Nowości

150. Diabelskie sztuczki … Co Cię zniewala? Jakie strachy, obawy, wzory blokują Twoją Moc i kreatywność? Wolność i Medytacja wew. Ognia!

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 150 Ceremonia
Pin It

Opis

 

150

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 01:05:08 min 

 

Diabelskie sztuczki … Co Cię zniewala? Jakie strachy, obawy, wzory blokują Twoją Moc i kreatywność? Wolność i Medytacja wew. Ognia! 15 (XV) Diabeł zniewala. Poznaj jego sztuczki, by wiedzieć jak się bronić! Na naszym 150 spotkaniu otrzymasz wiedzę, która zmieni Twoje życie na lepsze i piękniejsze. Wolność, Zaufanie, Miłość do siebie, świata, Wszechświata. Zerwanie niewidzialnych więzów (zniewolenie), usunięcie czarnych powiązań karmicznych, usunięcie spętanych myśli, oczyszczenie z nitek, które łączą Cię z ludźmi z którymi nie chcesz mieć nic wspólnego. Diabeł zniewala poprzez strachy, obawy i świat materii, poznaj jego perfidne metody, by nie budować domu na piasku. Medytacja wew. ognia spali to, co Cię blokuje i uwolni Twój kreatywny potencjał. Bądź jak 0 (punkt zero) Błazen (idziesz do przodu z lekkością, mimo, że Tygrys strachu kąsa Cię w nogę), bo wiesz, że Siły Wyższe Cię prowadzą i że nawet ślepej kurze ziarnko się trafi! Przeskocz do nowej jakości życia i już nigdy więcej nie pozwól na to, by strach czy inne niewidzialne więzy blokowały Twoją Moc. Zwierzę Mocy Sęp.

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

  

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 
 
 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

  

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

  • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
  • Pragniesz zmiany na lepsze.
  • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
  • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
  • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
  • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
  • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
  • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
  • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
  • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

Dołącz do społeczności:   

      

 

Opinie (24)

15 marca 2021

Najdrosza Mario, przepraszam ze tak pozno , ale nie moge sie pozbierac do kupy. Ceremonia byla przepiekna, wygladalas slicznie jak zawsze , bardzo mnie ucieszlo ze nie widzialam Twojej smutnej buzi.. Dziekuje za piekna medytacje, wiedze na temat drzewa Laurowego oraz pajeczynke. Liscie laurowe uzywam nie tylko do potraw ale do oczyszczenia organizmu z odkladajacych sie zlogow, ale nosze lisc laurowy w portfelu juz trzy lata. Bardzo sie interesuje ziololecznictwem. Jak palilam lisc laurowy to myslam jak wyleczyc moje skrzepy. Po chwili czasu poszlam po inna ksiazke do regalu i wyciagnelam przez przypadek ksiazke zakonnika Klimuszko o ktorej nie pamietalam i o dziwo ze ksiazka otworzla sie sama na tej stronie gdzie jest zapalenie zakrzepowe zyl , bylam zaskoczona tym bardzo. Moje ucalowania

15 marca 2021

(serduszko)

15 marca 2021

Piekna Ceremonia!

15 marca 2021

Moja Najdroższa Mario, bardzo piękna Ceremonia (całus) Medytacja ognia oraz moc drzewa Laurowego .W moim ogrodzie właśnie sobie rośnie , używam jako aromat do zup bo lubię ten zapach i pozdrowotne jej właściwości a teraz wiem jeszcze więcej jaką niesamowitą dewa jest bedę korzystać z jej mocy , dziękuję kochana za piękną wiedzę i za prowadzenie , moc miłości i pięknego dnia

15 marca 2021

Liście laurowe są świetne jako kadzidełko Kochana Mario, Ceremoni i filmiki na youtubie, blog i ksiazki, krysztaly z Magicznego Sklepiku pomagają mi w tym niełatwym czasie szczególnie w tych czasach przemian na Swiecie i kiedy jestem sama w obcym kraju od wielu lat. Dziekuje za strone o zwierzetach mocy. Ostatnio mniej korzystalam z elektroniki aby nastroic sie na nadchodzaca wiosne i ostatnia Swieca z Nowiu Ksiezyca pomogla mi oczyscic czakry… Jestem wdzieczna.

15 marca 2021

Witaj Mario (serduszko) uwielbiam kiedy tak dużo opowiadasz o dewach roślin nie wiedziałam o tak ważnych właściwościach liści laurowych, dziękuję Ci Kochana (serduszko) ja Mario pracuję nad tym aby się powstrzymywać i udaję, że nie słyszę kiedy ktoś mówi na temat szczepionek itd bo czasami to aż ciężko się nie odezwać i język sam zaczyna mówić jeszcze raz dziękuję Kochana za cudowną Ceremonię i tą cudowną medytację (serduszka) buziaczkiii (całus)

15 marca 2021

Namaste Moja Ukochana Mario, niechaj Siły Światła prowadzą moje serce do celu świetlistą aleją połączenia z moją duszą wyższą w świadomości, że czasami należy z odwagą przegrać strategicznie bitwę, aby wygrać wojnę. Kocham Cię całym sercem!

15 marca 2021

Najdroższa Mario : dziękuje z całego serca za tą Ceremonie.

15 marca 2021

Najdroższa Mario Dziekuje za Twoja Pomoc . Wspaniala Medytacja, ktorej aktualnie potrzebuje. Pieknie wygladasz. Dziekuje

15 marca 2021

Kochana Pani Mario Diabeł pokazywał mi się swego czasu bardzo często w kartach. Czasami nawet myślę: O Śmierci ! Moja Przyjaciółko i Diable! Mój Znajomku. Czytając opisy kart można się natchnąć na stwierdzenie, że pęta Diabła bardzo często są łatwe do zdjęcia, tylko człowiek nie wie jak to zrobić. Nie wie, ale jak się dowie to już się to staje proste. Diabeł jako : Władca Materii działa w materii, czyli w świecie fizycznym. Czy w takim razie znając prawa świata fizycznego można rozszyfrować Diabła i jego pułapki? I potem je skwapliwie omijać? Piękna jest ta Ceremonia, piękna jest magia drzew laurowych, piękna jest też medytacja. Mi pokazało się coś wyjątkowego: przybyły dwa Feniksy. Jeden był ognisty żółto-pomarańczowo- czerwony, a drugi niebieski. Był to Feniks niebieskiego ognia. Ja nigdy nie słyszałam o Niebieskim Feniksie. Dziękuję Pani Mario za wszystko

15 marca 2021

Mocną ceremonia. Dziękuję

15 marca 2021

Na Ceremonię przybył pod okna mój ulubiony sąsiad lis :))) NAjczęściej przychodzi na Rytuały dla Matki Ziemi. Uwielbiam liście laurowe!

15 marca 2021

Byłam dzisiaj bardzo pilnie przygotowana na tą Ceremonię! jak nigdy (uśmiech) Jeszcze kurz całkowicie nie opadł po randce z diabłem (uśmiech) Ostatecznie go rzuciłam, ale mocno się bronił. Tak się cieszę, ze mam liście laurowe i tak się składa, że są z Sintry. Tak więc dziś mam w planach po raz pierwszy w życiu pić herbatę laurową z Portugalii.;) Co do CV i domku na oceanem…oj Mario, kusisz, kusisz, ale…ja pozostaje wierna Arturkowi

15 marca 2021

wiesz o tym .ze jestes niesamowitym darem dla nas przepraszam ,dla mnie jestes ogromnym cennym drogowskazem.Kochanie dziękuje.

15 marca 2021

Dziekuje Mario

15 marca 2021

Wspaniała energia drzew laurowych, szumu ich liści, wiatru, żółtych kwiatów! (uśmiech) Jeden listek laurowy, rytualnie poświęcony, towarzyszy mi i jest codziennie blisko mnie. Jego energia mnie wspomaga w codziennych czynnościach. Znam, oczywiście, liście laurowe jako przyprawę do zupy, ale nie znałam innych możliwości. Na pewno skorzystam z Twoich wskazówek i rytuałów! Medytacja wewnętrznego ognia – bardzo silna i mocna Ogień rozprzestrzenił się na całe otoczenie, a potem błyskawicznie wrócił do mnie. Zdziwiłam się nawet, bo wydawało mi się, że nie dam rady z powrotem go przyciągnąć, bo tak silną aurą emanował na zewnątrz. A to zadziałało w sekundę i cała energia znalazła się w moim splocie słonecznym. Również podczas oczyszczania moje wewnętrzne słońce było jak nigdy dotąd rozległe i silne. Dziękuję za wszystkie bardzo cenne wskazówki! Mam pełne zaufanie w Siły Wyższe i ich prowadzenie.

15 marca 2021

Cudowne przeslanie ,Kiedys uslaszalam w Turcji od pewnej Pani takie przekaz i zlekzwazylam go ,ale teraz Droga Mario,przypomnialas mi .iz to prawda Jak ty to mowisz to wierze. DZIEKUJE ;ZE JESTES:

15 marca 2021

Czas by kupić drzewko laurowe (serduszko) wspaniała ceremonia, dziękuję (serduszko)

15 marca 2021

Bardzo Mario dziękuję, że odpowiedziałaś na Moje pytanie!I jeszcze na Ceremoni. Pamiętam, że posadziłaś drzewo Laurowe w Intencji syna-Wow! (ja zawsze myślałam ,że liście laurowe są takie nie wiem słabe,,liche” wkurzyły mnie w zupie A teraz całkowicie na nie inaczej patrzę! Co za moc ! Widziłam kiedyś motyla ,który wleciał w pajęczynę, ale się wydostał jakie było moje zdziwienie.A był biały!

15 marca 2021

Mario dziękuję za informacje o drzewku laurowym… nie wiedzialam ze ma tak wspaniałe działanie. A do zupy zawsze dodaję(uśmiech) ZAUFANIE to słowo, które dzis najbardziej utkwiło mi w pamieci w dzisiejszym spotkaniu. Pójdę z nim przez następne dni. A przykłady były bezcenne. Ten punkt 0, po uwolnieniu się, też mocno do mnie przemówił. Dziękuję

15 marca 2021

Bardzo inspirujące i dodające otuchy spotkanie:) ciekawy wykład o drzewie laurowym…zaprzyjaźnię się z tą dewą:):) Mario suknia z czerwonym-ognistym ornamentem przepiękna!!!

15 marca 2021

Najdroższa Mario (serduszko) Niesamowite jest to, ze podczas trwania naszych 12 magicznych nocy będąc w sklepie przykuły moją uwagę właśnie LIŚĆIE LAUROWE w doniczce. Połączenie to było tak silne stałam w „osupieniu” nad nimi. I zadawałam wtedy sobie pytanie, co One chcą mi przekazać, po czy wróciłam z nimi do domu (uśmiech) i są ze mną (uśmiech) Już wiem jak ich użyć dzięki Tobie

15 marca 2021

dziękuję

15 marca 2021

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl