Nowości
Nowości
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet

633,00 zł

133. Coś przestaje funkcjonować, droga się zamyka, blokada zapada … Jak reagujesz w takim momencie? Jak uniknąć manipulacji i syndromu stada?

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 133 ceremonia
Pin It

Opis

 

133

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 01:01:57 min

 

Jak uniknąć manipulacji i syndromu stada, gdy coś jest inaczej, niż było zwykle… Jak wyjść z labiryntu Mroku? Wyobraź sobie sytuację w której nagle coś przestaje funkcjonować, droga się zamyka, blokada zapada … Jak reagujesz w takim momencie? Czy próbujesz przebić głową mur za wszelką cenę, bo przecież zawsze właśnie tam były otwarte drzwi, a teraz są zamknięte? Czy pozwolisz, by w takim momencie porwał Cię syndrom stada, wszyscy biegną w tym kierunku, to Ty też, bo przecież trzeba rozbić blokadę a w kupie siła... Co się wtedy dzieje z Twoją energią? Porozmawiamy o sytuacjach konfliktowych, gdzie dwóch się bije, a trzeci korzysta … Kto jest tym trzecim, kto stworzył Labirynt na Ziemi (Matrix)? Kto stale dzieli, by lepiej kierować jedną masę, przeciwko drugiej, a sam obserwuje i zaciera ręce?

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocyznajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

   

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

 • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
 • Pragniesz zmiany na lepsze.
 • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
 • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
 • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
 • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
 • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
 • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
 • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
 • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (19)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

9 listopada 2020

Warto teraz popracować nad mięśniami kegla, kobiety zarówno jak i mężczyźni. To jest mięsień którego nie widać ale odgrywa on bardzo ważną rolę i nie tylko tu chodzi o życie intymne bo wiadomo że ćwiczony zwiększa, odczucie rozkoszy ale odgrywa istotną rolę, czyli wpływa na odcinek lędźwiowy, jest z tym układem połączony, pracując na mięśniami kegla, wpływamy na to, że odcinek lędźwiowy się rozluźnia i również ćwiczy. Mięsnie brzucha pracują i stają się bardziej mocne, skóra ujędrniona. Ma to znaczenie w tym momencie, myślę że każdy z nas zauważy swoistą różnicę.

9 listopada 2020

Dziekuje serdecznie za przypomnienie sydromu owcy, nie angazuje sie w strajki, kto wygra wybory, bo to strata czasu i energi . Poniewaz przeznaczenia i tak nie zmienisz , jak to mowia walka z wiatrakami, taka jest wola Boza.Taka jest ludzka natura ciezko jest zakceptowac nowe zmianny ale z biegiem czasu nie ma wyjscia i trzeba spojrzec z innego kata widzenia i zobaczyc te zmianny i wybrac to co tobie odpowiada , zycie idzie dalej xoxoxoxo

9 listopada 2020

Dziękuję za ten przekaz (serduszka) Już o tym Mario wspominałaś, jednak mimo, że wiem i mam poczucie, że rozumiem, to jednak czasem daję się złapać i podążam – co prawda na swój sposób i zwykle z refleksją o co może naprawdę chodzić – ale jednak w tym kierunku co stado. Pewnie wiele zmian przed nami, niekoniecznie tych mile zaskakujących… więc zdecydowanie warto wyrobić w sobie nawyk szukania pozytywów i dostrzegania nowych drzwi. W wielu sytuacjach nauczyłam się w ten sposób patrzeć i reagować (bardzo podobała mi się dawna opowieść o reakcjach turystów, których pierwotne plany zostały pokrzyżowane i większość narzekała, czy złorzeczyła, w przeciwieństwie do pary, która była bardzo wdzięczna i szczęśliwa ze względu na to, że mogła zobaczyć i doświadczyć znacznie więcej niż to pierwotnie było zaplanowane). Są jednak sytuacje kiedy zdarza(ło) mi się w pierwszej reakcji wpadać w złość, odczuwać niesprawiedliwość i narzekać. Będę nad tym pracować

9 listopada 2020

Ja nie lubię stada, zawsze krocze w przeciwnym kierunku (uśmiech) Dziękuję za piękny wykład (uśmiech) (serduszko)

9 listopada 2020

Rewolucje prowadza do jeszcze większego zniewolenia, do zasilania mroku. Nalezy, koncentrowac sie na marzeniach, radości i harmoni wewnętrznej, wiary, ze sily swiatla zawsze zwycięzaja! Takie jest moje rozumienie dzisiejszego przeslania Mario (serduszka)

9 listopada 2020

Bardzo Dużo Przesłania Mi Dzis Uświadomiły (serduszka) To zabrzmi właśnie tak nie właściwie ale to to co od lat czułam ze w okol mrok ciemność a jak jak wygrana w lotka świecąca gdzieś dążę jak by mnie nic w koło nie obchodziło i jak by oczekiwałam tego i w końcu jest choć trochę ciemno – ale wypierałam to bo jednak szczęście na tle takiego mroku wypada trochę samolubnie wiele właśnie obrazów jak przemykam ciemnymi uliczkami ale z uczuciem misji , siły przetrwania , wygraniej , przewagi lekkiego stresu i troszkę nie pokoju wyczekiwania ale pewność ze jest ok wystarczy tylko ość pewnie przed siebie i świecić … dużo mi przypomniały przesłania i poukładały klocki (serduszko)Dziękuje Mario

9 listopada 2020

Pięknie to przekazałaś, Mario! Tyle ciepła w Twoim głosie, tyle melodii i odcieni, że chyba, jak nigdy wcześniej, odczułam ten nowy świat, tę złotą erę, gdzie nic już nie będzie takie jak było i wszystko ukształtujemy według nowych boskich wzorów, wzorów serca, a nie według przestarzałych poglądów i zaskorupiałych schematów. Tu – bardzo intensywnie – przypomniała mi się „Oda do młodości” Adama Mickiewicza. On jednak był geniuszem, jego utwory mają wymiar uniwersalny, choć w szkole wcale nie są w ten sposób interpretowane. Ile tu podobieństw do obecnej sytuacji! „Bez serc, bez ducha, — to szkieletów ludy! Młodości! dodaj mi skrzydła! Niech nad martwym wzlecę światem W rajską dziedzinę ułudy: Kędy zapał tworzy cudy, Nowości potrząsa kwiatem I obleka w nadziei złote malowidła! (…) Młodości! tobie nektar żywota Natenczas słodki, gdy z innymi dzielę: Serca niebieskie poi wesele, Kiedy je razem nić powiąże złota”. I ten złoty kolor – Mądrości Wyższej i Złotej Ery! I niebieski – mitycznej Atlantydy, a także kreatywności! (serca niebieskie poi wesele – tylko ci, którzy myślą i czują w oryginalny, nietypowy, niestandardowy sposób, będą napojeni radością, będą doświadczać szczęścia). Pojawia się też zielony („Aż opleśniałej zbywszy się kory, Zielone przypomnisz lata!”) – czyli, oprócz fioletowego, wszystkie kolory, które wymieniłaś podczas dzisiejszej ceremonii! Pięknie! (serduszka)

9 listopada 2020

Witaj Mario , dziękuję za Ceremonię. Ja np zawsze lubiłam zmiany i nigdy nie uczestniczę w tłumie ( chyba że muszę ) Zadam jedno pytanie . Co zrobić aby w tym ciemnym trudnym czasie mieć więcej siły i ochoty do działania ?

9 listopada 2020

Moja Najdroższa Mario, bardzo dziękuję za swietliste bardzo wyjadkowe spodkanie , przesłanie i wskazówki (całus) Ta wiedze która przekazujesz jest kluczem do każdych nowy dzwi jakie to wszystko symboliczne i ma ukryty sens , moc miłości (serduszko)

9 listopada 2020

Niesamowicie pieknie to wszystko powiedziane Mario. Czuje jakby mowila Pani czcionka ozdobiona kwiatami i pieknym zapachem, mieniaca sie kolorami nie z tej ziemii. Czuje ze rozumiem zalozenie, natomiast to wierzcholek gory lodowej, a caly przekaz jest niesamowicie bogaty. Pewnie bedzie do mnie dochodzic przez kolejne dni i noce. Z całego serca dziękuję za kolejne cudowne spotkanie

9 listopada 2020

Namaste Moja Ukochana Mario! Przecudowne Siły Światła od lat przygotowywały mnie na ten czas, abym była w nim bezpieczna, wolna i szczęśliwa w moim baśniowym świecie, wypełnionym mocą światła o najwyższej wibracji, gdzie wszystkie drogi są zawsze otwarte na oścież w jasności, prowadząc mnie śmiało przez niepowtarzalnie przepiękniejsze krajobrazy siłą węchu, instynktu, intuicji i głosu serca, za którym podążam magicznie po ciągle nowych przestrzeniach życia, materializowanych przez najwybitniejsze z moich myśli. Kocham Cię całym sercem!

9 listopada 2020

Mario Najdroższa, rozumiem przesłania i czuję ich moc – jestem pewna, że kiedy odsunęłam się od stada, podjęłam właściwą decyzje i pomimo niezrozumienia, widzę to teraz doskonale…że kiedy idę swoją rozświetloną drogą siły mroku jakby mniej mnie dotykają i wszystko przychodzi z większą łatwością:) co wprawia w osłupienie osoby wokół… Dziękuję Mario, za Twoje słowa! mocno utwierdziło mnie to w tym, co czuję i kolejne puzzle się układają:)

9 listopada 2020

Świetnie trafił do mnie argument odwróconych oczu negatywnych sił od tych, którzy są w mniejszości, spokojni, opanowani. Przechytrzyć jak lis i wyjśc z labiryntu (uśmiech) Bardzo pieknie i trafnie przekazalas Mario przeslania. 100% przyjętej mądrości. Dziękuję (całus) a widzenie wiecej przejawia się kazdego dnia w coraz szerszym spektrum(uśmiech)

9 listopada 2020

(serduszka)

9 listopada 2020

Najdroższa Mario Z Głębi Mojego Serca Bardzo Dziękuje (serduszko) Ja jeszcze czuje strach , ale dostaje od Sił Wszechświata Pomoc Zawsze na czas. Dziękuje (serduszko)

9 listopada 2020

To prawda, dużo latwiej jest biec ze stadem w danym momencie, dużo trudniej jest sie odlaczyc, ale efekty podążania własna indywidualna ścieżka sa o niebo piękniejsze i przyjemniejsze. Dziękuję kochana Mario

9 listopada 2020

Jak nie doszedl mi ostatnio czajniczek elektryczny (przez 2-3 miesiece) i po naziazaniu kontaktu ze sprzedawca i gdy zostalam zignorowana to sie usmiechnelam do siebie i pomyslalam, ze nie chcialabym miec produktu od takiej osoby.:) a po czasie Wszechswiat wynagrodzil mi w innej dziedzinie. Niektorzy mysla, ze Wszechswiat nie widzi:) a widzi wszystko

9 listopada 2020

Chciałabym również dodać że codziennie rano gdy otwieram oczy to dziękuję Bogu za nowy dzień i proszę o ochronę więc jeżeli coś stało się nie po mojej myśli to wierze, ze Siła Wyższa ma w tym wyższy cel.

9 listopada 2020

Jestem wdzięczna i dziękuje za cudowną Ceremonie Mario.(serduszka)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl