Nowości
Nowości
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet

633,00 zł

146. Zrób wiosenne porządki! Otwórz okna i drzwi! Nowa energia nadchodzi! Nowe inspiracje, nowy obraz siebie, nowy czas i nowy cykl Twojego życia!

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 146 Ceremonia
Pin It

Opis

 

146

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 56:54 min

 

Masz już dość zimy, chłodu, ciemności, braku energii, zmęczenia i wszelkich blokad i ograniczeń! To spotkanie jest dla Ciebie! Uroczysty wykład z medytacją! Zrób wiosenne porządki! Otwórz okna i drzwi! Nowa energia nadchodzi! Nowe inspiracje, nowy obraz siebie, nowy czas i nowy cykl Twojego życia!

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocyznajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

   

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

 • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
 • Pragniesz zmiany na lepsze.
 • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
 • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
 • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
 • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
 • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
 • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
 • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
 • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

 

Opinie (21)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

15 lutego 2021

Dziekuje za piekna ceremonie

15 lutego 2021

Wow, jaka piękna wiosna w Magicznej Oazie cudownie posłuchać śpiewu tylu ptaków.. Dokładnie od tego tygodnia czuje przypływ nowej energii.. teraz wiem, że to wiosna ! Dziękuję kochana Mario za Twoje budujące słowa , inspiracje i świetliste motywacje A jeszcze pięknie się to zgrywa z moimi przesłaniami na luty z 12 magicznych nocy.. Wszystko jest ze sobą magicznie połączone Dobrego tygodnia Kochani (całus)

15 lutego 2021

Dziekuje Mario za Swiatlo ktore trzeba w sobie wzbudzac codziennie, dziekuje za przypominanie

15 lutego 2021

Piękne miejsce piękny śpiew ptaszków piękne ma pani włosy odcień! Piękne słowa. Wspaniała medytacja i cała ceremonia. Pięknie dziękuje za wszystko do tej pory buziaki również wszystkiego co najpiękniejsze (serduszko)

15 lutego 2021

Moja Najdroższa Mario, bardzo dziękuję za piękne i świetliste przesłania.Piękna energia wiosny i te kwiaty w Magicznej Oazje (serduszka)

15 lutego 2021

Kochana Mario z calego serca dziekuje za piekna ceremonie ,i cudowna energie wiosny jej piekno ,kolory kwiatow drzew i krzewow . to moj ulubiony sezon.

15 lutego 2021

dziekuje!(serduszko)

15 lutego 2021

Najdroższa Mario z całego serca dziękuję za tę cudowną Ceremonię ,Powiało radością,świeżością i nowym. Bardzo się vieszę na ten nowy początek i życzę Tobie i nsm wszystkim ssmych cudowności (serduszko)

15 lutego 2021

Namaste Moja Ukochana Mario, taka niewinność, czystość, spokojność myśli, słodycz uczuć, a z nimi rozśpiewane chóry ptasie, skoczne zajączki wśród trawy, sarenek zwinnych gromady mieszkają teraz w moim świecie na powitanie wiosny, która przynosi nowe życie pełne spełnienia, szczęścia, miłości.

15 lutego 2021

Piękne energie i cudowne wieści! (uśmiech) Pióro zjawiskowe! Magiczna Oaza urzekająca! Takie, choćby krótkie filmik mogłyby znaleźć się na You Tube, żebym mogła sobie puszczać co chwila na powiększonym ekranie ;):):) jak na tą chwilę pozostaje mi widok mojego szczypiorku na parapecie ;), ale też w przyszłości polecą do Magicznej Oazy fioletowe hiacynty ( na razie czekam aż zakwitną, więc to jeszcze chwila). Co do wiosny…przychodzą te piękne fale wiosennej energii i dają nadzieję na słońce :-) Wierzę, że się doczekam, że i mój kwiat zakwitnie tej wiosny Mam wrażenie, że szykowałam się na to całe moje życie

15 lutego 2021

Coś niesamowitego że tak przyroda wystartowała do przodu, przepięknie i akompaniament ptaków. Owady coś niesamowitego. To po takich widokach lepiej nie wyglądać przez okno balkonu.

15 lutego 2021

Dziękuję za przekazanie tych cudownych wiadomości, życzeń i świeżej, wiosennej energii! Dokładnie tak czuję w sercu, jak mówisz. Idzie nowe! Wiele się zmienia, przede wszystkim i najważniejsze – zmienia się świadomość. Skok kwantowy w nową rzeczywistość, w nowy wymiar odczuwania i realizacji tego, co piękne, czyste i zgodne z sercem. Uzdrowienie. Żółtozłotą energię odczułam najbardziej, a obraz Magicznej Oazy na „tytułowym” zdjęciu skojarzył mi się ze 111 Ceremonią. Świeża zieleń i żółte trąby kwiatów. I widzę właśnie zajawkę tej ceremonii na blogu…Przypominajkę. Dziękuję za początkową migawkę z wiosennej Magicznej Oazy – cud kwitnącej przyrody i śpiew ptaków oraz zwinne kotki w tle (uśmiech) Bardzo inspirujący, uspokająjący, a jednocześnie energetyzujący obraz! Cieszę się, że to ciemne już odchodzi w przeszłość… Wszystkiego najlepszego, Mario, dla Ciebie, Twoich bliskich, Twojej Oazy! Wszystkiego najlepszego dla naszej Wspólnoty – niech energia odnowy, świeżości i magicznej wiosennej aury zagości w naszych sercach, w naszych domach i w naszym otoczeniu! (serduszko)

15 lutego 2021

Ten weekend w Holandii ma być śnieżny :-) a ja od tygodnia czuję wiosnę Tak – odeszło co stare i ból strach zrodzony w ciemności ODSZEDŁ Tak – przemienilam słabości w siłę i do tego dzisiaj rano Ceremonia nr 13 „nieważne jak mówią ważne że mówią”. Tak – parę szlifów i jestem gotowa na pełną wiosnę no NOWE ŻYCIE. Mario wyglądasz olśniewająco Twoje ruchy Twoje gesty Twoje usta Twoje brwi. ..cała Ty PRZEPIĘKNA. To prawda wszyscy z Tobą na czele przeszliśmy transformację poprzez wszystkie Ceremonie poprzez wszystkie energie Dziękuję Najdroższa Mario z całego serca

15 lutego 2021

Wow nareszcie wiosna (serduszko)

15 lutego 2021

Czuć świeżość. Dziękuję bardzo kochana

15 lutego 2021

Tarotem wyjaśniłaś mi moją wizję nad którą myślałam od rana co miała oznaczać ale poczułam radość i spokój Dziękuję kochana! (serduszko)

15 lutego 2021

Ależ energia Mario, czuję jakbym napila się koktajlu z zielonych roślin (serduszka) Ostatnie dni myslalam ze mnie pokonają ale nic z tego… już nie ze mną te numery. Dzis od rana reset. Dokladnie punkt 0 i ta cudowna energia. Dziekuje Mario za wszttskie przeslania, głos ptaków z nagrania i wspaniale omówienie karty Błazna – jak dla mnie to również nowy start po zebraniu doświadczeń. Wszytskiego dobrego dla Ciebie i wszytskich

15 lutego 2021

(serduszka)

15 lutego 2021

Wspaniałe, cudowne spotkanie! Pięknie, wiosennie dziękuję:)

15 lutego 2021

Wiosna!!!! (serduszka)

15 lutego 2021

Lezki wdzięczności popłynęły….dziękuję za wszystko kochana Mario

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl