130. Przyciągasz pecha, trudności, problemy, negatywnych ludzi, wypadki i przykre sytuacje? Dlaczego i jak to zatrzymać? To negatywne programy w Twojej podświadomości i zapisy w Twojej krwi, w Twoim DNA, odziedziczone lub bagaż z poprzednich inkarnacji.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 130 ceremonia

Opis

 

Namaste, bardzo mi miło powitać Cię na naszej 130 Ceremonii, w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, po czym przejdziemy do przesłań od Siły Wyższej.  

 

 

Czy istnieje coś takiego, jak nałogowe, regularne lub nieregularne przyciąganie pecha, trudności, problemów, negatywnych ludzi, wypadów i przykrych sytuacji?

 

Dlaczego tak się dzieje i jak to zatrzymać, by nareszcie uwolnić się od tego, czego nie chcesz?

 

Czy istnieje coś takiego, jak podświadomy strach, obawa i niepewność, która jak magnes przyciąga negatywne doświadczenia?

 

Czy to możliwe, by takie programy były zapisane w Twojej krwi w Twoim DNA i stanowiły odziedziczoną kulę u nogi?

Czy można przynieść z sobą bagaż doświadczeń z poprzedniej inkarnacji?

 

130 spotkanie to klucz do oczyszczenia negatywnych wzorów i aktywacji tego, co najlepsze dla Ciebie.

Otrzymasz wskazówki praktyczne jak iść dalej i już nigdy więcej nie przyciągać trudności, problemów i blokad.

Czas trwania naszego spotkania to: 58:36 czyli prawie godzinę.

 

Co jest Ci potrzebne, by zobaczyć Ceremonie? Internet i aktywny plan dostępu na tydzień (33 zł), miesiąc (111 zł) lub rok (1111 zł).  Aktywny plan dostępu gwarantuje Ci dostęp do tej i wszystkich innych transmisji, moich ebooków, audiobooków, słuchowisk i innych publikacji). Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII   Od czwartku kilka sekund po 20:20 strona będzie dostępna także tutaj link: https://bucardimaria.com/category/ogolna/

 

  

Na tym wykładzie online dodatkowo poznasz znaczenie liczby 130 (numerologie) oraz znaczenie kart Tarot (na przykładzie talii Thoth) 3 Mieczy, 7 Kielichów, a także usłyszysz kilka słów o XI Moc i XII Wisielec. 

 

Najważniejsze jest jednak ZADANIE, do którego każdy dostaje “instrukcję”, ale musisz je wykonać samodzielnie, po spotkaniu online, ponieważ każdy z nas jest inny oraz w innej sytuacji się znajduje. Wykonanie tego zadania uświadomi Ci bardzo ważne rzeczy, które ograniczają Cię i jak się z nimi rozprawić. Nie martw się, otrzymasz jasny przekaz jak uwolnić się od tych problemów, jednak czy postanowisz to zrobić, to już Twoja decyzja…

 

Poznasz przyczyny dlaczego pewne problematyczne sytuacje mogą się powtórzyć, gdy myślisz, że już pracowałaś / pracowałeś nad sobą, rozwijasz się i teoretycznie nic już takiego nie powinno mieć miejsca. Może sprawa, która się za Tobą ciągnie i której masz dosyć - wcale nie ma z Tobą nic wspólnego! Nie płać dłużej konsekwencji za coś, co może wydarzyło się dawno temu i nie ma specjalnego związku z Tobą i Twoim kierunkiem działań. 

 

Jesteś tutaj, w tym bardzo szczególnym czasie na Ziemi, by oczyścić od negatywnych energii. Wykorzystaj tę szansę, aby zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu i globalnej świadomości.

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

  

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu, spełnieniu, zdrowiu, obfitość na jakie zasługujesz!

  

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Czas trwania 58:36 oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

  

Dla kogo?

Dla osób wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Polecane

Opinie (14)

18 października 2020

Kochana Mario, Ceremonie pomagają mi być soba- zdrowa, spokojniejsza i bardziej zbilansowana. Jestem wdzięczna i dziękuje

18 października 2020

Ostatnio miałam ciekawe doświadczenie. Dopadł mnie bardzo silny strach, a jako, że dawno aż tak źle nie było, wyraźnie świadomie czułam jakby mnie coś otoczyło, dosłownie jakby to coś było materialne. Poczułam takie odcięcie i pustkę i zagubienie. Strach to potężne narzędzie do blokowania, zdecydowanie. Ponadto ostatnio z uporem maniaka walczyłam by zablokować pewne rzeczy które do mnie dochodzą, cały dzień w wielkim spięciu, napięciu i mantrą „nie poddam się” walczyłam, aż przyszedł wieczór i poczułam, że autentycznie zaczynam czuć napięcie w okolicy głowy i doszłam do wniosku… a niech to! to jest tylko życie i jak doświadczenie pokazuje nie tak szybko się umiera i z różnymi dziurami w sercu przecież też się da jakoś żyć haha (uśmiech) Doszłam też do wniosku, że ten strach przed czymś co zakładamy, że się wydarzy jest czasami cięższy i trudniejszy niż samo niechciane zdarzenie. Co za miesiąc…mam zmienne nastroje jak kobieta w ciąży :-) kobieta i jej emocje, kto to zrozumie.;) Ostatnio nawet przy filmikach z gorylem Koko, który tuli ludzi nadmiernie się wzruszam:) Swoją drogą te zwierzęta są takie urocze i kochane, przytulam do serca je wszystkie ! (uśmiech)

18 października 2020

(serduszka)

18 października 2020

Bardzo adekwatnie – jak zawsze, a teraz wyjątkowo Dziękuję, będę korzystać z Twojego (i Siły Wyższej) przekazu Kochana Mario!

18 października 2020

To prawda, że głębokie oddychanie i rozświetlanie strachów, obaw i wewnętrznych blokad jest niesamowicie skuteczne. Trochę zniechęca fakt, że ta praca nad oczyszczaniem ciągle trwa i trwa, ale – jak mówisz – po to tu jesteśmy. Jednak, gdy spojrzymy wstecz i zobaczymy, ile już udało sie oczyścić i jak zmieniło się nasze życie, to stwierdzamy, że warto. Mnie się udało wreszcie wziąć za porządki w papierach i z pełną siłą i energią po roku (!) posprzątałam stosy zalegających, chaotycznie poupychanych i walających się bez ładu i skłądu kartek. Wszystko ma swoje miejsce i odpowiedni segregator. Od razu poczułam przypływ sił i dopływ świeżego powietrza. A to wszystko dzięki świecy intencyjnej zapalonej w Nów Księżyca w Pannie 17.09.2020 r.! Dziękuję z głębi serca, Mario! (serduszka)

18 października 2020

Kochana Pani Mario, bardzo dziękuję. Ja zazwyczaj po zastanowieniu i zadaniu sobie pytania: „dlaczego tak jest?” albo „co mnie blokuje ?” dostawałam odpowiedzi. Najważniejszą dla mnie kwestią było to, że ja sobie z tymi odpowiedziami nie mogłam dać rady. Mówiąc dokładniej wiedziałam już dlaczego, ale to nie pomagało mi sobie z tym poradzić. Samo opisanie przyczyny nie powodowało tego, iż się ona ulatniała lub zmniejszała. Inne metody jak wybaczanie, rozumienie, odpuszczanie, spokój wewnętrzny nie działały, nie miały mocy. Nie znałam sposobu rozwiązania, czyli tego trzeciego kroku. Dziękuję bardzo za wskazówkę rozpuszczania światłem (uśmiech) A czasami naprawdę blokują Nas „dziwne” rzeczy. Pomyślałam, że napiszę o ogniu- unaocznia się w moim życiu takie poczucie, że nie mogę pokazywać mojego ognia, pasji życia, takiej namiętności, że lepiej się ukrywać, nie pokazywać żadnych oznak takiej dzikości i magicznego życia. I wiem, że to pochodzi z poprzednich żyć, mojej krwi i globalnej świadomości. Pozdrawiam serdecznie Justyna

18 października 2020

Alez piękna ceremonia….Mario, kiedy mówiłaś o przesłaniu w jakiś sposób radzić sobie z lekami, ograniczeniami, blokadami…to wydawało się to takie proste…świadomość tego, jaka to blokada, czy też leķ oraz rozswietlanie go jest…cudownym symbolicznym rozwiązaniem….(serduszko)

18 października 2020

Kochana Mario Z Glebi mojego serca Bardzo Dziekuje.(serduszko) (całus)

18 października 2020

Dziękuję Najdroższa Mario za tę wspaniałą ceremonię, moc miłości dla Ciebie Kochana (serduszka)

18 października 2020

Namaste Moja Ukochana Mario. To właśnie Trójka Mieczy pojawiła się u mnie dzisiaj, jako pierwsza. Cudownie rozpoznać dogłębnie jej znaczenie, by w pełni wykorzystać moc w niej zawartą do oczyszczenia w sile i mocy z tego wszystkiego w nas, co rozpuszczone światłem duszy, pozostawia miejsce na twórczość, polot, genialność, błyskotliwość, inwencję, kreatywność, płodność w lekkości, wolności, miłości, harmonii, w rozkosznym bezkresie Wszechświata i w jego najsłodszym bogactwie przeżyć, wizji, podróży, spotkań, doznań, pejzaży, dzieł, doświadczeń, uniesień, zachwytów, materializacji najpiękniejszych obrazów naszej boskiej wyobraźni.

18 października 2020

W tym tygodniu to nawet dwie takie stare sprawy się pojawiły… pomysl z rozswietlaniem na pewno wykorzystam. Dziękuję Mario (całus)

18 października 2020

Ci którzy nie biorą udziału w Ceremoniach, nie wiedzą jak dużo tracą. Piękne i wspaniałe spotkanie. W punkt! W odpowiednim momencie i czasie jak zawsze (uśmiech) dziękuję!(serduszka)

18 października 2020

Najdroższa Mario, przesłania jak zwykle w punkt! …jest ciemno i czarno wokół… ale z pomocą Siły Wyższej i mojej wolnej woli ujeżdżam bestie i idę do przodu:)

18 października 2020

Najdroższa Mario, przesłania jak zwykle w punkt! …jest ciemno i czarno wokół… ale z pomocą Siły Wyższej i mojej wolnej woli ujeżdżam bestie i idę do przodu:)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl