139. Oczyść Twoje serce! Usuń wbite w nie i krwawiące kolce, negatywne wspomnienia, by z lekkością iść dalej. Klucz do wolności! Idalna wizja życia.

139-Ceremonia-z-Maria-Bucardi.jpg
 • nowość
Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 139 ceremonia

Opis

 

Namaste, bardzo mi miło powitać Cię na naszej 139 Ceremonii, czyli wykładu, webinaru w uroczystej formie.

 

Oczyść Twoje serce! Usuń wbite w nie i krwawiące kolce, negatywne wspomnienia, by z lekkością iść dalej.

 

Klucz do wolności, to zrozumienie, jak powstają mroczne programy w podświadomości, co wywołują i jak je pokonać.

 

Strachy, obawy, niepewności w większości pochodzą z doświadczeń przeszłości, które zapisały się w Tobie i teraz sabotują szczęście i spełnienie.

 

Kto zranił Twoje serce, jaka sytuacja zabolała Cię w sercu, co złamało Twoje serce?

Usuń krwawiące kolce, by rany mogły się zagoić.

Wejdź z lekkością w nowy czas, bez bagażu przeszłości.

 

Spotkanie z Twoim przewodnikiem Psem, obrońcą, strażnikiem progu, tym, który wszystko wywęszy, który poprowadzi Cię bezpiecznie przez złoty most nad przepaścią do Twojej idealnej wizji życia, wolnej od doświadczeń przeszłości.

Wykorzystaj to spotkanie, by na moment znów stać się eremitą i odnaleźć światło w Tobie, przejść przez jeszcze głębsze cienie podświadomości, by odnaleźć ukryte w Tobie skarby. Stań się sobą, odrzuć maski i udawanie. Lojalność względem siebie, odwaga i prawdziwość! 

 

Czas trwania spotkania ponad godzinę: 01:15:39  

  

Co jest Ci potrzebne, by zobaczyć Ceremonie? Internet i aktywny plan dostępu na tydzień (33 zł), miesiąc (111 zł) lub rok (1111 zł).  Aktywny plan dostępu gwarantuje Ci dostęp do tej i wszystkich innych transmisji, moich ebooków, audiobooków, słuchowisk i innych publikacji). Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII   Od czwartku kilka sekund po 20:20 strona będzie dostępna także tutaj link: https://bucardimaria.com/category/ogolna/

 

 

Czy pragniesz spełnienia marzeń, odważyć się na nowe, rozpocząć erę obfitości, miłości, zdrowia i bogactwa, ale zawsze coś staje na drodze? Wiele już wiesz na ten temat, edukujesz się, rozwijasz, a tu nadal przeszkody i podszepty podświadomości, że “nie dasz rady”, “to się nie uda”?

Tutaj poznasz wyjątkowy sposób radzenia sobie z takim problem! Jeśli wszystko zawiodło, spróbuj konkretnych kroków wyjaśnionych w wykładzie, by w końcu rozprawić się z problemem raz na zawsze!

Na koniec, dodatkowo czytanie i znaczenie kart Tarota (talia Crowley Thot) 13 Śmierć odwrócona, 7 denarów / pentakli odwróconych, 3 mieczy.

 

 


 

"Pies jest cudownym przewodnikiem, strażnikiem i obrońcą, przyjacielem, który zawsze nas wspiera…

Aktualnie wszystko wychodzi na powierzchnię, można mieć wrażenie, że nasze życie od dzieciństwa do teraz przesuwa się jak film… Wspomnienia, wspomnienia i wspomnienia… Sny pokazują strachy, obawy, zaprogramowane obrazy… Gdy jesteśmy uważni to czas, gdzie można się od wielu rzeczy uwolnić raz na zawsze…"

Maria Bucardi


 

 

ZWIERZĘ MOCY PIES

Twój wierny przyjaciel Pies – Zwierzę Mocy, które nauczy Cię zaufania.

Zwierzę Mocy Pies, totem, szamanizm.
Zobacz jakie przesłanie ze sobą niesie to zwierzę. Może jest Twoim zwierzęciem mocy od urodzenia? Dodatkowo wyjaśnienie znaczenia karty Psa w kartach Lenormand.


Hasła: wierny przyjaciel, zaufanie, ciepłe relacje, przyjaźń, dobre układy, a nawet miłość. Nowe i miłe osoby, stabilne zdrowie.

Przewodnik w trudnych momentach, gdy łatwo stracić ochotę do życia. Gdy czujesz się opuszczona / opuszczony, by nie stracić radości życia. Lojalny przyjaciel, który znajdzie zawsze czas na zabawę i pocieszenie.

Uczy lojalności, dyscypliny oraz by brać krytykę na pozytywnie.

Charakter jest jak diament, im bardziej oszlifowany – tym piękniejszy.

Wybaczaj błędy sobie i innym.

Posłuchaj film lub podcast Marii Bucardi, aby dowiedzieć się więcej:

 

Poznaj przesłania i znaczenia Zwierząt Mocy wg Marii Bucardi:

https://zwierzetamocy.org/2020/09/14/twoj-wierny-przyjaciel-pies-zwierze-mocy-ktore-nauczy-cie-zaufania/ 

  

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa.
Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
Już od 33 zł https://bucardimaria.com/tabela-z-opisem-planow/ otrzymasz dostęp do wszystkich spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także dostęp do wszystkich książek, audiobooków, słuchowisk (PODCAST). A także za darmo posłuchasz wygodnie w aplikacji
Dodatkowo w Twoim Miejscu https://bucardimaria.com/moje-konto/znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie i wiele więcej.
Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 

 

  

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu, spełnieniu, zdrowiu, obfitość na jakie zasługujesz!

  

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Czas trwania 1:15:39 min plus dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

 • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
 • Pragniesz zmiany na lepsze.
 • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
 • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
 • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
 • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
 • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
 • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
 • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
 • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

  

Dla kogo?

Dla osób wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Polecane

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl