Nowości
Nowości
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet

633,00 zł

141. Jak odnaleźć cel życia? Co jest Twoim powołaniem i misją duszy? Jak rozpoznać, że jesteś na właściwej drodze, zgodnej z celem Twojego życia?

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 141 Ceremonia
Pin It

Opis

 

141

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 01:00:41 min

 

Jak odnaleźć Twoje powołanie, cel życia? Kiedy jesteś na właściwej drodze, a kiedy idziesz ślepą uliczką?
Otrzymasz klucz do szczęścia, który pomoże Ci w każdym momencie sprawdzić czy to, co robisz to Twoja droga, czy też oddalasz się od tego, co ważne i idziesz w złym kierunku. Jak odnaleźć Twoje powołanie, cel życia? Kiedy jesteś na właściwej drodze, a kiedy idziesz ślepą uliczką? Otrzymasz klucz do szczęścia, który pomoże Ci w każdym momencie sprawdzić czy to, co robisz to Twoja droga, czy też oddalasz się od tego, co ważne i idziesz w złym kierunku. Radość serca a podszepty podświadomości. Jak wybrać to, co dla Ciebie najlepsze? Jak każdego dnia podejmować właściwą decyzję i iść w kierunku tego, co dla Ciebie najlepsze. Jak unikać zagubienia, frustracji, zmęczenia, utraty energii, wiary i mocy? Co oznacza być Gwiazdą i kanałem dla energii Wyższych, a co oznacza być sługą energii niższych? Jak rozpoznać, które siły teraz Cię prowadzą i dokąd wiedzie ta droga.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocyznajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

   

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

 • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
 • Pragniesz zmiany na lepsze.
 • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
 • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
 • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
 • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
 • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
 • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
 • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
 • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (17)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

6 stycznia 2021

Super ceremonia. Ja czesto mam podpowiedzi czrnego wika. Lecz teraz przewaznie ignoruje go. Staram sie isc w kierunku swiatla. Jetem juz po 65, ale zyje nadzieja ze jeszcze moge zmienic swoj kierunek aby calkowicie osiagnac szczescie czyli powolanie. Jest bardzo ciezko wyzbyc sie starych nawykow i ukladow w rodzinie….

6 stycznia 2021

(serduszka)

6 stycznia 2021

Z Głębi mojego serca Dziękuje za Piękna Ceremonie . Kochana Mario życzę Cudownego Nowego Roku

6 stycznia 2021

Mario jestem. Dziękuję za wskazówkę obecności dzisiaj z Tobą, którą dałaś mi podczas 12 Nocy. Jak mówisz wszystko jest jasne i proste. Ciekawe jak w praktyce. (uśmiech)

6 stycznia 2021

Kochana Mario. Jestem bardzo wdzięczna i dziękuje za każde spotkanie. To już koniec roku kalendarzowego i jestem z siebie dumna, bo wiem kim jestem i dokąd darze bez względu na to ile niedobrego jest wokoło. Jestem miłością i dobrocią i jestem silna jak wierzba ponieważ wiem, że jestem w stanie wziąć odpowiedzialność za moje własne wyjątkowe życie w swoje ręce, bo każdy jest po coś tutaj na świecie i ma w sobie cząstkę Boga. 2020 rok wiele mnie nauczył- m.in ze mam zdolnosc, ze ludzie przy mnie pokazują swoją prawdziwa twarz Bardzo szybko, nawet jeśli maja na sobie maskę, nie sądziłam wcześniej, ze to może być talent kiedyś widziałam to jako – nikt mnie prawie nie rozumie. Ponieważ nie jestem przeciętna jak każdy we Wspólnocie jest wyjątkowy, wrażliwy i utalentowany

6 stycznia 2021

Moja Kochana Mario, Dziękuję Ci całym sercem za niezwykle piękną i symboliczną ceremonię. Jakież to wyjątkowe przesłanie, mądre i silne. I wskazówki jak żyć jak uzdrowić kanał, jak czuć radość, jak odszukać swoje powołanie i jak rozwiązywać problemy. Ja wielokrotnie już przetestowałam na sobie radzenie sobie z kłopotami z użyciem światła. Faktycznie ulegając złości i wściekłości gdy coś się nie udaje przywołuję kolejne trudności i wali się wszystko. Ale przyznaję, że nie zawsze umiem działać światłem. Znacznie częściej ulegam negatywnym uczuciom, ogarnia mnie wściekłość i zjadają mnie nerwy. Trzeba nad sobą pracować. Nie czuję radości z mojej pracy zawodowej ani trochę i doskonale wiem, że tak dłużej nie można, ale nie mam śmiałości i pomysłu, co zrobić by zrealizować pragnienia. Uwielbiam pisać, przelewać uczucia na papier, pomagać ludziom i zawsze chciałam być Czarownicą wspierać ludzi i być dla nich wsparciem przez kładzenie kart itd. Ale nie umiem nadać temu realnego początku. Rozumiem sens gwiazdy. Jestem dalece inna niż TY i nie ma mowy bym miała tak silne światło jak TY ,może to zabrzmi nieskromnie za co przepraszam, ale często gdy idę do mojego osiedlowego sklepiku jestem sama przy ladzie a za minutę jest kolejka. Właścicielka zawsze śmieje się, że zatrudni mnie bym stała wciąż i przyciągała klientów. Wniosłaś w moje serce tyle radości tą Ceremonią. Tulę Cię do serca. Twoja Edi

6 stycznia 2021

(serduszka)

6 stycznia 2021

Jak to mozliwe, ze moim powolaniem obecnie jest najwyrazniej bujanie w oblokach (uśmiech) ? Rozne rzeczy w zyciu robilam, ile to ja zawodow i hobby nie mialam, ale obecnie co sprawia mi najwieksza radosc i czuje pelen spokoj i spelnienie, to jest czas kiedy moge sobie polezec i porozmyslac o roznych przyjemnych, niesamowitych sprawach . Mowisz kochana Mario, ze wszystko jest mozliwe, wiec to nie moze byc przypadek. Bede nad tym dumac i medytowac, az w koncu w pelni zrozumiem jakie to moje powolanie dokladnie jest. Cos juz mi swita, jednak oczywiscie podszepty czarnego wilka nadal nie pozwalaja mi pelni w to uwierzyc. Dziekuje za kolejna wspaniala ceremonie

6 stycznia 2021

Namaste Moja Ukochana Mario, numer mojej działeczki, na której wyrósł mój zamek na drzewie, nosi numer 141, a przywiodło mnie na nią moje serce w misji powołania mojej duszy wyższej i na niej nastąpił mój wzrost, transformacja, rozwój duchowy. Kocham Cię całym sercem!

6 stycznia 2021

(całus) (serduszko)

6 stycznia 2021

Dziękuję, cudownie

6 stycznia 2021

dziękuję(serduszka)

6 stycznia 2021

Moja Najdroższa Mario , piękna Ceremonia wyjadkowe przesłania, dziękuję i życzę moc miłości oraz pięknych dni w Nowym Roku 2021 (serduszka)

6 stycznia 2021

Dziękuję (serduszka)

6 stycznia 2021

Mario ale te ptaszki przecudownie śpiewały przez całą Ceremonię, miód na serce (serduszka) dziękuje kochana za przesłania, wszystko sobie analizuję i kiedy czuję tą radość to jest to takie niesamowite uczucie, że wszystko wokół wibruje tą piękną energią a moja dusza i ciało wariują z radości a wcześniej nie zwracałam na to uwagi dziękuje buziaczki i moc cudowności na Nowy Rok (całus)

6 stycznia 2021

Najdrozsza Mario dla mnie jako dla ascendentalnej panny a zodiakalnym baranem z ważnymi sprawami mam ogromny problem. Baran chce działać i to juz a Panna mowi: mysl logicznie, rozważ, przeanalizuj. Ta logika i rozsądek banuje uczucie radości i realizacje pragnien serca. Mowisz Mario z przekonaniem i ufam Ci ale gdy mam pragnienie zrezygnować z pracy i zacząć inna pracę co do której czuje ogromna radosc i takie poczucie bycia na miejscu to argumenty finansowe, brak konkretnego planu doslownie wygrywa. I tak trwa to juz prawie rok czasu. Naprawde rzucić się w nurt rzeki niesiona ,,tylko i aż” radością?

6 stycznia 2021

(serduszka)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl