Nowości
Nowości

132. Jak nie tracić orientacji w Ciemności i znaleźć wyjście w każdej sytuacji bez wyjścia? Jak wędrować w czasach Mroku, by bezpiecznie dojść do celu?

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 132 ceremonia
Pin It

Opis

 

132

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 49:45 min

 

Jak nie tracić orientacji w Ciemności i znaleźć wyjście w każdej sytuacji bez wyjścia? Jak widzieć więcej, rozumieć więcej i zawsze podejmować właściwe decyzje. Jak wędrować w czasach Mroku, by bezpiecznie dojść do celu, by Twoja droga zawsze była rozświetlona i wiodła Cię pomiędzy światami. Dzisiejszym przewodnikiem będzie Orzeł Nocy, czyli SOWA. Opowiem Ci trzy historie o ukrytej głębi, które pomogą Ci zrozumieć gdzie jesteś tutaj i teraz i jak iść dalej do realizacji marzeń i rozkoszy życia. Jak sprawić, by to wszystko, co aktualnie dzieje się wokół nie miało na Ciebie żadnego wpływu…  Aktywuj Twoją Moc i Mądrość, by być we właściwym miejscu i czasie. 

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocyznajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

   

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (18)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

30 października 2020

Niesamowite przesłania. Jaka głębia i symbolika! Rozumiem znaczenie całości, ale będę jeszcze prześwietlać każde słowo i wszystkie powiązania. Po pierwsze dlatego, że to lubię, a po drugie, by wyłapać wszystkie ukryte, nawet najmniejsze sensy i znaczenia. Jak niezwykle połączone z moim życiem. I bardzo, bardzo potrzebne, szczególnie w ostatnich dniach zawirowań, ataków, chaosu… Gdy we wtorek wycieńczona tym wszystkim poszłam nad jezioro (a raczej dowlokłam się, bo bolał mnie każdy fragment ciała, szczególnie prawe ramię i kolana, jakby mi je ktoś wyrywał kleszczami), poprosiłam Siły Wyższe o wskazówki, o to, jak iść, co jest ważne…I dosłownie po minucie, dwóch zza moich pleców wyleciała z głośnym krzykiem czapla! Okrążyła mnie całą, zanurkowała w wodzie przede mną (a raczej pode mną, bo byłam na górce), krzyknęła jeszcze dwa razy, spłoszyła kaczki, wzburzyła wodę i poleciała. Zniknęła nagle tak szybko, jak się pojawiła. Przepiekny obraz i niesamowite przesłanie! Medytacja, dbanie o czystość myśli i słów. Nie trzeba dodawać, że zobaczenie czapli nad bądź co bądź osiedlowym jeziorem, nie jest czymś zwyczajnym… Jestem bardzo wdzięczna Sile Wyższej za taki znak i wsparcie. Od razu poczułam się lepiej, oczyściłam. Aktywowałam całą moc Wojowniczki w sobie. Uciekłam z terytorium, na które coś mnie ściągnęło, jakaś nieostrożność, chwilowe zaćmienie. Odcięłam od globalnego szaleństwa. Wycofałam się do siebie i od razu poczułam siłę i moc. Jestem gotowa, by iść drogą pomiędzy światami, swoją własną ścieżką i rozkoszować się wszystkim tym, co zsyła mi Siła Wyższa. Być światłem w ciemności.

30 października 2020

Caly miesiac mysle o opalach. Jako te cenne, by docenic! Wielkie mozliwosci… I o tym opalu myslalam jakis czas temu, jako tym na przyszlosc – niedluga…. Ucieszylam sie gdy o nich wspomnialas (uśmiech) Dziekuje.

30 października 2020

Kto mieczem wojuje to od miecza ginie! Dziś rano po krótkim spacerze gdzie przytulilam się do wierzby, po powrocie do mieszkania zaczęłam się przebierać a tu na mojej skarpetce, czarny zdechly, rozplaszczony pająk! Polki mają poparcie nie tylko innych kobiet ale i mężczyzn tak myślę że na całym świecie i to jest bardzo pozytywne. To że moje światło działa na innych jak czerwona plachta na byka. Radość lekkość ich parzy. Pełnia księżyca w byku ostatnio taka pełnia miala miejsce w 1944 roku. Następna będzie w roku 2038 jak dobrze teraz pamiętam. Cyfra 4 jest ze mną od zawsze, gdy ostatnio palilismy znicze na grobach zwróciliśmy uwagę ja szczególnie na to ze mój brat odszedł 4 grudnia. Jest to ukryta symbolika ciekawe jaka.

30 października 2020

Moc milosci dla Ciebie kochana Mario, dziękuję.

30 października 2020

Pewnego dnia wstałam i postanowiłam wylosować kartę z talii ze zwierzętami. Wypadły dwie, a jedną z nich była sowa. Popatrzyłam i pomyślałam: biała z koroną- dobrze wróży (uśmiech) i tego samego dnia, Ty najdroższa Mario wrzuciłaś opis zwierzęcia mocy i domyślasz się jak byłam zdziwiona, że to była sowa. Nie wiem kiedy mi to minie, ale te ” przypadki” tak bardzo mnie cieszą. To znak, ze kiedy trzeba, to jestem gotowa, choć czasami wydaje mi się, że już jestem już spóźniona. Czasami naprawdę czuję tą akceptację, że moje życie wyglądało i wygląda tak jak wygląda, choć już pół książki można by było napisać I przychodzą mi namyśl tylko jedne słowa, że życie na Ziemi to najdziwniejsze doświadczenie jakie mi się przytrafiło,- jakkolwiek to brzmi, tak to czuję :-) A z życia wzięte taka ciekawostka, w marcu, gdy w telewizji opisywali dolegliwości, bardzo podkreślano duszność i tak wszyscy pacjenci już na początku wywiadu rzucali hasłem: ” mam duszność” ( a ja patrzę i człowieka w lepszej formie nie widziałam ;)), a teraz w październiku nagłośniło się – „utrata węchu” i teraz wszyscy mają utratę węchu. Siła telewizji działa. Bo ten kto ma utratę węchu to ma utratę węchu, ale ten kto ma katar to ma katar (uśmiech) Może Ty Mario, ukryta w Magicznej Oazie nie doświadczysz słonia, ale większość z nas doświadczy i o „dziwo” przeżyje, więc spokojnie, naprawdę statystyki nie są takie złe ;):):) Tak więc spokój i do przodu (uśmiech)

30 października 2020

Kochana Pani Mario, ja od jakiegoś czasu mam wizję złotej, rozświetlonej ścieżki w ciemności. I naprawdę ciemność jest wszędzie: z prawej, z lewej, nawet przede mną. Nic nie widać oprócz tej wąskiej ścieżki, która prowadzi w przód. I ja się siebie pytam: „jak mam iść tą ścieżką, skoro nie wiem nawet gdzie idę” I to dzięki Pani i naszym Ceremoniom po prostu wierzę. Wierzę w Siły Wyższe i po prostu idę tą ścieżką. I dzieję się coś niesamowitego: przestaję zwracać uwagę na tą właśnie ciemność, bo po co to robić gdy i tak nic nie widać. Najważniejsze to skupić się na krokach po tej złotej wstążce. I ja wiem, że to jest dobre i jestem bezpieczna mimo to, że nie wiem gdzie dojdę. Ale ciekawe informację o najciemniejszej czarnej dżumie tuż przed świtem renesansu. Nie patrzyłam na to w ten sposób wcześniej. I uwielbiam sowy ! W bajkach były często symbolem mądrości (uśmiech) Pozdrawiam cieplutko

30 października 2020

Globalna świadomość jest czasem wręcz nie do wytrzymania, ja mam takie wrażenie, że dużo częściej muszę się zabezpieczać, prosic o pomoc i ochronę, prosić mojego przewodnika aby pomógł mi żyć na wysokiej energi i wibracji. Te spotkanie, dało mi dużo do zrozumienia, ja bym chciała aby Ceremonie były dłuższe, by chłonać tą wiedzę jak gąbka(uśmiech) już się nie mogę doczekać kolejnego spotkania (uśmiech) Dziękuję kochana (serduszko)

30 października 2020

Wow ta Ceremonia to byla największa niespodzianka bo znów spodziewałam się kolejnych przeszkód i blokad i znowu biegu przez plotki a tu radość życia… Ostatnio mam wrażenie że ciągle biegłam przez plotki i ciągle blokady i przeszkody i opóźnienia a w tym tym tygodniu wszystko ruszyło w końcu do przodu ku realizacji moich marzeń. Dawnych marzeń mam wrażenie bo w tym biegu i grzezawiskach już kompletnie zdążyłam stracić orientację czego właściwie chce. Już byłam o krok od zawrócenia z tej drogi i poddania się. Przechodziłam najgorsze próby przez ostatni czas. I taka Ceremonia to jak wybawienie. Najbardziej pouczająca była historia o średniowiecznej zarazie. Bardzo dużo podobieństw do obecnej sytuacji aż niesamowite. Historia lubi się powtarzac. A sowa to móje ulubione zwierzę . Otaczam się sowami z jakiegoś powodu i czuje do nich respekt a jednocześnie takie przyciąganie. PS. Mam nadzieję że już ciemniej nie będzie bo już tego nie zniosę (uśmiech) oby było już tylko lepiej i czekam z niecierpliwością na te Świetliste czasy

30 października 2020

Namaste Moja Ukochana Mario. Dziś, jako pierwsza, odłoniła się dla mnie Szóstka Kielichów, a zaraz za nią Królowa Kielichów, Królowa Mieczy i Dwójka Denarów. Twoje świetlanie magiczne przypowieści przyprawiają mnie o dreszcze odkrywczości, coraz to nowych przestrzeni świadomości, którą przemierzam w zachwycie i ciekawości, wyostrzając zmysły z pomocą sowy na moim ramieniu. Kocham Cię całym sercem.

30 października 2020

Namaste Moja Ukochana Mario. Dziś, jako pierwsza, odłoniła się dla mnie Szóstka Kielichów, a zaraz za nią Królowa Kielichów, Królowa Mieczy i Dwójka Denarów. Twoje świetlanie magiczne przypowieści przyprawiają mnie o dreszcze odkrywczości, coraz to nowych przestrzeni świadomości, którą przemierzam w zachwycie i ciekawości, wyostrzając zmysły z pomocą sowy na moim ramieniu. Kocham Cię całym sercem.

30 października 2020

Mario, fascynujące spotkanie! arcy ciekawe historie …jestem przekonana i tak czuję, aby być pośrodku, iść jak Mag transcendentalny i nie tracić swojej energii na to co dzieje się wokół, nawet nie zamierzam mojej postawy tłumaczyć osobom, które ugrzęzły w mokradłach i pytają mnie dlaczego zachowuje się tak, jakby to wszystko mnie nie dotyczyło?…a odpowiedź na ten trudny czas jest dzisiejsze przesłanie – odporność to WIARA! Z całego serca dziękuję;)

30 października 2020

Najdrozsza Mario Dziekuje to Zbyt Malo .(serduszko)

30 października 2020

(sowa) w tym czasie szczególnie musi być ze mną…bo pomimo, iż odcinam się od globalnej świadomości…to gdzieś mnie zawsze dopadnie…:/ Nadwrażliwość…

30 października 2020

(sowa) w tym czasie szczególnie musi być ze mną…bo pomimo, iż odcinam się od globalnej świadomości…to gdzieś mnie zawsze dopadnie…:/ Nadwrażliwość…

30 października 2020

Bardzo przemawia do mnie to, aby isc miedzy swiatami. Oczywiscie rozne informacje do mnie docieraja, ponosze konsekwencje tego co sie dzieje, ale i tak w glebi duszy czuje, ze mnie to nie dotyczy. Dziekuje za kolejna cudowna Ceremonie (serduszka)

30 października 2020

Dziękujemy za cudowną ceremonię i Twoje starania Mario

30 października 2020

Mario ciemno sie robi bardzo, wycofanie do siebie rowniez aktualne. Więcej widze, wiecej słyszę, więcej rozumiem. Ide do przodu choc w planach próbują mi przeszkodzić co niektore sily… ale ufam i wytrwale zmierzam do celu (uśmiech) dziekuje ze opowieści. Porownanie z IV wiekiem wow a historia z kamieniami wspaniala. Dziękuje (całus)

30 października 2020

Dziękuje za tą ceremonię, energie, przesłania i przypomnienia (serduszko) najbardziej podobała mi się ostatnia historia (uśmiech) uwielbiam takie „przypadkowe” spotkania i „zbiegi okoliczności”. Zdarzają się zwłaszcza wtedy gdy nurtują nas jakieś pytania;) Czy ta znajoma ma może sklep internetowy? Jeśli podasz nam adres to może i my uzupełnimy nasze zbiory z zaufanego źródła (uśmiech) Pozdrawiam serdecznie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl