Nowości
Nowości
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet
633,00 zł

129 klucz do rozkoszy życia. Jak kształtować ciało, otoczenie, sprawy ziemskie? Czy droga może być celem? Czy wiesz o tym, że czas ziemskich przyjemności może być doświadczeniem niesamowitego podwyższenia wibracji i przemiany świata dookoła.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 129 ceremonia
Pin It

Opis

 

129

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 01:09:28 min

 

129 Klucz tym razem do rozkoszy życia. Jak rozkoszować się każdą minutą życia tutaj na Ziemi w materii? Jak kształtować Twoje ciało, otoczenie, sprawy ziemskie, zgodnie z tym, czego pragniesz? Czy droga może być celem? Czy wiesz o tym, że czas ziemskich przyjemności może być doświadczeniem niesamowitego podwyższenia wibracji i przemiany świata dookoła. Książę monet/denarów i jego inspiracje oraz odwrócony Książę buław (ognia) co blokuje Twoją rozkosz w życiu ziemskim i jak to pokonać? Jak ratować świat poprzez świadomą kreację tego co ziemskie i jak zmaterializować to, co dla Ciebie ważne w prostych codziennych sprawach. 

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

Na tej 129 Ceremonii otrzymasz kolejny klucz do spełnionego życia. 

Poznaj Prawa Ziemskie! Dowiedz się co w tym momencie jest najważniejsze.

Dopiero, gdy poznamy to prawo i zastosujemy je w życiu (np. przez kolejne 7 dni), czyli wypróbujemy je i poznamy na własnym przykładzie, to możemy przejść dalej. Teraz nie jest czas na ograniczania, np. dietę, tylko odwrotnie rozkosz jedzeniem.

Kilka słów o Indianach, przypomnienie historii o Bizonie i Kobiecie w Bieli, a także kamień smocze jajo Septarian. 

Wiedza ta uwalnia nas od przymusu i presji, że to co tworzymy musi być wieczne, przetrwać na zawsze lub być "idealne". Pozwala skupić się na tworzeniu z miłością i radością.

Wielu z nas ma ograniczenia, np. poczucie, że musi bardzo cieżko pracować, a przecież wszytko powinno być w harmonii i równowadze! To system, w którym się wychowaliśmy ogranicza i wpędza w wyrzuty sumienia dając przekaz, że "nie powinniśmy cieszyć się dziełem tworzenia i doznawania radości lub rozkoszy"... Zastanów się jakie to są w Twoim przypadku ograniczenia, ponieważ każdy z nas jest inny. Czas uwolnić się z tej niskiej energii. Twórz coś malutkiego lub wielkiego - ale to na, co masz ochotę, a może sobie odmawiałaś / odmawiałeś długo. To wezwanie do zadbania o siebie, swoje ciało, pasje i talenty. Działaj, twórz, eksperymentuj! Stwórz najcudowniejszy obraz chwili...

 
 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocyznajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

   

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

 • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
 • Pragniesz zmiany na lepsze.
 • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
 • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
 • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
 • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
 • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
 • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
 • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
 • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (21)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

12 października 2020

Maria Bucardi moja idolka (serduszka)

12 października 2020

Kochana Mario, Właśnie wysłuchałam ceremonii.. Jak zawsze dałaś nam mnóstwo cennych wskazówek. Dziękuję! Po oczyszczeniu i połączeniu sie z Tobą i magiczną oazą poczułam ochotę by podczas słuchania dalszej części podziergać coś na szydełku. I wydziergałam piękne białe bransoletki. Koronkowe mini cuda. Radość ich tworzenia jest ogromna Ukochuję Cię mocno!

12 października 2020

Kochana Mario, po prostu de ja vu, wow, dziekuje kochana, pięknie

12 października 2020

Niesamowite przesłania!

12 października 2020

Jak to się stało, że ten komentarz się zamieścił – nie mam pojęcia. Po ceremonii chciałam coś napisać, ale nic mi nie przychodziło do głowy oprócz tych dwóch słów. Zrobiłam sobie jedzenie. Pierwszy krok do rozkoszowania się (uśmiech) A później pomyślałam, jak bardzo lubię spać i śnić. Wszystko ciągle się zmienia, ale to jedno pozostaje niezmienne – nigdy nie przestanę uwielbiać spać i śnić. Takie dziwne hobby (uśmiech) I potem nagle zachciało mi się spać. Położyłam się na chwilę i spałam do 3 w nocy. Wtedy wyłączyłam komputer. Chyba przez sen musiałam coś nacisnąć (laptop leżał obok) i komentarz + tajemnicze ż pojawiło się na blogu Idę w to, w rozkoszowanie się snem, bo fajne rzeczy się dzieją. Można coś tworzyć nawet o tym nie wiedząc (uśmiech) Na razie to taka malutka twórczość, ale może kiedyś stworzę coś wielkiego przez sen i opublikuję? Pierwsza próba u Ciebie, Mario. Twórczość senna Buziaczki (serduszka)

12 października 2020

Słuchałam na raty… Dopiero dosłuchałam całości i jestem jeszcze bardziej zachwycona! Tak bardzo mi było tego potrzeba! (serduszka) Byłam bardzo zmęczona po powrocie z pracy. Niemal zasnęłam z synkiem, rozkoszując się właśnie Ceremonią (po prostu leżałam zasłuchana, odpoczywałam, chłonęłam i pozwoliłam sobie na to, że skoro nie mam ochoty się ruszać, to tak sobie będę trwać, w najgorszym wypadku zasnę ). Teraz czuję się tak ożywiona, pozytywnie naładowana i chętna nawet do sprzątania jutro i w kolejnych dniach (to wciąż dla mnie rodzaj wyzwania). Nie wspominając o mniejszych i większych planach na realizację rozkosznego życia, na początek w najbliższym tygodniu. Bez względu na to, co w moim otoczeniu, a właściwie to również po to, by je rozświetlić.

12 października 2020

Piękna i wyjątkowa Ceremonia (serduszko) Ja np. Ostanio mam ochotę zmienić kolor włosów. Zrobić coś innego niz zwykle. Po Twoich słowach mam pewność że powinnam to zrobić i się już dłużej nie zastanawiać. Dziękuję (serduszko)

12 października 2020

Jak radośnie, jak lekko! Jaka… ulga Dziękuję za zachętę do rozkoszowania się życiem

12 października 2020

(serduszka)

12 października 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, materia przyjmuje dla mnie formę żywej energii, którą intensywnie odczuwam, która magnetycznie mnie przyciąga do poznawania jej dotykiem i kształtowania w nową formę. Pałam zapałem, pasją, entuzjazmem do tworzenia i kreacji piękna, dzieła, dobra, harmonii, miłości i spełnienia. Wszystkie przedmioty wokół mnie zatętniły życiem, zajmują mnie, cieszą, porywają do działania, inspirują, zajmują swoją rolą w przestrzeni i w czasie. Odczuwam to jako słodycz istnienia tutaj na Ziemi, rozkosz obcowania z tym, co odczuwalne smakiem, zapachem, dotykiem, słuchem. To przepyszne, zdrowe i finezyjne potrawy. To aromatyczne kwiaty. To kształtne formy. To melodyjne dźwięki. Wszystko we mnie wibruje ochoczością do życia tutaj i teraz w bosko ziemskiej materii w nadziemsko przecudownej kreacji moich talentów w olśniewające arcydzieła pisarskie, malarskie, muzyczne, manualne, abstrakcyjne, wizjonerskie, nadprzyrodzone, ruchowe, taneczne, zdrowotne, kulinarne, organizacyjne, architektoniczne, konstrukcyjne. Moje własne. Jedne jedyne, niepowtarzalne. Kocham Cię całym sercem.

12 października 2020

(serduszka)

12 października 2020

Bardzo , Bardzo Dziękuje Najdroższa Mario(serduszka)

12 października 2020

Jeszcze jedno…mówisz, że każdego dnia wyglądamy inaczej, to jak to możliwe, że na wszystkich Ceremoniach Ty wyglądasz zjawiskowo! Naprawdę oglądałam i się zastanawiałam jak Ty to robisz… to chyba jakieś czary…:):):):)

12 października 2020

Dziękuję!

12 października 2020

Pięknie dziękuje za ogromną motywacje! Pani dodaje tak ochoty do działania! (serduszka)

12 października 2020

Najdroższa Mario, fascynujące spotkanie! …sama droga jest celem! tak tak tak! Dziękuję za rozkoszne przesłania:) z całego serca podziwiam Cię za obraz jaki stworzyłaś w Magicznej Oazie, niesamowita inspiracja i kreacja… baaaardzo energetyczna Ceremonia!!!

12 października 2020

Wiesz Mario są takie rzeczy które są moim pragnieniem i taka której nie planowałam a okazało się że jest zapotrzebowanie na takie rzeczy które wyszły same z siebie i jeszcze jedna i jeszcze te w których muszę się spróbować pierwszy raz. Pisze takimi zagadkami ale dlatego że to były moje obawy aby to ujrzał dalej świat a z jednej strony przed Ceremonia pojawiły się takie myśli że stworze takie dzieła których nie widział jeszcze ten świat. Dziękuję

12 października 2020

Dziekuje Mario (usmiech) piekna energia plynaca z Twoich słów. Zgadza się wszystko i temat pamięci i temat radosci z tworzenia. Czas na skupieniu się na radosci w drodze niz na zaspokojeniu innych w efekcie. Bingo jak dla mnie. Samych wspaniałości dla nas wszytskich (całus)

12 października 2020

Pani Mario, jak dobrze, że wreszcie coś lekkiego. Jak dobrze

12 października 2020

Dokładnie TAK! KOCHANA! Ostatnio dobrze mi jak dziecko bawić się w materii. Jedna z zabaw to jeżdżenie rowerem po Holandii. Ekstra!

12 października 2020

Cudowny temat najdroższa Mario(serduszko)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl