Nowości
Nowości

147. Witaj w morzu nieograniczonych możliwości! Czas, by zbudować Kryształowe Królestwo! Poczuj, że zasługujesz na to, co najlepsze! Siły Wszechświata wspierają Cię na Twojej drodze. Nowy cykl się rozpoczął...

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

 

147

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 01:07:10 min

 

Witaj w morzu nieograniczonych możliwości! Czas, by zbudować Kryształowe Królestwo! Poczuj, że zasługujesz na to, co najlepsze! Siły Wszechświata wspierają Cię na Twojej drodze. Nowy cykl się rozpoczął, a stary odchodzi raz na zawsze: karmiczne więzy, ograniczenia i blokady, długa droga przez pustynię jest już za Tobą. Wszystko się zmieniło i w Tobie i dookoła. Zastanów się czy jesteś długodystansowcem i czas, by troszkę zregenerować siły, by później sprintem pokonać tą samą odległość? Medytacja ze Zwierzęciem Mocy Nosorożcem.

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

   

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

 

Opinie (22)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne).

15 lutego 2021

(serduszko)

15 lutego 2021

Najdrosza Mario, dziekuje za przepiekna ceremonie. W czasie ceremoni doznalam pieknego uczucia przed medytacja, widzialam jakby przestrzen w mojej glowie , wygladalo tak jakbym ja to widziala, przestrzen byla szara i bylo cos czarnego ale poczulam sie bardzo dobrze, tak jak bym przestala sie bac,ale ta wizja od razu zniknela. przyszla mi do glowy intencja mojej swiecy , ale Ty jeszcze nad nia nie pracowalac. To uczucie bylo tak mile ze trudno zapomniec, „zeby sie niczego nie bac”. Widzialam nosorozca z jednym rogiem, ale tez widzialam pare nosorozcow z mojej prawej strony, ale ich skora byla dokladnie taka sama jak na zdjeciu, pomimo ze nosorozca nie pamietalam dokladnie. troche to dziwne z tym widzeniem i odczuciem, moje ucalowania

15 lutego 2021

U mnie wczoraj tuż przed ceremonią ciemne energie próbowały namieszać, a może to „stare” chciało się jeszcze uwolnić i odpłynąć, a właściwie skłonić do przyjrzenia się temu, co jeszcze wymaga energicznego wysprzątania… Bo porządków jednak za mało podjęłam przed nadejściem wiosny… To sprawiło, że zastanawiałam się początkowo, czy może jednak nie przeszłam zwycięsko lekcji i za mało się przyłożyłam. Gdy odsłuchiwałam początek drugi raz, miałam coraz większe przekonanie, że faktycznie stare energie przypominają się, by jeszcze wnikliwie przyjrzeć się sprawie, pozałatwiać co trzeba (energia miłości! cierpliwość i wytrwałość), by przejść do tego pięknego, radosnego morza nieograniczonych możliwości. Byłam dość zmęczona emocjonalnie i fizycznie po tej próbie i być może dlatego prawie zasnęłam podczas medytacji. Wrócę do Ceremonii. Piękna i mocna! (serduszko) Dziękuję.

15 lutego 2021

Czułam, że nosorożec stoi przede mną a w oddali było parę innych. Dwa rogi jeden większy drugi mniejszy. Mocno stąpa po ziemi i nie ogląda się za siebie (serduszko)

15 lutego 2021

Dziekuje Mario!(serduszko)

15 lutego 2021

(serduszka)

15 lutego 2021

Jest dokładnie tak, jak mówisz: nowe możliwości, wyższy poziom rozumienia praw Wszechświata, zmieniona świadomość. Trudno to opisać słowami, bo na zewnątrz tego jeszcze nie widać, ale oczyma duszy oglądam zupełnie inny świat. Tak jak mówiłaś: „Po tej ceremonii będziesz kimś innym, wszystko się zmieni”. I tak właśnie jest.

15 lutego 2021

W Rosji zniesiono wszystkie ograniczenia.

15 lutego 2021

Kochana Pani Mario, ja czuję te energie pełne radosnej wolności i szczerze mówiąc czuję, że coś się zmieniło, ale wcześniej nie bardzo wiedziałam co. To uwolnienie od starych powiązań jest cudowne. Czuję taką lekkość i spokój w sobie. Bardzo ze mną rezonuje bycie na łańcuchu, ja miałam często takie, że zaczynałam coś nowego i biegłam w zaufaniu przed siebie, a tutaj nagle łańcuch się napinał i odrzucało mnie z powrotem do tyłu. I się nad tym często zastanawiałam. Co to za blokada ? Czy to ja? Czy to Wszechświat? Dlaczego jestem unieruchomiona? Dlaczego nie mogę iść do przodu? Dlaczego coś mnie trzyma? Tyle przesłań dzisiaj i większość z nich bardzo ze mną rezonuje. Dzisiaj nawet pomyślałam, że dane mi było zejść do piekła i wrócić i w sumie to niektóre rzeczy naprawdę nie mają już na mnie takiego wpływu jak kiedyś. Ja po prostu poznałam różne schematy funkcjonowania innych ludzi, znanych mi osób i nie mam ochoty tych schematów powtarzać, wchodzić w nie, bo wiem gdzie to prowadzi. Dziękuję za tą cudowną Ceremonię. Wierzę, że dużo osób dogoni Nas jeszcze sprintem (uśmiech) Pozdrawiam niebiesko-zielono

15 lutego 2021

Nosorozec. Gruba skóra. W moim przypadku nosorozec uczy mnie taką tarcze ochronna posiadać. Skórę mam delikatna i przezroczysta niemalże. Choć bogata w doświadczenia jak dziecko z jego otwartością wchodzę w różne relacje. Mój nosorozec był ukryty w trawach. Jego róg gruby i duży. Moją uwagę zwróciła jednak jego inna część. Uszy. Ich kształt delikatność ich ruchliwosc takie trompetki :-)Tak te uszy Mario były dla mnie najważniejsze. Nosorozec był tajemniczy ale też bardzo przyjazny delikatny. A uszy? Uszy nosorozca są fantastyczne. Tyle wiem (uśmiech) Mario kocham Cię. Znowu doprowadziłaś mnie do łez szczęścia

15 lutego 2021

Najdroższa Mario Lzy mi poplynely .Bardzo Dziekuje (serduszko)

15 lutego 2021

Najdroższa Mario, mogłabym powiedzieć, że komentarz do dzisiejszej Ceremonii zawarłam dziś w wysłanym do Ciebie mail’u nawiązującym do Nowiu…. I wszystko jasne (uśmiech) Co do nosorożca…nie ukrywam, że stale pracuję nad rozwinięciem wyobraźni i dlatego postanowiłam szybciutko poszukać obrazu (rysunku) nosorożca przed naszą mini medytacją. Ciekawe, że pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to, to, że mój nosorożec ma dwa rogi. I nawet sama do siebie zagadałam, czy to naprawdę prawda, czy wyobraźnia artysty i że musze to sobie sprawdzić, bo w takim szoku jestem, ze nigdy tego nie zauważyłam i wierzyłam, ze zawsze jest tylko jeden. A więc mój nosorożec miał (ku mojemu zdziwieniu) dwa rogi i był w grupie. Ciekawe Dziś była też dla mnie miła niespodzianka przed walentynkami… mój ukochany, Arturek się pokazał ;). Arturek moja miłość. Proszę nie pytać, nie wiem dlaczego mam do niego słabość. Po prostu, ma to coś ;):):) Mario, szepnij mu do uszka, że czasami zamieniam się w całkiem niezłą kurę (domową), może się skusi ;):)

15 lutego 2021

Niesamowita ceremonia (serduszko)Cudowne przesłania! Dziękuję.

15 lutego 2021

Dzięki Mario , za tą szczególną Ceremonia

15 lutego 2021

Namaste Moja Ukochana Mario! Dwurogie nosorożce otoczyły mnie całą rodziną wielopokoleniową, aby zabrać mnie ze sobą w niezwykłą drogę ze stabilnością ich magicznego wsparcia poprzez wieki w marszu długodystansowym po triumf całkowitego zwycięstwa i spełnienia. Złota trawa mądrości wyższej skłania się do mnie mocą swojej wiedzy całego wszechświata. Rydwanem wolnej woli sięgam po każdy cel we właściwym miejscu i w odpowiednim czasie. To mój boski czas przejścia przez tajemny portal czasoprzestrzeni do nowej rajskiej złotej Ziemi.

15 lutego 2021

Moja Najdroższa Mario bardzo wyjadkowe spotkanie i krystaliczne energie od Sił Wyższych . Dziękuję za medytację z wyjątkowym przewodnikiem Arturek jest bardzo dzielny, moc miłości dla wszystkich istotek w Magicznej Oazje (serduszka) Dziękuję za bardzo wyjadkowe sparcie w każdym momencie

15 lutego 2021

Najdroższa Mario, ogromnie dziękuję za to przepiękne, wzniosłe, radosne spotkanie!!! Jestem wdzięczna, że z pomocą Siły Wyższej, jestem teraz w tym miejscu…czuję ekscytacje co pięknego będzie dalej:) wspaniała medytacja z Nosorożcem! Arturek pięknie się zaprezentował.. jest uroczy:) z serca dziękuję

15 lutego 2021

Wspaniałe przesłania

15 lutego 2021

Kochana Mario uwielbiam jak tłumaczysz nam przeslania na kartach, dziękuję za to u mnie dokladnie etap Rydwanu. Czekam i pokazują się w ciszy pomysły, plyna jeden za drugim i to jest genialne. Czuje ze jeszcze troszkę poczekam aż wystartuję… bo zbieram sily i wystrzelę jak najlepszy fajerwerk czyli chyba jednak długodystansowiec. Mój nosorozec byla sam a gdy stałam się nim to stałam i … czekałam podziwiajac wysoki, czując wiatr i ciepło pod nogami. Piekne doznania. Dziękuję (całus)

15 lutego 2021

Dziekuje Mario, jak zawsze Nie wiem czemu, ale pomyslalam o sadzeniu sosnowego lasu, w Twojej Oazie; czy moze masz taki – albo wlasnie sadzisz? Troche dziwne polaczenie nosorozca z gajem sosnowym, no ale przeciez wszystko we Wszechswiecie jest mozliwe :-) Pozdrawiam wieczonie,M

28 lutego 2024

Cudny wykład

7 kwietnia 2024

Bardzo interesujący wykład warto go odsłuchać polecam

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl