Nowości

134. Zwolnij! Spiesz się powoli! Zamknij drzwi i zabarykaduj okna …

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 134 ceremonia
Pin It

Opis

 

134

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 55:18 min

 

Zwolnij! Spiesz się powoli! Czas wycofania – regeneracji – przeczekania. Zamknij drzwi i zabarykaduj okna … Co Siły Wyższe dokładnie teraz chcą Ci przekazać? Ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem … Ciemno… Ciemniej … Coraz ciemniej … Negatywność, globalne obniżenie wibracji … Co jest wokół? Przed czym należy się chronić właśnie teraz w tym momencie? Ciemne chmury przykrywają słońce, co robić? Dlaczego nadszedł czas, by wycofać się do swojej skorupki, jak ślimak i zasklepić wejście? Aktywuj dostęp, by otrzymać 134 klucz do szczęścia, którym na pewien czas zamkniesz drzwi do Twojej twierdzy, a w odpowiednim momencie znów otworzysz! To nie jest odpowiedni czas, by biegać „na zewnątrz” i za wszelką cenę próbować osiągnąć Twoje marzenia, to czas, by przeczekać i tutaj nie chodzi o różowego słonia! Tutaj chodzi o wiele więcej!!!

 


  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 
 

 

Przeczytałaś / przeczytałeś mnóstwo książek o pozytywnym myśleniu i materializacji? Oglądałaś / oglądałeś wiele kursów, webinarów z tej dziedziny, ale Twoje marzenie i cele nie realizują się? Odczuwasz frustrację, bo przecież jeśli tylko odpowiednio nastawimy się, to powinniśmy osiągnąć wszystko co chcemy w moment? A tu kłoda pod nogami jedna za drugą… Jeśli kiedyś się nad tym zastanawiałeś albo spotyka Cię któryś z tych problemów i blokad, to ten wykład online w uroczystej formie będzie dla Ciebie idealny i osiągniesz spokój ducha. 

Zyskasz wiedzę, która wyjaśni Ci, że są różne momenty tutaj na Ziemi i jak je najlepiej wykorzystać, by nie walczyć z wiatrakami, a w czasie, gdy nadejdzie nowa energia, która sprawia, że wszystko się łatwo i lekko materializuje - każde Twe marzenie spełnia - to będziesz poraniony, wykończony i zniechęcony do robienia czegokolwiek. Po takich trudnościach można się uprzedzić, zdemobilizować, że potem wszystkie szanse przelatują nam przez palce. Nie wal głową w mur, a zaparz sobie pyszną herbatkę, przygotuj pięknie siebie i swoje miejsce oraz otwórz 134 Ceremonię.

Naszym przewoźnikiem ze świata duchowego jest Zwierzę Mocy Ślimak, zobacz jak niepozorną i ciekawą jest istotką!

 

   

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocyznajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

   

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Polecane

Opinie (18)

14 listopada 2020

Dziękuję Kochana (całus) czas się wycofać (serduszka) buziaczki (serduszko)

14 listopada 2020

Namaste Pani Mario. A co jeśli marzenie właśnie się realizuje dosłownie? Nie da się tego zatrzymać bo to większe przedsięwzięcie? Czy można jeszcze coś zrobi? Ciekawe było to że ja na tej Ceremonii zasnęłam zaraz bo przesłaniu energii.. bardzo to dziwne i obudziłam chwilę po niej… W moim przypadku nie jest możliwe zatrzymanie wszystkiego w tej chwili…

14 listopada 2020

(serduszka)

14 listopada 2020

Zwierzątko mocy ślimak, niedźwiedź czy jeżyk przypominają o tym aby na czas jesienny zwinąć się i poczekać aż do wiosny. Pani nowa strona o zwierzętach mocy pomaga nam wszystkim szczególnie w tym czasie w którym teraz jesteśmy

14 listopada 2020

Namaste Moja Ukochana Mario. Ta Ceremonia jest dla mnie ślimaczym domkiem, którego drzwi zamykam szczelnie, chowając się w przytulności jego wnętrza, aby napawać się cudownością poczucia bezpieczeństwa. Kochanie, przesłanie tej Ceremonii jest dla mnie boskim balsamem, peleryną, pod którą chronię swoje najdroższe skarby. Moje serce jesto Tobie wdzięczne potęgą całego wszechświata, uśmiechając się do Ciebie blaskiem rozgwieżdżonego nieba.

14 listopada 2020

Czy także trzeba wycofać się z wizualizacji marzeń? Dziękuję (serduszka)

14 listopada 2020

Dziekuje!(serduszko)

14 listopada 2020

Pierwsza moja reakcja, na to, że to czas cierpliwości, brzmiała:”o losie!” (uśmiech) ja już jestem królową cierpliwości, a tu się zdaje, że szykuje się nowy poziom, poziom cesarzowej cierpliwości ojej ale ten rok jest „wyjątkowy” (uśmiech) piekło-niebo, niebo – piekło i tak w kółko. Wczoraj otoczyła mnie jakaś smoła energetyczna wisząca w powietrzu. Nawet w nocy miałam niespokojne, dziwne sny, a dziś rano dopadł mnie wielki niepokój. Wyjść z tego nie mogłam. Na dodatek zachciało mi się 5 lat temu zdobyć drugi zawód i ta szalona szkoła nie odwołała egzaminu i będzie za tydzień i tu ten ślimak… (uśmiech) W sumie w tym aspekcie nauki dokładnie tak się czuję. Ja też znalazłam symbol podczas dzisiejszej Ceremonii. Zwróciłam uwagę, że masz „splamioną” cieniami Twoją śnieżno-białą suknię. Zauważyłam to dopiero pod koniec. No cóż. Podoba mi się też jedna, bardzo genialna rada – „jak nie możesz nic zrobić, to nie rób”. Kiedyś pół dnia się zastanawiałam dlaczego ja sama nigdy nie wymyśliłam takiej wyszukanej mądrości

14 listopada 2020

Właśnie mnie oświeciło. Już wiem skąd ta ciężka energetyczna fala.. Wczoraj był 11 listopada! Śmieszne, że przez to, że nie słucham radia i nie oglądam telewizji, tyle mi to zajęło by zrozumieć skąd i dlaczego ale jak widać, co ma dotrzeć do dotrze(uśmiech)

14 listopada 2020

Wszystko wokół nas i w naturze skłania do tego, by wycofać się do swojej skorupki, zapalić świece i skoncentrować na sobie. Zapaść w sen zimowy. Podczas burzy najbadziej lubię być w domu i obserwować ją z daleka przy zamkniętych oknach, bo nie lubię grzmotów. Ciekawe, gdy mówiłaś o spiralnej skorupce jako spirali życia (24:05) coś w moim komputerze zaczęło przeraźliwie wyć i piszczeć, a okno – mimo że zamknięte – zaczęło się ruszać! No po prostu demoniczny skowyt. Takich sygnaów i blokad jest faktycznie ostatnio dużo, zwłaszcza ze sprzętem. Dziękuję za to przesłanie, bo mogłabym je zlekceważyć i siłą rozpędu próbować realizować cele. A tak, będę robić tylko to, co konieczne, z minimalnym nakładem energii, a jak najwięcej czasu poświęcać na spanie i wypoczynek. Z mocą Światła

14 listopada 2020

Moja Najdroższa Mario, dziękuję za spotkanie i wszystkie wskazówki i przesyłania, moc miłości i wytrwałości (całus) (serduszko)

14 listopada 2020

Kochana Pani Mario, dziękuję za tą sympatyczną Ceremonię. Takie są właśnie dla mnie ślimaki z muszlami. Sympatyczne (uśmiech) Przesłania jak zwykle na czasie. Mój spokój ducha został zachwiany i się zaczynam zastanawiać czy to możliwe, że siły te nie pozytywne chowają przed nami obraz rzeczy fizycznych tak, że ich nie widzimy. Dana rzecz faktycznie jest, ale my jej nie dostrzegamy. Słuchałam ostatnio wywiadu na temat bylicy i jedno zdanie bardzo mocno zwróciło moją uwagę. Bylica ma takie właściwości, że pokazuje co w Nas jest jeszcze do zaopiekowania się i ukochania. Pokazuje coś czego wcześniej nie widzieliśmy, braki, rany, dziury . I ten czas wejścia do ślimaczej muszli może być też takim czasem zaopiekowania się i ukochania tego co jest w Nas. I to na różnych poziomach. Pozdrawiam powolnie (uśmiech)

14 listopada 2020

(serduszko)

14 listopada 2020

Bardzo mi przykro Mario, że Wasza kurka odeszła i wysyłam drugiej ogrom miłości, do całej Magicznej Oazy i Ciebie (serduszko) Piękne przesłanie. Ojjj czujemy ten gęsty mrok, więc chowamy się do skorupki (uśmiech)

14 listopada 2020

Najdroższa Mario, dziękuję za dzisiejsze spotkanie:) to że mogło się odbyć! pomimo, jak mówiłaś… wielu przeciwności – bardzo czekałam na te przesłania, bo rzeczywiście czas jest wymagający…

14 listopada 2020

Najdrozsza Mario Bardzo Dziekuje(serduszko).Tak ja teraz potrzebuje spokoju , odpoczynku . Pragne sie zregenerowac.Zbyt duzo utrudnien .(uśmiech)

14 listopada 2020

Dzisiaj moja córka wysłała mi film „czego nauczyła mnie osmiornica” Piękny i niezwykle aktualny do naszej 134 Ceremonii. Podobno ślimak i osmiorniczka mają wiele wspólnego a ta ostatnia w przepiękny sposób potrafi się wycofać

14 listopada 2020

Oj Mario jak wspaniałe są to przeslania, jak ważne dla nas wszystkich. Czas zwolnić i odpuścić dążenie do osiagniecia szybko celów. Tak jak mówisz, przyjdzie czas na ich realizację. Cudowne spotkanie, za które z serca dziękuję (całus)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl