128. Czy jesteś szczęśliwa / szczęśliwy i wiesz w pełni kim jesteś? Tu otrzymasz klucz do radości życia, poznania siebie, skąd pochodzisz, dokąd zmierzasz, jaką wiedzę nosisz w sobie, dlaczego jesteś tutaj na Ziemi. Medytacja z Zwierzę Mocy Wieloryb.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 128 ceremonia

Opis

 

Namaste, bardzo mi miło powitać Cię na naszej 128 Ceremonii, w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, po czym przejdziemy do przesłań od Siły Wyższej.  

 

Klucz do radości życia, poznania kim naprawdę jesteś, skąd pochodzisz, dokąd zmierzasz, jaką wiedzę nosisz w sobie, dlaczego jesteś tutaj na Ziemi w tym momencie, jakie posiadasz talenty, umiejętności i jak możesz je wykorzystać do spełnionego i szczęśliwego życia!

 

Spotkanie z wyjątkowym Przewodnikiem:

 
Zwierzę Mocy WIELORYB 


Wieloryb to strażnik pamięci Ziemi, zna drogi do zatopionej Atlantydy, Lemurii i ukrytych w nich skarbów. Wieloryb pomoże Ci przypomnieć sobie wszystko i zobaczyć Twoje poprzednie inkarnacje.

Medytacja spotkania z wielorybem, w pełni bezpieczna także dla dzieci. 

Czas trwania naszego spotkania to: 46:46, czyli prawie godzinę.   

 

  

 

Dostaniesz klucz, który możesz wykorzystać od razu lub później - kiedy będziesz gotowa / gotowy.

Zaczynamy od ważnych pytań, które trzeba sobie zadać i uświadomić.

Twoja energia życiowa - każda kropelka jest bardzo cenna! 

Nie szukaj odpowiedzi gdzieś na zewnątrz - masz ją w sobie i wystarczy ją tylko sobie przypomnieć z pomocą odpowiednich narzędzi.

Gdy dookoła jest tak ciemno, szaro i buro - możesz rozświetlić siebie i swoje otoczenie, wypełnić energią nowego początku i świadomości jak niezwykłą osobą jesteś. 

Czy znasz już cały swój potencjał i możliwości? Nie jesteś małą osobą! Dowiedz się całej prawdy o sobie…

Zwierzę Mocy Wieloryb zawsze stoi u Twego boku i czuwa, jeśli oczywiście je poprosisz, czuwa nad Twym bezpieczeństwem, ale nie zrobi nic za Ciebie. Wspiera Cię poprzez swą potęgę, siłę i mądrość. Dlatego rusz z nim w głębiny odkryć wszystkie swoje skarby...

 

 

 

Do tej Ceremonii 128 możesz zobaczyć dodatkowo przygotowanie, w którym wyjaśnione jest znaczenia kart Tarota (Thoth) 7 Kielichów, XI Moc / Ochota, 8 Kielichów, z których płynie mądrość, by nie napełniać swoją życiową energią beczek bez dna. Dowiedz się co, to dokładnie oznacza:

  

 

 

Poznaj niezwykłe Zwierzę Mocy Wieloryb znaczenie wg Marii Bucardi oraz wiele innych: https://zwierzetamocy.org/home/

 

https://zwierzetamocy.org/2020/09/28/zwierze-mocy-wieloryb-straznik-pamieci-przyplywa-z-wazna-wiadomoscia-dla-ludzkosci-i-przyszlosci-ziemi/ 

 

Zwierzę Mocy Wieloryb daje nam możliwość dotarcia do prawdy, aktywacji całej prawdy o sobie i Ziemi...

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu, spełnieniu, zdrowiu, obfitość na jakie zasługujesz!

 

 

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Czas trwania 47:05 oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

  

Dla kogo?

Dla osób wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Polecane

Opinie (9)

6 października 2020

(serduszka)

6 października 2020

Czuję gotowość do pracy z wielorybem, tak jak wtedy, gdy pracowałam z orłem. Wprawdzie wolę przestrzeń powietrzną niż głębię oceanu, ale rozumiem konieczność oczyszczenia ran emocjonalnych. Choć mam tego już serdecznie dość. Nie chcę jednak zasilać beczek bez dna. A dostrzegam je, rzecz jasna. Ładny krajobraz. Przypomina mi wizję z ostatniego rytuału: zielony krokodyl pode mną, wieloryb i błękit oceanu nade mną, a ja w środku jak w jakiejś wielkiej kanapce. Dziś żywioł powietrza był bardzo aktywny i u mnie, więc naładowalam baterie i uzupełniłam zapas, by móc bez przeszkód nurkować w oceanie. Dziękuję za ten dzisiejszy wiatr, za słońce i za usunięcie zatęchłych emocji, by móc iść dalej, zobaczyć więcej i poczuć więcej. Z Miłością (serduszka)

6 października 2020

Moja Najdroższa Mario, bardzo wyjadkowe spotkanie, siła i moc jest w nas musimy tylko Ją odkryć. Ja zawsze wieżę że wszystko jest możliwe z pomocą naszej ukochanej Marii (całus)

6 października 2020

Kochana Mario, przepiękna Ceremonia! Łzy wzruszenia płynęły mi po policzkach lub stały w oczach przez większość spotkania. Dziękuję za tak cudowny prezent!!(serduszka) Najbardziej poruszyły mnie słowa o szukaniu na zewnątrz tego, co od zawsze jest i czeka we własnej Duszy. Pojawiły się odpowiedzi na serię pytań o obecną inkarnację w towarzystwie Wieloryba (jeszcze nie te najważniejsze, radość życia i to czego brakuje). Po pozostałe potrzebuję jeszcze zanurkować. Jest kilka zwierząt mocy, które wzywają, by częściej, najlepiej rano i wieczorem się z nimi łączyć. Wieloryb to jedno z najważniejszych dla mnie na teraz!

6 października 2020

Najdroższa Mario, Ta Ceremonia to Skarb.Tak , bardzo jej potrzebowałam .Z Glegi Mojego Serca Bardzo Dziękuje (serduszko)

6 października 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, taka przesłodka, świeżuteńka, żywotna, promienna, słoneczna, dziecięca, nowonarodzona radość życia jest we mnie jako moja świetlista dusza wyższa zawsze i wszędzie, w każdym miejscu i czasie, we wszelkich okolicznościach, transmutując wszystko w krystalicznie przeczyste piękno miłości, szczęścia, spełnienia, harmonii i obfitości. Radość życia spływa do mnie światłem z boskiego źródła w fontannie zachwytu, oczyszczenia, uzdrowienia, mądrości i prawdy. Pluskam się w niej, jak w emocjach o najwyższych wibracjach kosmicznej energii. I niosę to światło w sobie z ogniem radości w sercu, zawsze dokonującym każdego wyboru w zgodzie z moją duszą wyższą. Czystość, niewinność, uszanowanie i umiłowanie siebie, przepotęzne krystalicznie światło, rozpalające każdą przestrzeń w świetliste przestrzenie jest we mnie i wokół mnie.

6 października 2020

U mnie niestety z tą radością to tylko 2 może 5%. W ostatnich tygodniach cała energia płynęła do beczki bez dna, którą jest u praca. Pozdrawiam Was serdecznie !

6 października 2020

Najdroższa Mario , (serduszka) Ceremonia jakby „szyta na miarę” dla mnie …tego właśnie mi potrzeba Radości Życia . Podczas wchodzenia w głębie z Przewodnikiem łzy zaczęły samoistnie płynąć….a wchodząc w poprzednie inkarnacje zaczął się dosłownie szloch … i zalanie sie łzami…Dziękuję za niesamowite spotkanie …(serduszko)

6 października 2020

Rozumiem wszystko. Nigdy chyba nie byłam bardziej gotowa na zmiany jak teraz. Muszę stwierdzić, że takie beczki bez dna to ja znajduję w swojej najbliższej rodzinie… Nie wiem jak to możliwe, że wczoraj byłam w takim wysokim nastroju, a dziś gnębi mnie ból głowy, który akurat jest tak bardzo dla mnie nietypowy. Odkryć i zrozumieć siebie i swoje ciało to skarb. Ale co by nie było idziemy do przodu (uśmiech)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl