Nowości
Nowości
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet

633,00 zł

124. Negatywność atakuje Cię w najmniej spodziewanym momencie i z tej strony, z której oczekujesz bardziej wsparcia, niż podcinania skrzydeł? Niezawodna metoda pomocy z wyjątkowym Zwierzęciem Mocy Pegazem.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 124 ceremonia
Pin It

Opis

 

124

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 51:04 min

 

Pokonaj wszelką negatywność! Na naszym 124 spotkaniu  dowiesz się jak pokonać negatywność, która atakuje zawsze w najmniej spodziewanym momencie i z tej strony, z której oczekujemy bardziej wsparcia, niż podcinania skrzydeł. Pokażę Ci niezawodną metodę połączenia z wyjątkowym Zwierzęciem Mocy Pegazem, która pomoże Ci uwolnić się ze szponów niskich emocji i wibracji, by wzbić się ponad to, co chce Cię zatrzymać na Twojej drodze do szczęścia, spełnienia, miłości, zdrowia, bogactwa i obfitości. Błyskawiczne uwolnienie z macek Mroku, rozbicie ciemnej sieci Mroku, która chce Cię owinąć i zahamować na drodze do spełnienia marzeń i pragnień! Pegaz biały skrzydlaty koń, zrodzony z cierpienia, jak i Ty wypełniał swoje powołanie i misję tutaj na Ziemi, jednym uderzeniem kopyta zmieniał pustynię w oazy, zasilając je krystalicznie czystą wodą, by w nagrodę po opuszczeniu swojej ziemskiej powłoki, wzbić się na najwyższy z możliwych poziomów i towarzyszyć Ci dziś w postaci Gwiazdozbioru Pegaza. Oczyszczenie, uwolnienie, diamentowa energia u podnóża Diamentowej Piramidy.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

Co robić, gdy pojawia się w życiu moment, gdy negatywność czeka za rogiem z wyrafinowanymi metodami… Chce Cię ściągnąć z powrotem na bagna.

BIAŁY SKRZYDLATY KOŃ, CZYLI PEGAZ…

W sytuacjach, gdy cierpisz, masz już wszystkiego dosyć, męczą Cię negatywne myśli, które Ci ciężko zmienić i zobaczyć dobre strony, gdy atakują Cię inni, nic już nie działa, spadasz coraz niże w spirali negatywności – przywołaj niezwykłe Zwierzę Mocy Pegaza, który uwolni Cię od tego swoją mocą!

Jeśli Twoje serce jest czyste, masz dobre intencje i poprosisz ze szczerego serca – Pegaz Ci pomoże, rozbije wszelki mrok i wypełni Cię czystym światłem. Pomoże Ci wejść na drogę szczęścia, spełnienia, miłości, zdrowia, bogactwa i obfitości. Zajrzyj tutaj https://zwierzetamocy.org/home/

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

   

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

 • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
 • Pragniesz zmiany na lepsze.
 • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
 • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
 • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
 • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
 • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
 • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
 • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
 • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (17)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

28 sierpnia 2020

Po prostu dziękuję (serduszka)

28 sierpnia 2020

To jest tak niezwykle niesamowite jak w dzieciństwie na początku lat 90-tych, te wszystkie bajeczne zwięrzeta mocy o tak wielkiej mocy takie jak pegaz, jednorożec i inne były mi ukazywane w pięknych bajkach w formie ilustracyjnych książeczkach z cudownymi obrazkami tych zwierząt i tych niezwykłych opowieści. Już wtedy chyba te wszystkie zwierzęta chciały mi się jakoś ukazać więc je oglądałem z wiewyslkim podziwem i niedowierzaniem,że jest coś takiego latający koń lub koń z jednym rogiem (uśmiech) A pegaz i dzisiaj do mnie przybył,bo poczułem jak fizycznie 3 razy uderza w moje serce ,a potem wbilismy się wysoko, a teraz czuje się jakby ciemna masa z moich pleców na wysokości serca, odeszła. Jesteś z głębi serca wdzięczny za to pegazowi,Tobie Mario i siłom wyższym. Chce już zawsze być tak czysty (uśmiech)

28 sierpnia 2020

Bardzo pozytywne odebrałam tą Ceremonię, ale zaskoczył mnie syn…Ja tak sobie myślę widzę swój diament i jak z niego wychodzą gwiazdy a potem wyobraziłam sobie pegaza (grzywkę miał jak by tęczową)Ale byłam zawiedziona ,że go nie widziałam- za to jezu co ja słyszę kopyta u Marii w nagraniu jak by z dzwoneczkiem.Dokladnie trzy razy to słyszałam!A potem myślę, a nie wydaje mi się to. I mówię tak do syna sceptycznie widziałeś pegaza a on tak , a ja do jakiego był koloru A on no białego! Jakie było Moje zdziwienie….po prostu miód na serce (serduszko)

28 sierpnia 2020

Już na samym początku poczułam niezwykłą energię gdy wysłałam swoje światło to ono z ogromną siłą wracało. Podczas połączenia z Pegazem poczułam go obok jako energię podczas usunięcia z negatywnych energii poczułam ze jestem wszystkim i jestem we wszystkim, jakby eteryczna.

28 sierpnia 2020

Kochana Pani Mario, ta Ceremonia jest doprawdy niezwykła. Moje przeżycia są bardzo intensywne. Na samym początku przy wezwaniu Żywiołu Ziemi pojawił się przy mnie trol. To był taki ziemski, dobry trol, trochę brzydki. Odczuwałam, że jest wzrostu dziecka. Coś mi mówiło, że nie jest on takim zwykłym trolem, tylko takim „wyższym”. Trzymał on w rękach drewniany kij, laskę na na kształt buławy. W każdym razie pierwszą moją myślą było: ” Przecież to jest spotkanie z pięknym Pegazem, a mi się trol pojawia …”. Położyłam się na łóżku i wezwałam Pegaza. Pojawił się od razu. Okazało, że mój wewnętrzny diament świeci się z zewnątrz na tęczowo, ale w środku jest szary, jakby zadymiony, zatruty czarną substancją. Poprosiłam skrzydlatego konia o pomoc i on lekko stuknął swoim kopytem w miejsce gdzieś pomiędzy moim splotem słonecznym, a sercem i zdecydował się to kopyto tam zostawić. Ja natomiast poczułam fizycznie, że on mnie przyciska, zaczęłam płakać i się kręcić i rzucać. I nagle okazało się, że spod mojego ciała wychodzą w różnych kierunkach czarne żmije. Zygzakami z niesamowitą szybkością wiły się i uciekały. I teraz najciekawsze: trol, który był z Nami cały czas, uderzał w każdą żmiję swoim kijem i je neutralizował/ zatrzymywał. Pac, pac po kolei. Bardzo ciekawe jest to, że włosy Meduzy, z krwi, której powstał Pegaz to były właśnie węże. Podziękowałam Pegazowi i trolowi. I dziękuję z całego serca Pani. (uśmiech)

28 sierpnia 2020

Najdroższa Mario Cudowna Ceremonia . Ten biały koń polizał moja twarz.Przytulilam się do niego .Uslyszalam : Pomoge Tobie iść dalej . Bądź radosna . Z Całego Serca Dziękuje (całus) (serduszko)

28 sierpnia 2020

Najdroższa Mario Cudowna Ceremonia . Ten biały koń polizał moja twarz.Przytulilam się do niego .Uslyszalam : Pomoge Tobie iść dalej . Bądź radosna . Z Całego Serca Dziękuje (całus) (serduszko)

28 sierpnia 2020

Ależ tempo, siła i moc! Nie nadążałam zapisywać (uśmiech) Rozumiem jednak, że taka właśnie energia była potrzebna, by wymieść wszystko, co negatywne, usunąć czarne sieci i oczyścić przestrzeń. Do spotkania na pewno wrócę, by zapisać każde słowo, bo każde jest na wagę złota. Piękna i bardzo podniosła ceremonia, wspaniałe spotkanie z Pegazem Mój diament rósł i rósł wraz z Twoimi słowami, skrzył się złociście i sięgał powyżej mnie. Energię Pegaza odczułam od razu w postaci białej, świetlistej poświaty, która później przybrała postać niezwykle pięknego, białego konia, na którego wsiadłam i spiralnie poszybowałam do góry. Uderzył kopytem kilka razy w ziemię, a potem kopnął z całej siły w drzwi (w pierwsze bardzo mocno, drugie i trzecie tylko musnął) i wzbiliśmy się wysoko do nieba. Czułam, że jestem większa niż zwykle i otulona taką białą, świetlistą i gęstą materią. Szkoda, że trzeba było kończyć, bo zapowiadał się ciąg dalszy, ale będę kontynuować to spotkanie, żeby dowiedzieć się więcej, poczuć więcej i odkryć swoją nową świadomość. Dziękuję z głębi serca za przepiękne przeżycie i niezwykłą moc tej ceremonii! (serduszko)

28 sierpnia 2020

Namaste Moja Ukochana Mario. Jakaż krystalicznie przeczysta energia rozpływa się wokół mnie, unosząc mnie ze świetlistą lekkością, wysoko do nieba. Pegaz jest ze mną odkąd pamiętam, od dziecka, a od czasu powrotu Mojej Świętej Pamięci Mamusi z planety Ziemi do jej Niebiańskiego Królestwa w dniu 22 września 2008 roku, Pegaz jest przy mnie obecny, jako mój anielski strażnik, strzegący moich snów i marzeń, uczuć i myśli, dlatego nasza dzisiejsza Ceremonia jest dla mnie uhonorowaniem jego boskości, świętości, czystości, krystaliczności, błogosławionej obecności w moim życiu, za co moje serce jest Tobie, Mario, Moje Najdroższe Kochanie, najwdzięczniejsze na całym świecie.

28 sierpnia 2020

Tematyka dzisiejszej ceremonii doskonale nawiązuje do mojej aktualnej sytacji. Pieknie dziękuję za wskazówki i za pomoc oraz instrukcje w pracy z energią Białego Pegaza. Cudowna energia i ogromna lekkosc na sercu (serduszko)

28 sierpnia 2020

Najdroższa Mario, przepiękne miejsce! spotkanie z Pegazem było wyjątkowe, pojawił się od razu i mogłam przytulic się do niego …energia była ogromna! Jutro będę na połoninach w Słowacji i nocując w schronisku odnajdę Jego gwiazdozbiór, tak aby jeszcze raz poczuć to wsparcie:) Dziękuję

28 sierpnia 2020

Gdy powiedziałaś Mario że Pegaz już z nami jest też to poczułam. ..jego obecność. Gdy przywolywalam Go razem z Tobą wydawało mi się że jest za mną ale jakby nie w pełnej postaci wtedy poczułam że rosną mi skrzydła i jestem nim samym. Czarny Wilk powiedział że to źle wykonane zadanie zatem wyobrażałam sobie Pegaza obok mnie. Miałam wielką ochotę dotknąć Go. ..pogłaskać. ..wtedy moje ciało jakby lekko się unioslo a moje ruchy zwolnily jak w slow motion. Dziękuję Kochana. ..bo 124 Ceremonia przypomniała mi Pegaza, który dzięki Tobie został mi ujawniony jeszcze wcześniej. Dziękuję z całego serca. Czuję że takie spotkania ze zwierzeciami mocy staną mi się bardzo cenne i drogie mym zmysłów. (serduszko)

28 sierpnia 2020

Uwielbiam spotkania ze świetlistymi przewodnikami które prowadzisz Mario (uśmiech) jest tak wzniosle i pieknie i realnie. Pegaz pojawił się. Jego biel byla wspaniala. W mojej glowie działo się oczyszczenie bo mysli negatywne i lęk przed tym co przede mną jest silny od kilku tygodni. Poczulam krystaliczną energię i wsparcie Pegaza. Piękne spotkanie. Dziękuję (całus)

28 sierpnia 2020

Moja droga Mario dokładnie w tym tygodniu pojawiły się dziwne myśli, ciężkie emocje i wibracje. I właśnie wczoraj pomyślałam że znowu coś próbuje mnie zatrzymać. Niezwykła i cudowna Ceremonia jak zawsze w odpowiednim momencie i czasie! Skrzydlaty koń pojawił się dosyć szybko, uderzył, usiadłam na jego grzbiecie i łzy mi płynęły. Te spotkanie bardzo mną poruszyło. Coś pięknego! Dziękuję za te energie i za tą wspaniałą Ceremonie! (serduszko)Kocham (serduszko)

28 sierpnia 2020

(serduszko) Dziękuję za niesamowite energię… Popłakałam sobie trochę przy spotkaniu z Pegazem i oczyszczeniu.. (usmiech)

28 sierpnia 2020

Niesamowicie intensywne energie podczas spotkania z Pegazem. Pojawil sie od razu jakby wiedziaj jak bardzo jest mi teraz potrzebny. Dziekuje Kochana Mario za kolejna cudowna Ceremonie. (serduszka)

28 sierpnia 2020

Fruwaliśmy(uśmiech) mimo, ze słucham ceremonii w samochodzie, energie silne! Dziękuję (serduszka)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl