131. Czy to możliwe, by w tych czasach i globalnych turbulencjach, odczuć szczęście, dostrzec niespodzianki i wykorzystać dobre okazje? Jak popatrzeć na Twoje życie z innej perspektywy i zrozumieć, że już dziś jesteś człowiekiem sukcesu?

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 131 ceremonia

Opis

 

Namaste, bardzo mi miło powitać Cię na naszej 131 Ceremonii, w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, po czym przejdziemy do przesłań od Siły Wyższej.  

  

Jak przetrwać szalony czas burzy w pełni bezpiecznie i szczęśliwie?

Czy to w ogóle możliwe, by w tych czasach i globalnych turbulencjach, odczuć szczęście, dostrzec niespodzianki i wykorzystać dobre okazje, które czekają tuż za progiem?

Jak popatrzeć na Twoje życie z innej perspektywy i zrozumieć, że już dziś jesteś człowiekiem sukcesu?

Dlaczego dokładnie w tym momencie inni może stracą wszystko, a Ty możesz zyskać tak wiele?

Jak zobaczyć dobre okazje i otworzyć się na niespodzianki, gdy dookoła wszystko zdaje się zmierzać ku przepaści?

Pamiętasz, mówiłam już wiele miesięcy temu o czasach, gdy Mrok będzie zbierał swoje plony, dziś otrzymasz 131 klucz do mądrości, jak dokładnie teraz zadbać o Twoją szczęśliwą przyszłość.

 

Czas trwania naszego spotkania to: 47:38 czyli prawie godzinę.

LINK do strony transmisji:

https://bucardimaria.com/2020/10/22/ceremonia-nr-131-z-maria-bucardi/ 

link aktywny dopiero od 20:20 w wyznaczonym terminie.

 

Co jest Ci potrzebne, by zobaczyć Ceremonie? Internet i aktywny plan dostępu na tydzień (33 zł), miesiąc (111 zł) lub rok (1111 zł).  Aktywny plan dostępu gwarantuje Ci dostęp do tej i wszystkich innych transmisji, moich ebooków, audiobooków, słuchowisk i innych publikacji). Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII   Od czwartku kilka sekund po 20:20 strona będzie dostępna także tutaj link: https://bucardimaria.com/category/ogolna/

 

131 Ceremonia jest jak nigdy wcześniej bardzo spontaniczna! Przyczyną jest podniesiony stan alarmowy na wyspie Madera oraz zapowiedź ulew i burzy. Energie dookoła są wzburzone nie tylko w tej części świata, lecz globalnie... Niektórzy mają wrażenie, że jesteśmy w środku tornada. To wydaje się niełatwe, jednak to jest możliwe, by znaleźć w sobie spokój wewnętrzny, zaufanie i wiarę, która sprawi, że na zewnątrz może wszystko wirować, a my pozostaniemy w samym środku bezpieczni.

Na tym wykładzie online poznasz inspirację co robić, by używać lepszego języka, ponieważ słowa to zaklęcia! Czasem, gdy rozmawiamy z koleżanką, kolegą, rodziną, to się zapominamy i rzucimy jakieś słowo bez zastanowienia. A to słowo, jak każde inne, materializuje się w naszym życiu... Co więc zrobić, aby używać pozytywnych słów - dowiesz się tutaj. 

Poznasz jeszcze ważne przesłania i symbolikę aktualnego czasu.

Sięgnij po 131 klucz wtajemniczenia, tym razem do SZCZĘŚCIA!

  

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

  

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu, spełnieniu, zdrowiu, obfitość na jakie zasługujesz!

  

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Czas trwania 47:38 oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

  

Dla kogo?

Dla osób wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Polecane

Opinie (21)

25 października 2020

Moja Najdroższa Mario, bardzo dziękuję za piękne i świetliste spotkanie (całus) Ja często czuję szczęście i radości każdego poranka i nasze wspólne Ceremonie inspiracje od Marii tyle pięknych przeslań, motywacji kształtują mój dzień. Dziękuję kochana za piękne dobro które zawsze płynie i nie zna granic, moc miłości (serduszko)

25 października 2020

Najdroższa Mario poczułam się podczas ceremonii jak szczęśliwe dziecko(całus)(serduszko) A mianowicie przeniosłam się myślami do lat wcześniejszych gdzie jako mała dziewczynka biegałam po trawniku i szukałam czterolistnej koniczynki. I często ja znajdowalam. Dziekuje

25 października 2020

(serduszka)

25 października 2020

Zgadza się. Nagrywanie dłuższych wypowiedzi pokazuje nas z innej perspektywy. Zapewne jest to sztuka pełnej koncentracji (uśmiech) ale uważam to za bardzo fajne i pozytywne doświadczenie i cieszę się, że mogę zobaczyć, gdzie powinnam wprowadzić jakieś szlify (uśmiech) Moc miłości! (uśmiech)

25 października 2020

Dziękuję Mario! Jesteś Słońcem! Ja jestem cały czas szczęśliwa i kocham życie Ukochania!(serduszko)

25 października 2020

Mario.. spotkania z Tobą nie są małym szczęściem.. lecz ogromnym (serduszko) jestem wdzięczna Sile Wyższej za to, że przyprowadziła mnie do Ciebie :)) Czuję duże szczescie (mimo fizycznego zmęczenia) i bardzo cieszę się z mojego życia (serduszko) ale czuję też, że mam jeszcze do przepracowania temat niezaslugiwania i niedoceniania siebie – wtedy moje szczęście będzie jeszcze bardziej widoczne i odczuwalne (uśmiech) To była bardzo piekna ceremonia.. przypomniała mi m.in., żeby bardziej pilnować tego,co mowie i mysle.. a także żeby bardziej skupić się na sobie, pracować intensywniej nad sobą.. Patrząc na Ciebie Mario trudno mi było się skupić na przeslaniach tak pięknie promieniejesz.. i rozświetlasz wszystko wokół siebie Twoje oczy są także pełne światła cieszę się, że już doszlas do siebie po ostatnim przeziębieniu. Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytajacych ten komentarz i przesyłam Wam moc Miłości

25 października 2020

Czuje szczęście w każdym miejscu ,w którym sie znajduje i w każdym momencie mojego życia :)))

25 października 2020

Oj, Mario, jaka piękna ceremonia! I symboliczna!(uśmiech) Czuję szczęście…coraz więcej szczęścia każdego dnia. I radość – jako wyznacznik, że idę właściwą drogą. Ten mój barometr bardzo się wyczulił i od razu daje mi sygnały: – nuda, przygnębienie, zniechęcenie, odczucie zamknięcia, ograniczenia = nie idź tą drogą, uciekaj, odejdź, to nie jest dla Ciebie dobre; – radość, pozytywne nastawienie, świetne samopoczucie, świeżość, oddech = to jest właściwe, dobre, to Cię uszczęśliwia; Rozum, oczywiście, próbuje namieszać: analizować, wyszukiwać przeszkody, torpedować, ale bardzo szybko go pacyfikuję. Dziś właśnie o tym myślałam, jak dziwne z punktu widzenia tzw. normalnego człowieka są moje wybory. I jak zupełnie nie interesuje mnie to, co modne, popularne i ogólnodostępne, czym większość karmi się każdego dnia. Jak bardzo potrzebuję tego, co dzikie, niezależne, nieoswojone i tak naprawdę tę dzikość można znaleźć tylko w głębi własnej duszy. Dziękuję z głębi serca za to, że moja dusza prowadzi mnie właśnie taką nieoswojoną ścieżką, nieoczywistą, niezależną i niesystemową. Dziś właśnie poczułam, jak bardzo mnie to uszczęśliwia i napełnia rozkoszą każdą cząstkę mnie. I za to, co przekazujesz, bo to najwyższej próby złoto i gwarancja nieustannego rozwoju, bezgraniczności i nieskończoności. A to kocham najbardziej (serduszka)

25 października 2020

Dziękuję Kochana za kolejne klucze (serduszko) ja muszę koniecznie zacząć nagrywać rozmowy z moją mamą bo mam wrażenie, że jesteśmy jak woda i ogień bo zawsze coś jest nie tak… takie spięcie energetyczne… dlatego teraz już wiem, żeby następnym razem nagrać i posłuchać co robię nie tak idealnie Mario wszystko przekazałaś(serduszko) Dziękuje z całego serca buziakiii

25 października 2020

Kochana Pani Mario, ale piękna Ceremonia. Bardzo mi się podobała. Ja uwielbiam „małe szczęścia”. Bardzo często znajduje na mojej drodze monety. Na chodnikach, ulicach, parkingach, podłogach sklepów. I niesamowite jest to, że nikt inny ich nie widzi. Ludzie koło nich przechodzą, mijają, nawet po nich depczą. A ja je podnoszę, chucham na szczęście i się cieszę jak dziecko. Sympatyczne jest to, że ludzie obok są zazwyczaj bardzo zainteresowani co ja takiego znalazłam i moja radość zwraca ich uwagę. I to jest takie miłe. Dziękuję Pani Mario za inspiracje i przypomnienie, że słowa to zaklęcia. Ciekawy pomysł z tym nagrywaniem rozmów. Pomyślałam, że każdy z Nas tutaj jest wielbłądem i wie co robić by w spokoju przesiedzieć burze piaskowe (uśmiech) To siedzenie to takie symboliczne jest. A kotki w Magicznej Oazie są jak z bajek, jak z innych światów

25 października 2020

Dziękuję. Właśnie dziś poczułam szczęście. Spędziłam miły dzień i przyszła do mnie idealna wizja życia. Coś niesamowitego (serduszko)

25 października 2020

Dziekuje , Dziekuje Najdrozsza Mario(serduszko) Tyle Cudownosci Mnostwo rzeczy zrozumialam . Od momentu ,gdy moge brac udzial w Ceremoniach Wszystko sie zmienilo w moim Zyciu . Cieszy mnie Kazdy dzien.Kazdy moment . Zaczynaja sie materializowac moje marzenia. Nawet dzisiaj dostalam przepiekny prezent . Jestem Szczesliwa .(uśmiech) Dziekuje (całus) (serduszko)

25 października 2020

Namaste, Moja Ukochana Mario. Szczęście to dla mnie czystość moich uczuć, myśli, słów i działań. To krystalicznie rozświetlone w zdrowiu komóreczki mojego ciała. To ład i porządek we mnie i wokół mnie. To pogodne otoczenie. To miłość, pieszcząca serce w każdym spojrzeniu, dotyku, oddechu, dziele. To twórcze kreowanie przestrzeni, poprzez wypełnienie jej pięknem, sztuką, finezją, artyzmem, lekkością, radością, spełnieniem, najczulej pieszczącym Matkę Ziemię. To każda chwila, która ma nadziemsko kosmiczne znaczenie.

25 października 2020

Fenomenalne spotkanie (uśmiech) kilka dni temu wybily stare sprawy ale pozwoliły mi zweryfikować moje pragnienia. Bylo gorzko i nieprzyjemnie. Zobaczylam siebie jako taka starą 1 ale odkąd zrozumiałam o co chodzi to dziś doslownie stalam się jak cesarzowa. Zupełnie inna postawa w pracy i zupelni inny odbior mnie przez ludzi. Fantastyczne odczucie i jaka lekkość o radość. Dziekuje Mario(uśmiech) spontaniczne spotkania sa najlepsze

25 października 2020

Najdroższa Mario, odczuwam ogromne szczęście z bycia tu i teraz…i z Naszych spotkań (serduszko)Dziękuję

25 października 2020

Dziękuję, idealna ta spontaniczna ceremonia (uśmiech) I przesłanie zawsze aktualne w moim życiu. Ostatnio miałam uczucie, że nic nie osiągnęłam i myśli, że gdyby angażować się w realizację pospolitych marzeń, to byłoby łatwiej i przynajmniej byłoby się zrozumianym – choć wiem, że tak nie jest!! Ale również wiem, że jak zawsze rozprawię się z tym i rozświetlę (uśmiech)

25 października 2020

Pełne zaufanie w Siły Wyzsze i nic nie trzeba robić więcej, niespodzianki same spadają z nieba, jak Manna…szczescie!!!

25 października 2020

Tu i teraz jestem szczęśliwa. (serduszko_ Na codzień – bywam, ale dzięki dzisiejszej ceremonii wiem jak to szczęście przyciągnąć aby czuć się tak non stop. Cudowny, piękny klucz który tyle pokazuje, tyle uczy. (serduszko)

25 października 2020

(serduszko)

25 października 2020

To moje ulubione zdjecie z Maria Bucardi jaka gracja i wdzięk jak Anioł Światła

25 października 2020

U Nas Sztorm Nadchodzi Mam Rozowego Slonia / w nocy śniło mi się ze zobaczyłam cudne dwa stare drzewa na rozdrożu przytuliłam się do jednego miało tak rozbudowany pień były bardzo stare !!! Jak krzesło tulilam go I Nadszedł Cejrowski !!! Ten z Boso prze świat i mówi ze wspaniale ze takie Cudowne drzewa znałam i tez zaczął przytulać drugie i zawołała chyba swoją żonę i staw jakiś może kanał obok przepływała taki dość ciemny zarośnięty jakimiś glonami i wiele innychoj jo jo ale czuje się Już Dobrze (serduszka)a sto lat nie oglądałam tego gościa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl