Nowości
Nowości

145. Zobacz więcej, niż widzą inni! Usłysz to, co nie zostało wypowiedziane! Zrozum to, czego inni nie rozumieją! Bądź, jak czarna pantera! Pokonaj strach i niepewność! Podejmuj błyskawiczne i mądre decyzje.

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 145 Ceremonia
Pin It

Opis

 

145

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 53:54 min

 

Zobacz więcej, niż widzą inni! Usłysz to, co nie zostało wypowiedziane! Zrozum to, czego inni nie rozumieją! Bądź, jak czarna pantera! Pokonaj strach i niepewność! Podejmuj błyskawiczne i mądre decyzje. Mowa jest srebrem, a milczenie złotem, szczególnie, gdy pragniesz usłyszeć, co myślą inni. Nie pozwól, by ktoś zabrał Ci Twoją „zdobycz” i  stroił się w Twoje piórka, przypisywał sobie Twoje zasługi i sukcesy! Bądź w harmonii z sobą, światem i Wszechświatem. Odżywiaj się tylko tym, co świeże (jedzenie, ale także konsumpcja świeżych informacji). Uzyskaj pewność siebie i odwagę i czuj się dobrze i w świetle i ciemności.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 

 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

Opinie (20)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

29 stycznia 2021

Po Ceremonii natychmiast zasnęłam w ubraniach i w ciepłym swetrze do samego rana, gdy wstałam mój partner zaczął się ze mnie śmiać, koszula, spodnie i długi sweter do kolan, przytuliłam się mocno do swoich bliskich i w kolejnej sekundzie już spałam. Mój kot we mnie aktywował się już od ponad tygodnia ale taki kot który już jest w ferworze walki, bardzo często słyszałam słowa i słyszę je do dzisiaj przede wszystkim od mężczyzn i kobiet również, że Jestem dzika, nieokiełznana, tajemnicza, mam coś takiego w oczach bardzo nietypowego, moje cechy co niektóre na to wskazują. Mój kot jest wyjątkowo piękny w swej naturze na którego patrzy się z przyjemnością, rozłożony na gałęzi drzew dookoła otacza go dzicz, kot którego piękno przyciąga wzrok ale lepiej zachować ostrożność na każdym kroku, lubi spędzać samotnie czas ale nie stroni od towarzystwa, uwielbia otaczać się naturą, szumem wodospadu i drzew.

29 stycznia 2021

Nie miałam zbyt dużo siły po zmianie i ciagle myślałam o tym ze rano znów muszę wstać o 5 ale przygotowałam się przygotowałam wszystko również na rytuał dla Matki Ziemi … nie zapisałam wiec nie pamietam z większa Moja Pantera Była masywna miała ogromna głowę i wielkie masywne Nogi Była majestatyczna Ogromna czarna błyszcząca ( nie była smukła jak te na zdjęciach powyżej ) Pewna Siebie Pewna swojej Siły i Mocy Budzącą respekt Ale Pokazała mi tez ze potrafi być Bardzo Opiekuńcza – przypomniał mi się film o Mogli Księga Dżungli Pantera była postrachem całego lasu ale Miała Piecze i chroniła Tego Małego chłopca dbała o sowich przyjaciół ale większość czasu spędzała samotnie w odosobnieniu ale gdy była Potrzeba Każdy Mógł Na nią Liczyć – cicho ciemny Wojownik nie widzieli nie słyszeli a robota wykonana . Miała Ogromne oczy zielone chyba kiedy się w nią wcieliła poczułam sile i moc i odleciałam ocknełam się po chwili jak zwykle z ogromny wydechem jak by dosłownie Dusza wróciła do Ciała zadławiłam się własna ślina jakieś ogromne ilości – przynajmniej zwróciłam na to uwagę bardzo często mi się to przytrafia dawniej myslałam ze to jakiś bezdech senny jak się zrywałam jak w tych filmach ale dalej do końca nie wiem co to za powroty A co do rytuału misz masz odpalałam Mój Płomień wysłałam dla Matki Ziemi Światełko Widziałam ciebie Mario ale jak by byalas zajęta bardzo już po powitaniu potrzebowałaś wsparcia przesłałam Enrgi (serduszka) byłaś otoczona jak by chmurami / kawałkami lodu w każdym bądź raze był kolor biało szary jakieś kłęby w kształcie bardziej chmury nie wiem do końca (serrduszka) dopisze w Emailu resztę …pierwszy raz czułam Jaka ciepłe kule świstla z moich rak się wytwarzały !!! Nie widziałam koloru ale czułam jak ta Enrgia z nich płynie czułam z obydwu

29 stycznia 2021

Czarna Pantera jak czarne kotki na zdjęciu Jestem Wdzięczna i dziękuję za tą wspaniała Ceremonie (serduszka)

29 stycznia 2021

Niesamowite Spotkanie! z calego serca dziekuje za dzielenie sie Wiedza i doswiadczeniem

29 stycznia 2021

Kochana tę Ceremonie poczułam najlepiej ze wszystkich! Co to oznacza że wszyscy mamy swoją czarną pantere? Lenic się mądrze ten piękny czarny duży kot potrafi. Leżenie na najwyższych konarach drzew jest jedną z moich ulubionych zajęć jak drzemka po dobrej decyzji (uśmiech) Moja czarna pantera pojawiła się jeszcze parę dni przed 145 Ceremonia. Ludzie urządzili sobie na mnie polowanie. Wyszłam cała. Nauczyłam się milczeć poprzez stres i zmęczenie. Uczę się bronić teraz. .w każdej chwili! Potrafię być szczera jawna i pełna serca i dzięki temu jak nikt jestem dla innych niewidoczna. Niesamowite! Haha sami ludzie którzy mnie osaczyli mówili kicia kicia. ..bo ja jestem bardzo słodka nawet w obliczu zagrożenia Poznałam swój cień i byłam wystraszona polowanie m i cieniem własnym. Pantera czuwała i dała mi siłę na zawsze Dziękuję Mario

29 stycznia 2021

Dziekuje Mario! (uśmiech) Pantera kojarzy mi sie – z moim bratem; jak bylismy mali to zapytalam go kiedys jakie zwierze jego zdaniem jest najsuperowsze, jakie on najbardziej podziwia, i ktorym chcialby byc, jakby mial byc zwierzeciem; odpowiedzial – czarna pantera…… Moja osobista Pantera natomiast jest jak ja – mala – i toche gadatliwa…. Pozdrawiam cieplo i wieczornie, M

29 stycznia 2021

Kochana Pani Mario, ale cudowna Ceremonia. Teraz rozumiem dlaczego w tym tygodniu tak mnie ciągnęło do czarnych ubrań (uśmiech) Mi czarna pantera już się kiedyś ukazała, nawet zdradziła swoje imię. A dzisiaj to spotkanie było niezwykłe. Moja pantera spojrzała mi w oczy i dobrotliwie, a może też żartobliwie się ze mnie śmiała i zadała pytanie: ” I jak tam Justynka, jesteś już królową swojego życia? Czy jeszcze nie?” Ona sobie ze mnie stroiła żarty, ale tak naprawdę pytała czy już znam siebie. „Zobacz” -powiedziała- „Jestem cała czarna i jak jestem w mroku to mnie nie widać. Ale jestem. Siedzę sobie i widzę co się w mroku dzieje. A czy Ty znasz już swój mrok? Znasz już siebie? Dla mnie mrok to drugi dom, ja go znam, on jest dla mnie oswojony, umiem się w nim poruszać. Zobacz, idziemy razem i wszyscy przede mną uciekają na boki, omijają moje ścieżki i schodzą z drogi. Wszystko widzę, wszystko wiem, wszystko słyszę i wszystko czuję.” I zadowolona macha końcem ogona to w jedną to w drugą stronę. Dla mnie czarna pantera jest bardzo seksualna, to jak się porusza, gracja i ruch mięśni jest bardzo sensualne. I tak sobie myślę, że dźwigać pantera może tylko zdobycz, nic więcej (uśmiech) Pozdrawiam tajemniczo

29 stycznia 2021

Dostojna energia, nie było żartów (uśmiech) Ja-pantera mówi: nie widzisz mnie, ale ja widzę Ciebie. Widzę i słyszę. Biegnę poprzez gęstwinę szybko, pewnie, z łatwością i zwinnością, bo znam swoje ścieżki. Jestem drapieżną kocicą pełną gracji i opanowania. Zimna krew płynie w moich żyłach, dlatego nic nie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi. Nawet nie patrz w moją stronę, nie próbuj wystawiać pazurów, bo poczujesz siłę mojej osobowości, niezależności i osobistej wolności. Moje życie buduję na własnych zasadach. Kiedy zobaczysz mój ślad, ja będę już daleko. Podczas gdy, Ty myślisz, że przewyższasz, to wtedy spoglądasz ku niebu i widzisz mój bystry wzrok, kiedy siedzę na gałęzi w górze ponad Tobą. Spryt i inteligencja to moje drugie imię. Strzeż się, bo ja dokładnie wiem, w którym kierunku podążam i nikomu nie pozwolę się zatrzymać. :):):)

29 stycznia 2021

Namaste Moja Ukochana Mario, czarna pantera pomaga odkryć najskrytsze tajemnice i rozwikłać najbardziej zawiłe zagadki, albowiem nic się przed nią nie ukryje, podczas, gdy sama potrafi być całkowicie niezauważalna, jeśli tylko zechce, budzi respekt i zatrzymuje dystans oraz upływ czasu, pozwala odkryć prawdziwą moc i siłę, napawa poczuciem humoru, wyrosłym z bezpieczeństwa, jakie daje swoją zwinnością w zrównoważeniu i w męstwie, odważna, celna, bystra, inteligentna razem ze mną w ciągu dnia i w nocy czarna pantera, którą jestem potęgą całego swojego jestestwa.

29 stycznia 2021

Niesamowite i przepiękne spotkanie! Pantera zwinnym ruchem okrążyła mnie, delikatnie ocierając się o nogi i wsunęła pomiędzy, tak, że usiadłam na jej grzbiecie. Widziałam wojowników, których kunszt podziwiam od dawna, którzy byli jakby w połowie panterą, a w połowie człowiekiem, tak jakby pantera nagle stanęła na dwóch nogach, wyprostowała się i ukazała w ludzkiej postaci, a potem znów zmieniła się w zwierzę. Pofrunęliśmy. Stałam się panterą. Skakałam na skały i drzewa na ogromne odległości. Czułam każdą cząsteczką ciała moc pantery w sobie, lekki wiatr i rześkość naokoło mnie. Pojawiły się słowa o wcielonej mocy. Gdy patrzę na zdjęcia pantery, które zamieściłaś na blogu, to czuję niesamowite poruszenie i wzruszenie, bo to tak, jakbym znała tę panterę od dawna. Jakby była częścią mnie. Naprawdę niezwykłe spotkanie…

29 stycznia 2021

Czarna Pantera pokazała mi że czasami jesteśmy W czymś w czym nie chcemy być np.w cieniu wyborów które wcześniej były dobre a teraz wręcz odwrotnie jest bo to co wydawało się pięknem stało się szarościa i zwyczajną codziennością.

29 stycznia 2021

Pantera; cierpliwość, pewność siebie, wiara w siebie we wlasne możliwości i potęgę tych możliwości (serduszko)

29 stycznia 2021

Najdroższa Mario, arcyciekawe wyjątkowe przesłania! Zobaczyłam czarną Panterę ze złoto – pomarańczowymi oczami… odczułam jej spryt, szybkość, zdecydowanie i sile… na pewno będę pracować i wykorzystywać te wiedzę;) Dziękuję z całego serca za spotkanie (serduszko)

29 stycznia 2021

Czarna Pantera przewodnik, ktory wychodzi na przeciw… nie boi sie ciemnosci… i spada na cztery nogi. Wyslanie wdziecznosci na pozegnanie (uśmiech)

29 stycznia 2021

Mario cały panel emocji dzis podczas spotkania. Najpierw płacz bo nie wiedziałam że we mnie jest tak dużo lęku o przyszłość. Potem radość i ulga że nie muszę się bać do przodu tylko reagować gdy pojawi się trudność. Po trzecie śmiech bo moj kot przy przywoływaniu pantery wskoczył na stolik i doslownie nos w nos ze mną był. Przez to lekko się wybiłam ale gdy zamknęłam oczy zobaczylam nie czarna ale rudą panterę. Silną a przede wszystkim nasluchującą, obserwującą i myślącą. Taki niesamowity spokój w oczekiwaniu na to z czym przyjdzie się zmierzyć. Bardzo ciekawe doświadczenie… zastanawia mnie czy kolor tez moze byc inny niż czarny?

29 stycznia 2021

Czarna pantera odczuwam jako pewność siebie, wiarę w siebie i odwagę. Dziś w nocy śniła mi się, że mnie goni a ja przed nią uciekam. I te odgłosy kotków w czasie spotkania jakie to wszystko niesamowite. Sila Wyższa dba o każdy szczegół. Dziękuję (serduszko)

29 stycznia 2021

Dziękuję za ta piękną ceremonie. Rozumiem przesłania . Pantera budzi respekt

29 stycznia 2021

Piękno, Dostojność i Pewność Siebie…Docenianie Siebie…Kochanie Siebie…(serduszka) Dziękuję

29 stycznia 2021

(serduszko) (całus)

29 stycznia 2021

Spryt z lekkością idzie do przodu mrok boi się podejść

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl