135. Jak pokonać zew. i wew. wrogów? Czym jest dla Ciebie zwycięstwo dokładnie teraz? Czym jest dla Ciebie Twój sukces, dokładnie teraz? Jak on ma wyglądać? Dlaczego teraz takie przesłania?

135-Ceremonia-z-Maria-Bucardi-1.jpg
 • nowość
Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 135 ceremonia

Opis

 

Namaste, bardzo mi miło powitać Cię na naszej 135 Ceremonii, w imię Miłości, Dobra i światła oraz tego, co najpiękniejsze tutaj i teraz. Rozpoczniemy jak zwykle od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, po czym przejdziemy do przesłań od Siły Wyższej.  

 

Jak pokonać zewnętrznych i wewnętrznych wrogów?

Czym jest dla Ciebie zwycięstwo dokładnie teraz?

Czym jest dla Ciebie Twój sukces, dokładnie teraz?

Jak on ma wyglądać?

Dlaczego teraz takie przesłania?

  

Co jest Ci potrzebne, by zobaczyć Ceremonie? Internet i aktywny plan dostępu na tydzień (33 zł), miesiąc (111 zł) lub rok (1111 zł).  Aktywny plan dostępu gwarantuje Ci dostęp do tej i wszystkich innych transmisji, moich ebooków, audiobooków, słuchowisk i innych publikacji). Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII   Od czwartku kilka sekund po 20:20 strona będzie dostępna także tutaj link: https://bucardimaria.com/category/ogolna/

 

Magiczne 7 dni.

Czym jest dla Ciebie zwycięstwo, sukces w tym czasie?

Jak pokonać wewnętrznych i zewnętrznych wrogów?

Dlaczego ten czas tutaj i teraz jest tak ważny?

Jak dokładnie teraz iść dalej? W momencie, gdy świat wygląda tak, a nie inaczej … Jak postawić konkretne kroki na drodze do szczęścia? Kiedy wyruszyć w dalszą drogę do osiągnięcia celów?

To spotkanie daje Ci 135 klucz wtajemniczenia, który dla laika jest jak ciężka, ołowiana kula u nogi, gdy wypłynie na głęboką wodę, tylko ściągnie go na dno, ale dla Ciebie będzie złotym kluczem, którym otworzysz każde drzwi, a także skrzynię pełną skarbów, która skryta jest w głębinach …

Ty już znasz poprzednie spotkania i umiesz dobrze pływać w energii … Czas by wyruszyć …

Długość spotkania prawie godzinę 50:48 min.

 

 

 

Ale UWAGA!

W tym świecie trzeba umieć się poruszać, trzeba znać prawa jakie tu obowiązują, aby sięgnąć po nasze szczęście... Nie dla każdego "szczęście" to dosłownie skrzynia ze złotem, a może coś innego, dużo bardziej cennego. Po tym spotkaniu zdecydujesz, co to znaczy dla Ciebie i uzyskasz odpowiedź jak to osiągnąć.

W życiu są różne momenty, które warto poświęcić na różne działania, aby były korzystne i przyniosły Ci wielkie profity. Na poprzednim spotkaniu mieliśmy ostrzeżenie, by zachować się jak ślimak do swojej skorupki, a teraz mamy wyraźny znak, że szczęście stoi do naszej dyspozycji! Nie przeocz tej okazji... Sen zimowy też jest przyjemny, ale jeśli bardzo zależy Ci na osiągnięciu Twoich marzeń i celów - to jest idealny czas, by postawić krok w ich kierunku.

  

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

  

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu, spełnieniu, zdrowiu, obfitość na jakie zasługujesz!

  

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Czas trwania 55:18 oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

 • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
 • Pragniesz zmiany na lepsze.
 • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
 • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
 • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
 • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
 • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
 • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
 • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
 • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

  

Dla kogo?

Dla osób wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Polecane

Opinie (24)

22 listopada 2020

(serduszka)

22 listopada 2020

Kochana Mario, dziękuje i jestem wdzieczna za Ceremonie. Dzisiaj jeszcze spałam kiedy była Ceremonia. Czuje, ze czas jesienny to czas gdzie naprawdę trzeba ładować baterie, wypoczywać i iść spokojnie ślimaczym tempem

22 listopada 2020

Tyle się napisałam, wysyłam komentarz, a tu nagle połączenie ze stroną przerwane…A już myślałam, że to koniec blokad…właśnie o tym pisałam…

22 listopada 2020

Kochana Mario , Z Calego Serca Dziekuje za Ceremonie

22 listopada 2020

Dziękuje (uśmiech) oby siły wyższe poprowadziły nas jak najlepiej :))

22 listopada 2020

Kochana Mario, po dzisiejszej ceremoni jestem bardzo confused, z tego co zrozimialm na koniec, ze nie uczestnicza we wszystkich ceremoniach to nie bede mogla prosic Sily Wyzsze o pomoc o zyciestwo bo utone albo jeszcze bardziej sie pograze w moich problemach. Tak sie cieszylam ale na koniec skrzydla mi opadly.

22 listopada 2020

Nareszcie! Nareszcie wyszło słońce zza chmur (serduszka) aż się uśmiechnęłam po kilku pierwszych słowach. Moje marzenia właśnie się materializują w formie fizycznej i po ostatniej Ceremonii dopadł mnie lekki dołek. Ja tu właśnie w centrum realizacji, życie wywrócone do góry nogami a tu trzeba się schować i czekać tylko jak to zrobić w samym środku zdarzeń? Pani Maria doradziła mi że jeśli wszystko jest już w ruchu to niech się toczy ale przez cały tydzień dopadały mnie te myśli i męczyły. Ja odsłuchałam poprzednia Ceremonię dopiero następnego dnia… pewnie też nie przypadkowo … ale poza małymi opóźnieniami związanymi ze sprzętem nic nie próbowało mnie zatrzymać. A dzisiejsza Ceremonia sprawiła że czuje że góry mogę przenosić (uśmiech) mam kilka listów do wysłania i od jutra zacznę nad nimi pracować żeby złota kotwica była do nich zamocowana poprawnie ☺️ cieszę się też że udało się wszysko z wodna oaza natury i gratulacje Pani Mario (serduszka)

22 listopada 2020

To znaczy ze mogę mieć lawendowe spotkanie z Archaniolem Zadkielem. Pójść po złotym piasku do złotego oceanu i naczerpac wody bogactwa i obfitosci. W Bibliotece Wszechświata sobie posiedzieć i poczytać o sobie jak dla mnie ekstra lektura. Podróżować z jednorozcem. Całować Pegaza czule w chrapy. A wszystko i poza tym skapane w złotym świetle. .jak wrobel w piasku w tej zlocistosci się kąpać. To dla mnie wykorzystanie fundamentu czym są Ceremonie Wszystkie A cyeilizacyjnie hehe fizycznie… bawić się jak dziecko w każdej dziedzinie mego życia. ..pełne odpalenie miłości oddania koncentracji zabawy lekkości przyjemności rozkoszy …no piaskownica pełna zabawek. ..tylko kreować swoj świat. Tak to widzę. Toż to 7 magicznych i intensywnych dni. Dlatego mieliśmy odpoczywać. ..ttttaaakkkk…(uśmiech) Czy ja może chce zbyt wiele naraz? Gdy to piszę. .moja uwagę zwrócił tytuł malutkiej książeczki z poezja M. Bialoszewskiego. ..leży w pudełku z kredkami bo spisywalam co ważne z Dzisiejszej Ceremonii…jej tytuł „moja świadomość tańczy” i pomyślałam sobie ze to bardzo adekwatne do mojego zrozumienia przekazu Twojego Kochana i perspektywy. ..zabawy w kreowanie swojego życia w każdej dziedzinie. Mario a czy połączeniem z Siłami Wyższymi w najprosztszym wydaniu bez magii modlitw próśb nie jest po prostu myślenie o Nich. Bo ja jak myślę o Siłach Wyższych automatycznie patrzę w górę. Czyli łącząc to wszytko. ..siedzę sobie w piaskownicy ze swoimi zabawkami budije w złotym piasku babeczko niespodzianki marzenia. ..jak to dziecko w pełni szczęśliwe i w poczuciu ze rodzice czuwają tutaj Siły Wyższe -wiadomo czasami można zapytać czy babki ładne wychodzą hehe i tak …pełna realizacja zachodzi. Tak? (uśmiech) Całuję (serduszko)

22 listopada 2020

Kochana Mario, dzisiejsza ceremonia to balsam dla duszy. Uśmiech nie schodzi mi z ust. Ależ energia…czekałam na ten moment, bo ubiegły tydzień dal się we znaki. Czekałam z ważnymi dla mnie decyzjami (w różnych dziedzinach) na właściwy moment..zdaje się że nadszedł…(serduszko)

22 listopada 2020

Dziękuję Mario za to spotkanie, te energie i przesłania (serduszko) Już nie mogę się doczekać, żeby od rana spisać jak będzie wyglądał sukces w roznych dziedzinach mojego życia i żeby zacząć z nową wiara i energia czynic kroki naprzod w tych dziedzinach, które od jakiegoś czasu leżą mi na sercu. Z poprzednich ceremonii przypominają mi się teraz przesłania o białym i czarnym wilku, o tym że jestesmy gwiazdami, a nie gąbkami, o feniksie, jednorozcu i że kluczem do realizacji marzen jest koncentracja (uśmiech) W najbliższym tygodniu odslucham również 7 ceremonii, do których skieruje mnie Siła Wyższa – one zawsze podnosza moje wibracje i rozświetlają droge , która w ostatnich dniach przypominała gęsty i ciemny las Ale jak zwykle dajesz nam światło nadziei dziekuję (całus) Wszystkiego dobrego nam wszystkim życzę

22 listopada 2020

(serduszka)

22 listopada 2020

Dziękuję z całego Serca za to spotkanie oraz wszystkie poprzednie. Wizja zwycięstwa maluje się już we mnie. I ta wizja , niby zasadniczo ta sama, a jednak pełniejsza i w równowadze. Ukochania ~~ Cieszę się również ze zwycięstw magicznych w Oazie.

22 listopada 2020

Dziękuję za cudowną ceremonię (serduszka)

22 listopada 2020

Kochana Pani Mario, ale cudowne spotkanie. Przez chwilę miałam wrażenie, że jestem rycerzem w złotej zbroi, która miała wykute lwie głowy. Zaczęłam się nawet zastanawiać czy właśnie coś lwiego nie ma w energiach, a za chwilę Pani wytłumaczyła, że 6 buław to Jowisz w Lwie:) Ah proszę Cię złota mądrości o prowadzenie przez te kolejne 7 dni, by wykorzystać je najlepiej i najcudowniej. Dziękuję

22 listopada 2020

(serduszka)

22 listopada 2020

Najdroższa Mario z Głębi Naszego Serca Tak Bardzo Tobie Dziękujemy .(serduszka)

22 listopada 2020

Mam takie wrażenie, że ostanie tygodnie były trudne. A tu takie wspaniałe przesłanie. Odrazu mi się lepiej zrobiło. Tak się cieszę. Dziękuję za niesamowity wykład (całus) (serduszko)

22 listopada 2020

Dziękuję z całego serca za tę piękna Ceremonię, powiało świeżością i radością (serduszka)

22 listopada 2020

Mario, tak się cieszę że z wodną Oazą wszystko zakończyło się pomyślnie:) jestem szczęśliwa, że takie lekkie, przyjemne i świetliste przesłanie jest przed Nami…ufff coś pięknego! zamierzam wykorzystać ten czas. Dziękuję

22 listopada 2020

Dziękuję, piękne przesłanie

22 listopada 2020

Pięknie dziękuje wszystko zrozumiane głęboko sercu poczułam jak te potrzebowałam i czekałam i wiem że teraz jest odpowiedni moment czuje to by działać! Jestem ogromnie wdzięczna że jest pani w moim życiu powtarzam to wielokrotnie bo płynie wielka wdzięczność z całego mojego serca! Ps jaka niespodzianka że udało mi się całą ceremonie obejrzeć .. Buziaki

22 listopada 2020

Mario cieszę się bardzo z osiągnięć w sprawie wodnej oazy. U mnie 14.11 również byl sukces na który pracowałam ostatnie miesiące. Jest jeszcze trochę do poprawki ale to też buduje. Będę pracować z energią sukcesu tak jak wskazałaś i dziękuję z serca za spotkanie (całus)

22 listopada 2020

Mario cieszę się bardzo z osiągnięć w sprawie wodnej oazy. U mnie 14.11 również byl sukces na który pracowałam ostatnie miesiące. Jest jeszcze trochę do poprawki ale to też buduje. Będę pracować z energią sukcesu tak jak wskazałaś i dziękuję z serca za spotkanie (całus)

22 listopada 2020

Dziękuję kochana Mario!(serduszko)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl