Nowości
Nowości
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet

633,00 zł

130. Przyciągasz pecha, trudności, problemy, negatywnych ludzi, wypadki i przykre sytuacje? Dlaczego i jak to zatrzymać? To negatywne programy w Twojej podświadomości i zapisy w Twojej krwi, w Twoim DNA, odziedziczone lub bagaż z poprzednich inkarnacji.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 130 ceremonia
Pin It

Opis

 

130

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 58:36 min

 

Czy istnieje coś takiego, jak nałogowe, regularne lub nieregularne przyciąganie pecha, trudności, problemów, negatywnych ludzi, wypadów i przykrych sytuacji? Dlaczego tak się dzieje i jak to zatrzymać, by nareszcie uwolnić się od tego, czego nie chcesz? Czy istnieje coś takiego, jak podświadomy strach, obawa i niepewność, która jak magnes przyciąga negatywne doświadczenia? Czy to możliwe, by takie programy były zapisane w Twojej krwi w Twoim DNA i stanowiły odziedziczoną kulę u nogi? Czy można przynieść z sobą bagaż doświadczeń z poprzedniej inkarnacji? 130 spotkanie to klucz do oczyszczenia negatywnych wzorów i aktywacji tego, co najlepsze dla Ciebie. Otrzymasz wskazówki praktyczne jak iść dalej i już nigdy więcej nie przyciągać trudności, problemów i blokad.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

Na tym wykładzie online dodatkowo poznasz znaczenie liczby 130 (numerologie) oraz znaczenie kart Tarot (na przykładzie talii Thoth) 3 Mieczy, 7 Kielichów, a także usłyszysz kilka słów o XI Moc i XII Wisielec.  

Najważniejsze jest jednak ZADANIE, do którego każdy dostaje “instrukcję”, ale musisz je wykonać samodzielnie, po spotkaniu online, ponieważ każdy z nas jest inny oraz w innej sytuacji się znajduje. Wykonanie tego zadania uświadomi Ci bardzo ważne rzeczy, które ograniczają Cię i jak się z nimi rozprawić. Nie martw się, otrzymasz jasny przekaz jak uwolnić się od tych problemów, jednak czy postanowisz to zrobić, to już Twoja decyzja… 

Poznasz przyczyny dlaczego pewne problematyczne sytuacje mogą się powtórzyć, gdy myślisz, że już pracowałaś / pracowałeś nad sobą, rozwijasz się i teoretycznie nic już takiego nie powinno mieć miejsca. Może sprawa, która się za Tobą ciągnie i której masz dosyć - wcale nie ma z Tobą nic wspólnego! Nie płać dłużej konsekwencji za coś, co może wydarzyło się dawno temu i nie ma specjalnego związku z Tobą i Twoim kierunkiem działań.  

Jesteś tutaj, w tym bardzo szczególnym czasie na Ziemi, by oczyścić od negatywnych energii. Wykorzystaj tę szansę, aby zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu i globalnej świadomości.

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocyznajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

   

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

 • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
 • Pragniesz zmiany na lepsze.
 • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
 • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
 • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
 • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
 • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
 • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
 • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
 • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (14)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

18 października 2020

Kochana Mario, Ceremonie pomagają mi być soba- zdrowa, spokojniejsza i bardziej zbilansowana. Jestem wdzięczna i dziękuje

18 października 2020

Ostatnio miałam ciekawe doświadczenie. Dopadł mnie bardzo silny strach, a jako, że dawno aż tak źle nie było, wyraźnie świadomie czułam jakby mnie coś otoczyło, dosłownie jakby to coś było materialne. Poczułam takie odcięcie i pustkę i zagubienie. Strach to potężne narzędzie do blokowania, zdecydowanie. Ponadto ostatnio z uporem maniaka walczyłam by zablokować pewne rzeczy które do mnie dochodzą, cały dzień w wielkim spięciu, napięciu i mantrą „nie poddam się” walczyłam, aż przyszedł wieczór i poczułam, że autentycznie zaczynam czuć napięcie w okolicy głowy i doszłam do wniosku… a niech to! to jest tylko życie i jak doświadczenie pokazuje nie tak szybko się umiera i z różnymi dziurami w sercu przecież też się da jakoś żyć haha (uśmiech) Doszłam też do wniosku, że ten strach przed czymś co zakładamy, że się wydarzy jest czasami cięższy i trudniejszy niż samo niechciane zdarzenie. Co za miesiąc…mam zmienne nastroje jak kobieta w ciąży :-) kobieta i jej emocje, kto to zrozumie.;) Ostatnio nawet przy filmikach z gorylem Koko, który tuli ludzi nadmiernie się wzruszam:) Swoją drogą te zwierzęta są takie urocze i kochane, przytulam do serca je wszystkie ! (uśmiech)

18 października 2020

(serduszka)

18 października 2020

Bardzo adekwatnie – jak zawsze, a teraz wyjątkowo Dziękuję, będę korzystać z Twojego (i Siły Wyższej) przekazu Kochana Mario!

18 października 2020

To prawda, że głębokie oddychanie i rozświetlanie strachów, obaw i wewnętrznych blokad jest niesamowicie skuteczne. Trochę zniechęca fakt, że ta praca nad oczyszczaniem ciągle trwa i trwa, ale – jak mówisz – po to tu jesteśmy. Jednak, gdy spojrzymy wstecz i zobaczymy, ile już udało sie oczyścić i jak zmieniło się nasze życie, to stwierdzamy, że warto. Mnie się udało wreszcie wziąć za porządki w papierach i z pełną siłą i energią po roku (!) posprzątałam stosy zalegających, chaotycznie poupychanych i walających się bez ładu i skłądu kartek. Wszystko ma swoje miejsce i odpowiedni segregator. Od razu poczułam przypływ sił i dopływ świeżego powietrza. A to wszystko dzięki świecy intencyjnej zapalonej w Nów Księżyca w Pannie 17.09.2020 r.! Dziękuję z głębi serca, Mario! (serduszka)

18 października 2020

Kochana Pani Mario, bardzo dziękuję. Ja zazwyczaj po zastanowieniu i zadaniu sobie pytania: „dlaczego tak jest?” albo „co mnie blokuje ?” dostawałam odpowiedzi. Najważniejszą dla mnie kwestią było to, że ja sobie z tymi odpowiedziami nie mogłam dać rady. Mówiąc dokładniej wiedziałam już dlaczego, ale to nie pomagało mi sobie z tym poradzić. Samo opisanie przyczyny nie powodowało tego, iż się ona ulatniała lub zmniejszała. Inne metody jak wybaczanie, rozumienie, odpuszczanie, spokój wewnętrzny nie działały, nie miały mocy. Nie znałam sposobu rozwiązania, czyli tego trzeciego kroku. Dziękuję bardzo za wskazówkę rozpuszczania światłem (uśmiech) A czasami naprawdę blokują Nas „dziwne” rzeczy. Pomyślałam, że napiszę o ogniu- unaocznia się w moim życiu takie poczucie, że nie mogę pokazywać mojego ognia, pasji życia, takiej namiętności, że lepiej się ukrywać, nie pokazywać żadnych oznak takiej dzikości i magicznego życia. I wiem, że to pochodzi z poprzednich żyć, mojej krwi i globalnej świadomości. Pozdrawiam serdecznie Justyna

18 października 2020

Alez piękna ceremonia….Mario, kiedy mówiłaś o przesłaniu w jakiś sposób radzić sobie z lekami, ograniczeniami, blokadami…to wydawało się to takie proste…świadomość tego, jaka to blokada, czy też leķ oraz rozswietlanie go jest…cudownym symbolicznym rozwiązaniem….(serduszko)

18 października 2020

Kochana Mario Z Glebi mojego serca Bardzo Dziekuje.(serduszko) (całus)

18 października 2020

Dziękuję Najdroższa Mario za tę wspaniałą ceremonię, moc miłości dla Ciebie Kochana (serduszka)

18 października 2020

Namaste Moja Ukochana Mario. To właśnie Trójka Mieczy pojawiła się u mnie dzisiaj, jako pierwsza. Cudownie rozpoznać dogłębnie jej znaczenie, by w pełni wykorzystać moc w niej zawartą do oczyszczenia w sile i mocy z tego wszystkiego w nas, co rozpuszczone światłem duszy, pozostawia miejsce na twórczość, polot, genialność, błyskotliwość, inwencję, kreatywność, płodność w lekkości, wolności, miłości, harmonii, w rozkosznym bezkresie Wszechświata i w jego najsłodszym bogactwie przeżyć, wizji, podróży, spotkań, doznań, pejzaży, dzieł, doświadczeń, uniesień, zachwytów, materializacji najpiękniejszych obrazów naszej boskiej wyobraźni.

18 października 2020

W tym tygodniu to nawet dwie takie stare sprawy się pojawiły… pomysl z rozswietlaniem na pewno wykorzystam. Dziękuję Mario (całus)

18 października 2020

Ci którzy nie biorą udziału w Ceremoniach, nie wiedzą jak dużo tracą. Piękne i wspaniałe spotkanie. W punkt! W odpowiednim momencie i czasie jak zawsze (uśmiech) dziękuję!(serduszka)

18 października 2020

Najdroższa Mario, przesłania jak zwykle w punkt! …jest ciemno i czarno wokół… ale z pomocą Siły Wyższej i mojej wolnej woli ujeżdżam bestie i idę do przodu:)

18 października 2020

Najdroższa Mario, przesłania jak zwykle w punkt! …jest ciemno i czarno wokół… ale z pomocą Siły Wyższej i mojej wolnej woli ujeżdżam bestie i idę do przodu:)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl