Nowości

128. Czy jesteś szczęśliwa / szczęśliwy i wiesz w pełni kim jesteś? Tu otrzymasz klucz do radości życia, poznania siebie, skąd pochodzisz, dokąd zmierzasz, jaką wiedzę nosisz w sobie, dlaczego jesteś tutaj na Ziemi. Medytacja z Zwierzę Mocy Wieloryb.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 128 ceremonia
Pin It

Opis

 

128

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 46:46 min

 

Klucz do radości życia, poznania kim naprawdę jesteś, skąd pochodzisz, dokąd zmierzasz, jaką wiedzę nosisz w sobie, dlaczego jesteś tutaj na Ziemi w tym momencie, jakie posiadasz talenty, umiejętności i jak możesz je wykorzystać do spełnionego i szczęśliwego życia! Spotkanie z wyjątkowym Przewodnikiem, Zwierzę Mocy: wieloryb. Wieloryb to strażnik pamięci Ziemi, zna drogi do zatopionej Atlantydy, Lemurii i ukrytych w nich skarbów. Wieloryb pomoże Ci przypomnieć sobie wszystko i zobaczyć Twoje poprzednie inkarnacje. Medytacja spotkania z wielorybem, w pełni bezpieczna także dla dzieci.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz Przygotowanie do 128 wykładu

 

Dostaniesz klucz, który możesz wykorzystać od razu lub później - kiedy będziesz gotowa / gotowy.

Zaczynamy od ważnych pytań, które trzeba sobie zadać i uświadomić.

Twoja energia życiowa - każda kropelka jest bardzo cenna! 

Nie szukaj odpowiedzi gdzieś na zewnątrz - masz ją w sobie i wystarczy ją tylko sobie przypomnieć z pomocą odpowiednich narzędzi.

Gdy dookoła jest tak ciemno, szaro i buro - możesz rozświetlić siebie i swoje otoczenie, wypełnić energią nowego początku i świadomości jak niezwykłą osobą jesteś. 

Czy znasz już cały swój potencjał i możliwości? Nie jesteś małą osobą! Dowiedz się całej prawdy o sobie…

Zwierzę Mocy Wieloryb zawsze stoi u Twego boku i czuwa, jeśli oczywiście je poprosisz, czuwa nad Twym bezpieczeństwem, ale nie zrobi nic za Ciebie. Wspiera Cię poprzez swą potęgę, siłę i mądrość. Dlatego rusz z nim w głębiny odkryć wszystkie swoje skarby…

Do tej Ceremonii 128 możesz zobaczyć dodatkowo przygotowanie, w którym wyjaśnione jest znaczenia kart Tarota (Thoth) 7 Kielichów, XI Moc / Ochota, 8 Kielichów, z których płynie mądrość, by nie napełniać swoją życiową energią beczek bez dna. Dowiedz się co, to dokładnie oznacza:

Poznaj niezwykłe Zwierzę Mocy Wieloryb znaczenie wg Marii Bucardi oraz wiele innych: https://zwierzetamocy.org/home/

Zwierzę Mocy Wieloryb daje nam możliwość dotarcia do prawdy, aktywacji całej prawdy o sobie i Ziemi...

 

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocyznajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

   

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Polecane

Opinie (9)

6 października 2020

(serduszka)

6 października 2020

Czuję gotowość do pracy z wielorybem, tak jak wtedy, gdy pracowałam z orłem. Wprawdzie wolę przestrzeń powietrzną niż głębię oceanu, ale rozumiem konieczność oczyszczenia ran emocjonalnych. Choć mam tego już serdecznie dość. Nie chcę jednak zasilać beczek bez dna. A dostrzegam je, rzecz jasna. Ładny krajobraz. Przypomina mi wizję z ostatniego rytuału: zielony krokodyl pode mną, wieloryb i błękit oceanu nade mną, a ja w środku jak w jakiejś wielkiej kanapce. Dziś żywioł powietrza był bardzo aktywny i u mnie, więc naładowalam baterie i uzupełniłam zapas, by móc bez przeszkód nurkować w oceanie. Dziękuję za ten dzisiejszy wiatr, za słońce i za usunięcie zatęchłych emocji, by móc iść dalej, zobaczyć więcej i poczuć więcej. Z Miłością (serduszka)

6 października 2020

Moja Najdroższa Mario, bardzo wyjadkowe spotkanie, siła i moc jest w nas musimy tylko Ją odkryć. Ja zawsze wieżę że wszystko jest możliwe z pomocą naszej ukochanej Marii (całus)

6 października 2020

Kochana Mario, przepiękna Ceremonia! Łzy wzruszenia płynęły mi po policzkach lub stały w oczach przez większość spotkania. Dziękuję za tak cudowny prezent!!(serduszka) Najbardziej poruszyły mnie słowa o szukaniu na zewnątrz tego, co od zawsze jest i czeka we własnej Duszy. Pojawiły się odpowiedzi na serię pytań o obecną inkarnację w towarzystwie Wieloryba (jeszcze nie te najważniejsze, radość życia i to czego brakuje). Po pozostałe potrzebuję jeszcze zanurkować. Jest kilka zwierząt mocy, które wzywają, by częściej, najlepiej rano i wieczorem się z nimi łączyć. Wieloryb to jedno z najważniejszych dla mnie na teraz!

6 października 2020

Najdroższa Mario, Ta Ceremonia to Skarb.Tak , bardzo jej potrzebowałam .Z Glegi Mojego Serca Bardzo Dziękuje (serduszko)

6 października 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, taka przesłodka, świeżuteńka, żywotna, promienna, słoneczna, dziecięca, nowonarodzona radość życia jest we mnie jako moja świetlista dusza wyższa zawsze i wszędzie, w każdym miejscu i czasie, we wszelkich okolicznościach, transmutując wszystko w krystalicznie przeczyste piękno miłości, szczęścia, spełnienia, harmonii i obfitości. Radość życia spływa do mnie światłem z boskiego źródła w fontannie zachwytu, oczyszczenia, uzdrowienia, mądrości i prawdy. Pluskam się w niej, jak w emocjach o najwyższych wibracjach kosmicznej energii. I niosę to światło w sobie z ogniem radości w sercu, zawsze dokonującym każdego wyboru w zgodzie z moją duszą wyższą. Czystość, niewinność, uszanowanie i umiłowanie siebie, przepotęzne krystalicznie światło, rozpalające każdą przestrzeń w świetliste przestrzenie jest we mnie i wokół mnie.

6 października 2020

U mnie niestety z tą radością to tylko 2 może 5%. W ostatnich tygodniach cała energia płynęła do beczki bez dna, którą jest u praca. Pozdrawiam Was serdecznie !

6 października 2020

Najdroższa Mario , (serduszka) Ceremonia jakby „szyta na miarę” dla mnie …tego właśnie mi potrzeba Radości Życia . Podczas wchodzenia w głębie z Przewodnikiem łzy zaczęły samoistnie płynąć….a wchodząc w poprzednie inkarnacje zaczął się dosłownie szloch … i zalanie sie łzami…Dziękuję za niesamowite spotkanie …(serduszko)

6 października 2020

Rozumiem wszystko. Nigdy chyba nie byłam bardziej gotowa na zmiany jak teraz. Muszę stwierdzić, że takie beczki bez dna to ja znajduję w swojej najbliższej rodzinie… Nie wiem jak to możliwe, że wczoraj byłam w takim wysokim nastroju, a dziś gnębi mnie ból głowy, który akurat jest tak bardzo dla mnie nietypowy. Odkryć i zrozumieć siebie i swoje ciało to skarb. Ale co by nie było idziemy do przodu (uśmiech)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl