Nowości
Nowości
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet
633,00 zł

149. Prawa ziemskie. Prawo silniejszego. Jak przemienić słabość w siłę? Jak przejść momenty smutku i cierpienia po stracie kogoś lub czegoś, co było dla Ciebie bardzo ważne?

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 149 Ceremonia
Pin It

Opis

 

149

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 01:13:57 min

 

Prawa ziemskie. Prawo silniejszego. Jak przemienić słabość w siłę? Jak przejść momenty smutku i cierpienia po stracie kogoś lub czegoś, co było dla Ciebie bardzo ważne? Spotkanie z wew. Cieniem i poszukiwanie światła w sobie. Miłość warunkowa i miłość bezwarunkowa. Co blokuje Twoją Moc i radość życia? Co jeszcze hamuje Twój rozkwit? Prawo życia i śmierci tutaj na Ziemi. Zwierzę Mocy: Wrona.

 

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

 

 

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 
 
 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

 

 

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

 • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
 • Pragniesz zmiany na lepsze.
 • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
 • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
 • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
 • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
 • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
 • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
 • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
 • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

 

Opinie (26)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

28 lutego 2021

(serduszka)

28 lutego 2021

Niesamowite spotkanie,pierwszy raz nie wiedziałam co napisać. Serduszko było dla mnie za mało a myśli różne… Ja często czuję ,że jestem z Ziemi (ale mogę się mylić). Często właśnie nie rozumiałam na swoim przykładzie,czemu jakiś Rytauał zadziałał a inny nie…I w sumie zawsze rozumiałam prawa Ziemskie a jednak jest we mnie głębokie przekonanie,że robimy wspaniałą pracę a szczególnie Ty Mario (czasem się nie uda ,bo niestety nie na wszystko mamy wpływ ) Ja przez bardzo długi czas czuję zmęczonie (czemu takie nie wiem w życiu takiego nie miałam, dlatego jeszcze raz będę musiała posłuchać Ceremoni i przemyśleć, gdzie Mój ten fantyzm, ale chyba w Tym ,że mam więcej niż 3 cele i każdy chce zrealizować, bo jak tego nie zrobię czuje się winna i gdzieś tracę po drodze radość życia) Ostanio Moja Znajoma szuka miłości i każdego się pyta mnie, polecanych osób innych wrozbitow i zaczynam się martwić, czy ona w coś się nie wpakuje. Przypomniałam sobie słowa Ines ,napisałaś kiedyś w komentarzu przy 12 nocy,,Choćby nie wiadomo jaki mistrz nam co powie a nie jestemy siebie pewni to nic nam to nie da” Dziękuję za te słowa i właśnie poznaje Was po komentarzach ,myślę że każdego z nas ciekawi co piszą inni) Przy okazji Ines ta historia jak wylałaś Kompot…No uwielbiam !;) Dlatego wracajac do tematu chce tej mojej znajomej powiedzieć to co wspomniała Ines…Ale jak ona .podejmię decyzję nie wiem.To strasznie boli jak osoby ,które kochamy zaczynają się różnić …I kotek marzy mi się mieć przyjaciela w domu, ale muszę iść do alergologa mam nadzieję, że syn będzie mógł mieć te zwierzątko w domu ! Mario ta ceremonia jak i Ceremonia z spotkań 90…o miłości najwięcej mi dały.Jestem wdzięczna, że Cię spotkałam !

28 lutego 2021

Kochana Mario jest Pani Archaniolem światła, zdrowia, miłości.. dzisiaj byłam tak zmęczona, że zasnęłam przed spotkaniem ale moja dusza była tylepatycznie, jestem Wdzięczna i dziękuję z całego serca (serduszko)

28 lutego 2021

Pozdrawiam wiosennie i spontanicznie z Kolonii Ciebie kochana Mario oraz stworzenia w Oazie (serduszka)

28 lutego 2021

Bardzo mi przykro z powodu odejścia kotka Teo ale zarazem cieszę się że w to miejsce otrzymałaś aż trzy istotki także myślę ŻE nie powinnaś być aż tak smutna wszystko dobre co się dobrze kończy. Pozdrawiam (serduszko)

28 lutego 2021

Tak bardzo jest mi przykro kotka Teo…Myślałem,ze z naszą pomocą wyzdrowieje…:( I tak bardzo jest mi CIebie Mario przykro,gdy nie mogłaś wypowiedzieć słów w związku z jego odejściem. Jeszcze niedawno oglądałem Ceremonie na której przychodził do Ciebie ,a Ty mu odpowiadałaś : „tak psik,psik, już kazdy z nas łącznie z Tobą ma tej obecnej sytuacji po dziurki w nosie….” . Myślałem,ze uda mi się go zobaczyć …:(((:'( A teraz tylko zbiera mi się na płacz…a tym bardziej jak uświadomie sobie,ze jutro dokładnie miną 2 lata odkąd mój tata odszedł. Wtedy po odejsciu już drugiej dla mnie najwazniejszej osoby w życiu sam już miałem wszystkiego dosyć. Trzymaj się kochana Mario,wysyłam CI moje serce (serduszko)

28 lutego 2021

Najdroższa Mario, dziękuję Ci za Twoje świadectwo autentyczności. Dziś patrzyłam na Ciebie i widziałam siebie. Ta Ceremonia idealnie opisuje mnie i moje życie… Po ostatnim wpisie ( tak teraz myślę, że chyba pobiłam swój rekord na długość komentarza :)) powinnam skromnie zakończyć, ale w nawiązaniu do bezwarunkowej miłości…znów mam coś do powiedzenia:) Trochę się wahałam, ale ostatecznie uchylę trochę z pewnej historii mojej mojego życia. Słowo miłość, brzmi cudownie, a im większa tym piękniejsza, ale tak naprawdę im głębsza to trudniejsza i w mgnieniu oka spada się ze złotego środka w fanatyzm…

28 lutego 2021

Kochana Mario, bardzo dziękuję, że podzieliłaś się tak bolesnymi dla Ciebie przeżyciami. Takie ceremonie też są potrzebne, niezwykle potrzebne. Słuchałam, od pewnego momentu ze łzami i gulą w gardle. To też było potrzebne. Bardzo sobie cenię tą autentyczność, prawdę. Poza wszystkimi przesłaniami jest to dla mnie najcenniejsze i tak bardzo kojące – widzieć, rozumieć i jednoczyć się w tym ludzkim mierzeniu się z ziemskimi wyzwaniami. Świadomość, że KAŻDY przeżywa chwile słabości i to jest normalne, i że to znalezienie balansu nawet dla osób dużo dalej ode mnie bywa tak trudne w pewnych sytuacjach. Że te najtrudniejsze doświadczenia są często (prawdopodobnie) niezbędne dla zrozumienia jeszcze głębiej i pełniej esencji życia tutaj, kształtują nas najbardziej będąc dodatkowym motorem rozwoju. Bezwarunkowa miłość… W zeszłym tygodniu miałam możliwość doświadczenia swojej wersji lekcji o bezwarunkowej miłości. Była bardzo trudna. Jednak od kilku dni odczuwam jak wiele zmienia przyjęcie perspektywy całkowitej akceptacji (a przynajmniej tak wielkiej jaką jesteśmy w stanie dać na dany moment życia). Jak to uzdrawia i czyni przestrzeń dla przemiany.

28 lutego 2021

Taki moment to trudny czas i cisze się Mario, że w odwadze dzis wystąpiłaś przed nami. Prawda i autentycznosc to bardzo cenię u ludzi s Ty jesteś taka zawsze w tym trudnym momencie, również. Moc milosci bezwarunkowej do Ciebie (serduszka) Kurs tarota… oj TAK

28 lutego 2021

Najdroższa Mario dziękuję Ci z całego serca za dzisiejszą Ceremonię i Twoją szczerość wobec nas, mi też bardzo ciężko zrozumieć prawa Ziemi.Kochany koteczek (serduszka)

28 lutego 2021

Moc miłości i światła kochana Mario

28 lutego 2021

Kochana Pani Mario, przytulam Panią energetycznie

28 lutego 2021

Dziękuje (całus) Teo Kocham Cie (serduszko)

28 lutego 2021

Kochana jestem bardzo podobna do Ciebie (serduszka) dzieciństwie zadawałam dokładnie te same pytania dokładnie na filmach przyrodniczych. Raz nawet q bardzo wczesnym dzieciństwie martwego wrobelka takiego q pół szkielecika umieściłam w wózku dla lalek oczekujac jego zmartwychwstania. Jestem przyjaciółka Niechcianych Niekompletnych Nieładnych. Prawo silniejszego rozumiem. Bezczelnie cieszę się tj Radość Życia mam z tego kim jestem. Czyli z tego np że lubię niechciane rzeczy się cieszę. Ta moja inność mnie rozkoszuje. Nie spotkałam q życiu człowieka co by mnie lubił. I tak q pracy teraz po przepracowanych ciężko ostatnio cieniach własnych Kochana Moja (serduszko)Mario stwierdziłam że to za co mnie ludzie nie lubią to seksualność radość życia i bycie kujonem i tzw sztywniakiem czyli same plusy – Eremita poszedł do ciemnego lasu to i znalazł kwiaty paproci hehe Moim zdaniem jestem dobra w byciu eremita. Może to minus ale ludzie pomagają mi podążać do własnych ciemnych lasów i puszcz. Moglabym powiedzieć ze jestem z Oriona jak Ty Kochana tak bardzo wiem o czym mówisz i co czujesz i wszystko. Z jednym dwoma rzeczami które q tej grze cieni są odmienne a i które jeszcze bardzo jasne się nie wydają dla mnie. Śmierć moment jej przyjścia jest najspokojniejsza chwila jaka znam. Jestem też bardziej leniwa i samolubna. Czesto stawiam siebie na pierwszym miejscu i zawsze dziwie się ze i tak pomagam nieustannie komuś jakby przypadkiem. ..a nawet jak się opieram by pomóc czyli no nie mam ochoty pomoc. .m hehe to pomagam jeszcze bardziej. Niesamowite. A Ciebie Kochana Kocham najbardziej na świecie. Nowe kobiece czarne pantery w Oazie – pięknie P.s. Teo bez fanatyzmu z miłością światełko wysłałam. ..leżał na moim brzuchu i tak główkę na rozczapierzonych palcach z rozkoszy trzymał z zamkniętymi oczami. ..było bardzo spokojnie i miło.

28 lutego 2021

Dziękuję, Mario, za wszystkie przesłania, bo one wyjaśniają wszystko. Każdy z obecnych moich cieni został namierzony i rozpracowany. Ale te Cienie były wprost monstrualne! Jak nigdy dotąd. A najsilniejszy z nich to brak wiary i zaufania. No tak, nie było to piękne i świetliste, przyznaję, posypując głowę popiołem. A jednocześnie otwieram się na światło, radość i harmonię, aby dokonać oczyszczenia i wypełnić się tym, co krystalicznie czyste i pełne świeżej energii. Bardzo mocne, głębokie, a jednocześnie piękne spotkanie, gdy po tym, co trudne, być może jedne z trudniejszych doświadczeń, następuje zrozumienie i akceptacja. Rozumiem ten kartonik…też mam wrażenie, że on żyje. Kochamy cię, Teo! (serduszko)

28 lutego 2021

Namaste Moja Ukochana Mario, Teo przynosi dla Ciebie wszystko to, co dla Ciebie najpiękniejsze, ponieważ otrzymał od Ciebie to, co dla niego najważniejsze na świecie. Kocham Cię całym sercem!

28 lutego 2021

Kochany aniele .. tak mi przykro przez co Pani musiała przejść w ostatnim czasie i .. Czasami coś się dzieje i automatycznie my również popadamy w całości bo w danym momencie nie potrafimy inaczej dlatego bardzo panią rozumie miałam dużo takich sytuacji i to prawda wyniszcza to całkowicie wszystko w nas.. Ale wierze w panią wiem że ciężko.. Życzę z całego serca dużo sił. Miłość warunkowa czasami tez przychodzi automatycznie przez dana sytuacje i dlatego gdy się obudzimy z tego szybko jest nam jasne że tak było.. Życzę wszystkiego dobrego pięknie dziękuje za wszystko! Łezki mi poleciały jest pani cudowną kochaną osobą bardzo ważną w moim życiu jestem wdzięczna za to i zawsze to powtarzam. Czuje się troszkę źle że ostanio pisałam emaila pytając o Coś co jest tak mało ważne zapominając że pani tyle przeszła w ostatnim czasie za to przepraszam z całego serca. Ściskam mocno buziaki (serduszko)

28 lutego 2021

(serduszko)

28 lutego 2021

(serduszka)

28 lutego 2021

Mario, bardzo ważne i poruszające spotkanie! Dziękuję Ci za Twoją autentyczność i prawdziwość… ogromnie to doceniam. Najdroższa, przesyłam Ci miłość, jestem wdzięczna za przekazana widzę, będę pamiętać Twoje słowa:)

28 lutego 2021

Ja się poczułam tak, jakby te wszystkie przesłania były skierowane do mnie. Więcej mnie łączy z Teo niż myślałam. Przeplakalam większość Ceremonii, ale teraz czuję się lepiej. Mam jeszcze wiele rzeczy do przepracowania . Przez ostatnie 3 tyg. Nie miałam ochoty do życia, nie odczuwałam radości życia. Później krytyka wobec siebie samej. Ta Ceremonia nauczyła mnie więcej niż jakakolwiek inna. Dziękuję (serduszko)

28 lutego 2021

Moja Najdroższa Mario , dziękuję kochana za wszystkie przekazy Bardzo trudne przesłanie dzisiejszej Ceremonii również łzy w oczach mi stoją jak czasem sytuacje są ciężkie i niezrozumiałe. Moc miłości i wytrwałości oraz pięknych słonecznych dni w kolejnych dniach .(serduszka)

28 lutego 2021

Droga Mario, Dziekuje za Ceremonie, i za wazne przeslania, ktore jak najbardziej sa na czasie….. Pozdrawiam cieplo, wieczornie, M

28 lutego 2021

(serduszko)

28 lutego 2021

Kurczę akurat te Przesłania są dla mnie bardzo zrozumiałe i tak wręcz jak by naturalne gdzie wiele z wcześniejszych jest trudniejszych (serduszka) Bo To mojeje duszy Wyższej takie reguły (serduszka)Zawsze miałam tego zrozumienie i to wszystko akurat jest dla Mnie oczywiste aj jaCo za dni

28 lutego 2021

Najdroższa Mario, odkad sie dowiedzialam o Teo i jego problemach, odżyły moje wspomnienia. Ty wiesz dobrze jakie. Gdy tak patrzyłam na zdjęcia i filmiki Twojego kocurka, to on coś takiego miał w sobie, że się go po prostu kochało tak naprawdę bardzo mocno. Bo przecież zwierzątka są różne-maja różne osobowości, charaktery, tak jak my ludzie. On przyciągał swoją dobrocią, brakiem pazerności , czułym spojrzeniem i mądrością. Tak jak zresztą sama wspominałaś – on chciał pieszczot, milosci, ale tez dawal z siebie wiecej miłości niz nie jeden inny kotek i nie byl samolubny!! Niektóre zwierzatka potrafia takze sie bardziej tak uczłowieczyć, gdy duzo przebywają wsrod ludzi. Mnie sie tez bardzo ciezko pogodzic z odejsciem Teo, jak rowniez z odejsciem moich kociczek mimo, ze odeszly w listopadzie. Ale mam wiele, bardzo wiele przemyslen. Po pierwsze czuję, że Twoja Miłość do Teo była i jest jednak miłością prawdziwa i bezwarunkowa. Bo przeciez Ty nie warunkowalas swojej miłości od tego, czy wyzdrowieje,tylko dlatego właśnie że prawdziwie kochałas, to siłą tej Miłości chciałaś wprowadzić równowagę, harmonię i zdrowie w jego organizmie. A że umiesz to robić, masz w sobie Mądrość, a nade wszystko Miłość to wykorzystywałas wszelkie cudowne metody uzdrawiajace -swiece, energie , leczenie, napoje. Też bym tak zrobiła, i podobnie sie zachowywałam przed odejściem moich 6-miesięcznych kociczek. Mario, Kochana pomyślałam w trakcie Ceremonii, że teraz jest czas trudny i ciezki dla Ziemi i wiele istot jest potrzebnych do opieki np. nad terenami natury. Młode osobniki odchodzą, by stać się Opiekunami Natury. MozeTwoj Teo stanie się takim właśnie Opiekunem Twoich Oaz? Ponadto -może on zebrał na siebie wszystko to co mogloby spasc na Ciebie ? Mysle też, że byłaś z nim być może związana mocno w innych inkarnacjach? Być może wtedy to on był silną i dobra istotą i to właśnie on Ci dał wówczas siłę, bo jej potrzebowałaś? A teraz przyszła odwrotna sytuacja i to on był w potrzebie, a Ty ofiarowalas mu za jego miłość- swoją…Nie widzę tu warunkowosci. To raczej dawanie maksimum z siebie i wiary i miłości i zaufania. I to normalne, że czekamy wtedy na to pozytywne. To raczej tak jak powiedziałaś może się jednak zakończyć inaczej niż sobie wymarzylismy, gdyż dusza miała inny, niezwykle ważny cel. Jestem z Tobą i cieszę się niezmiernie, że przyszła kocia rodzinka do Oazy. Niezwykłe to jest.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl