje zawsze w najmniej spodziewanym momencie i z tej strony, z której oczekujemy bardziej wsparcia, niż podcinania skrzydeł.

 

Pokażę Ci niezawodną metodę połączenia z wyjątkowym Zwierzęciem Mocy Pegazem, która pomoże Ci uwolnić się ze szponów niskich emocji i wibracji, by wzbić się ponad to, co chce Cię zatrzymać na Twojej drodze do szczęścia, spełnienia, miłości, zdrowia, bogactwa i obfitości. 

 

Błyskawiczne uwolnienie z macek Mroku, rozbicie ciemnej sieci Mroku, która chce Cię owinąć i zahamować na drodze do spełnienia marzeń i pragnień!

 

Pegaz biały skrzydlaty koń, zrodzony z cierpienia, jak i Ty wypełniał swoje powołanie i misję tutaj na Ziemi, jednym uderzeniem kopyta zmieniał pustynię w oazy, zasilając je krystalicznie czystą wodą, by w nagrodę po opuszczeniu swojej ziemskiej powłoki, wzbić się na najwyższy z możliwych poziomów i towarzyszyć Ci dziś w postaci Gwiazdozbioru Pegaza.

 

Oczyszczenie, uwolnienie, diamentowa energia u podnóża Diamentowej Piramidy. 

 

Czas trwania naszego spotkania to: 51:04, czyli prawie godzinę. 

 

 

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Czas trwania 51:04 oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli. 
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

Dla kogo?

Dla osób wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

Polecane

Opinie (17)

28 sierpnia 2020

Po prostu dziękuję (serduszka)

28 sierpnia 2020

To jest tak niezwykle niesamowite jak w dzieciństwie na początku lat 90-tych, te wszystkie bajeczne zwięrzeta mocy o tak wielkiej mocy takie jak pegaz, jednorożec i inne były mi ukazywane w pięknych bajkach w formie ilustracyjnych książeczkach z cudownymi obrazkami tych zwierząt i tych niezwykłych opowieści. Już wtedy chyba te wszystkie zwierzęta chciały mi się jakoś ukazać więc je oglądałem z wiewyslkim podziwem i niedowierzaniem,że jest coś takiego latający koń lub koń z jednym rogiem (uśmiech) A pegaz i dzisiaj do mnie przybył,bo poczułem jak fizycznie 3 razy uderza w moje serce ,a potem wbilismy się wysoko, a teraz czuje się jakby ciemna masa z moich pleców na wysokości serca, odeszła. Jesteś z głębi serca wdzięczny za to pegazowi,Tobie Mario i siłom wyższym. Chce już zawsze być tak czysty (uśmiech)

28 sierpnia 2020

Bardzo pozytywne odebrałam tą Ceremonię, ale zaskoczył mnie syn…Ja tak sobie myślę widzę swój diament i jak z niego wychodzą gwiazdy a potem wyobraziłam sobie pegaza (grzywkę miał jak by tęczową)Ale byłam zawiedziona ,że go nie widziałam- za to jezu co ja słyszę kopyta u Marii w nagraniu jak by z dzwoneczkiem.Dokladnie trzy razy to słyszałam!A potem myślę, a nie wydaje mi się to. I mówię tak do syna sceptycznie widziałeś pegaza a on tak , a ja do jakiego był koloru A on no białego! Jakie było Moje zdziwienie….po prostu miód na serce (serduszko)

28 sierpnia 2020

Już na samym początku poczułam niezwykłą energię gdy wysłałam swoje światło to ono z ogromną siłą wracało. Podczas połączenia z Pegazem poczułam go obok jako energię podczas usunięcia z negatywnych energii poczułam ze jestem wszystkim i jestem we wszystkim, jakby eteryczna.

28 sierpnia 2020

Kochana Pani Mario, ta Ceremonia jest doprawdy niezwykła. Moje przeżycia są bardzo intensywne. Na samym początku przy wezwaniu Żywiołu Ziemi pojawił się przy mnie trol. To był taki ziemski, dobry trol, trochę brzydki. Odczuwałam, że jest wzrostu dziecka. Coś mi mówiło, że nie jest on takim zwykłym trolem, tylko takim „wyższym”. Trzymał on w rękach drewniany kij, laskę na na kształt buławy. W każdym razie pierwszą moją myślą było: ” Przecież to jest spotkanie z pięknym Pegazem, a mi się trol pojawia …”. Położyłam się na łóżku i wezwałam Pegaza. Pojawił się od razu. Okazało, że mój wewnętrzny diament świeci się z zewnątrz na tęczowo, ale w środku jest szary, jakby zadymiony, zatruty czarną substancją. Poprosiłam skrzydlatego konia o pomoc i on lekko stuknął swoim kopytem w miejsce gdzieś pomiędzy moim splotem słonecznym, a sercem i zdecydował się to kopyto tam zostawić. Ja natomiast poczułam fizycznie, że on mnie przyciska, zaczęłam płakać i się kręcić i rzucać. I nagle okazało się, że spod mojego ciała wychodzą w różnych kierunkach czarne żmije. Zygzakami z niesamowitą szybkością wiły się i uciekały. I teraz najciekawsze: trol, który był z Nami cały czas, uderzał w każdą żmiję swoim kijem i je neutralizował/ zatrzymywał. Pac, pac po kolei. Bardzo ciekawe jest to, że włosy Meduzy, z krwi, której powstał Pegaz to były właśnie węże. Podziękowałam Pegazowi i trolowi. I dziękuję z całego serca Pani. (uśmiech)

28 sierpnia 2020

Najdroższa Mario Cudowna Ceremonia . Ten biały koń polizał moja twarz.Przytulilam się do niego .Uslyszalam : Pomoge Tobie iść dalej . Bądź radosna . Z Całego Serca Dziękuje (całus) (serduszko)

28 sierpnia 2020

Najdroższa Mario Cudowna Ceremonia . Ten biały koń polizał moja twarz.Przytulilam się do niego .Uslyszalam : Pomoge Tobie iść dalej . Bądź radosna . Z Całego Serca Dziękuje (całus) (serduszko)

28 sierpnia 2020

Ależ tempo, siła i moc! Nie nadążałam zapisywać (uśmiech) Rozumiem jednak, że taka właśnie energia była potrzebna, by wymieść wszystko, co negatywne, usunąć czarne sieci i oczyścić przestrzeń. Do spotkania na pewno wrócę, by zapisać każde słowo, bo każde jest na wagę złota. Piękna i bardzo podniosła ceremonia, wspaniałe spotkanie z Pegazem Mój diament rósł i rósł wraz z Twoimi słowami, skrzył się złociście i sięgał powyżej mnie. Energię Pegaza odczułam od razu w postaci białej, świetlistej poświaty, która później przybrała postać niezwykle pięknego, białego konia, na którego wsiadłam i spiralnie poszybowałam do góry. Uderzył kopytem kilka razy w ziemię, a potem kopnął z całej siły w drzwi (w pierwsze bardzo mocno, drugie i trzecie tylko musnął) i wzbiliśmy się wysoko do nieba. Czułam, że jestem większa niż zwykle i otulona taką białą, świetlistą i gęstą materią. Szkoda, że trzeba było kończyć, bo zapowiadał się ciąg dalszy, ale będę kontynuować to spotkanie, żeby dowiedzieć się więcej, poczuć więcej i odkryć swoją nową świadomość. Dziękuję z głębi serca za przepiękne przeżycie i niezwykłą moc tej ceremonii! (serduszko)

28 sierpnia 2020

Namaste Moja Ukochana Mario. Jakaż krystalicznie przeczysta energia rozpływa się wokół mnie, unosząc mnie ze świetlistą lekkością, wysoko do nieba. Pegaz jest ze mną odkąd pamiętam, od dziecka, a od czasu powrotu Mojej Świętej Pamięci Mamusi z planety Ziemi do jej Niebiańskiego Królestwa w dniu 22 września 2008 roku, Pegaz jest przy mnie obecny, jako mój anielski strażnik, strzegący moich snów i marzeń, uczuć i myśli, dlatego nasza dzisiejsza Ceremonia jest dla mnie uhonorowaniem jego boskości, świętości, czystości, krystaliczności, błogosławionej obecności w moim życiu, za co moje serce jest Tobie, Mario, Moje Najdroższe Kochanie, najwdzięczniejsze na całym świecie.

28 sierpnia 2020

Tematyka dzisiejszej ceremonii doskonale nawiązuje do mojej aktualnej sytacji. Pieknie dziękuję za wskazówki i za pomoc oraz instrukcje w pracy z energią Białego Pegaza. Cudowna energia i ogromna lekkosc na sercu (serduszko)

28 sierpnia 2020

Najdroższa Mario, przepiękne miejsce! spotkanie z Pegazem było wyjątkowe, pojawił się od razu i mogłam przytulic się do niego …energia była ogromna! Jutro będę na połoninach w Słowacji i nocując w schronisku odnajdę Jego gwiazdozbiór, tak aby jeszcze raz poczuć to wsparcie:) Dziękuję

28 sierpnia 2020

Gdy powiedziałaś Mario że Pegaz już z nami jest też to poczułam. ..jego obecność. Gdy przywolywalam Go razem z Tobą wydawało mi się że jest za mną ale jakby nie w pełnej postaci wtedy poczułam że rosną mi skrzydła i jestem nim samym. Czarny Wilk powiedział że to źle wykonane zadanie zatem wyobrażałam sobie Pegaza obok mnie. Miałam wielką ochotę dotknąć Go. ..pogłaskać. ..wtedy moje ciało jakby lekko się unioslo a moje ruchy zwolnily jak w slow motion. Dziękuję Kochana. ..bo 124 Ceremonia przypomniała mi Pegaza, który dzięki Tobie został mi ujawniony jeszcze wcześniej. Dziękuję z całego serca. Czuję że takie spotkania ze zwierzeciami mocy staną mi się bardzo cenne i drogie mym zmysłów. (serduszko)

28 sierpnia 2020

Uwielbiam spotkania ze świetlistymi przewodnikami które prowadzisz Mario (uśmiech) jest tak wzniosle i pieknie i realnie. Pegaz pojawił się. Jego biel byla wspaniala. W mojej glowie działo się oczyszczenie bo mysli negatywne i lęk przed tym co przede mną jest silny od kilku tygodni. Poczulam krystaliczną energię i wsparcie Pegaza. Piękne spotkanie. Dziękuję (całus)

28 sierpnia 2020

Moja droga Mario dokładnie w tym tygodniu pojawiły się dziwne myśli, ciężkie emocje i wibracje. I właśnie wczoraj pomyślałam że znowu coś próbuje mnie zatrzymać. Niezwykła i cudowna Ceremonia jak zawsze w odpowiednim momencie i czasie! Skrzydlaty koń pojawił się dosyć szybko, uderzył, usiadłam na jego grzbiecie i łzy mi płynęły. Te spotkanie bardzo mną poruszyło. Coś pięknego! Dziękuję za te energie i za tą wspaniałą Ceremonie! (serduszko)Kocham (serduszko)

28 sierpnia 2020

(serduszko) Dziękuję za niesamowite energię… Popłakałam sobie trochę przy spotkaniu z Pegazem i oczyszczeniu.. (usmiech)

28 sierpnia 2020

Niesamowicie intensywne energie podczas spotkania z Pegazem. Pojawil sie od razu jakby wiedziaj jak bardzo jest mi teraz potrzebny. Dziekuje Kochana Mario za kolejna cudowna Ceremonie. (serduszka)

28 sierpnia 2020

Fruwaliśmy(uśmiech) mimo, ze słucham ceremonii w samochodzie, energie silne! Dziękuję (serduszka)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl