Nowości
Nowości
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet

633,00 zł

136. Po każdej ciężkiej próbie odradzasz się jak Feniks z popiołów z jeszcze większą Siłą i Mocą! Dbaj o czystość Serca z Jednorożcem ... W tych niespokojnych, niepewnych czasach stwórz Twoją własną oazę spokoju...

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 136 ceremonia
Pin It

Opis

 

136

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 48:51 min

 

Po każdej ciężkiej próbie odradzasz się jak Feniks z popiołów z jeszcze większą Siłą i Mocą! Dbaj o czystość Serca z Jednorożcem ...  W tych niespokojnych, niepewnych czasach stwórz Twoją własną oazę spokoju, harmonii i równowagi w głębi Twojego serca. Twoje własne kryształowo czyste i święte miejsce w Twoim wnętrzu. Co robić, gdy negatywność atakuje, wypełnia wszystko? Zanim podzielisz się negatywnością z innymi, zatrzymaj się i dokonaj oczyszczenia z Jednorożcem, niech Twój wewnętrzny ogień spali wszystko, dokona fioletowej transformacji, zanim wyślesz dalej to, co negatywne i zranisz osoby, które na to nie zasłużyły i które może właśnie mają w tym momencie tak samo, a może nawet trudniej, niż Ty. 

 


  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 
 
 

 

Tutaj otrzymasz konkretne kroki, co najlepiej i najkorzystniej jest zrobić, gdy poczujesz negatywną emocję, irytację, złość, zdenerwowanie, stres itd. A o to nie trudno w obecnym czasie, ponieważ wiele osób samych jest tak nerwowych przez wiadomości, stres w pracy, niezadowolenie z życia, że sami nie mogą tego wytrzymać. Bez odpowiedniej wiedzy i kluczy wtajemniczenia nie potrafią sobie poradzić z negatywnością i wyładowują się na otoczeniu. Szybko nauczysz się dzięki temu wykładowi online, że każde takie wyzwanie powoduje wzrost Twojej wibracji, siły i mocy wewnętrznej. Jak mistyczny ognisty ptak rodzisz się na nowo! A czy to nie jest najlepsza motywacja do pokonywania trudności? Za każdym razem jest łatwiej, aż stajemy się mistrzami własnego losu, zamiast być zależnym od humorów innych. To spotkanie online jest bardzo symboliczne i obfitujące w Zwierzęta Mocy! 

Zobacz znaczenie Zwierzęcia Mocy Jednorożca, Feniksa, Sokoła, Trzmiela, Muchy i innych niesamowitych stworzeń ze świat przyrody, które niosą nam mądrość, gdy tylko wiemy jak ją zrozumieć https://zwierzetamocy.org

 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocyznajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

   

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

 • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
 • Pragniesz zmiany na lepsze.
 • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
 • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
 • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
 • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
 • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
 • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
 • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
 • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (18)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

27 listopada 2020

Dziękuje Ci kochana za przesłania jakże mi potrzebne teraz (serduszka) wokół wszystko szaleje a Ty Mario mimo to przekazałaś wszystko idealnie buziaczkiii

27 listopada 2020

Kochana Mario, Jestem wdzięczna i dziękuję wdzięczna za wspaniała Ceremonie. Maria Bacardi to Arcykapłanka Światła

27 listopada 2020

Kochana Mario serdecznie dziekuje za ceremonie za energie i przeslania jestem bardzo wdzieczna. Niech Sily wyzsze prowadza nas jak najlepiej .

27 listopada 2020

Kogutek daje z siebie wszystko ile sił . Dziękuję za te te przesłania, które przypominają mi o inteligencji emocjonalnej, to chyba dla ludzi trudne ale gdy jedna osoba potrafi wpłynąć spokojem zaczynają się uspokajać , przypomina mi się ceremonia w której uczy pani pani Mario (serduszka) aby zachować spokój, równowagę chyba 21 ceremonia pamiętam takie silne drzewo na tej ceremoni Dziś oglądam Star Trek i był odcinek w którym jedna z osób dziewczyna czuła się niewidzialna i poczułam to w sobie pomyślałam ,że to tak jak wtedy kiedy byłam dzieckiem czasami czułam że mnie nie zauważają. Pozdrawiam serdecznie

27 listopada 2020

Kochana Pani Mario, na początku pragnę bardzo podziękować, że Pani jest ! I Pani rozumie, nie tylko to co jest, ale też co było. I jak to wszystko jest ze sobą powiązane, teraźniejszość, przeszłość, przyszłość. Jak dzieciństwo wpływa na teraźniejszość. U mnie zazwyczaj wszystko dzieje się wraz z początkiem tygodnia i to w taki sposób, że w czasie czwartkowej Ceremonii to już wiem o czym mowa. Po ostatnim tygodniu miałam takie poczucie, że te magiczne 7 dni będzie piękne i cudowne. Nic bardziej błędnego- jak to Pani mówi. Jakoś się dobrze nie układało. A co najdziwniejsze zaczęła mnie palić głowa, dosłownie czubek mojej głowy, skóra oraz włosy. I to nie było dla mnie normalne. Przypomniało mi się, że może to być atak energetyczny, bo czytałam o tym w Pani książce. Wykonałam więc działania powrotu tych energii do nadawcy- wyobrażając sobie, że jestem pięknym kryształowym pałacu i moje energie są tak wysokie, świetliste, że wszystko się ode mnie po prostu odbija. Jak Słońce od czystego śniegu. Przez cały tydzień miałam też często myśli, w których mówiłam sobie: Ach, to już do mnie nie pasuje albo nie podoba mi się to coś we mnie, nie chcę, żeby do mnie pasowało. Niech odejdzie. Tak samo pomyślałam, gdy przyszło coś starego z dzieciństwa i mnie zraniło, zasmuciło i zdenerwowało. A bardziej zdenerwowało, bo to pochodziło z pola rodzinnego i raczej takie już zostanie. Ludzie będą dalej myśleli w pewien sposób. I ja wiedziałam, że chcę to już zmienić, ale to ja musiałam się zmienić, a nie Ci co są wokoło. I pomyślałam sobie: Siły Wyższe ja to widzę co jest we mnie, nie chcę już tego, ale nie wiem co mam zrobić. I dzisiaj się odbyła Nasza Ceremonia i Pani wiedziała:) Dawno nie czułam się tak wzniośle na Ceremonii. Pozdrawiam, serdecznie krystalicznie (uśmiech)

27 listopada 2020

Najdroższa Mario (serduszko) co to za czasy Czuję się otoczona… A historie życia nie pomagają. 1 rok, 3 dziedziny, 3 wieże. Rezerwy cierpliwości- mam wrażenie – już się wyczerpały. A ja jeszcze mam księżyc w bliźniętach chyba mam już większe wahania nastroju niż kobieta w ciąży… A to dopiero czwartek.. Dziś coś od środka mnie nosiło. Miałam wrażenie, że łatwiej byłoby przejść na nogach te ponad tysiąc kilometrów niż czekać na „zbawienie” . Trochę jest to śmieszne, ale równocześnie są chwilę, że wcale mnie to nie bawi. Coś ciężko mi się pozbierać. Ale co tam, opowiem mój cudowny sen. Ostatnio miałam ciężkie czasy, duuuzo stresu. I gdy tak „umierałam” we własnym piekle, pojawił się sen. Śniło mi się, że jestem u znajomych na wsi i postanawiam wyjść z ich domu by przejść się po okolicy. Jest ze mną mały, czarny piesek. Czuję, że to taki mój przyjaciel(w sumie każdy pies to dla mnie przyjaciel (uśmiech), a pies to nasze zwierzę mocy do końca roku…) i wychodzę poza gospodarstwo i widzę piękny krajobraz. Zielone wzgórza, piękny żółto-pomarańczowy zachód słońca. Jestem zachwycona i planuję sobie tak posiedzieć i pooglądać. Nagle przychodzi myśl, że robi się późno i zaraz będzie ciemno i wołam pieska, żeby wracać. Jeszcze myślę, że jaka to szkoda, że nie mogę zostać i cieszyć się tym krajobrazem, ale postanawiam, że wrócę jutro. Wołam pieska, odwracam się do powrotu, a tu szok, całkowita ciemność. I myślę, jak to możliwe, że tak nagle całkowicie ciemno i że nic nie widzę i jak tu wrócić do domu. I gdy stałam zagubiona z myślami: ” i co teraz?” , mój piesek, którego nie widziałam, bo było tak ciemno, zaczął lizać mnie po dłoni. I tym sposobem wróciłam do domu. I co ciekawe, że nawet we śnie byłam zachwycona jak piesek mnie poprowadził, że z łatwością wróciłam do domu. Ten sen dał mi wiarę, że tak będzie. I że nie muszę wiedzieć i widzieć, wystarczy, że czuję… (serduszko)

27 listopada 2020

Najdroższa Mario Bardzo potrzebowałam tej Ceremonii. Dziękuje (serduszko)

27 listopada 2020

Dźwięki szalone! Wszystko symboliczne. Dziękuję za przypomnienie o pełnej koncentracji na swoim sercu i na czystości wewnątrz. Mam świadomość ogromnej odpowiedzialności za słowo, bo wiem, jak łatwo jest popełnić błąd. Z pomocą Siły Wyższej i codziennego oczyszczania, prowadzenia, świetlistej energii zadbam o najwyższą jakość moich wibracji i tym samym jakość życia. Odczuwam lekkość i wiem, o czym mówisz, gdy wspominasz o swobodzie i wolności w okolicy serca. To daje radość i takie poczucie świeżości, niezależności od globalnej świadomości. Bardzo mi się podobało, gdy podkreśliłaś na początku to, że Magiczna Oaza ma wyznaczone granice i jest chroniona przed ciemną chmurą wszelkich negatywności. Najważniejsze, by utrzymać koncentrację na tym, co piękne i pozytywne. Z mocą Światła i pozytywnych, anielskich wibracji – dziękuję!

27 listopada 2020

Mario, dziękuję za przesłania i wskazówki… co robić w tym trudnym czasie? kilka dni temu miałam ataki energetyczne, blokadę w sercu i pojawiły się dwie sprawy z przeszłości, które byłam pewna, że już mam za sobą…a tu pac aż nie mogłam w to uwierzyć! …pomogły mi spacery i kontakt z naturą, ale teraz po tych wskazówkach, jak coś się znowu pojawi, bardziej precyzyjnie się z tym rozprawie:) Dużo się działo podczas tego spotkania: jastrzębie, strzał/wystrzał, trzmiel (albo duuuży owad 40:05 min:) koguty i ogólnie miałam wrażenie że wokół zawierucha, a patrzyłam na Ciebie Mario jak na Oazę spokoju;) (uśmiech) z całego serca dziękuję…moc miłości

27 listopada 2020

Moja Najdroższa Mario, dziękuję za piękne i świetliste wskazówki dotyczące dzisiejszej Ceremonii. Bardzo wyjadkowa Ceremonia, moc miłości (serduszka)

27 listopada 2020

Ale aktywna Ceremonia (uśmiech) Sokoły, trzmiel, ptaszki, mucha, coś grasowało w krzakach, różne odgłosy cywilizacji, no i strzał w tle… Tak jak kiedyś już mówiłaś, bardzo aktywne energie światła i mroku. Dziękujemy

27 listopada 2020

Wow co za Ceremonia. Kogutek zaczął piać dokładnie wtedy gdy mówiłaś o Mroku. Niesamowite. I te odgłosy wszystkie. Poczułam się tak jakbym była w Magicznej Oazie. Dziękuję za cenne wskazówki na kolejny czas (serduszka)

27 listopada 2020

Namaste Moja Ukochana Mario. Jeśli ktoś atakuje wprost, infekując naszą przestrzeń, czy należy wówczas zablokować go zdecydowaną ripostą, czy w milczeniu wycofać się bez słowa?

27 listopada 2020

Mario Magiczna oaza jest prawdziwa oazą natury ruch jak na autostradzie niesamowite zwierzęta mocy, niesamowite przesłania. Zwierzęta w ciągłym ruchu, poruszają się i działają bez lęku, w swoim zamkniętym, spokojnym domu. Możemy się od nich uczyć a że zdecydowanie wybily się na pierwszy plan to wygląda na to że coś w tym jest (całus)

27 listopada 2020

Cudnie, jak zwykle przesłania o czasie… (serduszka) Dziękuję

27 listopada 2020

Kochana Mario (serduszka) Z całego serca dziękuję za Ceremonie Czuje spokoj w sercu ale rozumiem przeslania. Zdarzaja mi sie takie sytuacje. Teraz bede mogla sobie w nich radzic

27 listopada 2020

Dziękuję bardzo. Było bardzo ciekawie. Na początku myślałam że dźwięki z balkonu, poszłam do toalety ale okazało się że jednak w tle

27 listopada 2020

Ja ostatnio miałam starcie z jednym z myśliwych. Ale aż tak ze ta sytuacja dotyczyła właśnie Ceremonii. Mario doskonale wiesz o jakich energiach mowa bo Ja sama się przekonałam o tym. Jakieś zwierzątko udało mi się uratować ale poszli dalej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl