Nowości
Nowości
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet
Piryt Naturalny Talizman Mądrości Wyższej komplet
633,00 zł

151. Jak rozpoznać i usunąć kleszcze energetyczne, które wypijają Twoją energię życiową i blokują Cię w realizacji marzeń? Dlaczego energie negatywne i mroczne byty atakuję najmocniej przed metą?

Dostępność: natychmiast od 33 zł link w opisie
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Maria Bucardi
Kod produktu: 151 Ceremonia
Pin It

Opis

 

151

 

Uroczysty wykład z medytacją - Czas spotkania to 01:11:24 min 

 

Jak rozpoznać i usunąć kleszcze energetyczne, które wypijają Twoją energię życiową i blokują Cię w realizacji marzeń? Dlaczego energie negatywne i mroczne byty atakuję najmocniej tuż przed metą, gdy już czujesz i widzisz, że Twoje cele zaczynają się realizować? O szczęściu początkujących i czarnych dziurach w które ściągają obce wpływy. Jak kleszcze energetyczne wypijają Twoją krew (energię) i potem czujesz senność, zmęczenie, zniechęcenie, słabość, którym towarzyszy (jad) toksyczne myśli: po co to wszystko, czy warto, po co się tak męczyć, to trwa zbyt długo, ile można walczyć, dziś sobie odpuszczę, inni mają łatwiej … Kolejna metoda działania Diabła (XV / 15) którą poznasz i pokonasz z energią prawdziwego Maga (I / 1). Połączenie działań Maga i mądrości Arcykapłana poprowadzi Cię dalej. Powietrze (myśli), tarotowe Miecze: 3 Mieczy (kłopoty) i 7 Mieczy (daremność). O najpotężniejszym narzędziu Maga, czyli sile myśli!

 

  

 

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

 

    

  

 
Ten wykład możesz także zamówić w Akademii Omen Sententia Marii Bucardi
w formie do pobrania, słuchania, druku.
 
 
 

  

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją!
 
Działania, jakie podejmujemy w codziennym życiu mają bardzo duży wpływ na to, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. To kim jesteśmy jest również w dużym stopniu zdeterminowane przez dotychczasowe decyzje i nawyki. Wielu z nas często narzeka na swój obecny styl życia i pragnie zmian. Aby tego dokonać, warto pomyśleć o inwestycji w siebie, która z czasem może okazać się bardzo dochodowa. Wielu ludziom kojarzy się to z dużym nakładem finansowym. Wprost przeciwnie!
 
Już od 33 zł Opis planów dostępu otrzymasz dostęp do spotkań (warsztatów on-line) z Marią Bucardi, a także ebooków i innych materiałów w zależności od Twojego pakietu i aktualnych promocji. Dodatkowo w Twoim Miejscu Mocy znajdziesz grafiki motywujące do pobrania na Twoje urządzenie, przesłania Zwierząt Mocy i wiele więcej. Nie zwlekaj! Inwestowanie w siebie emocjonalnie, fizycznie, duchowo, pozwala stać się najlepszą wersją siebie. Poprzez doskonalenie siebie inwestujemy w coś, czego nikt nie będzie mógł nam odebrać.
 
 
  
 
 

Zdobądź kolejny klucz wtajemniczenia, by żyć w miłości, szczęściu,

spełnieniu, zdrowiu, obfitości na jakie zasługujesz!

 

  

 

Co zyskujesz:

OCZYSZCZENIE z negatywnych energii.

PODWYŻSZENIE Twojej wibracji.

Aktywacja POZYTYWNYCH energii.

PRZESŁANIA dzięki, którym możesz dokonać zmiany na lepsze w swoim życiu.

Przesłania, które są dla Ciebie odpowiednie na TEN MOMENT, skoro tu właśnie jesteś i to czytasz lub jeśli liczba Ceremonii i te słowa w jakiś sposób do Ciebie przemawiają oraz ciekawią.

WIEDZA, która jest ponadczasowa.

WYGODA, by w swoim zaciszu włączyć nagranie. Możesz je odtworzyć gdzie i kiedy chcesz, jednak najlepiej jest dołączać na bieżąco w Czwartki.

Co jeszcze: wygodna transmisja przez Internet, dyskrecja, anonimowość oraz możliwość podzielenia się swoim odczuciem z innymi życzliwymi osobami. Możliwość wzięcia udziału w niezwykłej i unikatowej Ceremonii, dzięki której już mnóstwo osób dokonało subtelnej lub spektakularnej zmiany w życiu. Niezwykle spędzony czas.

Dodatek oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia.

  

  

 

Ceremonie są dla Ciebie jeśli:

 • Potrzebujesz inspiracji i motywacji.
 • Pragniesz zmiany na lepsze.
 • Interesuje Cię rozwój osobisty, a także symbolika liczb i kolorów.
 • Pragniesz lepiej nawigować w świecie materialnym i niematerialnym.
 • Czujesz się czasem samotnie, jakby inni Cie nie rozumieli.
 • Potrzebujesz wskazówki, co jest teraz ważne, na czym się skupić i gdzie iść dalej.
 • Chcesz ruszyć do przodu, ale nie wiesz jak.
 • Gdy świat wydaje Ci się czasem obcy i zimny.
 • Chcesz zmienić coś w swoim życiu, otoczeniu, na świecie i we Wszechświecie.
 • Chcesz uleczyć rany z przeszłości i rozwinąć skrzydła.

 

 

 

Dlaczego to jest tak ważne?

Ponieważ zmieniając coś w sobie, zminiesz swoje najbliższe otoczenie, wpływasz na ten świat i Wszechświat!

Czy słyszałeś / słyszałaś o zjawisku udowadniającym, że nowe zachowanie lub idea rozprzestrzenia się szybko w niewyjaśniony sposób z jednej grupy na wszystkie powiązane grupy, gdy krytyczna liczba członków jednej grupy przejawia nowe zachowanie lub uznaje nową ideę. Jest to czasem nazywana "zasada 101 małpy", która pokazuje, że zmieniając siebie, zmieniamy otoczenie, zmieniają się inni i gdy przekroczymy pewien próg - dokonujemy pozytywnej zmiany na wielką skalę poprzez globalną świadomość. 

Jeśli więc myślisz czasem, że nie masz wpływu na ten świat, tutaj odkryjesz swoją zdolność kreowania rzeczywistości.

W obecnym czasie nasza uwaga kierowana jest na negatywne tory przez media masowego przekazu i inne źródła. Niepokój, strach o przyszłość, nerwowa atmosfera w życiu prywatnym i zawodowym bardzo odbija się na wszystkich. Dlatego również powstało to miejsce dla Ciebie, aby odciąć się od tego co negatywne i rozpocząć czas spokoju, harmonii, spełnienia, szczęścia, zdrowia, miłości, bogactwa i tego, co najlepsze dla Ciebie.

  

  

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną inwestować w swój rozwój i życie, spędzać czas robiąc coś pozytywnego dla siebie i świata, a także z ludźmi o podobnych wibracjach i spojrzeniu na świat, poznać prawa tutaj na Ziemi, aby tworzyć sobie życie o jakim marzą. Dla wrażliwych na energie oraz mniej odczuwających świat niematerialny. Również dla tych, którzy słyszą swój wewnętrzny głos i znają swoją intuicję oraz dla tych, którzy chcieliby je rozwinąć.

 

Jak korzystać z Ceremonii?

Możesz wykorzystać przesłania jako wskazówki na kolejne 7 dni lub w ważnej sytuacji życiowej, gdy szukasz odpowiedzi. Jeśli numer jakiejś Ceremonii szczególnie do Ciebie przemawia - nie ignoruj Twojego wewnętrznego głosu, to dla Ciebie ważne przesłanie na dany moment.

Najkorzystniej jest dołączyć do transmisji Ceremonii “na żywo” w czwartki o wyznaczonej godzinie, ale możesz również odsłuchiwać je kiedy masz na to czas.

Możesz być w swoim domu, ale poczujesz się jak na łonie pięknej natury.

Praktyczne wskazówki jak poruszać się w świecie materii i energii.

Przykłady prawdziwych sytuacji z życia pomagają zrozumieć przekaz i wykorzystać wskazówki w swojej sytuacji.

 

 

 

Każda Ceremonia jest najpiękniejszym momentem w tygodniu, przygotuj się, wysprzątaj miejsce w którym będziesz oglądać/uczestniczyć telepatycznie, ubierz piękne ubranie, niech będzie to dla Ciebie ten wyjątkowy czas, czas i energia tylko dla Ciebie!

 

 

 

 

o Marii Bucardi

 

 

 

Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionów odwiedzających. 

 

Prowadzę wykłady, medytacje, ceremonie, spotkania on-line i konsultacje indywidualne oraz działania energetyczne, m.in. w zakresie: magia wyższa ceremonialna, magia rytualna, magia miłosna, magia bogactwa, oczyszczanie, magia ochronna, magia wspierająca procesy wewnętrznej równowagi i harmonii, znacznie przyspieszające uzdrowienie ciała, aura, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie, praca z Aniołami światła, telepatia, kontakt z Istotami z innych wymiarów (Istoty Wyższe o Wyższej wibracji), usuwanie blokad, wzorów i krępujących więzów karmicznych, tworzenie talizmanów oraz cały zakres tematyki rytualnej naszych przodków; magia słowiańska, magia celtycka, magia germańska, magia ludów nordyckich, magia Indian i ludów stepowych, magia egipska, szamanizm, runy, magia symboliczna i inne… Jestem Magiem Transcendentnym.

 

Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, rytualistką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii, a inni nauczycielką, coachem, wizjonerką, aktywistką, każdy inaczej, bo nie ma jednej szufladki, do której można mnie przyporządkować ;-) Moim celem jest pokazać Ci, kim jesteś naprawdę, pomóc Ci odkryć Twoją indywidualność i niepowtarzalność, motywować i inspirować do rozwoju siebie, Twoich zdolności, ukrytych talentów i umiejętności; uczyć życia, zgodnego z sobą, wyznaczenia celów serca i podążania drogą harmonii z innymi istotami tutaj na Ziemi. Odkrycie boskiej cząstki w każdym z nas i w każdej innej istocie tutaj na Ziemi; stworzenie równowagi energetycznej w każdym z nas i wokół nas. Zapytałam moich Fanów, których jest na samym Facebooku kilkadziesiąt tysięcy, jak mnie widzą, zobacz niektóre odpowiedzi - LINK

 

Moje doświadczenie opiera się na, nieustannie kontynuowanym, rozwoju samej siebie, wchodzeniu na coraz wyższe poziomy możliwości, pomocy praktycznej w przeróżnych sprawach i sytuacjach życiowych tysięcy ludzi, co dodatkowo potwierdza mój pełny sukces i spełnienie w codziennym życiu prywatnym i zawodowym, realizacji celów mojej Duszy każdego dnia i całkowitej aktywacji moich, niczym nieograniczonych, możliwości.

 

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, można jednak żyć pełnią życia i zrealizować wszystkie marzenia, cele Twojego serca i Twojej Duszy, nawet te, które dla innych są nieosiągalne, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Prowadzę Cię z Mądrością Wyższą do odkrycia Twojej prawdziwej Siły, Mocy ...

 

Moje motta życiowe:

"Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd"

"Jeśli wielu ludzi zrobi coś małego, to poruszy się coś wielkiego"

"Moja energia jest we wszystkim, co tworzę, najlepiej poznasz mnie po moich dziełach”

 

Od lat angażuję się w pomoc dla naszej Ziemi, ludzi, flory i fauny. Moja działalność, związana z ochroną Natury, to przede wszystkim stworzenie od podstaw Magicznej Oazy na tzw. Mitycznej Atlantydzie, czyli na wyspie Maderze, położonej w Archipelagu Makaronezji (teren zniszczony przez pożar, został zmieniony w czasie ponad 11 lat intensywnych prac w harmonijny biotop wodny i las tropikalny, Oaza to system 8 stawów, oczek wodnych, łąk i las mieszany z elementami lasu laurowego), prowadzę Medytacje Dla Matki Ziemi (odbywają się co miesiąc od wielu lat i biorą w nich udział tysiące ludzi). Jestem jednym z założycieli i prezydentem Organizacji Pożytku Publicznego z siedzibą w Szwajcarii onoSemina.org, której głównym celem jest zalesianie obszarów zniszczonych przez człowieka, tworzenie harmonijnych ekosystemów i wieczna ochrona tych terenów.

 

Moje hobby to intensywna praca nad samą sobą, pisanie i nagrywanie inspirujących tekstów, malowanie w różnych technikach, a także tworzenie manualne inspirujących dekoracji i biżuterii, taniec, śpiewanie i mnóstwo innych czynności każdego dnia. Każdy nowy dzień jest dla mnie nową szansą do poznawania i doświadczania i każdy mój dzień jest inny :-) Jestem zafascynowana różnorodnością Istot tutaj na Ziemi i tą fascynacją żyję każdego dnia. 

 

Nie należę do żadnej religii. Natura jest moją religią, a las jest moim kościołem, moje ciało jest świątynią mojej duszy. 

 

Zdecydowanie odcinam się od każdej formy fanatyzmu, czarnej magii, voodoo, negatywnych energii i Istot Mroku oraz wszelkich działań pod wpływem negatywnych emocji. Wiem, że to, co siejemy, to zbieramy, dlatego wysiewam mądrze i rozsądnie, to - co pragnę zebrać. Jestem osobą silną, a zarazem delikatną, wrażliwą, jednocześnie wytrzymałą i wytrwałą. W moim życiu i w pracy, zarówno prawdziwość, wierność sobie i własnym ideałom, etyka, zasady, klarowność, jak i czystość intencji, mają ogromne znaczenie.

  

 

Z Miłością, Twoja Maria Bucardi

 

 

 

 

Dołącz do społeczności:   

      

 

Opinie (17)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

15 marca 2021

dziękuję bardzo mocno Mario!

15 marca 2021

Droga Mario, tak łatwo z tej niematerialnej energetycznej strony z nas wszystko wyczytać? Pozdrawiam

15 marca 2021

Dziękuję Najdroższa Mario za tę tak ważną i potrzebną Ceromonię. Moc miłości dla Ciebie Kochana (serduszko)

15 marca 2021

Najdroższa Mario (serduszko) Jak zwykle trafione w sedno. Dziękuje za przypomnienie tej wiedzy, bo wlasnie teraz mam spadek mocy, osłabienie, zniechecenie i takie negatywne myśli się czepiaja.. Z braku energii jestem też niezbyt miła dla moich najblizszych, nie mam tyle cierpliwości.. Popracuje zatem nad intensywnym oczyszczaniem w tym tygodniu. I nad krystalicznościa Po Tobie widać, że promieniejesz energia wiosny Ci sprzyja (uśmiech) Dziękuje jeszcze raz i pozdrawiam wszystkich serdecznie

15 marca 2021

Rozumiem (serduszko) dziękuję ja od 2 dni mówię że muszę odpocząć… A na lewej stronie czoła zrobił mi się duży pryszcz i biała obwódka która się powiększa, więc czy to możliwe że obcy byt? A jak to jest z czarnymi dziurami tzn gdy zamknę oczy to zdarza się że widzę czarną dziurę tylko co to oznacza bo czuję jakbym była ponad nią A czy bardziej widze tak bo w nią wpadlam? Czy jestem blisko?

15 marca 2021

Dziękuję za ceremonia. Jak zwykle odpowiedni temat w odpowiednim do tego momencie . Jak najbardziej przesłania pomocne i zrozumiałe. Buziaki

15 marca 2021

Moja Droga, w tym temacie bardzo mi pomoglas ,lol temat dla mnie jestem w kolowrotku kleszczy , wlasnie wynajelam kleszczom moja psiadlosc,wogole sie nie stosuja do umowy slowa nie pomagaja upomnienia nie pomagaja, i spalam sie w tym marazmie juz chcialam do ciebie napisac a tutaj super RADA dziekuje.

15 marca 2021

Jedno z najdłuższych spotkań i o dość ciężkiej energii, a tak szybko przebiegło i w przyjemnej atmosferze Takie mam odczucie po dzisiejszej Ceremonii. Nic nie jest tym, na co wygląda i czym się wydaje. No, prawie nic W moim życiu było tysiące takich sytuacji, o których mówisz (nie tak dawno wydobywałam się z dołka po takich silnych uderzeniach) i pozostaje mi tylko żałować, że nie dotarły do mnie wcześniej te przesłania, bo zupełnie inaczej ukształtowałabym swoje życie. Nie musiałam przeżywać tych wszystkich upadków, ale również miałam wpojony wzorzec, że to „moja wina”, bo mam nieprzepracowane problemy. Teraz wiem, że to wpływ osób trzecich, które podcinały mi skrzydła, ale oczywiście żerowały na wewnętrznych słabościach i ranach, umiejętnie je wykorzystując (nasunęło mi się tutaj określenie: „pieszcząc moje rany”. To chyba dobre określenie dla pasożytów – tych wszystkich ixodidae – one właśnie pieszczą cudze rany, ponieważ stanowią dla nich źródło odżywiania). Te obce byty przychodziły do mnie również przez jedzenie, ale też poprzez relacje, bardzo różne relacje, również te przypadkowe, internetowe. Moje BHP jest takie: – zachować dystans w relacjach (tam, gdzie wiem, że nie są one czyste i świetliste i już nie raz szły stamtąd uderzenia), odcinać się natychmiast, gdy wyczuwam coś „śmierdzącego” (dla mnie podstawowe zadanie), – nie oglądać/nie czytać żadnych negatywnych obrazów i informacji, – oczyszczać mieszkanie i siebie, paląc kadzidła i zioła (biała szałwia, liście laurowe), – łączyć się ze świetlistymi energiami (Aniołów w postaci energetycznej i ludzkiej, kamieni szlachetnych, istot natury w lesie), – odnaleźć, a potem praktykować własne sposoby na przebywanie w wysokiej wibracji: miłości, radości, przyjemności; – nie mówić za wiele o sobie i swoich planach, utrzymywać tajemnicę i zachować ostrożność (tego wciąż się uczę ;-)), – przebywać w kręgu osób o podobnych wibracjach serca, ale nie popadać w nadmierną euforię (już nie raz przetestowałam na sobie, że taka euforia choć wznosi nas bardzo wysoko, to natychmiast ściąga negatywne byty i nagle spadamy w czarną dziurę), czyli czuć głęboko swoją prawdę w sercu i rozkoszować się nią wewnętrznie, przekazywać swoje światło po linii energetycznej z serca do serca, ale nie szaleć z tym na zewnątrz Ostatnio coś takiego pięknego przeżyłam: głębokie i silne porozumienie na poziomie serca, które otoczyło mnie bańką energetyczną; strumień przepływał przeze mnie i niby nic się nie działo, a działo się tak wiele. Myślę, że to najlepsza ochrona: wzmacnia nas od wewnątrz i tworzy ochronny zewnętrzny krąg – zaporę przed obcymi bytami. Dziękuję Mario, bo jesteś dla mnie tą piękną świetlistą energią, która podnosi codziennie moje wibracje i sprawia, że życie jest wspaniałe

15 marca 2021

Kochana Mario, wszystkie przesłania bardzo cenne i główny temat jest bardzo ważny, jednak dla mnie najważniejsze było to, co powiedziałaś odnośnie obcych wpływów i tego, co rzeczywiście bardzo często powtarza się w różnych przekazach osób, które uważają, że kiedyś myślały inaczej, jednak odkryły tą głęboką mądrość, że każda negatywność nas spotykająca ma swe źródło w nas samych, w nieprzepracowanych cieniach. Od początku miałam głęboką niezgodę, ale sądziłam, no tak, pewnie jednak się mylę, bo nie chcę czegoś w sobie zobaczyć. Bardzo Ci dziękuję Mario, że jednoznacznie odniosłaś się do takich twierdzeń. Jeśli chodzi o negatywne myśli, to faktycznie ostatnimi czasy pojawiały się łatwe do zidentyfikowania myśli z obawami jak to będzie po skoku na głęboką wodę, na który się zdecydowałam. Staram się je oddalać, czuję jednak, że wymagają głębszej transformacji i tu z pomocą przychodzi wiele wcześniejszych ceremonii. Dużo zdrowia oraz przepięknych odżywczych energii dla Ciebie, Twojego ukochanego i wszystkich mieszkańców Oazy

15 marca 2021

Dziękuję z całego serca !

15 marca 2021

Ja nie rozumiem jednego. Jest tyle planet dookoła, a w moim życiu jedynie Saturn. Przecież ja jestem słonecznym Lewem, a każą mi ciągle skakać jak górska kozica. Przypominam, grzecznie, ale z przytupem…ja jestem Lwem! Czy ktoś mnie słyszy?

15 marca 2021

Dziekuje Mario! (serduszko)

15 marca 2021

Namaste Moja Ukochana Mario, kosmiczna moc Twojej Ceremonii wyssała ze mnie wszystkie kleszcze energetyczne, rozpuszczając je w najwyższej wibracji Wszechświata. Nowa siła powstaje we mnie po czasie regeneracji, który mnie teraz prowadzi do tego, co dla mnie najcudowniejsze. Kocham Cię całym sercem!

15 marca 2021

Najdroższa Mario , W ostatnim czasie musiałam odpierac „obce wpływy ” …u mnie prawie zawsze wyglada to podobnie…najpierw pojawiają się negatywne mysli u mnie gdzie wiem…ze ktoś mi je podsyła, a potem atak w nocy na mojego Synka (koszmar) z reguły budzi się w nocy ze szlochem, ze zaatakował go duży robak ! Z reguły w ciągu dnia odcinam te mysli od siebie i zamieniam w pozytyw. Otaczam się słupem Światła i proszę Archaniola Michała i Mojego Opiekuna i Synka o Ochronę. Dziękuję za dzisiejsze przesłania

15 marca 2021

Diekuje Mario

15 marca 2021

Wow, Mario, niesamowite przekazy…wszystko takie prawdziwe i realne dzisiaj..Dziękuję ze wyjaśnienie tego obcego wpływu vs. obwiniania siebie…zawsze czułam niezgodę z tym, ze to to złe to tylko nasza wina…także Twoje wyjaśnienie przyniosło mi dużo w pewnym sensie radości, ale przede wszystkim uspokojenia duszy.

15 marca 2021

ojejku nie ma przypadków, dzisiaj wstałam po 7 bez budzika, wyszłam na spacer po 9 rano i znalazłam białe piórko z rosa na brzegu, a 2 tygodnie temu przed Ceremonia gdy kisiłam kapustę ( uśmiech ) to gdy juz dodałam liście laurowe to później cześć paliłam a pare dni później pojawiła nie Ceremonia o liściach Laurowych, wiec nie ma przypadków. Jestem wdzięczna i dziękuję Wszystkiego dobrego z okazji zbliżającego sie Nowiu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl