Nowości
Nowości
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet

633,00 zł

127. Samotność przywilejem królów, wojowników i ludzi sukcesu… Może Twoja Dusza zaplanowała sobie czas samotności, więc jeśli odczuwasz to negatywnie - zobacz wykład online. Pokonujemy ograniczenia, które często wyznaczamy sobie nieświadomie.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 127 ceremonia
Pin It

Opis

 

127

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 47:05 min

 

Samotność przywilejem królów, wojowników i ludzi sukcesu, którzy wyznaczyli sobie cel i go osiągnęli w krótszym lub dłuższym czasie. Czy to możliwe, że Twoja Dusza zaplanowała sobie czas samotności, zanim pojawiła się tutaj na Ziemi? Co oznacza być władcą własnego życia? Jak pokonać ograniczenia i bariery, które często wyznaczamy sobie sami zupełnie nieświadomie? Wiesz, że zwycięzców i przegranych poznaję od razu na początku, zanim zaczną realizować zadania? Leopard jako Zwierzę Mocy na progu do nowego i pięknego życia, czego Cię uczy w tej sytuacji, jak się z nim połączyć, by osiągnąć to, czego pragniesz.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

Czy samotność ma dla Ciebie złe skojarzenia? Związane z brakiem, niespełnieniem, smutkiem? Czy niesie ze sobą uczucie pustki, przegranej / przegranego, osoby, która nie może sobie znaleźć przyjaciół i drugiej połowy?

Czy masz myśli, że gdybyś miał / miała znajomych, przyjaciół i partnera / partnerkę, to byłoby lepiej? 

Ten problem dotyka wiele osób… Ale po tej Ceremonii już nigdy więcej nie będziesz myśleć o sobie jak o ofierze. Zaczniesz myśleć o sobie jak królu lub królowej! Spojrzysz inaczej na ten temat i zrozumiesz dlaczego tak jest, co za tym się kryje i jak cieszyć się samotnością.  

Niewiele się mówi na ten temat, a jak to ważne, by zaznać spokój wewnętrzny będąc w samotni i wykorzystać ten czas tworząc swoje królestwo, plany realizacji celów i marzeń.  

Tu z pomocą przychodzi nam Zwierzę Mocy Leopard, który przekazuje, że samotność to przywilej i niezwykły czas dokonywania cudów, odkrywania siebie i pracowania nad bardzo ważnymi rzeczami...

Nie przejmuj się tym, jak obecnie mówi się i rozumie "samotność", po tym wykładzie online, będziesz znać prawdę. 

Poznaj niezwykłe Zwierzę Mocy Leoparda (lamparta, panterę) znaczenie wg Marii Bucardi: https://zwierzetamocy.org/home/

  

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocyznajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

   

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

 • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
 • Pragniesz zmiany na lepsze.
 • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
 • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
 • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
 • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
 • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
 • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
 • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
 • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (19)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

26 września 2020

Cale zycie jestem sama, czasami mi dokucza samotnosc, ale nie za zbytnio, poniewaz jestem workocholikiem, mam energie do pracy, ale jak to mowia na starosc jest ciezko byc samemu. Lubie tez pracowac w grupie bo sie rozwiazuje i robi szybciej problemy , zalezy jaka prace sie wykonuje. Najlepiej to lubie robic w ogrodzie bo odpoczywam posrod kwiatow , krzewow, drzew, wtedy zpominam o calym swiecie, jestem sama ze soba szczesliwa. kocham przyrode. kocham koty pomimo ze ich nie mam, ale w dziecinstwie mialam kotki. brak mi cierpliwosci nad ktora bardzo ciezko pracuje, kontroluje sie na kazdym kroku. . dziekuje serdecznie za przepiekna ceremonie. xxxxxxx

26 września 2020

Najdrozsza Mario Bardzo Dziekuje (serduszko)

26 września 2020

Dziękuję Mario za ten cudowny przekaz(serduszko) Ja uwielbiam byc sama w ciszy Miłości!

26 września 2020

Kochana Mario, dziękuję i wysyłam światełko do Ciebie

26 września 2020

Nie ma to jak wziąść udział w Ceremonii… Tydzień temu pierwszy raz od długiego czasu nie moglem wziąść w niej udziału,dlatego to odczucie gdy można wziąść w niej udział tego samego dnia ,prawie na czas jest wspaniałe. Wszelkie bóle przechodzą i można poczuć się takim czystym… Jestem z głębi serca za to wdzięczny (uśmiech) A co do Leoparda ( czarnego leoparda ), to on mi się w zasadzie kojarzy chyba tylko z bajki i to jednej – Tarzan ale zupełnie nie kojarze jaką on tam pełnił role… Pozdrawiam Ciebie Mario i wszystkich z naszego tajnego ugrupowania (uśmiech)

26 września 2020

(serduszko)

26 września 2020

Leopard imponuje mi opanowaniem sil ktore ma w sobie. Mistrzostwo, tak mozna by to nazwac. Magnetyzm przyciaga mnie do Leoparda. On jest a jakby go nie ma. Mozna powiedziec ze nie spotkalam go jeszcze. Leopard ma te cechy ktorych mi brak (uśmiech) Dziekuje z ciekawoscia wysluchalam przezylam…..

26 września 2020

Kochana Mario, dziękuję za cudowną ceremonię. Z mocą dobrej energii, Twoja Edyta

26 września 2020

Dziękuję(serduszko)

26 września 2020

Namaste Moja Ukochana Mario. Przecudowna Ceremonia! Odczuwam tak potężnie przepiękne, świeże, żarliwe energie, że dreszcze niezwykłości pieszczą moją duszę i moje ciało, zafascynowane przyszłością, która wieszczy czas nadprzyrodzonych cudów, zjawisk, przeżyć magicznie nadziemskich w moim życiu. Kochanie! Jakież to ekscytująco przecudowne. W kosmicznie nieskończonej miłości w sercu, oczekuję od Sił Światła wszystkiego, co dla mnie najczarowniejsze ku najwyższemu dobru całego Wszechświata. Wielka miłość, wielkie uzdrowienie, wielkie spełnienie, wielkie bogactwo, wielkie szczęście!

26 września 2020

Samotność to spokój serca. Bycie razem to szczęście. Przed Ceremonią jak i w trakcie pojawił się u mnie bol serca i pod lewym skrzydłem. Teraz również. Całuski Dziękuję

26 września 2020

Ja jestem typem samotnika. Najlepiej spędza mi się czas ze zwierzętami lub samotności. Ale są takie momenty, że jednak czasem ta samotność przytłacza. Dziękuję za kolejne wspaniałe spotkanie (serduszka)

26 września 2020

Jeśli leopard to zwierzę samotności, to zapewne towarzyszy mi całe moje życie (uśmiech) Cierpliwość i akceptacja to cnoty, których się teraz bardzo intensywnie uczę, będę szczera, czasami to strasznie ciężkie, ale przyświeca mi cel by być szczęśliwą posiadaczką tej anielskiej cierpliwości , a taka prawdziwa miłość własna to dopiero sztuka i mistrzostwo (uśmiech) kto by pomyślał, że tyle trzeba się starać (uśmiech) (serduszka)

26 września 2020

Samotnosc jest mi bardzo bliska i ogromnie sobie ja cenie. Nie zawsze tak bylo. Tak jak mowisz Mario, spoleczenstwo wmawia nam, ze to cos zlego, ze trzeba sie otaczac ludzmi, bo samotnicy sa nieszczęśliwi. Jako mloda osoba czulam presje by szukac ludzi, ktorzy beda ze mna blisko, bo to mnie uszczesliwi. Jednak po latach przejrzalam na oczy i teraz czuje, ze jest dokladnie odwrotnie. Samotnosc daje szczescie, spokoj, rozwoj osobisty. Ja widze docenianie samotnosci jako swego rodzaju dojrzalosc. Niestety slowo samotnosc w polskim jezyku ma negatywny wydzwiek, dlatego ja lubie slowo ang. solitude, ktore lepiej oddaje to, jak ja rozumiem bycie samemu. Dziekuje Kochana Mario za wspaniala ceremonie i przeslanie, ktore jest wyjatkowo bliskie memu sercu. Pozdrawiam (serduszka) Ps. Wczoraj mialam na obiad weganskie golabki (uśmiech)

26 września 2020

Całą siłę i moc czerpię z chwil samotności, przebywania sam na sam z sobą. Zawsze tak było i tak jest. Odsłaniam kurtynę, by wyjść na scenę życia, a potem wracam do siebie i napawam się tymi energiami, które są we mnie i wokół mnie. Kiedy te przestrzenie są zrównoważone, czuję się dobrze. Po ceremonii pojawił się bardzo wyrazisty obraz Królowej Buław, która trzyma dłoń na głowie leoparda. Poczułam całą sobą moc, która płynie z tego obrazu. Ugruntowanie i zanurzenie w pełni w tych energiach siły, niezależności, wolności i samostanowienia. Pozdrawiam świetliście (serduszka)

26 września 2020

Mi ostatnio bardzo brakuje samotności wlasnie. Chwilowo mieszkam z moją rodzinka i czuje się jak nie ja… Zniknęły moje pasje i zainteresowania a ja działam jak robot… Spać praca obiad, spać praca obiad… Sama siebie już nie mogę znieść. Bardzo tęsknię do czasów samotności i możliwości bycia ze swoimi myślami. Nawet teraz próbuje oglądać Ceremonię a co chwilę coś mi ja zakloca. Jeszcze bardziej doceniłam samotność niż wcześniej…

26 września 2020

Dziękuję kochana za tą Ceremonię (serduszko)ja od paru lat uwielbiam samotność, moja mama nie może tego zrozumieć, że jak można to lubiec, że przecież życie jest wtedy puste a ja pamiętam jak kiedyś wokół mnie było mnóstwo ludzi a moje życie było puste i smutne. Niestety będąc wśród rodziny, znajomych czuję się jak nie ja.. tak jak powiedziałas kochana, że energie się mieszają i czuję się wtedy jak wulkan, który może wybuchnąć w każdej chwili.. dlatego teraz kochana dzięki Tobie wiem, że może i jestem dziwnie dziwna, ale samotność jest cudowna (serduszka) Buziaczkiii Mario

26 września 2020

Kochana Pani Mario, dziękuję za piękne przesłania. Życzę Nam wszystkim lekkiego i radosnego przejścia na wyższy poziom:) Pozdrawiam cieplutko (uśmiech)

26 września 2020

(serduszka)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl