Nowości

137. Stoisz na rozdrożu i są dwie drogi życia, którą wybierzesz? Jedna droga to męczenie się i trudy dnia codziennego, druga to droga lekkości

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 137 ceremonia
Pin It

Opis

 

137

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 53:04 min + dodatek

 

Stoisz na rozdrożu i są dwie drogi życia, którą wybierzesz?
Jedna droga to męczenie się i trudy dnia codziennego, druga to droga lekkości… Dlaczego większość ludzi nieświadomie wybiera drogę cierpienia, gdy ta druga piękna droga życia jest tuż obok? Jak podjąć właściwą decyzję i zobaczyć więcej, zobaczyć te drugie drzwi, które prowadzą do lekkości, spełnienia, radości i szczęścia. Jak rozpoznać wskazówki i drogowskazy w natłoku informacji i codziennych zadań i iść we właściwym kierunku. Dlaczego z reguły Twoja podświadomość kieruje Cię w tę stronę, którą już znasz, a tam czekają na Ciebie stare utarte schematy, przyzwyczajenia, nałogi (używki, ucieczka w konsumpcję, np. kupowanie, oglądanie filmów, granie w gry). Jak rozpoznać delikatne sygnały Anielskich Istot, Twojego Anioła Stróża, Twojego wew. głosu, które chcą pokazać Ci tę właściwą drogę życia, pełną szczęścia, obfitości, zdrowia i miłości. Dlaczego większość ludzi na Ziemi żyje w cierpieniu niespełnionych marzeń, codziennie denerwują się, frustrują, narzekają? Dlaczego większość ludzi nie widzi tej właściwej drogi, pięknej, świetlistej i spełnionej … Na tym spotkaniu uzyskasz ważne wskazówki, które zastosowane zmienią Twoje życie na życie w raju tutaj na Ziemi.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

 

Zobacz fragment

 

Problemy, krytyka, kłótnie, nieporozumienia z innymi, samotność lub nieudany związek, sprawy, które ciągną się z przeszłości, bóle ciała i duszy, plotki, niejasne sytuacje lub zupełnie bez wyjścia… Może jesteś w jednej z nich? Lub zwyczajnie brakuje Ci siły i motywacji? Może nawet masz głowę pełną pomysłów, ale brak czasu, by je zrealizować? Albo nie znasz swojej drogi i co najlepiej robić… Możesz położyć kres zagubieniu i niemocy. Co tydzień odbywają się spotkania ze wskazówkami jak iść dalej, by uwolnić się od tego, co ciężkie. Raz na jakiś czas przychodzi moment w życiu, że trzeba rozstać się z tym co stare, by zrobić miejsce na nowe. Czy będzie ono lepsze? TAK, jeśli tylko tak zdecydujesz! Jeśli potrzebujesz tych wskazówek, które tutaj nazywamy “klucze wtajemniczenia”, to właśnie na tej Ceremonii uzyskasz odpowiedzi jak wybrać lepszą drogę, na której odczujesz spełnienie i radość....

 

Jeśli interesuje Cię czytanie z kart Tarota zobacz koniecznie film poniżej!

 

 

Na tym spotkaniu online pojawiły się ptaki zięby! Jako przewodnik ze świata duchowego zięby są dla nas ważnym znakiem…

Każdego dnia powinniśmy próbować nowych rzeczy. Sprawia to, że życie jest bardziej inspirujące i ekscytujące. Zwierzę Mocy Zięba

To również kolejny ptak! Wcześniej pojawił się jastrząb, wrona i zięby. Pamiętacie, już wcześniej na Ceremoniach pojawiały się kosy, orły i sokoły? Ptaki generalnie związane są z żywiołem powietrza, czyli na pierwszy plan wychodzą myśli, kreatywność i wszystko co związane z komunikacją, słowami. Ptaki latają wysoko nad ziemią i mają wyższą perspektywę, potrafią zdystansować się i spojrzeć z góry na cały obraz sytuacji, co uczy nas, by brać z nich przykład. Nie angażować się w drobnostki, nie patrzeć z perspektywy myszki, a wzbić się wysoko, znaleźć wszystkie powiązania, ochłonąć i uspokoić myśli, dopiero, gdy już mamy większy obraz sytuacji, to w kolejnym kroku działać z precyzją. Ale każdy ptak ma bardzo różne zachowania i właściwości, więc przyjrzyjmy się jeszcze raz ziębie…

Zięba jako ptasi totem przypomina nam o ważnych atrybutach jak radości, docenianie, wysoka energia, pozytywność i optymizm oraz pewien rodzaj prostoty w znaczeniu, aby nie komplikować spraw.

Tylko szlachetna dusza jest w stanie doceniać i widzieć dobre w tym co jest.

Zwierzę Mocy Zięba wskazuje na nowe doświadczenia, bardziej aktywne życie, pomaga w rozpoznaniu duchowych i fizycznych aspektów sytuacji, pomaga rozpoznać własny głos, to również wytrwałość oraz szybkość i spostrzegawczość.

Energia Zięby zwiększa możliwości doświadczania różnorodnych działań.

Wszystko jest wzmocnione.

Życie bardziej aktywne.

Wzmożone kontakty międzyludzkie.

Potrzeba więzi z bliskimi.

Jako zwierzę duchowe zięba symbolizuje komunikację, rodzinę, harmonię, zdrowie i piękno. Orientacja na rodzinę i spędzanie więcej czasu z bliskimi. Ukojenie w rozmowie i przebywaniu z ludźmi, takimi jak przyjaciele, rodzina lub bliska osoba. Daje im dużo radości i energii.

Kiedy zięba pojawia się w Twoim życiu, jest to znak, że nadchodzą jasne dni! Ptak jest symbolem wysokiej wibracji i jaśniejszych dni na horyzoncie. Ogólnie rzecz biorąc, symbolika zięby wskazuje na żywotność, żywiołowość i entuzjazm w Twoim życiu. Zięby cieszą się życiem i cenią każdą chwilę radości i miłości.

Przypomina nam, jak ważne jest dodawanie do życia  “kolorów”, smaków, życia, spontaniczności. Każdego dnia powinniśmy próbować nowych rzeczy. Sprawia to, że życie jest bardziej inspirujące i ekscytujące.Wypróbuj nowe rzeczy, odwiedź nowe miejsca, porozmawiaj z nowymi osobami, ale zawsze rób to w zgodzie ze swoim sercem!

 

    Więcej na temat tego ptaka oraz więcej znaczeń Zwierząt Mocy tutaj:

https://zwierzetamocy.org

 

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 


 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocyznajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

   

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Polecane

Opinie (20)

8 grudnia 2020

Pięknie dziękuje (serduszka) proces oczyszczania jak zawsze piękny.. już się cieszę na nowe i piękniejsze dzięki pani dziękuje (serduszka)

8 grudnia 2020

Kochana Mario, dziękuję. Ale jak można się przymusic żeby się nie przymuszać? zwłaszcza kiedy mamy do czynienia z najbliższą osoba w rodzinie? Osoba która polega nieświadomie komplatnie na nas?

8 grudnia 2020

(serduszko)

8 grudnia 2020

Wiesz Mario ujęłaś to niezwykle pięknie w słowa, tak jak jest w życiu. Bo tak właśnie jest! Jesteś bardzo kochana(serduszka)

8 grudnia 2020

A ja czuję wielki ból. Niedawno co umarłam, jeszcze nie zdążyłam dojść do siebie, a tutaj znów zanosi się na kolejną stratę… Dlaczego nie widzę korzyści z tych strat?

8 grudnia 2020

Dziekuje i jestem wdzieczna. Wyglada Pani jak Aniol Swiatla (jak zwykle zreszta)

8 grudnia 2020

Uff, niezwykła ceremonia i cały obecny czas! Przed chwilą skończyłam słuchać i zgłębiać znaczenie kart oraz wszystkich przesłań. Rozdroża mają w sobie niesamowitą magię i potencjał, czuć na nich obecność duchów przyrody, strażników dróg. Wyczuleni na energie wyczuwamy, gdzie są zawirowania i kłębowiska żmij, a gdzie czyste i przejrzyste powietrze, świeżość i jasność. Dziękuję za wsparcie i wszystkie przesłania Sił Wyższych! Wiatr i deszcz podczas ceremonii były niesamowite! Jaka skoncentrowana energia! Śmierć, oczywiście, jest wyczuwalna i wszystkie związane z tym objawy, ale…czy to pierwszy raz? (uśmiech) Coś umiera, coś się rodzi… Oby to nowego dla każdego z nas było tym wymarzonym, najwspanialszym i wyśnionym. Prawdziwym czasem szczęścia i spełnienia (serduszka) Wielką Zmianą, której wszyscy tak bardzo potrzebujemy

8 grudnia 2020

Dziś padło jedno z moich „ulubionych” stwierdzeń tj. „Nie przesadzaj”. Obawiam się, że przede mną szykują się kolejne ciężkie dycyzje, więc może powinnam inaczej na to spojrzeć i zacząć się cieszyć z tego długotrwałego bezruchu w tak wielu dziedzinach mojego życia(uśmiech) Uwielbiam te historie kiedy inni odnajdują cel życia w kilka miesięcy , albo nową miłość zaraz po rozpadzie starego związku. Zawsze nad tym głęboko myślałam, jak to możliwe, że inni zaraz za rogiem odnajdują swoje skarby, a ja zawsze trafiam na jakieś dziwne pustynie i słyszę słowa: cierpliwość, zrozumienie, akceptacja, boski czas. Ale to chyba prawda, że można powoli przyzwyczaić się do wszystkiego. Nastroje może zmienne, ale głębokie poczucie, że będzie dobrze mnie nie opuszcza (usmiech) Dziś przypomniało mi się jak fajne były te Czasy z Marią. Lubię takie luźne słuchowiska (serduszka)

8 grudnia 2020

Moja Najdroższa Mario, bardzo wyjadkowa Ceremonia i przesłania do przemyślenia (całus) Dziękuję z głębi serca

8 grudnia 2020

Najdroższa Mario z Całego Serca Dziękuje (serduszko)

8 grudnia 2020

Dziękuję Najdroższa Mario za tę wspaniałą Ceremonię od dawna chodzi mi po głowie, że powinnam uwolnić się od koleżanki z lat szkolnych.

8 grudnia 2020

O Jejjku to te Wszystkie dziwy które Widywałam Ostatnimi Dniami Te Wrota do Wyboru / Karykatura Wiedźmy / symbole n księżycu / rytuał dla Matki ziemi ziemia w moich dłoniach tak przesycona czystością zielenią i błękitem wszystko robi się coraz bardziej zakręcone . I ta Lemuria po głowie mi chodzi Co Do przesłań : jak przesieje to niewiele zostanie a takie sytuacje ze Siła Wyższa mnie Przymusza Pewnymi zdarzeniami z dziwna treścią nawet dobrze znoszę Świadomie. Od pewnego czasu mam wrażenie ze mi partnera przesieje i codziennie obserwuje pewne dziwne sytuacje biedaka chyba nie jest świadomy odsiewu … oporny wszystkiego próbowałam Oj mało co zostanie … Ale tez Uwielbiam Gotować przy kadzidłach Magiczna Kuchnia pewnie Siła Wyższa Piekarnie zamknie … hmm oj jo jo grubo będzie oj grubo już się jakoś z tym godzę powoli … Albo będę ludzi usypiać !!! Zawsze jak do Mnie Koleżanki przychodzą To Wpadaj w jakiś dziwny letarg odlatują czas się wydłuża … i normlanie zasypiaj ( bez AlKOHOLU) a i w ostatnim filmiki wspominałaś ze czas wydłużasz czasmi Mari A Ja Myślałam ze to Moja Fantazja …

8 grudnia 2020

Kochana Mario, Serdecznie Dziekuje za Ceremonie i przeslania , za cudowna energie milosci ,spokoju harmoni , za przyklady z zycia wziete. Niech sie dzieje wszystko co najlepsze dla kazdego. Niech Moc bedzie z nami. Pozdrawiam zyczac duzo zdrowia i Sily.

8 grudnia 2020

ohh a jak to stare trzyma się mnie kurczowo choćby nie wiem co? może coś w podświadomości jeszcze to powoduje lub karmiczne więzy… Kilka miesięcy temu, gdy było podobne przesłanie pod względem uwolnienia i zrobienia miejsca na nowe, zaufałam, odważyłam się, odeszła pewna osoba z mojego życia i po jakimś czasie (nie było to tak od razu widoczne i ból rozstania naturalnie był) pojawiła się najcudowniejsza niespodzianka, lepsza niż mogłabym to sobie wyobrazić(serduszko) Dziękuję za ceremonię, ptaszki jak uroczo latały i ten wiatr, Mario jesteś czarodziejką żywiołów (uśmiech)

8 grudnia 2020

Doskonale wiem co powinno odejsc. Od kilku dni juz mi to chodzi po glowie, a przygotowuje sie na to latami. Zasmuca mnie to, ale jednoczesnie czuje ulge. Obawiam sie tylko tego, ze druga osoba bedzie bardzo cierpiec. Czy narodziny w bolach moze znaczyc, ze nie ja bede cierpiec, ale ktos inny? Ja w jakims stopniu tez, ale ta druga osoba duzo bardziej. Dlatego wlasnie jest to dla mnie takie trudne.

8 grudnia 2020

Najdroższa Mario, jestem w radosnym oczekiwaniu na nowe i piękne…czuje gotowość! Dziękuję za piękne spotkanie:):)

8 grudnia 2020

Dziękuję

8 grudnia 2020

Tak dziękuję bardzo za piękną ceremonie. Wszystko jest jasne i rozumiem. Doskonale czuje co powinno odejść .

8 grudnia 2020

Droga Mario mnie zainteresował bardzo temat duchów domów tych do remontu które jednak bardzo tego wymagaja moja mama z tatą powiedziała mi że nie wolno ruszać tego budynku chyba że po jej odejściu. Raczej bym się nie odważyła tego zrobić tylko próbowałabym to odrestaurowac odbudować do tego duchy mebli i ogrom tych szczęśliwych wspomnień związanych z tym domem.

8 grudnia 2020

Ale zostaniesz z nami? Czy Twoja nowa droga Mario jest związana z nami?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl