Polecane

148. Czy jesteś w równowadze i znasz Moc Złotego Środka? Czy żyjesz zbyt radykalnie – ekstremalnie – fanatycznie?

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 148 Ceremonia
Pin It

Opis

 

148

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 49:01 min

 

Czy jesteś w równowadze i znasz Moc Złotego Środka? Czy żyjesz zbyt radykalnie – ekstremalnie – fanatycznie? Dlaczego balans w każdej dziedzinie życia jest tak ważny i prowadzi do sukcesu? Dlaczego dopiero w stanie pełnej ciszy, harmonii i koncentracji możemy usłyszeć głos Siły Wyższej, zobaczyć idealną drogę, rozświetloną złotym światłem? Jakie skutki mają radykalne posunięcia, ekstremalne sporty, diety, praca ponad siły i inne fanatyczne działania? Dlaczego radykalność to pierwszy stopień do chaosu, strachu, niepewności, biedy? Waga ma dwie szale, utrzymaj je w harmonii, a zobaczysz co się wydarzy.

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

Zobacz fragment

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 
 
 

 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

   

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

 

Polecane

Opinie (21)

28 lutego 2021

Harmonia spokój i balans bardzo piękny temat, jestem Wdzięczna i dziękuje (serduszka)

28 lutego 2021

(serduszko)

28 lutego 2021

No i wlasnie poruszylas bardzo wazny temat ,a tak w ogole myslalam ,ze mowisz tylko do mnie . Bardzo dziekuje za ten przekaz i wskazowki.Piekne wskazowki . Dziekuje Mario.

28 lutego 2021

Namaste Moja Ukochana Mario, harmonią wewnętrzną scala się moja dusza ze złotą taflą oceanu, kąpiącą słońce na dobranoc. Głęboka spokojność kołysze mnie do snu słodko, łącząc z mądrością wszechwieczną. Czerpię z niej bogactwo wszelakie i dobro.

28 lutego 2021

Kochani , Kochane. Zmieniamy coś w sobie, zmienimy coś obok nas, zmieniamy coś na Ziemi, zmieniamy coś we Wszechświecie. Tym razem kobieca odsłona Czarnej Pantery. Ziarna pytań posiane. Literalnie wszystko jasne. Bądźmy złotym środkiem. Z wdzięcznością

28 lutego 2021

Moja Najdroższa Mario, bardzo piękne przesłanie i nasze wspólne spotkanie z głębi mojego serca zlociscie dziękuję (serduszka) Złoty środek balansu i harmoni i tyn zachód słońca coś pięknego, bardzo wyjadkowe i magiczne spotkanie, moc miłości (serduszka)

28 lutego 2021

Kochana dziękuję za wszystkie twe słowa jakże dla mnie ważne te widoki…. cudowne ohh po prostu bosko i Teo wspaniały, magiczny kotek i jego cudowne magiczne oczy ślę do niego wszystko co najcudowniejsze, kocham całym sercem samych cudowności Mario buziaczki (serduszka)

28 lutego 2021

Bardzo piękna ceremonia . Wyglądasz olśniewająco. Piękne otoczenie w tle . Jak Ciebie słucham to chce mi się działać . Bardzo mądre słowa . Masz rację kobiety czasami czują potrzebę kontroli , mają obawę przed tym że inna kobieta jest bardziej atrakcyjna . Nawet n Jak mają świadomość że przecież też maga wydobyć z siebie piękno , poświęcając sobie więcej czasu i uwagi

28 lutego 2021

Kochan Pani Mario, bardzo dziękuję za tą złotą i spokojną Ceremonię. Chciałam napisać, że ja się boję zazdrości kobiet, tak podświadomie. Chyba mnie kiedyś spalili na stosie albo coś podobnego. Trzeba pewnie jeszcze coś przepracować. Pozdrawiam serdecznie i ślę uściski dla małego Teo

28 lutego 2021

Droga Mario, Dziekuje za Ceremonie Hmm, fanatyzm….pewnie zawsze gdzies sie odrobine go znajdzie, sczegolnie przy bronieniu swoich racji, czy prawd….. A pod koniec – czy to wystepowal Teo? Pozdrawiam cieplo, wieczornie, M (uśmiech)

28 lutego 2021

Kobiecość. Wszystko jest takie piękne i seksualne na Ziemi. I taka jest kobieta. Czarna Pantera mówi do mojej kobiecości : seksualność ta ochota do życia ochota na przyjemność ochota na życie jest siłą potęga źródłem do którego każda istota zmierza.

28 lutego 2021

Kochana Mario, dalas mi do myslenia. Czy gdzies w moim zyciu zachowuje sie fanatycznie ? hmmm …. Moze z tym moim weganstwem? Nie umiem sobie dac przyzwolenia nawet na kupienie skórzanych butow, wiec cala zime przechodzilam w kaloszach (bo ile weganskich kozakow nie przymierzylam to strasznie niewygodne). Na pewno jest cos jeszcze, ale to wymaga przemyslenia (uśmiech) Żeńskie przeprogramowywanie globalnej swiadomosci? Tak, juz sie tym zajmuje (uśmiech) Dziekuje i pozdrawiam z calego serca.

28 lutego 2021

Mario bardzo Ci dziękuję za nagrania z Magicznej Oazy i Madery. Tak bardzo pragnę tam pojechać…a te obrazy radują moje serce u mnie ciezki czas. Bardzo dużo trudności w komunikacji z ludźmi, nerwy, stres, przeciążenie. Ale w trakcie ceremonii przyszla mysl ze za bardzo się ,,oddaję” ludziom a nikt tego nie docenia. Ekstremalnie wszystkich w pewnym temacie chcialam wyręczyć i utraciłam siły a o równowadze nie wspomnę. Bardzo dobra ceremonia z takimi otrzezwiajacymi przesłaniami. Harmonia i równowaga (całus)

28 lutego 2021

Energi złotego środka, została jeszcze bardziej uruchomiona poprzez promienie zachodzącego słońca – przepiękne złote oświetlenie Ceremonii!! Kotek na koniec i jego zielone oczy Wow:):) Dziękuję za spotkanie

28 lutego 2021

Najdroższa Mario Dziękuje za Cudowna Ceremonie (serduszko)

28 lutego 2021

Spotkanie po prostu czekało na mnie (uśmiech) Dziękuję!(serduszko)

28 lutego 2021

(serduszka)

28 lutego 2021

To prawda z ta kobieca strona i historia…dziękuję ślicznie kochana Mario

28 lutego 2021

(serduszka)

28 lutego 2021

Istotne jest mieć swoje źródła. Być źródłem czystym. Im większy człowiek tym potezniejszym jest źródłem np inspiracji dla innych. A kobieta? ..kobieta jest naturalnym źródłem. ..lustrem wody odbijajacym to co się w jej otoczeniu pojawia. Cudownie jest być kobietą i co cudownie proste za to iż jestem kobietą często dziękuję Siłom Wyższym!

28 lutego 2021

Wspaniała Ceremonia Najdroższa Mario, piękne złote światło i cudowny zachód słońca. Przekazy bardzo jasne i zrozumiałe. Dziękuję z całego serca Kochana. (całus) (serduszka)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl