Nowości
Nowości

143. Co jest dla Ciebie naprawdę ważne? Ustal NOWE priorytety! Nie trać czasu! Kto sto srok za ogon chwyta … Wejdź w dobre symbiozy i usuń pasożyty!

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 143 Ceremonia
Pin It

Opis

 

143

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 56:55 min

 

Ustal NOWE priorytety wg tego, kim jesteś w tej chwili! Jasne cele to podstawa ich realizacji. Tchnij życie w to, co dla Ciebie naprawdę ważne. Twoja energia życiowa idzie za uwagę, zadbaj o fokus na cel. Usuń drobnostki i małostki, które pochłaniają Twoją energię, a nie są ważne w tej chwili. Wejdź w symbiozę z ludźmi o podobnych celach i wibracji i raz na zawsze usuń pasożyty z Twojego życia, które tylko piją Twoją „krew”, Twoją energię życiową i nie dają Ci nic w zamian. Kto sto srok za ogon chwyta … Znasz już ciąg dalszy, prawda? Koncentracja na wyznaczonym celu, to szybkość i lekkość na drodze do jego osiągnięcia, bądź jak uskrzydlony jeździec, który pędzi prosto do celu, ale pamięta o tym, że droga też jest celem. Wiedza Wyższa aktywuje się w momencie, gdy wiesz czego chcesz i dokąd zmierzasz. Rozpraszając Twoją uwagę na rzeczy mało ważne, idziesz złą drogą, tracisz energię i skończysz w ślepym zaułku. Ten czas, ten rok, to rok jasności i klarowności, koncentracji na tym, co ważne… Kto zgubi się w gąszczu spraw mało ważnych, ten straci wielką szansę … Przesłania: 6 mieczy, Rycerz mieczy i królowa kielichów. Na tym spotkaniu dowiesz się, jak odnaleźć to, co dla Ciebie naprawdę ważne i ustalić priorytety! Jak błyskawicznie ruszyć do celu… Cele serca a cele ego, to ogromna różnica…

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocyznajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

  

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (29)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

18 stycznia 2021

Czyli te osoby zostana przywiazane do ziemi bez możliwości ponownych narodzin gdy stracą duszę? Plan B naświetlanie ziemi konsekwencje jakie będą? Ja słyszałam coś takiego że te osoby nie będa mogły się rozmnazac czy to prawda?

18 stycznia 2021

Najdroższa Mario – Ceremonia była idealna!!! Wspaniale i idealnie ją przeprowadziłaś! Wlasnie mimo tak trudnych, niesprzyjających warunków! Ja jestem zimorodkiem, więc domyślam się co odczuwalas. Mam nadzieję, że zaraz po Ceremonii napilas się jakiejś gorącej herbaty i się zagrzałaś. Przesłania mocne i konkretne (zresztą jak zawsze), bardzo zrozumiałe. Dziękuję!

18 stycznia 2021

(serduszko) Mario dziękuje za Pani Ceremonie i światło

18 stycznia 2021

(serduszka) Rozumiem

18 stycznia 2021

Witaj Mario, Ja uwielbiam deszcz i patrzeć na burzę, na to wszystko wokół wręcz tańczyć jak ten wiatr, jest to dla mnie coś niesamowitego (serduszka) dziękuję Ci z całego serca za to spotkanie i wszystko cudownie przekazałaś pomimo przeszkód cudowności

18 stycznia 2021

Kochana Mario, mówiłaś z taką mocą, przekonaniem i o tak ważnych sprawach, że serce słuchało z zapartym tchem i przejęciem. Bardzo dziękuję za wspaniałą Ceremonię (serduszka)

18 stycznia 2021

Droga Mario, bardzo dziękuję za piękne przesłanie. Mam ciarki i z miłością pragnę realizować kolejne cele mojej duszy.

18 stycznia 2021

Kochana, Najdroższa Mario, cudowny taniec żywiołów :)) :)) :)) Przesyłam uściski i buziaczki ******* razem z mewami i dalekimi żeglugami do tych bliższych i dalszych lądów :)) :)) :))

18 stycznia 2021

Mam nadzieje kochana Mario ze ogrzałaś się zaraz po ceremonii.

18 stycznia 2021

oh jo jo jo aż Mnie po Całym ciele prześwietlało (serduszka)Żywioły Enrgie jeszcze Mi Podkręcając – kiedy Prometusz …słowa z twojego filmiku w dni kiedy od dna serca mi brzmiało ze To Ja po medytacji z Lwem kilku podróżach do Domu Mojej Duszy Wyzszej Te 12 Nocy wyrwało Wiele na Moje Życie … chwila nie pewności nie nie to Do Mnie to nie ogólnik przenośnia- to do Ciebie w Tym Czasie Teraz Obrazy przeleciały wszystko się poskładało Siemka Promoteuszku dlatego materializacji ci W materialnym świecie materialnych rzeczy nie idzie bo ty nie nie wiesz co ty chcesz naprawdę bo tak materialnie to marzeń nie mam w głębi serca chociaż podświadomie chce ale jak zawsze trzeba życzenia zapisać to takie kosmiczne albo całkowicie duchowe zapominam o materializmie i tylko duchowosc no nie ma szans a jak sie juz zmusze to tak na szybko milion … No Nie wiem wszystko sie składa ze snami wizjami podróżami wspomnieniami z innych wcieleń No – i jeszcze obraz w brązie płaskorzeźba Prometeusza prezent ślubny rodziców @@ – dziwny Aniołek nie podobał Mi się nigdy mu się nie mogłam przyjrzeć był jakiś bardzo zły dla Mnie hmm … Jeszcze mi sje pojawiło ze ,oge się łączyć z miejscami Mocy z moich obrazów w głowie (serduszka)nie Wiem jak to nazwać podróże astralne może (serduszka)ataki odczuwam bardzo mocne w serce wali mnie w różnych próbach dnia i mniej więcej przewiduje kto to co to hm ale No moje biedne serduszko

18 stycznia 2021

Najdroższa Mario (uśmiech) mówiac o priorytetach, masz na myśli cele naszej duszy wyższej,tak? a co ze skupianiem się na naszych bardziej „przyziemnych” celach? W sensie spełnienia naszych marzeń i pragnień ?

18 stycznia 2021

Moja babcia wiele razy mi mowila ” ja nie dożyje ale ty dożyjesz do apokalipsy” no i tak się stało, babcia miała rację. Moja babcia już parę miesięcy wcześniej miała wszytsko przygotowane na swój pogrzeb, choć nie chorowała. Była już gotowa. Z perspektywy czasu patrz na to inaczej,moja babcia powtarzała mi to tyle razy jakby chciała mnie na to przygotować. Dziękuję za wspaniały wykład (serduszko)

18 stycznia 2021

Bardzo dziękuje Mario (serduszko) jaka piękna Ceremonia ,w tym wietrze ,w tym deszczu ,w tym mrozie stoisz taka prawdziwa ,taka pelna siły i miłości Czasy są niezwykle i trudno nam wszystkim znaleść ta właściwa drogę ale poprzez Ceremonie jesteśmy na tej właściwej ścieżce Swiatla i Miłości Niestraszne nam mroki i ze wszystkimi pasożytami również damy sobie radę Sciskam

18 stycznia 2021

Najdroższa Mario, jesteś niesamowita!

18 stycznia 2021

Tak,tez czekam na 144 Ceremonie (uśmiech) Dla mnie 144 to my którzy chcemy tu coś zmienić …

18 stycznia 2021

Wspaniałe przesłania jestem pełna podziwu jak co tydzień tyle wspaniałości potrafi nam Pani przekazać, jest Pani cudowna i jest Pani moją jedną z największych inspiracji. Pamiętam gdy w dwutysięcznym szesnastym roku pierwszy raz zakupiłam moją pierwszą talię Tarota i spytałam to ‚kim jestem” to wyszło Słońce i Rycerz monet. Zawsze czułam ciepło i miłość w stosunku do kobiet nigdy w życiu nie czułam do nich zazdrości i teraz rozumiem siebie pomimo, że jestem z mężczyzną to zawsze czuję ogromny szacunek do kobiet.

18 stycznia 2021

Dziękuję Najdroższa Mario za tę niezwykłą Ceremonię w tak ekstremalnych warunkach,jesteś Najdroższa wspaniałym przykładem wytrwałości i wytrzymałości,wszystko bardzo jasne i zrozumiałe, teraz tylko fokus na cel i do pracy.Moc miłości dla Ciebie (serduszko)

18 stycznia 2021

Kochana Mario z Całego Serca Bardzo Dziękuje (serduszko)

18 stycznia 2021

Dziekuje kochana Mario!(serduszko)

18 stycznia 2021

Najdroższa Mario, taniec żywiołów był niesamowity!!! moja dusza jest Ci po stokroć wdzięczna za to spotkanie…pomimo chłodu, deszczu, zawieruchy przekazy dotarły:) (uśmiech) i nic nie stanęło na przeszkodzie! Dziekuję

18 stycznia 2021

Namaste Moja Ukochana Mario. Celuję mocą swoich myśli do tarczy przeznaczenia mojej duszy wyższej. Trafiam w samo sedno wprost do celu. I tak za każdym razem z moim rumakiem dążę w uskrzydleniu, błogosławiąc drogę diamentowym berłem wdzięcznych myśli o jej spełnieniu.

18 stycznia 2021

Mario dziękuję za to spotkanie energię żywiołów odczułam w całym ciele i to bylo mi potrzebne. Dziękuję za to, że swoja osoba pokazujesz nam bezustannie to co najważniejsze. Przesłania są klarowne i u mnie też pojawił się czas zadawania pytań: co chce zrealizować i co ważne jak to zrobić. Pokazały się nowe sposoby. Przyglądam się im bo są naprawdę bardzo zaskakujące ale i też inspirujące. Dziekuje również za 5 karteczkę w losowaniu

18 stycznia 2021

Nasza Biała Dama (uśmiech) Kochana jesteś (uśmiech) Zrozumienie jest tylko teraz najciekawsza część została- czyny :):):) Niech moc będzie z nami! Co do pogody…niekoniecznie moje klimaty ja jestem jak kot, musi być sucho i cieplutko i najlepiej żeby jeszcze ktoś drapał za uszkiem, ale tylko wtedy kiedy ja tego chcę haha charakterek to się ma (uśmiech) Buziaki :*

18 stycznia 2021

Droga Mario, Wielki respekt i podziw dla ciebie, że prowadzisz ceremonię w takich warunkach. Dziękuję z całego serca ze mnie prowadzisz. (serduszka) Rozumiem te przeslania. Bralam udzial w 12 nocach magicznych. Jeszcze raz przejrzę swoja wizję i te 12 zyczen i skoncentruję sie maksymalnie na trzech. A potem w późniejszym czasie na dalszych. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam Nsmaste. A.K.

18 stycznia 2021

(serduszka)

18 stycznia 2021

Dziękuję Mario !(serduszka) Te wyjaśnienia na końcu są boskie !

18 stycznia 2021

Mario piekne spotkanie takie prawdziwe (serduszka)Sciskam od serca i bardzo dziękuję (serduszko)

18 stycznia 2021

Mario jesteś silna i mocna pomimo przeciwności absolutnie wspaniała Ceremonia. Obecny czas jest tak czarny i trudny i ciężki że ja już momentami czuje że się poddaje… Ale wtedy zazwyczaj dostaje impuls aby odgruzować się z tych negatywnych emocji które teraz czuję że dosłownie oblepiają mnie z każdej strony. Trudno mi teraz myśleć o priorytetach ale zrobię opisane ćwiczenie może coś mi się rozjaśni ☺️ moje dawne prorytety wlasnie się realizują i doczekać się nie mogę zakończenia a tu już powinnam szukać kolejnych

18 stycznia 2021

Tak sie zasluchalam, ze az zapomnialam o wszystkim (uśmiech) Slowa i dzialania pelny przekaz przeslan. Polubienie:)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl