Nowości

144. Osiągaj sukcesy z radością i lekkością! 6 kroków do realizacji marzeń i pragnień. Podejmuj właściwe decyzje, aktywuj mądrość wyższą i dynamicznie rusz do przodu. Jak rozpoczynasz, tak kończysz, zadbaj o dobry początek.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 144 Ceremonia
Pin It

Opis

 

144

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 58:25 min

 

Osiągaj sukcesy z radością i lekkością! 6 kroków do realizacji marzeń i pragnień. Podejmuj właściwe decyzje, aktywuj mądrość wyższą i dynamicznie rusz do przodu. Jak rozpoczynasz, tak kończysz, zadbaj o dobry początek. Z tą wiedzą zakończysz to, co negatywne i przestaniesz się dręczyć i męczyć w sprawach materialnych. Harmonia i sukces we wszystkich dziedzinach Twojego życia! Medytacja siły i mocy, bycia Cesarzem i władania Twoim Cesarstwem. Mistrzowska energia 44. Inspiracje: karty Tarota IV Cesarz, 6 monet (denarów) sukces. XIV Alchemia. Atrybuty Cesarza: siła, moc, władza, mądrość, złota korona (połączenie z Wszechświatem), energia Marsa, wzrost, ekspansja, kontrola każdej dziedziny w Cesarstwie, rozszerzenie terytorium działania…

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

 

Zobacz fragment:

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocyznajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

   

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (16)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

29 stycznia 2021

Wczoraj drugi raz otworzyłam medytacje i tak zasnęłam i dopiero dzisiaj udało mi się. Podczas medytacji wszystko we mnie się śmiało, spokojnie oddychając, tak jakby Maria zrobiła psotę, ale po zakończonej medytacji niesamowita zmiana i energia wokół mnie wow, uznanie!

29 stycznia 2021

Kochana Mario. Trzy razy zasypialam podczas medytacji Cesarza. Cofalam nagranie i znowu zasypialam, az w koncu zasnelam na dobre i ogladanie Ceremonii dokonczylam rano. Ciekawe czy cos to oznacza? Czulam ze energie sa bardzo sile, juz od samego pocztku. Dziekuje za ta Ceremonie i wszystkie przeslania . Pozdrawiam z calego serca.

29 stycznia 2021

Jestem Wdzięczna i dziękuję za wspaniałe spotkanie Bardzo wiele się nauczyłam i jeszcze bardziej zaakceptowałam energie męskie oraz żeńskie które są we mnie (uśmiech)

29 stycznia 2021

Kochana Mario (serduszko), przepiękna Ceremonia, wiele wnosi do mojego życia. W medytacji jako cesarz czułam się wspaniale, czas przełożyć to w życie. Dziękuję

29 stycznia 2021

Dziękuję Kochana z całego serca za tą cudowną Ceremonię Z Cesarzem mam dokładnie takie skojarzenia, właśnie tak go widzę gdy powiedziałaś o Szerszeniu przypomniały mi się słowa mojego brata, który zawsze gdy przyjeżdżamy na urlop z moim ukochanym do domu rodzinnego mówi : „wy to przywozicie Szerszenie w bagażniku bo pojawiają się wtedy kiedy przyjeżdżacie i znikają kiedy wyjeżdżacie ” odkąd poznałam się z nimi, mam do nich ogromny szacunek buziaczkiiii

29 stycznia 2021

Najdrozsza Mario Nawet nie jestem w stanie wyrazic , jak wspaniale sie czuje.Z Glebi Mojego Serca Dziekuje (serduszko) W czasie tej Cudownej Ceremonii przypomnialam sobie slowa moje niezyjacej juz babci.: Ze Jestem w czepku urodzona. Przez wiele lat tego nie rozumialam..☺️ Mario Bardzo Dziekuje

29 stycznia 2021

Namaste Moja Ukochana Mario, cesarz potężnie panuje nad swoim życiem, konsekwentnie realizuje plan swojego serca, kocha i chroni zwierzęta, pielęgnuje i sadzi drzewa, rozmawia z istotami natury, a towarzyszą mu zawsze anielskie wtóry Sił Wyższych, które go ukochały, wybrały i naznaczyły swym dostojeństwem. Jestem nim całą mocą mojej wolnej woli. Kocham Cię całym sercem!

29 stycznia 2021

Wspaniała ceremonia, Mario! Pięknie przedstawiłaś energię cesarza, poczułam ją w sobie, całą moc i siłę władania własnym królestwem. Wszystkie kolory, atrybuty, kryształowa komnata stanęły przede mną jak żywe. Materialnie. Niesamowita wizja o wielkiej energii. Czuję, że to wszystko się we mnie zapisało i mogę w pełni siły i mocy iść dalej – na podbój świata, do realizacji własnych celów, które – na szczęście – mam już ustalone (uśmiech) Uściski!

29 stycznia 2021

Powtarzam się, ale muszę powiedzieć, najdroższa Mario, że wyglądasz zjawiskowo! Energia Ceremonii w moim guście. Uśmiechnęłam się, jak powiedziałaś, że to czas by przestać udawać szarą myszkę i wyjść z pod miotły i w końcu jak na lwicę przystało dać swój głos i pokazać siebie i swój własny styl i jakość. Ojojoj

29 stycznia 2021

Kochana Pani Mario, ale piękna Ceremonia, cudowna i te symboliczne 144- na ten czas by można dodać 144 tysiące. Na samym początku zaczęłam płakać, heh czasami tak mam. Jakoś ostatnio mam myśli nie poskładane i żywiołu powietrza nie mogę opanować. I jak zaczynają się Ceremonie to mam poczucie, że dobiłam do przystani i mogę odpocząć. Ale tutaj na samym już początku zaczęłam płakać i dostałam olśnienia. Przyszło do mnie, że najwyższy czas by przyznać się do lenistwa. I zaraz za tym przyszła wdzięczność, że było dane mi to zobaczyć i włożyć do alchemicznego kociołka (uśmiech) Mój Cesarz to jest Chiński Cesarz, cały w złotej zbroi. Przypomniała mi się jego postać z filmu „Cesarzowa”. I dla mnie Cesarz to ten którego cechuje mądrość, ale właśnie ta przenikająca wszystko inne mądrość wyższa. O jak bym chciała takich ludzi poznawać. Ja jestem numerologiczną 40 i się zastanawiam czy nie można jeszcze dodać sobie do tego 4 i być już zawsze skazanym na sukces. Pozdrawiam złociście, monetowo złociście. Justyna

29 stycznia 2021

Moja Najdrosza Mario, bardzo dziękuję za bardzo wyjątkową Ceremonię (serduszko)

29 stycznia 2021

Dziękuję Kochana Mario! Dotarły do mnie przekazy!Chciałam zapytać, bo wspominałaś o liczbie urodzenia 44.Czytałam wczoraj Twoją książkę,, Numerologia „(wspominałaś, kiedyś żebyś musiała nanieść poprawki) i tak się zastanawiam jak wyjdzie np. 44 to zostawiamy czy jednak dodajemy 4 plus 4. I jeszcze jedno pytanie jak np. urodzi się chłopiec to liczy się nazwisko panieńskie mamy czy nazwisko ojca (mam tu na myśli jak para nie brała ślubu) (serduszko)

29 stycznia 2021

Mario, dziekuje za Ceremonie (serduszko) Interesujace, ze w momencie medytacji Cesarz opanowalo mnie przeogromne zmeczenie i sennosc; ledwo dotrwalam do konca. Teraz czuje sie odrobine lepiej – ale i tak po tym doswiadczeniu nadaje sie juz tylko do polozenia swojego pojazdu do zajezdni poscielowej…. Pozdrawiam wieczornie, Nos Da M (uśmiech)

29 stycznia 2021

Najdroższa Mario, niesamowite wskazówki…energie Cesarza poczułam, tak jak opisałaś! wykorzystam ją w najbliższym czasie, aby z siłą i mocą 6 planet rozpocząć realizacje nowych planów…Kogucik na początku piał ile sił, jakby głosił światu swój sukces;):)

29 stycznia 2021

Najdroższa Mario, Tak bardzo dobrze czuje się w skórze Cesarza (serduszka) i tak się składa, ze jest moja karta urodzenia. Moje motto to „ fokus na cel „ . Przed ceremonia dotarła do mnie paczuszka. Jestem zauroczona kamieniami mocy dosłownie zauroczona i zachwycona, a prezent jest tak oszałamiający swą mocą ( jak magiczna fasolka ze Storybruk). A wermut, wypróbowałam tuż przed ceremonia Dziekuje (serduszka) Ps. Rano miałam wizje, ze druid ofiaruje mi prezent w formie kryształowej kuli

29 stycznia 2021

Piękna energia Mario (uśmiech) W moim przypadku odczucie cesarza w sobie bylo troszke trudne. Pojawiło się odczucie jakby to nie była moja energia i w ogóle zbyt dobra energia. Pewnie zapisany wzór z dziecinstwa autorytetu ojca. Zrobilam juz duzo aby dzialac w imię swoich celów i sukcesiki zaczynają się pojawiac. Powolutku i nieśmiałe… hmmm z taką energia tez zaczynałam, co ciekawe (uśmiech) Czas nad tym popracować. Całuję i pozdrawiam

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl