Nowości
Nowości
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet

633,00 zł

139. Oczyść Twoje serce! Usuń wbite w nie i krwawiące kolce, negatywne wspomnienia, by z lekkością iść dalej. Klucz do wolności! Idalna wizja życia.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 139 ceremonia
Pin It

Opis

 

139

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 01:15:39 min

 

Oczyść Twoje serce! Usuń wbite w nie i krwawiące kolce, negatywne wspomnienia, by z lekkością iść dalej.

Klucz do wolności, to zrozumienie, jak powstają mroczne programy w podświadomości, co wywołują i jak je pokonać. Strachy, obawy, niepewności w większości pochodzą z doświadczeń przeszłości, które zapisały się w Tobie i teraz sabotują szczęście i spełnienie. Kto zranił Twoje serce, jaka sytuacja zabolała Cię w sercu, co złamało Twoje serce? Usuń krwawiące kolce, by rany mogły się zagoić. Wejdź z lekkością w nowy czas, bez bagażu przeszłości. Spotkanie z Twoim przewodnikiem Psem, obrońcą, strażnikiem progu, tym, który wszystko wywęszy, który poprowadzi Cię bezpiecznie przez złoty most nad przepaścią do Twojej idealnej wizji życia, wolnej od doświadczeń przeszłości. Wykorzystaj to spotkanie, by na moment znów stać się eremitą i odnaleźć światło w Tobie, przejść przez jeszcze głębsze cienie podświadomości, by odnaleźć ukryte w Tobie skarby. Stań się sobą, odrzuć maski i udawanie. Lojalność względem siebie, odwaga i prawdziwość! 

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

Czy pragniesz spełnienia marzeń, odważyć się na nowe, rozpocząć erę obfitości, miłości, zdrowia i bogactwa, ale zawsze coś staje na drodze? Wiele już wiesz na ten temat, edukujesz się, rozwijasz, a tu nadal przeszkody i podszepty podświadomości, że “nie dasz rady”, “to się nie uda”?

Tutaj poznasz wyjątkowy sposób radzenia sobie z takim problem! Jeśli wszystko zawiodło, spróbuj konkretnych kroków wyjaśnionych w wykładzie, by w końcu rozprawić się z problemem raz na zawsze!

Na koniec, dodatkowo czytanie i znaczenie kart Tarota (talia Crowley Thot) 13 Śmierć odwrócona, 7 denarów / pentakli odwróconych, 3 mieczy.

 

"Pies jest cudownym przewodnikiem, strażnikiem i obrońcą, przyjacielem, który zawsze nas wspiera…

Aktualnie wszystko wychodzi na powierzchnię, można mieć wrażenie, że nasze życie od dzieciństwa do teraz przesuwa się jak film… Wspomnienia, wspomnienia i wspomnienia… Sny pokazują strachy, obawy, zaprogramowane obrazy… Gdy jesteśmy uważni to czas, gdzie można się od wielu rzeczy uwolnić raz na zawsze…"

Maria Bucardi

 

 

ZWIERZĘ MOCY PIES

Twój wierny przyjaciel Pies – Zwierzę Mocy, które nauczy Cię zaufania.

Zobacz jakie przesłanie ze sobą niesie to zwierzę. Może jest Twoim zwierzęciem mocy od urodzenia? Dodatkowo wyjaśnienie znaczenia karty Psa w kartach Lenormand.

Hasła: wierny przyjaciel, zaufanie, ciepłe relacje, przyjaźń, dobre układy, a nawet miłość. Nowe i miłe osoby, stabilne zdrowie.

Przewodnik w trudnych momentach, gdy łatwo stracić ochotę do życia. Gdy czujesz się opuszczona / opuszczony, by nie stracić radości życia. Lojalny przyjaciel, który znajdzie zawsze czas na zabawę i pocieszenie.

Uczy lojalności, dyscypliny oraz by brać krytykę na pozytywnie.

Charakter jest jak diament, im bardziej oszlifowany – tym piękniejszy.

Wybaczaj błędy sobie i innym.

Poznaj przesłania i znaczenia Zwierząt Mocy wg Marii Bucardi klikając tutaj.

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocyznajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

   

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

 • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
 • Pragniesz zmiany na lepsze.
 • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
 • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
 • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
 • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
 • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
 • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
 • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
 • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (24)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

21 grudnia 2020

Witajcie W całości „Mulan” nie widziałam. Trafiła na mnie gdy wiosna tego roku była w rozkwicie. Sceny walki wojny to obrazy które omijam szerokim łukiem. Nieistotne wtedy jaki przekaz ma film. Chodzić w czyichś butach ….śpiewał o tym Depeche Mode;”Dont walk in my shoes „. Mulan nakłada zbroje swojego ojca po jego śmierci. Hmmm może gdy właśnie odczujemy jak bardzo obce ubranie do nas nie pasuje tym bardziej chcemy mieć swoje. ..a do tego niezbedny wlasny ekwipunek w postaci Odwagi Lojalności Prawdy! !! Ludzie mocno teraz wyciągają do nas ręce. Bardzo wyraźnie czujemy jak niewygodne są te obce buty i rękawiczki.

21 grudnia 2020

Witajcie W całości „Mulan” nie widziałam. Trafiła na mnie gdy wiosna tego roku była w rozkwicie. Sceny walki wojny to obrazy które omijam szerokim łukiem. Nieistotne wtedy jaki przekaz ma film. Chodzić w czyichś butach ….śpiewał o tym Depeche Mode;”Dont walk in my shoes „. Mulan nakłada zbroje swojego ojca po jego śmierci. Hmmm może gdy właśnie odczujemy jak bardzo obce ubranie do nas nie pasuje tym bardziej chcemy mieć swoje. ..a do tego niezbedny wlasny ekwipunek w postaci Odwagi Lojalności Prawdy! !! Ludzie mocno teraz wyciągają do nas ręce. Bardzo wyraźnie czujemy jak niewygodne są te obce buty i rękawiczki.

21 grudnia 2020

Ale wiecie Co z Tymi można było by powiedzieć naszymi znajomymi wampirami to się musi dziać jakaś nie słychana bida skoro jak to mówią tonący brzytwy się chwyta … a one w żywe oczy wyznaj w różnych formach ze potrzebują naszej Enrgi a wręcz o nią błagają … miałam podobna sytuacje kiedy to Mój nowy wampirek wyznał machając mi zakrętka po alkoholu przed kamera z wizerunkiem don Diablo i wykrzykując ze już w nic nie wierzy i czemu ja taka jestem i martwię się o wszystkich i dosłownie powiedziała ze rozdaje wszytskim fuckin friends moja energię a ona chce Party o Jo Jo żebym jej tego mojego światła już nie pokazywały bo ona nie chce go widzieć nie chce widzieć moich oczu – Bo ty miałaś covida a jak Ty mogłaś mieć covida taka Świetlista !!! Ze one już teraz w nic nie wierzy ogólnie agresywnie … ale jak sobie przypomnę to w dzień kiedy odczułam ze jestem chora przewiązałam glowe dumnie chustka w trupie czachy na to ze ja taka dzielna i się nie boje takich symboli a jednak … ale żeby dodać pikanterii zanim to zrobiłam odsłuchałam filmiki Mari gdzie ostrzegała wyraźnie jakie ryzko niesie noszenie takich emblematów i tego koloru ale nie Ja Napewno jestem Takim Kozakiem ze Mnie to wręcz ochroni a gdzie a dupa kilka godzin później już się zaczęło Telefon był zaraz po wysłuchaniu sprawozdania z rytuału dla Matki Ziemie wiec odrazu ja powiązałam ze pewno dusze już jej wciągnęło … albo wciąga a ona chwyta się brzytwy ciekawe wrzeszczała spektakl ciekawy a ja tak neutralnie zablokowałam podziękowałam za rozmowę ale ze muszę coś zrobić i się pożegnałam dużo więcej tam gadała ale to by nowellla powstała … hmmm no i takie o for sytuacje z tymi wampirkami osobistymi (serduszka)

21 grudnia 2020

Kochana Mario Dziękuję

21 grudnia 2020

A moja 7 miesięczna Psinka właściwie mieszka na Mnie i od kilku tygodni zaczęła poszczekiwanie na środek pustego pokoju, wczoraj tak głębokim głosem zawyła jak wilk ale pięknie to brzmiało taka mała psinka z tak głębokim głosem szczeka bardzo rzadko ale głębia dźwięku jej głosu jest wyjątkowa (serduszka) Oczyszczanie głębokie trwa u Mnie już od Kilku miesięcy bardzo intensywnie . Ale od 13 poczułam Moja Najgłębsza blokadę z Mojego Dzieciństwa i pokazała mi się bardzo wyraźnie zalewałam się łzami przez kilka dni, mimo ze wiedziałam JĄ w pełni nie mogłam jej usnąć ! Jeszcze większe cierpienie mi sprawiała …i po kilku dniach się jakoś się zagrzebało dosłownie świadomie wiem ze się nie oczyściło bo nie byłam w stanie tego zrobić ! I Dzis ta Ceremonia która przerwana została kilka razy dała mi Odpowiedz jak się tego pozbyć Nie mówiąc o tym jak bardzo Wiele pytań mam W stosunku do Siebie Kim tak naprawdę jestem … ataki wampirystyczne są bardzo mocne z każdej strony ( sny koszmary a psinka moja najwierniejsza nie dostępuje Mnie na krok momentami mam już dość tej ciągłej troski tej małej istotki

21 grudnia 2020

Najdroższa Mario, dziekuje za to niezwykle ważne spotkanie … już długo pracuje nad usunięciem blokad i programów podświadomości, ale teraz z pomocą przewodnika Psa w tym kulminacyjnym, szczególnym momencie…z pewnością będzie łatwiej przez to przebrnąć (uśmiech) z mocą milisci (serduszko)

21 grudnia 2020

Kochana Mario dziękuję za CUDOWNĄ CEREMONIĘ(serduszka).Zabieram się do pracy, bo poczułam, że zepchnęłam tak głęboko kolce do podświadomości że glębiej się nie da.Dziękuję za przykłady-dzięki nim własnie odblokowałam zapisy z dawnych czasow..Dziękuję za Ciebie Mario Wszechświatowi i za to że na sprowadzisz (serduszka)

21 grudnia 2020

Życzę najwspanialszego poranka w Polsce jest godzina 7:10 co ciekawe cisza na zewnątrz, nie wieje wiatr. Wiesz Mario pierwszy raz tak zrobiłam że przyłączyłam się na początku do Ceremonii 138, dopiero się zorientowałam gdy poruszyłaś temat Hioba i szybciutko dołączyłam do Ceremonii 139 gdy już minęło ponad 20 minut co ciekawe Ceremonia 138 zatrzymała się na 17 i 38 potem jeszcze to co pamiętam 19. Najlepsze jest to co Mario opowiadałaś na 139 Ceremonii to pokryło się z moimi wspomnieniami tylko zupełnie inna sytuacja, tylko skąd ja to miałabym wiedzieć wcześniej, jeszcze tego samego dnia? Gdy moja córeczka powiedziała brzydką prawdę swojej koleżance z 1 klasy na komunikatorze teams, to oczywiście ta się rozłączyła. Dla mnie to bardzo w porządku tym bardziej że miałam kilka spraw do załatwienia. Co ciekawe wcześniej pojawiły się wspomnienia na temat mojej pracy w mBanku, na początku byłam w urzędzie obok którego znajduje się Lidl w którym ze swoją córką zrobiłam zakupy, oczywiście w sklepie był koordynator grupy, którego znam z tej pracy właśnie w banku. Wcześniej jeszcze wieczorem pojawił się znak liście paproci ułożone na znak literki a ze skrzydłami motyla, leżące pod balkonem sąsiada, jakby je ktoś ułożył. Są legendy z kwiatem paproci tysiąca i jednej nocy! Jest pies którego bardzo kochałam, nie ma go już ale to on właśnie energetycznie był przy mnie w odczuciu.

21 grudnia 2020

Najdroższa Mario dziękuję za kolejny wspaniały klucz wtajemniczenia,dokładnie wczoraj w pracy miałam okropny ból pleców na wysokości klatki piersiowej, pierwszy raz mi się coś takiego zdażyło wręcz nie mogłam oddychać w pierwszym momencie pomyślałam właśnie o ataku energetycznym, lecz teraz wszystko jest już jasne chwilę wcześniej przed tym bólem przypomniały mi się bardzo przykre doświadczenia związane z byłym partnerem-kolce w sercu. Teraz już widm co zrobić i jak iść dalej,jak zwykle Ceromonia jest strzałem w sedno.

21 grudnia 2020

Kochana Mario, nie wiem jak to opisac, nie mam rodzenstwa, ale calym sercem czuje taka bliskosc jakbym byla z podobnej rodziny dusz. Nie ma takiej osoby jak Maria Bucardi. Jestem wdzieczna i dziekuje, ze Sila Wyzsza mnie do Pani skierowala w 2016. Codziennie mysle tak cieplo o Wspolnocie.

21 grudnia 2020

Dziekuje bardzo za cudowna ceremonie, postaram sie powyciagac moje kolce, nie wiem czy uda mi sie zobaczyc mojego przewodnika psa, czy odczuje jego energie, czy bede na tyle spostrzegawcza aby zobaczyc jego zachowanie. zadanie wyglada proste ale nie jest proste. ucalowania

21 grudnia 2020

Dziekuje (serduszka)

21 grudnia 2020

Dziękuję ogromnie Mario! (srrduszko)

21 grudnia 2020

Namaste Moja Ukochana Mario, wraz z nastaniem czasu naszej dzisiejszej Ceremonii skontaktował się ze mną pies w postaci najbliższej memu sercu osoby i z troską pytał o moje życie. Teraz czuję ciepło jego obecności i jest mi tak przytulnie na sercu, z którego pies zabiera wszystkie kolce i ciernie, aby je zdematerializować, a swoim jezyczkiem wylizuje rany po nich do boskiego wygojenia. Kocham Cię całym sercem.

21 grudnia 2020

Moja Kochana Mario, Dziękuję za kolejną cudną Ceremonię i za moc, którą niosła sobą i swoim przekazem. To światło w mgle pandemii, teorii spiskowych i wrogości czasów obecnych. To co mamy teraz do wykonania ze zwierzęciem mocy jest bardzo trudne. Zwłaszcza teraz gdy tak wiele jest fałszu i ironi. Ale musimy dać radę i wygrać. Czego Wam i sobie życzę z głębi mojego serca. Twoja Edi

21 grudnia 2020

Najdroższa Mario (serduszko) ja ten temat oczyszczania przerabiam od 12.12. Mam wrażenie, że to oczyszczenie nie tylko ran z tego życia, ale i poprzednich oraz blokad mojego rodu. Nigdy nie zdawałam sobie sprawy, że to tak głęboko siedzi, a ten sam smutek i ból może wielokrotnie doprowadzić do łez. 12 grudnia spisałam sobie wszystko co pamiętam, czyli wszystko co stworzyło Ines w przeszłości. Oj polały się łzy, ale wiem i rozumiem, że wszyscy jesteśmy ofiarami ofiar. 14.12 napisałam sobie o Ines w teraźniejszości, która rozumie, wybacza i chce by miłość przepływała przez jej serce i by nigdy nie wątpiła swojej intuicji choćby cały świat mówił inaczej ( teraz powoli okazuje się, że to ja miałam rację a wszyscy sie mylili. Brzmi mało skromnie, ale tylko ja wiem jak wielki ból i ile wytrwałości towarzyszyło walce o tą rację. Nawet wczoraj bliska mi osoba, z którą musiałam stoczyć wiele bitew w przeszłości ( teraźniejszość też jeszcze nie taka złota ) broniąc swojej prawdy, zadzwoniła i powiedziała: ” pomóż mi, ratuj, tylko Ty mnie umiesz pocieszyć”, ale co ważne nieświadomie mnie uwolniła, bo czułam ciężkość na sercu, że potrzebuję się od niej odsunąć i ją tak zostawić ze sobą samą, a co gorsza nie dało się zaprzeczyć, że należy do moich wampirków energetycznych i wczoraj powiedziała..” wiesz, jest ciężko, zawsze jak było mi źle, to spotykałam się z kimś i tak czerpałam z jego radości i mi się poprawiało, a teraz do kogo nie pójdę, to wszyscy w depresji i nie mam jak się pocieszyć, tylko Ty mi pomagasz, wiesz.. Chyba trochę bylam jak taki wampir energetyczny… „. Oczywiście ostatnio przerabiałam też temat, że mnie zablokują w pracy, bo odmówiłam tego” cudownego” szczepienia. Ty mówisz o policji, kontrolerach, a ja powiem o lekarzach… Są tacy którzy się nie mylą, są też którzy uważają się za Boga. A najlepsze, że dokładnie Ci w moim osobistym odczuciu, mylą się najbardziej, o ironio… Ubolewam, że tak wiele ludzkich pięknych, głębokich doświadczeń i tak wiele wspaniałych, szlachetnych zawodów zostało tak brutalnie splyconych… Jak tragiczne jest też to jak wiele osób przestało myśleć samodzielnie i nie widzi tych absurdów. Miałaś rację, baranki… Tylko szkoda, że w rządzie też tylko beczą. No nic, zdecydowanie brakuje mądrych liderów! Moje nastroje bardzo zmienne, ale ogólnie czuję w sobie dużą mobilizacje! Wiesz… znalazłam nową pasję… Astrologię. Bardzo to wszystko ciekawe, nigdy nie zdawałam sobie sprawy, że ja to tak czuję i że to ma na nie taki wpływ. Będę się dla siebie tego uczyć, książkę już zamówiłam (serduszka)

21 grudnia 2020

Tak dziękuję (całus)

21 grudnia 2020

Kochana Pani Mario, ale stężona Ceremonia, ale bardzo jasna:) Ja w poniedziałek skręciłam prawą kostkę. Tak na dodatek. Na szczęście lekko. Wiedziałam, że wszystko będzie dobrze, a w szpitalu dostałam numer 22 do rejestracji Jakieś to było symboliczne, bo parę razy usłyszałam, że przecież nie zrobiłam tego specjalnie. A ja do końca jakoś nie czułam by zaprzeczać. Świadomie oczywiście, że nie ! Ale podświadomie, to jakoś tak dziwnie…. Dodatkowo już wcześniej byłam umówiona na zabieg metodą Bowena, poczułam, że dobrze by było rozluźnić stres z kręgosłupa. Zazwyczaj wchodzi mi on w krzyż, okolice serca i kark. W czasie tego zabiegu czułam jak moje ciało stawia opór właśnie w okolicach serca. I sobie nawet pomyślałam, że trzeba będzie te noże z tyłu pleców powyciągać. Miałam wizję ciemnych szkarad, które ich nawet pilnują. I to wyciąganie to jest właśnie „niełatwa robota”. I dlatego bardzo, bardzo, bardzo podoba mi się metoda z pieskiem, a chodzenie z Nim do supermarketu jeszcze bardziej !

21 grudnia 2020

Jak zawsze wszystko się zgadza ból w okolicach serca również od kilku dni ale był tak mocny że chciałam pani to na emaila napisać lecz pomyślałam sobie nie będę truła .. Dlatego dziękuje za klucz wolności jestem pewna że pomoże i dokładnie teraz tego potrzebuje! Niesamowite jak zawsze wszystko do aktualnej sytuacji pasuje! Ostani czas to ciężki czas bardzo ciężki dlatego jestem wdzięczna że mam panią! Pięknie dziękuje za wszystko (serduszko)

21 grudnia 2020

Kochana, dziękuję! (serduszko) Uwolnienie już u mnie następuje bardzo wyraźnie, nastąpił przełom i po tych ciemnych momentach czuję jasność, świetlistość, wyraźnie czuję i widzę (dużo mocniej niż wcześniej), odkrywają się jakieś zupełnie nieznane przestrzenie, takiego postrzegania wielozmysłowego, a jednocześnie ugruntowanie, umocnienie w tym, co najważniejsze i zgodne z moim sercem. Usuwam wbite kolce. [Ciekawe…co zaczynam pisać dalszą część, to coś mnie zatrzymuje…Przyglądam się temu, co napisałam i stwierdzam, że piszę jakby nie o sobie, jakbym ściągała czyjeś myśli. Wiem, że to się materializuje, co piszę, dlatego już przestanę…] Milczenie na ten czas jest złotem. Popatrzę w ogień świecy. Całuję

21 grudnia 2020

Dziękuję

21 grudnia 2020

Ach co za Ceremonia. (serduszko) Tak dokładnie jest nigdy tak nie czuję się pewnie i niczego się nie obawiam, gdy jest przy mnie mój pies. W niedzielę wbiłam sobie drzazge w palec środkowy u prawej dłoni i jak mówiłaś o tych kolcach spojrzalam na dłoń i ta drzazga nadal tam siedzi, nie wyjelam jej. I to chyba ma znaczenie symboliczne. Dziękuję (serduszka)

21 grudnia 2020

Dziekuje droga Mario za bardzo wartościowe wskazówki, to bardzo ciężki czas i ja również go odczuwam. Niech pies Doda nam odwagi (serduszka) Dziekuje

21 grudnia 2020

Dziękuję (serduszka)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl