Nowości
Nowości

142. Z kim przestajesz, takim się stajesz … Dobrze wybierz Rodzinę Dusz! Przefiltruj znajomych i stwórz krąg inspiracji!

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 142 ceremonia
Pin It

Opis

 

142

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 01:02:34 min

 

Z kim przestajesz, takim się stajesz! Twoją Rodzinę Dusz! Z kim spędzasz najwięcej czasu? Z kim najczęściej rozmawiasz? Kogo oglądasz, czyje książki czytasz? Twój sukces zależy od otoczenia w którym jesteś, każda Istota w dobrym otoczeniu wzrasta i rozkwita, a w złym marnieje i choruje! Zadbaj o siebie i Twoje otoczenie! Przefiltruj Twoje najbliższe otoczenie, by wybrać wspierających Cię ludzi, a tych którzy podcinają Twoje skrzydła przesunąć na drugi lub trzeci plan. Kto Cię uskrzydla, a kto podcina Twoje skrzydła? Kto Cię motywuje, a kto Cię krytykuje i demotywuje? Kto wierzy w Ciebie i życzy Ci jak najlepiej, a kto nie wierzy w Ciebie i życzy Ci źle? Wampiry energetyczne i ludzie, którzy traktują Cię jak swój kosz na śmieci, skutecznie blokują Twoją drogę, szczęście i realizację powołania.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocyznajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

   

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (21)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

1 lutego 2021

Kochana Mario Wykonam moja listę i popracuje nad nią 21 dni. Bardzo Dziękuje (całus) To jest naprawdę wazne .

1 lutego 2021

Kochana ta Ceremonia odpowiedziała mi na kilka ważnych pytań, które jeszcze nie tak dawno sobie zadawałam i siedziały w mojej głowie ale nie byłam do końca pewna… Dziękuję Ci z całego serca teraz wiem, że zrobiłam sobie prezent podejmując pewne decyzje całuski (serduszko)

1 lutego 2021

Kochana Mario postanowiłam wrócić do Pani książek jeszcze raz i w jednej z nich jest wspomniana ksiazka Louise L. Hay. Pani Swiece intencyjne sa bardzo skuteczne, jestem wdzieczna za mozliwosc zamowienia ich. Gdy okolo tydzien temu zamówiłam u Pani świece intencyjną i również przed zamowieniem swiecy ale i po zamowieniu jej jeszcze raz przestudiowałam dokładnie to co jest napisane w książce Louise Hay, nie tylko mialam 100% wiare w skutecznosc Pani Swiec ale rowniez zaczęłam prace nad soba w samotnosci i studiowac informacje z książki Louise, dziekuje Najdrozsza Mario

1 lutego 2021

Kochana, Najdroższa Mario, bardzo dziękuję za cudną Ceremonię :)) :)) :)) Każda jest niezwykła i jedyna w swoim rodzaju, Dziękuję, że robisz magiczny „reserch” dla nas wszystkich :)) Zawsze we właściwym czasie i miejscu … :))

1 lutego 2021

Pięknie dziękuje pani należy do tej rodziny duszy najbardziej motywująca i wiele więcej.. Jest pani skarbem buziaki

1 lutego 2021

Namaste Moja Ukochana Mario, rodzina dusz w ogrodzie róż napawa się rajskim wdziękiem, z pucharu muz twórczością mórz smakując się w boskim pięknie.

1 lutego 2021

Mario, dziękuję za uświadomienie, jakim ludziom poświęcam za dużo czasu i uwagi. Teraz kombinuję, jak to zmienić…:-)

1 lutego 2021

Patrząc na ostatni rok i pewne zmiany, to mogę stwierdzić, że w materialnym życiu jestem jak ermeita i najwięcej czasu spędzam sama z sobą… Mimo, że nie jest to czasami proste, jednak na „te czasy” to jest jnajlepsze wyjście jak dla mnie, tak czuję (uśmiech)

1 lutego 2021

Kochana Pani Mario, teraz wiem, dlaczego mam ochotę ostatnio na porządki to jedno, a drugie to piosenka ABBY „Lay all your love on me” i tekst: Nie marnuj swoich emocji Don’t go wasting your emotion Złóż na mnie całą swoją miłość Lay all your love on me Nie dziel się swoim oddaniem Don’t go sharing your devotion Złóż na mnie całą swoją miłość Lay all your love on me A tak na poważnie dla mnie osądzenie ludzi w moim otoczeniu nie jest łatwe…tak jak Pani mówiła, bliscy ludzie nie są zawsze pomocni. Pozdrawiam cieplutko, Justyna

1 lutego 2021

Mario dziękuję za tak ważna Ceremonię!!! Ja już wybrałam i ciesze sie tym bardzo, choć jeszcze pewnie jakieś drobne zmiany by sie przydały. Zycie przynosi nam tak wiele zmian, jeszcze na naszej drodze wiele osób się pojawi, więc trzeba będzie być ostrożnym i sięgać do tej Ceremonii. Parę razy w życiu dokonałam odsuniecia od siebie ludzi i muszę powiedzieć, że przeżywałam to, bo widziałam, że czuli się urażeni. Nie zawsze mialam mozliwosc uczynienia tego w delikatny sposób.

1 lutego 2021

Jestem na etapie porządkowania. Od jakiegoś czasu. Z mojego otoczenia poznikało sporo osób, które kiedyś wydawaly mi się bliskie. Przez chwilę było jakoś tak…pusto. Aktualnie mam przy sobie trzy osoby, które są cudowne. Jest jak mówiłaś Mario, co jakiś czas, ktoś nowy pojawia się w naszym życiu w miejsce osób które z niego znikaja, odchodzą. Niektórzy zostają na dłużej…Wnosząc świeżość, radosc inne postrzeganie Świata, Wszechświata i to jest piękne. Piękne przesłania

1 lutego 2021

Dobrze, że można oglądać 24 h na dobe Marie Bucardi.(uśmiech) Dziękuję za wspaniałą Ceremonie (serduszka)

1 lutego 2021

To jest nie możliwe jak siły wyższe kierują spotkaniami. Tematem na Styczeń (12 magicznych nocy) Czyli fundament na cały rok wylosowałam runę 8 Wunjo czyli ród, wspólnota, przytulność, koleżeństwo, pochodzenie…To jest wręcz nie możliwe!(uśmiech)Ten temat będę analizować cały miesiąc, ale zaczęłam już wcześniej. I powiem Wam najtrudniejsze było odsunięcie mamy mimo ,że ją bardzo kocham jest to osoba która poprzez swoje narzekanie non stop bardzo ,ale to bardzo obniża wibracje.Ale co zauważyłam, gdy ją odsunełam i nie tylko mamę, ale i inne osoby…to zauważyłam, że one inaczej na Ciebie patrzą-nie traktują Cię jak to Maria mówi,,Jak kosz na śmieci”,ale zaczynają Cię słuchać i szanować. Ale jest to bardzo trudny proces ,ale warto podjąć próbę . Dziękuję Kochana Mario

1 lutego 2021

Kochana Mario , Piękna ceremonia 142 . Za Każde słowo bardzo dziękuję. Wiele uświadamia, przypomina i trzeba o tym pamiętać

1 lutego 2021

Mario, dziękuję za spotkanie…staram się być czujna w tym temacie, dziękuję za ważne przypomnienie! (uśmiech)

1 lutego 2021

Moja Najdrosza Mario , bardzo piękna Ceremonia i motywujące przesłanie , dziękuję kochana za piękne dobro które zawsze płynie (serduszka) Rozumie to przesłanie i jestem gotowa żeby przefiltrowac kto mnie wspiera a dla kogo jestem jak kosz na śmieci . Moja Najdroższa Mario Ty jesteś dla mnie bardzo wyjadkowa osobą

1 lutego 2021

Najwięcej czasu „spędzam” z Marią Bucardi, więc jest najlepiej (uśmiech)

1 lutego 2021

Kochana Mario, to spotkanie jest idealne- jestem wdzieczna. Za 3 dni bedzie slub siostry partnera i to spotkanie dodalo mi wiary i pewnosci siebie by byc silna jak Lew w stosunku do wulgarnej niewierzacej we mnie rodziny ukochanego. Zawsze odpowiedni temat do danej sytuacji. Bede “szarym kamieniem” z wyprostowana sylwetka i pewnoscia siebie z przekonaniem, ze nie ma zlotej osoby na swiecie i ze kazdy popelnia bledy i ja lubie swoje bledy bo sie na nich ucze.

1 lutego 2021

U mnie to będzie wyzwanie na 21 dni… Dziękuję (serduszko)

1 lutego 2021

Mario to dość szokujące dla mnie spotkanie bo akurat dzis otrzymałam maila od mojej nauczycielki- autorytetu, która wiele mnie nauczyla, wspierala, w którym napisala mi ze kradnę jej treści kursów, w których brałam udział. Czekalam na dzisiejszs spotkanie zanim jej odpowiem. Wybrałam ją tak jak Ciebie Mario ale Ty takiego czegoś byś nie zrobiła a ona napisała mi po 2 latach wydawania pieniedzy na jej kursy, ze ona niesie mnie na plecach i ze ma usunąć wszytsko co stworzyłam przez rok będąc w pełni samodzielna i czując radość z tego co robię. Po prostu szok. Czyżbym czegos w niej nie widziała a co było od zawsze pod maską autorytetu?

1 lutego 2021

Zdarzylo mi sie pomyslec dzis o filtrowaniu… Juz wiem dlaczego (uśmiech) Nie wpadlabym na to. Ciekawe przeslania. Dziekuje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl